ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 SWEET BONANZA🍭 SLOT OYUNLARI 🍭 KÜÇÜK KASA İLE REKOR KAZANÇ 🍭 BONUS HUNT 🍭 BÜYÜK VURGUN PEŞİNDEYİZ


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Türkiye'nin en vurguncu kanalına Hepiniz. hoş geldiniz arkadaşlar Ben Buğra bugün. 1400 TL'lik küçücük bir kasayla yine. sizlerle birlikteyim Canlar 1200 liralık. bir alımla başlayacağım Bu ve daha fazla. küçük kasa videolarının gelmesini. istiyorsanız videoya şimdiden bir beğeni. bırakmayı unutmayın Canlar Teşekkür. ederim elinize sağlık sağ olun var olun. efendim dedik ve oyunumuza geçtik şöyle. hafif hasta hafif burgun ama bir o kadar. da cıncık bir burgun yak istiyorum Bugün. kasamız bayağı ufak O yüzden. olabildiğince büyütmek istiyorsak. olabildiğince Risk alacağım Arkadaşlar. şu an oynadığım şekilde kesinlikle. tavsiye amaçlı değil bu Bu tamamen benim. kendi oyun tarzım Ben küçük kasayı bu. şekilde oynuyorum yaparsınız yapmazsınız. size kalmış ama dediğim gibi Tavsiye. etmiyorum Çünkü ondan sonra başınıza.

Gelmediği zaman gelip bana şey. diyorsunuz abi aynısını yaptım ol. arkadaşım olmayabilir Yani şans oyunu. oynuyorsun herkesin her dakika aynı şeyi. yaşayacak diye bir şey yok Bazen oluyor. alım alun da köpek gibi ödüyor bazen olu. ki 10 alım alun bir ödemiyor yani öyle. bu. kadar Bu arada Uz atmamız var güzel. reset 10 geri. geldi devamı güzel. olsun ama benim oğlum. sakattır bize bir 2 yap bu kasayı. beana zahmet be Bir 500 atma daha bu oy. baba. geldi baba geldi ama çok iyi gelmedi ama. güzel Hiç yoktan iyi abi güzel 5 250 tek. Atmadın mı tek Atmadın mı kankam be tek. atıp kaçmadık mı. be boş dönme lan. Tube oy bir tane daha. lan Ya ik 100i verdin de ya Ah be. güzelim devam etsene şurayı. ya kalpler maler Ne oluyor oğlum ne. oluyor. Alo. güzel kanam tek. attım istediğim. yerdeyim son ödemez diye tahmin. ediyordum da oğlum oyun kafayı yedi 9300.

Yaptım tek Alo. devam Attık ya. lan o zaman bir 100 kız var bugün ya. size bir şey diyeyim mi 1200 kaç parayla. başık 140000 ladan 1. milyon Hadi. bakayım Olmaz öyle bir şey olmaz deim ki. Olsun Hep öyle olur ya olmaz dece böyle. bir kere Z diye sanki o anı bekliyormuş. gibi olur. hep çarpan yok herhalde çok bir. ödemeyecek gibi. ya Hiç yoktan. iyi Neyse küçük almıştık zaten sorun yok. o. yüzden burayı bomboş döndü ve bitirdi. 1000 kaybettik canın sağ olsun Olur öyle. şeyler 200. alalım a kalpler Gene mi sinyal yoksa. yoksa gene mi He var mı Bir çılgınlık. gene Oğlum çok iyi başladık ya enerjim. cidden çok yükseldi aşırı ümitliyim şu. an kasadan kasa çok yüksek yerlere. gidebilir. Can Merak uyandırdı içimde Yani Olur mu. olur Bunu da ödemedi Ee 4200 oluyorum. herhalde bunu öder Kanka kaçıncı alım. bu hayvan gibi kesti Bu.

Arada bunu ödemezse ana kasya geri. dönüyoruz ha ve çok kötü olur abi Sil. Baştan. veri ver muz muz ver çarp. be Arkadaşlar ben bir bunalmaya başladım. Bak bu Bunlar iyiye giden şeyler değil. uzatma verdi kurtar lan bizi. uzatma resetledi Kurtarmak zorundasın. ya. Elman her şeyi tekte. bırakıyor ya Ananı satayım senin oyun. gibi. ya kanka ekrana bak ya 6 Elma 7 jimon. şaka gibi. yaa bağır. oyuna ya devam et anasını satayım. ya çok kötü ya 300l düştük lan 10.000. lad daydık ya. ya. yapacağız adadım kaçtı ne güzel. katıyordu anasını satayım ilk alımda 10K. yaptık böyle bir gaza geldim Dedim. herhalde bir 100 milyon yapacağız bugün. yok abi keseceği tuttu. ya ver lan. Ya arkadaşlar gba. bir. sim hiç hayr alamet değil can o Bu. buradan iyi yerlere gitmez Ben size. söyleyeyim. Sakın oğlum bitecek sipim boş Dönme. artık 300 lirayla bırakma beni.

Ya Yok hacı çok. sıkıntı öyle böyle değil. yani çarp ama. ya yedik abi ana Kasaya geri. döndük aldım. 1800 ya o kadar da var ya Moralim. yükselmişti ki ilk alım dedim böyle. başlarsa dedim var ya makine gibi dedim. oynlar. burayı Yok ya birikmiş anasını satayım. Ben oyun açık diye düşünmüştüm Oysaki ya. olmadı Bu hiç iyi olmadı. hemde ya sıkıntı yok bu Bu Arada. Arkadaşlar giden para çok böyle büyük. bir kasa değil Az daha devam karpuz Az. daha karpuz marpuz T ya neyse aldık mı. peki Ne. diyorduk Ben oyun açık diye düşündüm ama. hiç düşündüğüm gibi olmadı. ya hayallerimde böyle değildi. bu Ben çok farklı Hayal etmiştim bu. mevzuyu ama olmadı be Canımız sağ. olsun bakayım Belki geri comeback atarız. ya düşük ihtimal ama ihtimal. Sonuçta spim var 2500 L 66 kasa herhalde. burayı 300'e geri yükseltiriz diye. düşünüyorum ya bir 3200 atar.

Buraya böyle oynarsa zor atar 300 falan. da Hadi. lan. 3 attı 288 liraya sanki maxn gibi. tavırlar ya 3000 lız alıyorum gene büyük. 3000. o sanki var ya dilyon lira para vermiş. gibi tavırlara bak kanka 288 lir veriyor. yaptığı ş kendinden büyük. ya. ya bir yerde ya patlayacak ya da bir. yerde iyi kötü bir ödeme atacak o iyi. kötü ödeme attığı yerde Kaçak. ya Y şöyle bir nasıl. diyeyim Az önce 10K vurduk 10K taban. olsun. ya üst olsun Al olmasın vurursak 10K. direk. kaçacağım o vurursak dah Böyle giderse. bir cacık vuramayız biz de bir. toparlıyor sonra geri saçmalamaya Baş. güz şurada En azından bir kar yazdık. Ufak da olsa toparlıyor Ondan sonra geri. saçma sapan hareketler yapmaya başlıyor. ya çarpanlara bak büyük alımlarda. Neredeydiniz acaba Bir de 7 lira 41. çarpan attı ya kafayı yersin. Kanka bitirdi kaç paramız var 5000.

Liramız var oğlum çok zor olacak bu oyun. ben söyleyim. 3 vall bugün belli yani oyun tamam . ya değil de işte. dengesiz inanılmaz dengesiz . dememişim çok güzel kombo attı ama. inanılmaz dengesiz Yani bir el verdi 10. el aldı o Muhtemelen şeydi yani o parayı. alıp kaçmamız gereken bir paraymış o. bilemedik abi oyun açık dedik. aldandık. aldandık reis de gerekeni yaptı böyle. durumlarda biliyorsunuz B hiç acımaz. Yani direkt zangır zungur vurur geçer. dönüp Arkasına da bakmaz at oğlum Şuraya. bir çarpan ya at güzelim be büyük at bir. tane. ya İyi güzel 19 çarpan. kurtarır. olunan gıcık olduğum nok B musun bu. kadar iyi olurken bu kadar birden. saçmalamaya başlı beni. yağ. kötü. kötü. alsak. buradan ne kadar yapıyor. totalde 6 k'ya falan. dz 6k 6k aldım. 6k hadi oğlum be 2xp alım alıma 2x koy. da kaçayım be hadi güzellik gene düşürme.

Bir daha oturup Uğraştırma beni ya. Vallah boş dönüyor. sıkıntı. o Hem de ne biçim sıkıntı Kanka böyle. bir boş dönme yok Bomboş. döndü ay karpuz tek elmalar orada. bekliyor Neyse 2500 aldık En azından enz. ay ya Çığlık atacağım var ya A şimdi. Vallahi bağırıp çağıracağım ya kendimi. paramparça edeceğim. burada ver ver ver ver ver artık ver. benin çocuğu. ver gene 4000 Allahım kafay yiyeceğim. şimdi Yok oğlum gitmi vallahi gitmiyor. oyun Ya. gitmiyor kem etsek kem etsek ilerlemiyor. Şu. an olduğu yerde dönüp. duruyor şey gidiyor sürekli bir yerde. çok kötü patlatacak yani hiç ödemezse o. çok. sıkıntı emeğime yazık be bu kadar. uğraştım. be vallahi gene başladı boş dönmeye var. ya bu kanser bugün. oyun çok zorladık ama ya Bir yerde çarp. lan lütfen çarp şekerine sıçayım senin. çarp. artık Şeker de var kanka Oradan da. çarpan alacağız gü.

All Devices iOS Android Chromecast