ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Sugar Rush 1000 | YAYINDA EFSANE VURGUN | 2.500.000.00 TL KAZANÇ | BU OYUN DELİ GİBİ ÖDÜYOR !!


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Akşamlar Hepinize hepiniz hoş geldiniz. şöyle bir chat bakıyorum Sadık Doğan. Mustafa Selamlar demişsiniz biraz. toparlan diye bekledim. arkadaşlar gelen geldi gelmeyen artık. kaçırdı neredeyiz shug rız chug rusa. geldik bin biliyorsunuz ki çok güzel bir. kazanç aldık bu oyundan aı bugün acaba. yayında beraber yapabilir miyiz diye. düşünm. o. zaman yayınımız başlasın. Efendim şöyle bir. dur dur şöyle bir maxa çekiyorum maxan. turboya alıyorum ve 10 tane bir. Selamünaleyküm. diyorum bir 10 tane Selamün aleykümle. başlıyoruz neler yuz ne var ne yok. anlatın abi anlatın neler yapıyorsunuz. nerelerdesiniz kimlerlesin. Hadi. canım vallahi iyi iç güveysinden hallice. Biraz yorgunum bugün. Evra Hoş. geldin şimdi şimdi şimdi şimdi ufaktan. ısıra ısıra gideceğiz bugün. ufaktan ufaktan ısıra ısıra gideceğiz. 22.00'den bir selamın aleyküm.

Diyorum İzzet hoş geldin. 22'den Selamünaleyküm. dedik Hoş geldin Jandarma büyük. harflerle yazdığın için night tarafından. engellendi Gizem hoş geldin Teşekkür. ederim Bol şanslar için yeni gelen. Arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz. Teşekkürler nesin Hoş. geldin Şimdi 675 lir nedir ya. Teşekkürler dost Serkan a başlar. başlamaz uzatma verdi başlar başlamaz. uzatma. verdi şimdi başlar başlamaz uzatmayla. başladık 18 Spin imiz var Bunu çok iyi. kullanmamız lazım Bunu çok iyi. kullanmamız. lazım boş geçme boş geçme. bir Uzatma daha bir Uzatma daha neler. oluyor neler. oluyor Ananı bir Uzatma daha ne. yapıyorsun koyduğumun oyunu ne. yapıyorsun 32 spiz var haydi haydi boş. geçme Haydi boş geçme boş geçemezsin. bak Boş geç burada boş geçme gibi bir. lüksün yok. gi lüks bak 40 tipinde 40 tipinde. bakalım bize ne ödeyeceksin burada boş.

Geçme lüksün sı sı boş geçemezsin. burada boş. geçemezsin Hadi canım hadi. hadi inşallah maklar mlar her şey olsun. Ercan Aleykümselam 23 Spin imiz var aryı. güzelce aç şöyle dünkü gibi bir patlama. yaşa dünkü gibi bir patlama yaşa bir kus. bir kus oyun bir. kusun Haydi canım Haydi canım haydi. canım 40 tipinde bakalım ne. yapabileceğiz bu oyunda tipinde bakalım. bu oyunda ne yapac. bir rakam ödemen lazım şu an bize bak şu. an bize çok güzel bir rakam ödemen. lazım Hadi arkalar açılıyor arkalar. açılmaya başlandı ama çok boş geçiyorsun. be boş geçmemenin. pari bahis Kanka şu an pari Bah. isteyim Hadi canım hadi çiçeğim hiç boş. geçmem lazım 46.000 ne ya abi 4.000 de. 46.000 ne ya hadi 16 kinimiz var bağla. güzel bir şeyleri Tamam güzel Devam. devam kesmeden devam kesmeden. devam bir Uzatma daha verir misin. lan İşte bu be İşte bu be ananı.

Bir Uzatma daha bir Uzatma daha bir. Uzatma daha bir Uzatma daha bugün. çıldırdı Bu oyun bu oyun bugün çıldırdı. Bu oyun bugün çıldırdı 512 açtık Abi. arkada Hadi 215.000 bant değil bir garip. Adam canlı Kankacığım Cap canlı Ananı. 384000 Hadi canım hadi Daha 18. Spin imiz var bak Daha 18 Spin imiz var. arkada 512i açtık haydi. Hadi güzel başladık bu oyunda dediğim. gibi bak bu oyunda gerçekten bugünlerde. bir şey. var Hadi canım boş geçme boş geçme bak. 104'ü açmışız arkada bak arkada 104'ü. açmışız boş geçme boş. geçme güzel Hadi 2 tane 104'ü açık. arkada. 489. çıkardık abi 50 spine şu tutar ayıp. bak 50 spine şu tutar ayıp. gerçekten bir tane müdahale ettim. vallahi Ananı ananı avradını. Ananı çok güzel çok güzel. Aleykümselam saygı Hoş geldin bak şu. 1024i yakalamamız lazım şu 1024i. yakalamamız lazım Haydi çiçeğim boş.

Geçme bir müdahale. daha Lan hadi koyduğum boş geçecek. niye verdin boşa heyecan yarattın bize. hadi. nice nice nice. 1300000 Hadi ama son 3 sipim boş geçme. ya Boş geçme koyayım orada binleri. boş geçme. ya hadi çiçeğim ya hadi çiçeyim ya hadi. güzelim had güzelim Hadi. güzelim benim. ekran efsane de kesiyor kesiyor ekran. efsane de kesiyor ya Max Win alabilirdik. Bak yemin ederim Şu tutardan Max. alabilirdik kasamız 2 milyon 1 milyon. 598. b000 ve bu tutar bu tutar neye geldi. Biliyor musunuz. 22.500 liraya. 22.500 laya geldi şu koyduğumun. tutarı 22.500 laya geldi çek abi maxa. çek maxa çek maxa çek Aleykümselam. Titan 30 tane bir maxan çeviririm çok. güzel ödedi yani Efsane bir ödeme ama. daha iyisini ödeyebilir 50 vardı ger or. adam akıllı Biro ysı kombosu dünkü gibi. daha da fazlasını alır Max alırdık bugün.

Ama olsun Demek ki bunda da bir şey. varmış az bile ödedi dediğin gibi bir en. az 5 katı 6 katın ödemesi lazım şu an. kas en az bir 5 milyon olması lazımdı O. kadar spine Ama olsun Bu da güzel bak bu. da güzel kasamız 400.000 2 milyona çıktı. Abi bak 400 binden 2 milyona çıktı. kasam devam ediyoruz oyunuz. yeni başladık Daha yeni başladık abi. daha yeni başladık daha sende alacağımız. çok. var o zaman. Hadi uzatmalar bugün uzatmalar günü. olsun ya bugün uzatma günü olsun bir. uzatma ver. 66.500 den. tekrar yaparız kankam 66.500 den. tekrar. tekrarı tut tar birkaç kere alacağım. baktık ödemedik kaçalım başka oyuna. sonra gene geliriz Çünkü çok düşük bir. tutara çok yüksek bir meblağ para ödedi. ödemeye bilil. sindiremeyen başka bir oyuna. kaçacağız ödemediği takdirde başka bir. oyuna kaçacağız Ama bir kere daha. alacağım öyle kaçacağım Çünkü hakkı ya.

Hakkı var bir ikinci ikinci de 3üncü. yani ü hakkı var ü hak tanıyorum. buna Hadi canım Hadi şu tutarla da. gönderme bizi yani ayıptır gerçekten. Ayıptır bak Ayıptır yani Şununla da. gönderme. 29.000 ödedin son. Spin Gerçekten ayıp ettin Bir 66,5. daha aynı tutardan bir tane daha aldım. Hadi canım hadi canım hadi canım güzel. bir ödeme yap. hadi hiçbir şey yapmazsan mone beek yap. bak hiçbir şey yapmazsan bile bir mone. beek. ya güzel Hadi ayıcıkları da bağladın. kırmızı ayıcıkları Hadi canım hadi canım. hadi hiçbir şey yapmazsan En azından. manek yap bak hiçbir şey. yapmazsa En azından kasayı öde en. azından kasayı. Öde öde ki savun seni savunabilecek bir. nokta olsun. güzel Bak gene pembeleri bağladı oradan. Oradan o pembeler bu pembeler deli. dehşet ödüyor bu pembeler deli dehşet. ödüyor Murat hala dokunmadık. desem hala dokunmadık Kanka 66 500'den.

Tekrar Şu an derin bir plan. içerisindeyiz o parayla alakalı O yüzden. hala dokunmadık. yeni gelen Arkadaşlar hepiniz hoş. geldiniz hadi güzelim Hadi güzelim Haydi. güzelim bir kere yaptım Bir kere daha. yapabilirsin Teşekkürler Birol hoş. geldin. arkadaşlar chat Ben sizi dünkü yayında. göremedim abi bak telegram'a. gelin iki kanalımız var Bir gün buradan. bir gün oradan yayın açıyoruz bilginiz. olsun yayın yok zannediyorsunuz. yazıyorsunuz görüyorum çünkü yayın niye. açmadınız. diye bir gün buradan bir gün oradan yok. Bir Garip adam para kalmadı. Kanka milyon para kand para. vurd vurduk da Onu soruyorlar 112.000. ödedi güzel. güzel 66,5 Tan tekrar. devam tabii her bonusta olduğu gibi. ilaya Bunda da var. çevirm Hadi bakalım. Of be of be of be of sen nesin be sen. nesin Allah'ın cezası Sen bugün ne. yapıyorsun koyduğumun oyunu Sen.

Bugün ne yapıyorsun Sen bugün ne. yapıyorsun Sen bugün ne yapıyorsun. 666 T kasamız 2,5 milyon Sen bugün ne. yapıyorsun Sen bugün ne. yapıyorsun Benim yüzümden bu oyunu. kapatacaklar bak size. söylüyorum benim yüzümden bu oyunu. kaldıracak. Pragmatik bir gün sabah kalktığınızda. shag Rush beni. göremezseniz bilin ki oyunu kaldırmış. abi sağlayıcı kimin yüzünden Merve diye. bir kız var onun. yüzünden kötü gülüşümü de yapıyorum. Allah'ım çok güzel çok güzelsin be Çok. güzelsin Oh be kasamız 2 bu5 milyon. artık bu saatten sonrası İkimiz de. dağımız oynayacağız yani. oyunu keyfimize göre. seni nam ettim seni var ya seni var ya. çok pis ettim seni seni çok pis ettim. seni çok pis ettim seni çok pis. ettim. 36.000 seni çok pis ettim abi seni çok. pis. ettim ya. 66 buçan. devam Hadi canım Haydi canım haydi canım. benim Hadi Daha yeni başladık dur pes.

Etmek yok oyun daha yeni başladı Oyun. daha yeni başladı pes etmek yok yok. ya adamı böyle sirler işte adamı. böyle. binme Evim barkın yok mu. ya. aklında Yokun. yeni üyelere özel kankalar chatte. paylaşılan kodlar yeni üyelere özel. yayın sonu herkesin kullanabileceği kodu. paylaşacağım chatte paylaşılanlar yeni. üyelere özel yayın sonu. kullanabileceğimiz kodu paylaşacağım. yeni eski fark etmeksizin herkesin. kullanabileceği. Hadi canım hadi canım hadi canım benim. güzel güzel Daha yeni başladık Daha dur. Daha dur Sen bu ne ki Daha Bu ne ki bu. ne ki. Daha daha Bu ne ki anasını sikeceğiz. anasını sikeceğiz daha Bu ne ki pragma. anasını sikeceğiz daha Bu ne. ki kan. yi Kanka ne zaman. kapanaca Aleykümselam Süper Natural Hoş. geldin Barış Hoş. geldin 66 buçan devam. bir kahve alıp geliyorum arkadaşlar. burayı size emanet ediyorum hemen 5.

Dakika bir kahve alıp geliyorum Burası. size emanet. amanet ah. ananı senin 4.000 L mı ödedin. lan. yavşak. yoruldum bir tane daha satın alım yaptım. YouTube YouTube Kankacığım yayın sonu. paylaşılacak yayın sonu. paylaşılacak 1000 kişilik kod yayın sonu. paylaşılacak arklar. kere daha aldım ödedin ödedin ödemedin. Bana ne [ __ ] koyayım çıkarım. başka oyuna giderim sen. bilirsin öncekiler var Lucy YouTube Eğer. süresi yani kod sayısı dolmadıysa. öncekiler var gidip. bakabilirsin Kanka 500.000 lirayla. başladık bu kodumun oyununda bir. şeyler var diyorum kimse bana inanmıyor. bu oyunda bir şeyler var. bu oyunda bir şeyler. varas bilmiyorum gider miyiz bakarız. duruma. göre Benim pek kım değilim. tane bir Turbo yapmayalım mı yapalım biz. zevkine varalım artık şu oyunun ilk. etapta oyundan para çıkarmak için. oynamıştık Ama şu an zevkimizi oynuyoruz.

Şu an zevkimizi oynuyoruz Ertuğrul kasa. başlangıcı 500. kanka evet oynuyorum YouTube birazdan. gideceğim. Hatta Hadi 2 gösteri lan bir üyü oyunu. al korkuyorsun değil mi korkuyorsun. koyayım oyunu alırsam diyorum bu. kesin. koparır zaten içimden geçti. diyorsun Selim 13 milyon duruyor kanka o. bize bakıyor Biz ona bakıyoruz sabit. yerinde. duruyor Ertuğrul Bu oyun verdi Kanka bu. oyunda ilk etapta 50 Spin uzattı 50 Spin. uzattı 1,5 milyon ödedi sonra tekrar 666. b000 ödedik Yani bu oyun bizi coşturuyor. bir 20 daha yaparım daha yapmam 2 200'ün. altına burada. düşmem Ç güzel var Çok güzel kasamız. oldu kasamız Çok güzel oldu pari bahey. Eğer kasamız şöyle bir 3 3 bu5 milyona. gelirse girdi. Girdi. girdi Murat Bonus yeni üyelere Kanka. eğer yeni üye değilsen yayın sonunu. bekle. Eğer kasamız şöyle bir 3 milyon falan.

All Devices iOS Android Chromecast