ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Sugar Rush | 2.720.000 TL REKOR MAX WİN KAZANÇ | 42 UZATMA İLE SLOT OYUNLARI TÜRKİYE REKORU KIRDIK |


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkese merhaba arkadaşlar ben kasin up. şakır aşımıza geldik 260.000 liramız var. direkt 50.000 Layla başlıyoruz abi takır. takır zorlaya zorlaya gideceğiz. bebeğimizi eğer bizi Üzmez bir güzellik. yaparsa da çok durmadan oyunun içinde. zorlamadan kaçar. gideriz y ilk turlarda çok bir şey. ödeyeceğini düşünmüyorum ben zaten. oyunun Büyük ihtimal boş Geçecek. çoğunluğunu Böyle hani bir 3 4 satın. alımdan sonra Belki biraz açılmaya. başlar vermeye başlar bir. şeyler hadi ama hadi ama bu kadar da boş. geçme Tamam boş geçeceğini zaten. öngörüyoruz da bu kadar da boş geçmez. zarar yaz ama 10.000 yaz 20.000 yaz. koyayım bastığımız hepsini zarar. yazma güzel güzel devam devam devam. biraz daha devam ettirsem orayı. Tamam güzel babam Hadi oğlum devam ettir. biraz daha be abi Şu x Skater lanetti. yine salmıyor peşimize Her zamanki gibi.

Yani yine salmıyor peşimizi yine arka. arkaya atmaya devam ediyor x katları. abi bir uzatma vereceksin bak şovum u. yapacağız kaçacağız bak. inanıyorum İnanıyorum sana şakır rş. artık yani haftalardır bizi . arka arkaya hem yayınlarda hem Normalde. koyayım Artık bir yerden. döndürmenin mantığına bile ters yani bu. kadar ödememek senin mantığına bile ters. arada öde ki şehvetlenir bizi hırsa. Getir koyayım gelelim yine. kaybedelim ama yeter ki öde bir ödeme. görmek istiyorum Yani artık senden yani. geleceğiz döneceğiz dolaşacağız o parayı. sana vereceğiz yine. ama en azından bir görelim ödeyebildim. görelim Burası da zarar Hadi bakalım. arka arkaya devam ediyor zarar. yazmaya Git Gidebildiğin yere kadar git. Ben de gidebildiğim yere kadar gideceğim. Zorlayacak seni kanka yani Ya. patlayacağız Ya Sen patlayacaksın Ya ben.

Patlayacağım. Ben bir sigarayı alıp geleyim arkadaşlar. sigarayı almamışım. koyayım var ya yemin ederim koltuk. reise bırakıp gitmek lazım herhalde ya. vallahi koltuğa bırakıp gitmek lazım ya. ben oyunun başından kalktığım an oyun. ödeme yapmaya başlıyor Abi ben ne zaman. oyunu bıraksam gitsem oyun ödeme. yapıyor güzel uzatmam aldık da. ödeyeceksin Peki o uzatmayla önemli olan. o boş vakit kaybı mı olacaksın bize boşu. boşuna 23 dakika kaybettirecek mi yoksa. ödeyecek mi adam akıllı. kötü değil Bu arada çarpanlar mız da. kötü değil yani arka ekran background da. kötü. değil 10 spinin 5 Spin boş geçip 5 Spin. adam akılı patlat güzel para. alırız şans sigaramızı bir yakalım abi. şansı sigaramızı bir yakalım. ulan şu araya şu sosisi vermeseydim bir. tane sosis si de koyayım orada LOL. popları. patlatsam buradan ya yani böyle devam.

Ederse bu zihniyetle devam ederse. zor tertemiz bir zarar yani uzatma almış. olmamıza rağmen tertemiz bir zarar yazdı. oyuncumuz bize her zamanki gibi yine. yaptı şovunu koyayım Abi ikiye. böleceğim kasayı 150.000 liramız var bir. 10.000 L öder herhalde öküz eşek. değilse oyunun patlatın da hayır yok ki. koyayım şu toplu patlatmaları bir. yap artık hadi. ya güzel ekran atıyor da karışık atıyor. ekranlar işte yani attığı ekranlar kötü. değil ama Araya hep birer tane Sembol. sıkıştırıyor koyayım diğer toplu. patlatacağım sembolü patlatamıyorum. ok devam ettir Yeşiller de patlayacak. Hatta Bayağı güzel patlattık yeşilleri. Tamam y çok da güzel değilmiş . koyayım altında çarpan yok. çünkü n Burası da nan yani öü eşek de. 10.000 öder dedik adam geldi cidden. sadece 10.000 ödedi. Ya abi girdik Son Kurşun yani kurş bur.

Bir dah yü bir. şe olup gideceğiz yine zarar yine zarar. diyeceğiz ilk be Spin full boş. geçtik Buralar da boş Büyük ihtimal. patladık ya. Okey bak devam ettir bak Güzel patlattın. biraz daha devam. ettir. ha bu şekilde patlatmaya devam edersen. alırız bir şeyler güzel güzel güzel. güzel. devam devam Baba bak güzel yakaladın. güzel it yakaladın devam. buradan son x spinde de aynı performansı. göstermen lazım ama Sonik Spin de boş. geçme. çok güzel çok güzel be mükemmelsin oğlum. mükemmelsin abi 160.000 lira aldık Güzel. yani en azından ik sıkımlık daha Kurşun. hakkımız oldu abi. patlamadı 80.000 Uğur getirecek bize. devam 80 binden devam. boş geçirme ama bak bir tur ödedim diye. hemen arkasından zarar yazma çok zor. değil koyayım. ödemek abi mükemmelsin. ya Yani Gerçekten mükemmelsin . koyayım. ya son Spin Büyük ihtimal.

Boş her zamanki gibi yine yedik zararı. burada Baba Olin denesek mi direkt ya. direkt olen gel hiç 0le mekle uğraşmayı. komple gireceğiz ya verecek ya. batıracak uzatma Bak bir tane uzatma ver. Kaderimiz değişsin artık hadi ya. güzel kalpler geliyor abi geliyor toplu. patlatıyor da yani yaptığı bütün toplu. patlatmaları çarpan yokken. yapıyor şunları çarpan verken yapsan. şimdiye bastığımızda almıştık . koyayım Verdi verdi ya verdi ya sonunda. Ya abi çok güzel geldin bak 12 uzatmayla. geldin direkt Artık yap bir ş gözünü. sevdiğim yap artık ya Yani yalvarmamız. mı lazım koyayım Sana ödeme yapman. için yap bir şey ver koyayım ver. Abi burayı uçuracak burayı uçuracak. başka şans yok yani başka şans yok şu. kadar toplu patlatmaya şuradan 200.000 L. 300.000 lira minimum para almamız lazım. Bak. minimum 15 Spin var.

Daha Yani onunu boş geçsen beşinde bile. adam akkılı patlatma yapsan çok güzel. para alırız. Güzel güzel çok güzel Devam 12 Spin var. abi devam geliyor ya geliyor Vurgun. geliyor artık buradan. Hadi 128 x' imiz kaç tane var lan bir. tane mi var. sadece aynen bir tane. var Verdi verdi Bir daha verdi Bir daha. verdi Bir daha baba uzatmayı . koyacağız buradan yani buradan şov. yapman lazım artık ya abi milyonu. göstermen lazım senin bize. buradan yani 18 Spin var ekranın her. yerinde çarpan var buradan da. alamıyorsak siktirsin gitsinler. kapatsınlar oyunu. bir loli pop Bir kalp bir loli pop bir. kalp Hadi kalp geldi kalp geldi hadi. oğlum hadi oğlum Bir de lolp bir de lolp. biter bu iş. Hadi abi kaç 15 Spin var daha 15 Spin. var daha. hadi Yani iki kere bile patlatsana o 128. X'in üzerinde bitecek bu. olay devam devam devam devam devam devam.

Hiç hız kesmeden devam oğlum. güzel baba nerede patlatırsan patlat bu. saatten sonra hiç önemli değil çok güzel. ödeme yapacaksın. zaten Yani şu Üzerimizdeki shager Rush. şanssızlığını kırmam lazım artık. Hadi bir daha zor denk gelir abi bir. daha zor denk gelir Ayda yılda bir dek. gelir şöyle ekran şöyle uzatma denk. gelmişken de alabilmemiz lazım. verdi Lan bir daha uzatma verdi gözünü. sevdiğim abi bir daha uzatma verdi 42. Spin oynayacağız Ya kanka 42 Spin. oynayacağız. ya Ya koyayım götürmezsen şuradan. Max v'e ya ta koyayım senin ya. max'e gidemezsek. Hadi abi Abi bu değil buranın Hakkı bu. değil. Hadi güzel güzel güzel 700.000 L güzel. morlar da gelecek güzelsin de bize bir. lolipop veya kalp lazım ya güzel . koyayım be ya bu işte be bu işte kanka. be abi full 128x var. Orak var or 1.4 milyon dah 10. Spin yani oraya atsan o bile para.

Öder ya Yani o bile para öder o 128 X'in. olduğu. yerde yan yana 67 tane 128 x' imiz var. hadi kaç para lan buranın Maxi 90.000. 4,5 milyon TL maksimum zor değil. imkansız değil. abi ya orta kısmı full 128x le Kaplamış. durumdayız orada bir lolipop patlatırsak. Eğer Bak o 128 x' lin üstünde direkt. maxwin deyiz direkt kafadan maxwin. deyiz Hadi ama boş geçirme boş geçirme. Hadi güzel morlar ver morlar da ver. morlar da ver koyduğum morlar da. versene. oraya abi lolipop veya kalp Lollipop. veya kalp Hadi gözünü sevdiğim be. 2 milyonu gördük yani 2 milyonu zaten. Gördük o kafadan Garanti. de son 4. Spin güzel güzel güzel koyduğu. güzel abi 2.7 milyon 2.7 milyon. Hadi yapabilirsin ya yapabilirsin. devamında da abi Şu ekranın 128 X'in. güzelliğine bak Hadi. ya Hadi lan boş mu geçti boş geçti Can. Sağ hiç önemli değil abi son spinleri.

Boş geçti Hiç önemli değil. 2.800 b000 liraya dayandık. abi 2.800 b000 liraya kafa attık kafa. Yani kafamız da girdik. ya 42 Spin oynadık toplamda adam şovunu. yaptı zaten abi adam şovunu yaptı. oyunumuz gayet güzel bir şov yaptı bize. son şöyle bir jübile alımını yapalım. artık dibinde bucağında varsa bir şey. sıyım yoksa da kaçar. gideriz yani güzel zorladık dipten. döndük Abi iki kere inin yaptık o hinler. döndük Eğer vermeseydi patlayacaktı çok. güzel ödeme yaptı çok güzel de döndürdü. bizi bir daha 4 Skater la başlat bakalım. inşallah aynı güzellikte bir ödeme. yapar ver ver ver hiç korkma ver. 2 milyon Ödemiş oyunsun Bundan. sonrasından mı korkacaksın ver bir 300. 400.000 lira daha y En azından şöyle bir. 3 milyonu görelim. senden güzel abi morlar da geldi yeşil. de geldi. oradan bir uzatma verebilir Bu arada ya.

12 spinle başlattığında genellikle oyun. uzatma verebiliyor. buradan bastığımız alırız Bu arada yani. çok hızlı çarpan oluşturdu güzel de. Sembol patlatıyor Eğer Nazar değdirme. Seek kendi kendimize bastığımız alırız. burad Tamam Yeşiller de. patlayacak Sarılar sarıyı patlatamadı. Tamam aba bastığımız aldık 7.000 L kaldı. Her türlü ödemezse de canı sağ. olsun Aslında bu ekran da güzel Sana bir. şey diyeyim Bir uzatma çaksam buraya. kankam bir uzatma çaksam Buradan da. güzel bir şov yaparız. da Sarılar geldi güzel geldi hem de. güzel patlattık sarıyı. 34.000 liralık bir kar verdi bize bu. satın. alım Tamam Devam devam devam oğlum. 180.000 lirayı verdin. devam. 2800 gördük mü Bu arada gördük değil. mi göremedik mi gördük mü gördük abi. gördük. yeter ya Yani alalım kaçalım abi. zorlamaya gerek yok oyun çok güzel ödeme.

All Devices iOS Android Chromecast