ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Sugar Rush 1000 | 15 TANE PEMBE ŞEKER İLE MAX TADINDA 14.500.000.00 TL DÜNYA REKORU !


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Slot rulet kanalından Herkese selam. Dostlar neredeyiz şugır Rush bind' deyiz. son zamanlarda bize çok güzel ödemeler. yapan çok güzel paralar çıkaran bir. oyundayız normal gündelikte de yayında. da oynadığımızda gerçekten kasamı alıp. uçuruyor yani ucu bucağı yok Gerçekten. bu oyunun ödemesinin ucu bucağı yok. bugün ne yaptık biz de geldik dün çok. güzel ödeme yapmıştı yayında tekrardan. bir ziyaret etmek istedim 66,5 Bu arada. satın alımı yaptım Arkadaşlar bu. oyundaki bu tutar benim uğurlu rakamım. Gerçekten ne geliyorsa bu oyundan güzel. ödeme olarak söylüyorum ne geliyorsa bu. 66.500 geliyor o yüzden bu 66,5 benim bu. oyundaki totemim ve uğurlu rakamım yine. totemim ve uğurlu rakamım bir satın alım. Yaptım İnşallah güzel bir ödeme yaparsın. Çünkü öncesinde ne bir Farm ne bir bir. şey hiçbir şey yapmadım önce as.

Farmak güzel olabilirdi Ama ne bir Farm. ne de bir şey hiçbir şey yapmadık güzel. bir ödeme yaparsın inşallah Nana. yetmezsin. güzel güzel. Hadi ya nanay nanay kasayı bile. çıkaramadık kasayı bile çıkaramadık ama. olsun kasamız sağlam olduğu için. girebildiğin kadar riskli ve heyecanlı. oynamaya çalışıyoruz Bu oyunu doğru. kelime nedir bilmiyorum ama şu an gire. bildiğimiz kadar riskli. ve yüksek tutarlarda girebiliyoruz Çünkü. kasamız çok güzel kasaya güvenerek. ilerliyoruz şu an ama ama bu şekilde. devam ederse kasaya ne kadar güvensek de. Nanay olacağız O yüzden bir noktada. yapması lazım bir ı 10 bir + 10 bir. uzatma bir uzatma. ver hadi güzelim Hadi güzelim Hadi. güzelim çok güzel ödemeler yapıyorsun bu. oyunda rekorumuz Yani kendi rekorumuz. 4,5 milyon Haydi. güzelim çok güzel ödemeler yapıyor Yoksa. beni hiçbir güç hiçbir kuvvet bu oyuna.

Getiremez bu kadar ödeme yapmasaydı Yani. az çok artık takipçilerimiz yani Sizler. tanıdınız biraz ödeme yapmayan oyuna. bana ödemeyen oyuna asla gitmiyorum. 8.000 çıkardık Gene mi Nanay Gene mi. Nanay bir uzatma verir misin Bir uzatma. verir. misin Bir uzatma ver bir uzatma. istiyorum. 12.800 lirasını çıkardık bir uzatma ya. da böyle Efsane bir şey patlatmanın. Efsane bir şey patlatmanın ki şu an. kasayı kurtaralım şu an kasayı. kurtarmamız. lazım 39.000 lirasını çıkardık iki Spin. imiz var hadi bak Güzel denk getirir de. boş geçmeseydin. kurtarabilirdim spam yapıyoruz devam. ediyoruz Hadi çiçeğim artık güzel bir. ödeme yap Bu kaçıncı satın alımımız oldu. haydi artık bir noktada patlat ve o. ödeme gelsin bak bir noktada patlat ve o. ödeme gelsin Hadi canım benim Hadi canım. benim Hadi çiçeğim benim Hadi güzelim. benim boş.

Geçme boş geçme. ya bir uzatma ver lan bir uzatma ver ya. nankör köpek bir uzatma ver. Nanay Herhalde yani şu an şu gidişat. Nanay olduğumuzu gösteriyor gibiydi. şurada toparladı şurada biraz toparladı. Tamam güzel Hadi bir uzatma be bir. uzatma be çiçeğim bir uzatma. ya ayıcıkları da vereceksin güzel güzel. Tamam 39.000 yine 39.000. çıkardık Hadi. be ananı Allah belanı versin. Allah belanı versin Ne oldu lan Ne oldu. lan orada orada Ne oldu oğlum Ne. patlattı ne patlattı orada ne patlattın. orada orada ne. patlattın 999.000 kombo ya 90 13.200. b000 L mı 13 milyon Allah belanı. versin Bu nasıl bir şeydi. lan Ananı bu nasıl bir şeydi lan. 15 tane pembe vardı 15 tane 15 tane. pembe 999.000 L kombo ya Anasının . gibi çarpan. verdi Allah belanı versin 13 milyon 13. çarpan verdi Allah'ın belası. efsanesin ay nefesim. kesildi çok.

Güzel 13 milyon işte be İşte bu. be harikasın be harikasın be harikasın. be o 13 milyon ödemenin arkasından. verdiğin ara ödemeye Bak sen nesin be. sen nesin. be işte busun be çiçeğim işte busun be. ani refleksten. Boğazım gitti Boğazım gitti ani. refleksten ay Yerimde duramıyorum. yerimde duramıyorum şu. an 13. milyon kasaya bak 13,5 milyon şu kasaya. bak abi Şu kasaya bak hemen Tabii maxan. fml oyunuma da devam ediyorum Şu kasaya. bak şerefsiz şerefsiz çok güzel ödedin. devam ediyoruz abi devam ediyoruz bu. oyunda 20 milyon Bir hayalim vardı Acaba. bakalım o zaman 13'ü direkt veren oyun. maxan gelse ne verecekmiş maxwin. verecekti Belki de ananı İşte bu. be oyuna girdik Max tutardan oyuna. girdik öylesine fml şu an bak öylesine. fml. şe Heyecanımı atayım diye maxan Farma. girdik 13,5 milyona Max tutardan farman.

Da girdik Hadi gel bir. 20 uzatmayı da verdi uzatmayı da verdi. helal lan. sana Helal sana be uzatmayı da verdin. Hadi güzelim Haydi güzelim haydi güzelim. bir 20 milyon yap be şimdi diyeceksiniz. 13'ü buldun da 20'yi mi istiyorum Merve. ama hayalimdi be hayalimdi gelmez. diyordum Abi ben şu an kafamda var ya. oyuna başlarken 1 bu5 2 milyon kazansam. karımdır Alır kaçarım diye düşünüyordum. 13,5 milyon ne koyayım bir Uzatma. daha. geldi oyunu bozduk bozduk oyunu. bozduk bozduk. oyunu 4 taneyle verdi hemde. uzatmayı. yemin nefes alamadım ya. çok güzel çok güzel çok. güzel Bunun şerefine bunun şerefine. akşam güzel bir yayın patlatırız. arkadaşlar yorumlar kısmına Ay sesim. gitti Telegram adresini. bırakıyorum yorumlar kısmına Telegram. adresini bırakıyorum telegram'a gelin. Abi gelin telegram'a bunun bir karşılığı. Tabii ki de olacak Bunun size karşı bir.

Karşılığı tabii ki olacak Gel abi. telegram'a gel çok güzel be ay. bakmaya Dayanıyorum şu sol alt kısma. bakın orada 13,50. 5885 n32 Ay çok güzel çok. güzel Şimdi burada da çok güzel bak 14. Spin var 11.000 L çıkardık Hadi böyle. bir 2 en azından 2 milyon çıkaralım 15. milyon yapsın. Haydi çok güzel bir ödeme ydin ya Yemin. ederim var ya rüyalarıma girecek bu bu. var ya rüyalarıma girecek efsanevi bir. şeydi. ya. ah Yemin ederim çok. güzeldi oy oy o kadar uzatma verdin sen. Bak tek sipin de bize 13,5 milyon para. verdi sen o kadar uzatmaya 30 sipin de. 182.000 L verdin. ya Ay Boğazım Aa. boğdum. ay. ay bugün kimse keyfimi bozamaz Bugün hiç. kimse keyfimi bozamaz be. benim o kötü gülüşümü de. yapıyor şu an ne yazarsanız yazın sesini. ne kadar cırt da yazsanız O nasıl bir. gülüştü de yazsanız yorumlara ne. yazarsınız yaz hiçbirini gözüm görmüyor.

30 3.000 L da buradan geldi nice nice. bebeğim. 13.800 b000 L yaptık. kasayı nice güzelsin yani demek ki hala. içeride bir şeyler var şimdi oyunu. Kuruttun Kuruttun Merve diyeceksiniz ama. bu oyunu böyle yakalamışken tekte. bırakamam güzel bir şey yapacağım Bu. arada bu oyunda Bir hayalim. vardı bu oyunda Bir hayalim vardı onu da. gerçekleştireceğim bugün şöyle biraz fml. biraz fml biraz farmlık sonra bu oyun da. şu süper Spin var ya 1.200 b000 liralık. süper Spin alma hayalim. var Bunu da gerçekleştirmek istiyorum. 13,5 milyon kasam varken bunu da. gerçekleştirmek. istiyorum Ay ay ay Merve ay ay kızım çok. ballısın Merve Ya dur kıçını kaşı Nazar. değmesin ya kendi kendine tıp tıp Nazar. değdirme. kendine Maşallah da kendi kendine yap bu. nasıl bir baldır Ya bu nasıl bir baldır. Merve ya ş su kendine nazar değdirebilir.

Ama bir kere daha. soksun nefes kesilmesi nasıl bir şeydir. bilir misiniz gerçekten o rakamı. gördükten sonra nefesim kesildi ya. nefesim kesildi kesildi. ya Oy. oy çok güzeldi be ilk defa bir oyuna. ödemesinden dolayı isyan etmedim. farkında mısınız çok güzel ö şimdi. şuna nasıl isyan edeyim ha şuna nasıl. isyan. edeyim vücudum kendi kendine mutluluk. hormonu salgılıyor abi artık Gülmek. istiyorum her şeye Gülmek istiyorum ya. efsaneydi ya efsaneydi ya ay. ay Oh. be ve bu a girdik. güz 13.700 b000 Lada. girdik Az önceki gibi bir ödeme daha. yapsam işte rekor budur ya Bak az önceki. gibi bir ödeme daha yapsan rekor budur. budur Bu rekor Abi bak bu rekor böyle. bir şey yok böyle bir şey. yok. Ay nefesimi düzene sokamıyorum. arkadaşlar kalbim şu pır pır pır pırır. pırır pırır pır. pır bir kelebek kalbi gibi şu an. kalbim nabzım kaç Allah.

Bilir o güzel ama çarpan çok düşük kaldı. ya gene Bak pembeler de iş vardı da. çarpan düşük kaldı. burada ay ay ay. Hadi Canom Hadi canikom Haydi Can. ikon 85.000 verdin olsun bedavadan geldi. sinden girdik 85.000 verdin. biraz daha. farmdale vardı Şu 1.00 b000 liradan. satın alım yapmak istiyordum şu an Bugün. tam olarak o hayalimi. gerçekleştirebileceği bir kasam var. karşımda. ve kaybetmeyelim İnşallah ama. kaybedersek de bak gelsin Gelsin. 1.200 b000 bak süper fris Spin satın al. satın al satın al süper fris Spin. 1.2. Bu bize ne ödeyecek Bu bize ne. ödeyecek bakalım bakalım bu bize ne. ödeyecek Bir hayalimi daha. gerçekleştirmiş bulunuyorum şu slot. oyunlarında güzel düşük bir başlangıç. yaptık ama devamının geleceğini. umuyorum bize bir şeyler patlatmanın. Yoksa böyle 15 25'le biz bu kasayı Aa. uzatma geldi güzel Art 10' umuz da geldi.

Güzel Güzel canım güzel aferin aferin. ama daha 50.000 L çıkardık ve boşa. gidiyorsun. Böyle 38 40 38 4la biz bu 1.200 b000. tamamlayamayan senin bize daha güzel. ödemeler yapman. lazım Hadi hadi. güzelim bak 66 bua 13 milyon veren. oyun 1.200 b000 liralık satın alıma kaç. para verir. acaba güzel güzel Bak gene pembe. pembeler var ya her alanda yemin ederim. iş yapıyor şu pembeler Ya şu pembeler. her alanda iş yapıyor 360.000 lirasını. geri. çıkardık 360 449 b000 lirasını geri. çıkardık Haydi canım haydi canım önce. kasayı çıkar 10 Spin imiz var ama Kara. da geç Bak kar da yazsın kar da yazsın. be. kar da. yazsın e o kadar uzatma verdin ama ya. Oha 790 bu pembeler var ya bu pembeler. ortalığın anasını bugün bu. pembeler Bugün çok güzel iş. yaptılar bu pembeler bugün efsane iş. yaptılar çok güzelsin be nice 1'ü. çıkardık 4 spim var bu 4 spinde gelen.

Her şey Abi şu 4 spinde gelen her şey. bize kar yazacak Hadi be boş geçme lan. böyle 60. 70'le 60 70'le boş geçme ya. bize Tamam. güzel Of çok güzel 1.800 b000 L. Harikasın bebeğim. harikasın Harikasın Daha ikimiz var bu. iki spinde de güzel bir şeyler öde. konuşma yetimi kaybettim Artık çok. güzelsin be. 2.27. 1.000. 14.. 844. 14.8 44.000. 41.000 gayet güzel Şöyle bir 15 ama bir. şey söyleyeyim bak bu tutara takılma. uyum var ya benim çok sıkıntılı ya 15'e. tamamlayamayan. yakalasa fmd yakalasa bir bir kere. yapamayız mı Bence yaparız. ya şöyle farman. çevirelim kasamı baktıkça serotonin. hormonu salgılı bak şu kasaya baktıkça. serotonin hormonu salgılı ya. haydi hadi be hadi be Bir tane daha gir. şöyle bir güzel bir tane daha gir. şimdi şimdi şimdi şimdi. 14.7 54.000 liramız var 2 40'tan Bir. kere de satın alım yapalım Bir kere de.

240d satın alım. yapalım 14,5 milyonumu sabitledik oraya. sabitledik abi buradan güzel bir şeyler. gelsin. böyle bir 500.000. ödeten dümdüz 15 milyon olsun kasamız. dümdüz 15 milyon. olsun canlar Bu arada bizi keşfetten. gördüyseniz ilk defa izlediyseniz. kanalımıza abone olup bildirim zillerini. açmayı unutmayın oyunun heyecanından hiç. gözüm bunları falan görmedi yorumlar. kısmına Telegram bağlantımızı. bırakıyorum telegram'a gelin. Abi gelin telegram'a görüşelim orada. yayınlarımız kaçırmayın akşam. 26.000 ödedi abi 14,5 milyonumu alıp. kaçıyorum oyun kendini köpek gibi. kapattı yani o ödemelerden sonra zaten. kapatması normaldi Canlar 14,5 milyon. TL'mi alıyorum ve kaçıyorum Kendinize. iyi bakın Allah'a emanet olun hoşça. kalın aynı kazançların kat be kat. yüksekleri sizin olsun inşallah Görüşmek. üzere akşam yayında.

All Devices iOS Android Chromecast