ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 SWEET BONANZA Küçük Kasa 🍭 3000 ₺ KASAYI 360 000 ₺ YAPTIK 🔱 EFSANE KAZANCI BIG WIN #sweetbonanza


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkese merhaba arkadaşlar ben. karşınızda slot merkezinden Bugün. sizlerle birlikte Dostlar bon 3600 kas. balığ bir kere olmı geldik Bir daha bir. daha deneyelim. bal yapamadın abi yapar Belli mi olur. şansımızı zoralım istiyorum. ben bir başlangıç yapmadık asında fang. değ heram Aba gerisi gelir. anasını satayım 20 dakikada 8 tane. 50x Pardon ne b 2 tane de 100x Kaçırdık. ya saçmalığın danasını yaşadık Hani. kaçırdık dedim bir tanesi patladı mesela. ama 87 bua anan zaten oyun 35 binlik. oyun. ay kesmesin güzeldi Burası. be kesme be. oğlum hadi Hadi had yap yapt o sporu ben. sana. gü oynar mı oynar Bu arada bir çarpan. daha verir bir çarpan daha. verirsen bir çarpan daha vers oğlum bir. çarpan daha Lan güzel bir tane daha yani. uzatma ver verdii çarp Bir tık kötü çok. da güzel takı güzel kıştı da olsun olsun. abi uzatma aldık dah var ner katın alık.

Çok güzel başlangıç yaptık umarım bunun. devamını getirir Umarım 26 çarpanları. görmezsek çok daha güzel olur. da çarpanlar ne oldu bir yanda. abi. a yapmayaydın bu. iyiydi çarpanları bir anda berbat. laştırmak çarpan güzel ama bu sefer de. kombo yok 7 turu boş geçti sayabiliriz. ya 7 turu bayağı boş geçti peki Devam. abi devam 3600 dah 3300 aldık 3600. ilerleyelim Zek karla birlikte önceki. bastığımızda. basalım Yani o kadar kötü değil oyun en. kötü yarısından fazlasını verir diye. ümit ediyorum o yüzden zarar ettir bile. sıkıntı. olmaz Aynen mavi güzel s oğlum üzüm ya. da karpuz Bir de yüzün verdin güzel bir. de iik verdin Çok güzel Çok güzel ulan. elma da geliyormuş ya ekran gene çok. güzel. lan İyi iyi iyi oyun formunda AB bir. anda Kendini kapatmazsa ik dur 3 T zarar. ettirmezse Her türlü buradan bir şeyler. alacağız ya Yeter ki o kapanmayı.

Yakalanmalı alacağımızı alıp. kaçalım güzel. muz Yeşiller abi yeşiller buzla yeşil. sürekli kitliyor. birbirini ok heek öi ama olur güzel. ödedi biraz daha ilerleyelim abi. aldığımızı basacak şekilde devam edelim. zorlayın Yeter ki kapanma ya yeter ki. kapanma zarar ettireceksin bile yarı. yarıya kafa kafaya gelsin. neredeyse Hadi ama. yapma yapma bir anda ağır girdik. oğlum kasanın çoğunu bastık bir anda. yapma şunu ya bak turluk güzel ödemeyi. yok edersin. Aynen çok güzelsin oğlum bir dah. güzelsan anım yeş abi çok güzel çarpan. var Çok güzel Şu. çok iyi kombo çok güzeldi Belki bir tur. daha oynar abi Az önceki gibi tek tur. ödemesi yapmayacaksan bir tur daha. oynama şansı var İki turumuz var ama. yaparlar Okey canın sağ olsun güzel abi. yine tek tur Ama güzel bir tek. tur bu sefer çoğunu basmayalım abi. 9000'e ilerleyelim kaç kalır Yok yok yok.

7.000 abi. 78 kal 9000 kötü. sü. güzat bir and Yok oluruz Gere yok. oynayaca M burayı bur güzel ekran ha ama. erik yde. kaldı Hadi be. oğlum güzel Devam. devam bu tur bayağı sağlam yatırdı. Galiba evet bu tur bayağı sağlam. yatırdı şöyle bir 12 tamamlayabilir. miyiz felim. turun ardından güzel yatırdı Bu arada. 700. bir can. sık dur bakalım bu bonusu alımı yapalım. güzel 12000 çıktı abi 12000 Bonus. alab bon çok güzel gider. hiçbir işe yaramıyor yani o zarar. yedirecek Orası kesin kaçırılmaz Daha. doğrusu Önemli olan orayı yakalanacak. mısın yakalanmayacak. mısın Gene 77 varak. kalsın gene ik tane 7'lik. var. Güzel. yani tek olayını bozdu parça parça. ödüyor ama kurtarmaz abi an 10.000. basabilir. oam güzel devam oğlum kesme artık çok. güzel şu yeşil sonuna geldi ya ver musu. çarpanı Al işte ya abi yeşili patlattık. bu seferde muz kaldı oğlum yeşil.

Patlamış senin ne haddine yde kalmak. ya mus. güzel çarpacak M artık çarpacak M. artık çarp artık be. oğlum En azından son al. güp ya kal çok daha tatlı. olacaktı deneyimlemiş. olduk. Hadi sıçma. oğlum yok abi sıçtı bu tur Ananı. satayım kanka Oyna burayı batarız yoksa. vallahi batarız çarp Şurayı güzel güzel. güzel abi güzel güzel tam zamanında. gelen 50x ya o 50 gelmese patlamıştı Bu. arada Bak sesim içime kaçtı. ya İyi iyi tek ödemesi mi sanırım Evet. ama güzel bir tekt ödemesi. abi garip bir oyun ya şu banza var ya. her seferine bir şekilde şaşırtmayı. beceriyor bir tur daha bir tur daha Abi. bize bir tur daha şans ver Az önceki. gibi bir tur daha. Evet gene yeşil. y Dur bakalım bir kere. patlattık bir daha patlar kal gördük zor. da gerçeği belli olmaz abi 6yı gördüysek. 8. görürüz Hadi ölme ölme oğlum Kendine gel.

Kum senin yapma bak sakın sakın. devam Ciddi misin sen. oyna bari oyna evet devam güzel daha ne. gelir abi oyun duruyor Duruyor tek tur. yapıyor onda 50 kse kurtarıyor ya. vallahi Az daha 89.000 L parayla. çıkıyorduk totalde kasamız 10.000. kalıyor. daa abi bir daha 35 bir daha 35 bir daha. 35 kasa 20.000 tamam K 19.000 var daha. abi V etse bile şansımız var daha. ölmedik çok sıkıntılı gidiyor. ya ok tek ödemesi yapmıyor onu anlamış. olduk parça parça verecek Bu da bir şey. oynar mısın burayı. lan güzel ekranlar yarım kalıyor. ya muz muz ve yeşil ya bugün sürekli. kitleyen muz ve yeşil. oldu Hadi. ama kanka Oyna be oyna oğlum çarp şurayı. ya Aç Şuraya bir çarpan yaum çarpan ne. lan ayıptır ya. abi çarpanların leşine bakar. mısın Ver koyayım Ver ver abi bir. daha. ver. güzel. güzel Pek de iyi bir çarpan değil ama en.

Azından 14.000 aldık. da güzel üzüm de geldi bu bak çayımız da. güzel kar buz da verdi çok güzelsin. oğlum mor lan kanka mor. ya mor be ik kalp hiç gerek yoktu. vallahi gerek. yoktu ama güzeldi abi. güzeldi bir tur daha oyn. ama belli ol ya. pari. pat Uz Uz. 67 Tamam i i Abi çok. i oyun bir and kapanmıyor bu güzel bir. haber yür. güzeldi Kanka bu nasıl ekran lan 3 tane. yi var. ekranda boşa geçeceksen niye uzatıyorsun. diye adama sorarlar O yüzden Oyna oyna. Evet güzel oğlum bak ağzımızla. çağırıyoruz ya vallahi billahi ağımızla. çağırıyoruz yaane. olak. olak tane Ç güzel. yerlerde Abi en güzel nok. ama ya. Bir baktık çok zarar yazmıyor bir tur. daha vuz Ama erse tek Tur. kaçız. hayız Hadi oğlum tek tur da olur bir tur. güzel öde. çıkalım ahdi be tatla [ __ ]. Çan. yapma yapma oğlum. 35.000 bozduk diye yapma bize bunu. Hadi yap.

Burada nasıl ekran Ya bu nasıl ekran. be koyayım senin ya en kötü 25000. vers kasam iyiydi diyecektim geldi. 15.000. verdi zarar ettirirse Kaçarız ama. verisi direk aldım Gerçi oğlum Kaçak. Gerçi. 45.000 Dursun ya Dursun olmadı daha. sonra 05 denerim. on kötü. Evet Evet güzel çarp artık çarp Kanka. çarp koyayım çarp çok güzel. güzelsin Oğlum çok güzelsin ya abi 25. işine bakar mısın ya. T. mükemmel Ananı çok güzeldi. lan şimdi şimdi tamamız şimdi tamamız. abi oğiz harika ödeme o harika parayı. aldık. çıkarız Bir tur daha oynamaz zaten değil. mi Evet tek turd Sonuçta güzel çarpanlar. oğum güzel çarpanlar y kaç yok abi kafi. güzel abi ben kaçıyorum video hoşunuza. gittiyse beğenmeyi kanala abone olmayı. unutmayın yorumlar nered oynadım zaten. Sabit abi Her zaman dediğim gibi ben. kazanam İnşallah siz 1000 kazanırsınız o.

All Devices iOS Android Chromecast