ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 SWEET BONANZA 🍭 SLOT OYUNLARI 🍭 MEGA KASA TÜRKİYE BONANZA REKORU 🍭İLE VURGUN PEŞİNDEYİZ 🍭 BONUS BUY


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Türkiye'nin en vurguncu kanalına Hepiniz. hoş geldiniz canolar Ben Buğra bugün. Baba sevdiği kasalarda gene düştük küçük. kasaya arkadaşlar 2400 TL'lik bir kasam. var 8'lik alımla başlayacağım. biliyorsunuz Bu aralar sıkıntılar var. Her videoda söylüyorum artık daha fazla. söylemeyeceğim zaten haberiniz vardır. diye düşünüyorum problemler var vesaire. O yüzden videoları izlemekten keyif. alıyorsanız videonun sonunda videoya bir. beğeni patlatmayı unutmayın lütfen deyip. Oyuna devam ediyorum canı. döndük gene düştük batakla ne. düşünüyorsunuz gene düştük kasalarınızın. derdine canıvar şimdi diyeceksiniz ki. bura Bu paralar ne arkadaşlar hemen. açıklayayım size yalana gerek yok bu. aralar hani çok böyle zaten işte Vurgun. yaptık ettik bilmem ne zırt pırt O. yüzden hani açık söyleyeceğim çok böyle. bir aşırı derece bir şey ihtiyacım yok.

Vurguna murgula ihtiyacım yok o yüzden. böyle birazcık girip takılmak istedim. küük kasaları özledim küçük kasın çünü. zevki gerçekten bir ayrı Can o yüz giple. küçük kasayla bir şansımı deneyeyim. dedim gelir gelmez artık Çok da mühim. değil zaten Total kasamız. 2400 çok da Yani büyük bir meblağ değil. bizim için söylüyorum genel. bazda o yüzden böyle bir şey deniyorum. Bakalım olursa olur. olmazsa kasaları büyük kasa büyük kasa. bir yere kadar küçük kasalar. özetli şimdi bu alım patlarsa görürüm. ben küçük kasalar özlendi diy. beyfendi o zaman gerçek yüzünü. göreceğiz fena değil. burası. aldık. bakalım Hadi canım be lütf yormadan şöle. güzelce Alalım çıkalım olur mu ne dersin. güzel yüksek bir çarpan lütfen yüksek. çarpan lütfen versun tamam Bu da. olur güel ana kasan döndük Hatta üstüne. bile. çıktık bunun harbi bir.

Ayrı kasayı seviyorum büyük kasanın. ödemesi güzel küçük kas oynam. benle bil bilir. ney devam devam devam. soğuyoruz. veru. iı 300 daha koyarsak ana. kasayı oliz. Giz alamadık 300 Tamam Sıkıntı yok devam. ediyorum Can Bir tık büyüttüm 32e devam. ediyorum Anladın mı falan filan Anladın. mı 300 bir koyarsa 10 üzeri öyle böyle. var ya öyle böyle Akmam size var ya. burada yaparım. arkadaşlar. yaparım döndürürüm elimde. yeşil de nereden gelecek ki işte Sembol. daha patlasa Belki. de zor be oğlum artık herhalde gözüm mü. alıştı ne yaptı az çok kestiriyorum. lan Ne oluyor. lan sefir oldum. ded. Ç muz ver. Çat. Sen heralde. nasipse. verir ver. karpuz yordun. yavrum yeşil. verdu üzümü indirek de patlat orayı ya. patlamadı Tamam sıkıntı yok alımı. çıkardık fazla fazla çıkardık güzel 10in. üzerine çıktık mı çıktık süper Sen nad. de bir çiçeksin Ya sen.

Adam devam ediyoruz. ilk spinler de alınan ödeme var ya. Normalde o kadar güzel. kiş çok nadir ya çok nadir il böle. sağlam bir öd Ondaki keyif hiçbir şeyde. yok çünkü Biliyorsun para çıkmış. kazanmışsın 9 tane isin var ne yaparsan. yap lan diyorsun böyle yasanı Ar keyfine. bakıyorsun. ya Hadi boş dönme. cani hadi oğlum. had babacığım had had Hi üzme babayı. Hadi bakayım oynad Buray. af kaç lazım 3 Tan lazım tane. gelmez niy tek yani nen komboyu kesti ya. Teko bitirdi gene büyüttüm Bir tık 4800. devam muhabbetiyle kombo kesilince içim. kararıyor var ya adeta sinirlerim. bozuluyor gece rahat. uyu ödemesi laım. kesin o sıkıntılar baak Çü. çıram. harik Burada fazla fazla çık. güzel. çüü böyle ne diyorlar on Ah. be. oğlum güzel bir Moli yakalasa burada. hadi be hadi be yaptık o işe erikler. geliyor hadi 100x buraya üzü 100x 100x.

Bekliyorum Bekliyorum geliyor mu 300. lira. takla Sağ ol 20 çarpan doğru. güzel 15'e attık iyi gidiyoruz iyi. ilerliyoruz iyiyiz İyiyiz. iyiiz çiçeğiz güzeliz abi sıkıntımız. yok bir. alırız. gi. güz. Düyun uru Yeter Yapma Buğra dinler mi. Buğra. yükleniyordu buğ vuruyordu. kamç O diyordu yapma yabancı değilim bu. diyordu Hayır yabancısın artık benim. için bir yabancısın dedi vurdu Kamçı. geçti ne boş yaptım manyak. işte o bir tane arkadaş var yorum yapmış. demiş ki işte şey bu kadar da konuşmasan. iyi aslında falan ya canavar bizim zaten. amacımız burada sohbet muhabbet di. yerler hani böyle gerçekten nefret. ediyorsan mesela Sesimi duymaya dahi. katlanamıyorsan Olabilir Herkes herkesi. sevmek zorunda değil Ama bunun bir. çözümü var senin sen sevmiyorsun diye. ben konuşmayacağım mı Yook bunu seven de. var Sen ne yapıyorsun canım açıyorsun.

Tamam mı altta böyle ses ayarları var. oradan sesi kapatıyorsun izliyorsun. bitiyor senin için de sorun çözülüyor. Bizim için de sorununuz çözülüyor. eminim sakin sakin Herkes çok gelgin. b öyle devam ederse ben de gerilmeye. başağım sonra gene yasladı uzatmalar. ödemeleri kesti. vall 1000 zarar bu kasa için. çinin Uzm. Uzm boş dnd burada. var bir hastalıkmış çıkmadı gitti. allahum sesim hiçb şekilde düzelmiyor ya. Boğazım kuru sürekli su içmem gerekiyor. anlamadım g. yim . benim güzel. birp tam devam. etps bir şey şu ya. de alacağız şimdi çarpan lazım gene Bak. takla hayvansal yö çarp artık babacığım. atma küçük. çarpan 600 ne gülüm benim canımın içi. ciğerim. avrum. Cube lan atıyor eşek gibi takla çarpan. atmıyor çıldırırsın ya küçük taklaya. çatır çatır atıyor. ama i mavi versene on o da olur da i. maviyi gene de ver be vermedim tamam.

All Devices iOS Android Chromecast