ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Sweet Bonanza Giriş #sweet_bonanza #sweet_bonanza_oyna


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Kanalından Herkese merhaba 200 liralık. kasamızda tekrardan sweat branza'nın. karşısındayız dostlar nasılsınız. iyisinizdir umarım. İnşallah güzel bir kazanç elde ederiz. harçlığımız çıksın yeter diyoruz bugün. Haydi Siirt donanınıza 1 liradan 10 tur. çevirerekten oyunumuza giriş yaptık Bol. şans dileyelim. Ailesi kanalımıza. Dostlar kanalıma abone olup bildirimleri. açarsanız sevinirim. videolarıma da like atarsanız memnun. olurum. oynamış olduğum Sitenin linkini. yorumlara sabitleyeceğim Sizlerde. oynuyorsanız. güvenilir sitelerde oynayın. oynamıyorsanız da hiç bulaşmayın izleyin. derim sadece. oyuna alışan Bırakamıyor O yüzden. kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. ailesi. 10 tur çevirdik. arttırarak 2 liradan da 10 tur çevirelim. kasamız 200 liraydı 200 lirayı katlarsak. güzel olur. Haydi bakalım. Haydi bir şeker daha gelelim buraya 3.

Şekerimiz var Hadi bir şeker daha atar. mısın. atmazsın biliyoruz. aynı sweata. Hadi 3 turumuz var daha. 3 turda bir şeyler yaparsın belki 4 tane. şeker atmazsın biliyoruz ama. Bizimkisi bir umut işte. Hadi morlar da gelir mi morlar 7'de. kaldı. Haydi son turda bir şey olur mu. konturda da bir şey çıkmadı arttırarak 3. liradan da 10 tur çevirelim. daha sonradan bir satın alma yapalım. Haydi. Dostlar kanalıma abone olup beni. desteklerseniz sevinirim. videolarıma da beğeni atarsanız memnun. olurum. Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı. bekliyorum. Hadi Seyid kanalımıza. konturdan da bir şey çıkaramadık bir. satın alma yapalım 100 liradan bir satın. alma yapalım bir giriş yapalım oyunumuza. 30 tur çevirdik 100 lira satın almamızı. yapalım Haydi Bol şans dileyelim. açtığımız çıksın yeter diyoruz. çok güzel ekran 8 çarpan geldi.

Yeşillerle muzlar gelse Karpuzlar da. sınırdaymış. Haydi Karpuzlar 4 çarpımız var morlar. gelir mi hadisin çok güzel morlar geldi. 10 çarpan geldi devam edersin devamı. gelmedi 14 çarpanımız vardı 49 lira. aldık buradan. 100 liramızın 63 lirasını şu anda. kurtardık Haydi erikler geldi 25. çarpanımız var muzdarda geldi artı 5. gelir mi Karpuzlar da geldi devam. edersin üzümler üzümler de. gelirler. 61 lira da buradan aldık 124 lira. topladık 6 turumuz var daha Haydi. Evet üzümler geldi. devam etmen lazım devam etmen lazım Hadi. 3 tur kaldı. Hadi 112 çarpan Yeşiller geldi devam. edersin erikler de geldi üzümler üzümler. de geldi. karpuz artık kalpler gelir mi kalpler. geldi 20 çarpanlara geldi 132 çarpan. muzdar da geldi devam edersin çok. güzelsin Bunu aranıza. çok güzelsin 132 çarpan geldi 1841 lira. aldık Buradan çok güzel oldu bu sefer.

All Devices iOS Android Chromecast