ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 SWEET BONANZA🍭 SLOT OYUNLARI 🍭 KÜÇÜK KASA İLE REKOR KAZANÇ 🍭 BONUS HUNT 🍭 BÜYÜK VURGUN PEŞİNDEYİ


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Türkiye'nin en vurguncu kanalına Hepiniz. hoş geldiniz arkadaşlar Ben Buğra bugün. 1400 TL'lik küçücük bir kasayla yine. sizlerle birlikteyim Canlar 1200 liralık. bir alımla başlayacağım Bu ve daha fazla. küçük kasa videolarının gelmesini. istiyorsanız videoya şimdiden bir beğeni. bırakmayı unutmayın Canlar Teşekkür. ederim elinize sağlık sağ olun var olun. efendim dedik ve oyunumuza geçtik şöyle. hafif hasta hafif burgun ama bir o kadar. da cıncık birgun y istiyorum Bugün. kasamız bayağı ufak O yüzden. olabildiğince büyütmek istiyorsak. olabildiğince Risk alacağım Arkadaşlar. şu an oynadığım şekilde kesinlikle. tavsiye amaçlı değil bu Bu tamamen benim. kendi oyun tarzım Ben küçük kasayı bu. şekilde oynuyorum yaparsınız yapmazsınız. size kalmış ama dediğim gibi Tavsiye. etmiyorum Ondan sonra başınıza gelmediği.

Zaman gelip bana şey diyorsunuz abi. aynısını yaptım ol arkadaşım olmayabilir. Yani şans oyunu oynuyorsun herkesin her. dakika aynı şey yaşayacak diye bir şey. yoken ki 10 alım alıyorsun onu da köpek. gibi ödüyor Bazen oluyor ki 10 alım. alıyorsun biri ödemiyor yani böyle bu. kadar gel Bu arada Man attık Uz atmamız. var güzel resetledik 10 spiz geri. geldi devamı güzel. olsun ama benim oğlum. sakattır Can Bize bir 2x yap bu kasayı. be sana zahmet be Bir 500 atma daha Ay. baba. geldi baba geldi ama çok iyi gelmedi ama. güzel Hiç yoktan iyi abi güzel 5 250 tek. Atmadın mı tek Atmadın mı kankam be tek. atıp kaçmadık mı. be boş dönme lan. Tube oy bir tane daha. lan Ya in 100i verdin de ya Ah be. güzelim devam etsene şurayı. ya o kalpler maler Ne oluyor oğlum ne. oluyor. Alo güzel kankam tek. attım istediğim. yerdeyim 5 uzatma geldikten sonra ödemez.

Diye tahmin ediyordum da oğlum oyun. kafayı yedi 9300 yaptım tekte Alo. devam tek Attık ya. lan o zaman bir 100 kız var bugün ya. size bir şey diyeyim mi 1200 kaç parayla. aştık B 1400 1400 liradan 1 milyon TL. Hadi. bakayım Olmaz öyle bir şey de olmaz. deyim ki. olsun Hep öyle olur ya olmaz deyince. gelir böyle bir kere diye sanki o anı. bekliyormuş gibi olur. hep çarpan yok herhalde o çok bir. ödemeyecek gibi. ya Hiç yoktan. iyi Neyse küçük almıştık zaten sorun yok. o. yüzden burayı bomboş döndü bitirdi 1000. kaybettik canın sağ olsun Olur öyle. şeyler 200. alalım V kalpler Gene mi sinyal yoksa. yoksa gene mi var mı Bir çılgınlık. gene Oğlum çok iyi başladık ya enerjim. cidden çok yükseldi aşırı ümitliyim şu. an kasadan kasa çok yüksek yerlere. gidebilir. Can Merak uyandırdı içimde Yani Olur mu. olur Bunu da ödemedi.

E 4200 oluyorum herhalde bunu öder Kanka. kaçıncı alım. bu hayvan gibi kesti Bu. arada bunu ödemezse ana kasıa geri. dönüyoruz ha ve çok kötü olur abi Sil. Baştan. ver M abi ver muz muz ver çarp. be Arkadaşlar ben bir bunalmaya başladım. Bak bu Bunlar iyiye giden şeyler değil. uzatma verdi kurtar lan bizi. uzatma resetledi isen Kurtarmak. zorundasın. ya ver. Elman Kanka her şeyi tekte. bırakıyor ya Ananı satayım senin oyun. gibi. ya kanka ekrana bak ya 6 Elma 7 jibon. şaka gibi. yaa bağır. oyuna ya devam et anasını satayım. ya çok kötü ya 3200 lere düştük lan. 10.000 layık. ya ol. yapacağız adım kaçtı ne güzel katıyordu. anasını satayım ilk alımda 10K yaptık. böyle bir gaza geldim ha dedim herhalde. bir 100 milyon yapacağız bugün yok abi. keseceği tuttu. ya Ver lanz verel ver. ya arkadaşlar galiba Bir tık ya Ben size. söyleyeyim.

Deav hiç hayr alamet değil can o Bu. buradan iyi yerlere gitmez Ben size. söyleyeyim. Sakın oğlum bitecek sipim boş Dönme. artık 300 lirayla bırakma beni. ya Yok hacı çok. sıkıntı öyle böyle değil. yani çarp ama. ya yedik abi ana Kasaya geri. döndük aldım. 1800 ya o kadar da var ya Moralim. yükselmişti ki ilk alım dedim böyle. başlarsa dedim var ya makine gibi dedim. oynlar. burayı Yok ya birikmiş anasını satayım. Ben oyun açık diye düşünmüştüm ya olmadı. Bu hiç iyi. olmadı sıktı yok Bu Arada Arkadaşlar. giden para çok böyle büyük bir kasa. değil Az daha devam karpuz Az daha. karpuz marpuz T ya neyse aldık mı peki. Ne. diyorduk Ben oyun açık diye düşündüm ama. hiç düşündüğüm gibi olmadı. ya hayallerimde böyle değildi. bu Ben çok farklı Hayal etmiştim bu. mevzuyu ama olmadı be Canımız sağ. olsun bakayım Belki geri comeback atarız.

Ya düşük ihtimal ama ihtimal. Sonuçta 28 spim var 2500 L 66 kasa. herhalde burayı 300'e geri yükseltiriz. diye düşünüyorum ya bir 3200 atar. Buraya böyle oynarsa zor atar 300 falan. da Hadi. lan. 3 attı 288 liraya sanki Max gibi. tavırlar ya 3000 lız alıyorum gene büyük. 3000. ol sanki var ya dilyon lira para vermiş. gibi tavırlara bak kanka 288 lir veriyor. yaptığı ş kendinden büyük. ya. ya bir yerde ya patlayacak ya da bir. yerde iyi kötü bir ödeme atacak o iyi. kötü ödeme attığı yerde Kaçak. ya Y şöyle bir nasıl. diyeyim Az önce 10K vurduk 10K Tan olsun. ya üst olsun Al olmasın vurursak 10. direk. kaçacağım vursak böle giderse cık vuram. biz de bir toparlıyor Sonal güzel şurada. En azından bir kar yazdık bir Ufak da. olsa toparlıyor Ondan sonra geri saçma. sapan hareketler yapmaya başlıyor ya. çarpanlara bak büyük alımlarda.

Neredeydiniz acaba Bir de 7 liraya 41. çarpan attı ya kafayı yersin. Kanka. bitirdi kaç paramız var 5.000 liramız. var oğlum çok zor olacak bu oyun Ben. size söyleyeyim 3200 oluyor Vallahi. bugün belli yani oyun tamamen lein . ya değil de işte. dengesiz inanılmaz dengesiz . dememişim çok güzel kombo attı ama. inanılmaz dengesiz Yani bir el verdi 10. el aldı o Muhtemelen şeydi yani o parayı. alıp kaçmamız gereken bir paraymış o. bilemedik abi oyun açık dedik. aldandık. aldandık reis de gerekeni yaptı böyle. durumlarda biliyorsunuz Ban hiç acımaz. Yani direkt zangır zungur vurur geçer. dönüp Arkasına da bakmaz at oğlum Şuraya. bir çarpan ya at güzelim be büyük at bir. tane. ya İyi güzel 19 çarpan. kurtarır. olsun. azan gıcık olduğum nokta biliyor musun. bu kadar iyi olurken bu kadar birden. saçmalamaya başladı beni. yae baktığın kötü.

Mötü. diem. alsak. buradan ne kadar yapıyor. totalde 6 k'ya falan. dz 6k 6k aldım. 6k hadi oğlum be 2xp alım alıma 2x koy. da kaçayım be hadi güzellik gene düşürme. de bir daha oturup Uğraştırma beni ya. Vallah boş dönüyor. sıkıntı. Oo hem de ne biçim sıkıntı Kanka böyle. bir boş dönme yok Bomboş. döndü ay karpuz tek elmalar orada. bekliyor Neyse 2500 aldık En. azından enz. ay ya Çığlık atacağım var ya A şimdi. Vallahi bağırıp çağıracağım ya kendimi. paramparça edeceğim. burada ver ver ver ver ver artık ver. benin çocuğu. ver gene 4000 Allahım kafay yiyeceğim. şimdi Yok oğlum gitmi vallahi gitmiyor. oyun Ya. gitmiyor kem etsek ilerlemiyor şu. an olduğu yerde dönü. duruyor şe gidiyor sürekli bir yerde çok. kötü patlatacak yani hiç ödemezse o çok. sıkıntı emeğime yazık be bu kadar. uğraştım. be Vallah gene başladı boş dönmeye var.

All Devices iOS Android Chromecast