ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 SLOT OYUNLARI SWEET BONANZA XMAS | 250 TL KÜÇÜK KASA KATLAMA DENEMESİ #slotoyunları #casino


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Beyler bayanlar hepiniz slot M kanalına. Hoş geldiniz Bugün sizlerle beraber. Sweet bonanza xm oyunund dayız 250. liralık bir kasamız var Selamünaleyküm. Aleykümselam bir satın alımla başlamak. istiyorum 200 liradan satın alımımız. yaptık risk alarak başladık Umarım çok. güzel kazançlarımız olacak Burada küçük. kasamız da. diyecektim patlamadı 15x direkt 100. liramız geri aldık. ok Ya. uzatma uzatma burası ya ya da çarpan mı. burası. gel lütfen yapma gözünü sevdiğim Hem. orada şey var üzümler var hem muzlar. var Vay arkadaş. ya Vay arkadaş ya vallahi bu kadar kötü. bir ekran beklemiyordum Neyse yapacak. bir şey. yok ya cidden beklemiyordum bu kadar. kötü. Ekran 100 liradan gittik O zaman yapacak. bir şey. yok. Maşallah DT. şeker ne patlatacak ki burada daha Tamam. 40x atmışsın da ne patlatacak ki burada. daha. Oha ne oluyor la.

Bugün Uz. atmamız üzüm. arpan verdiğimizi anca geri aldığımız. bir oyun mu olacak. acaba öyle olacakmış gibi. duruyor buraya çarpan atması lazım. da yemin ediyorum Gözümüz yollarda kaldı. çarpan Beklerken Ya sadece uzatma aldık. iki tane onun harici çok. boş verdiğimizi bile alamıyoruz bu kadar. uzatmayla bırak kar elde. etmeyi harbiden verdiğimiz. alamadık verdiğimizin yarısı GTİ 10 tane. de uzatma ATT abi. oyun Neyse bir satın alda şeytanın. in de verebilir 1x de. verebilir. vermez yani 100 X'in ne zaman geleceği. hiç belli olmuyor ki keşke şuraya atsa. mesela s bonanza hiçbir zaman Max falan. göremediğimiz için 20.000'e kadar ödeme. yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam s b. oyunu 25 var da Allah vermesin biraz. dah. sonunda ya Ya sonunda bir tık güzel bir. ekran attın yani Bak bir tık Bir tık. oda 100 L 100 layı yine çıkartmadı.

Çok kötü. geçecek hiçbir beklentim kalmadı artık. oyundan. yok 100x. atsın. 5 nasıl totem güzel totem Bence de en. azından 151. oldu bunu 200 yapabilir. miyiz. deneyelim. 200 yapmaya çalışırken 10 liradan free. spine girmek. mi. Oğlum çok güzel ekran çarpan. lazım Bu oyun bugün çarpan atmamaya. yemin mi. etmiş Gözünün yağını yediğim Bak bak. vallahi. küfredeceğine. bırak nice M. oğlum bo oyun neden ödemiyor abi. bugün neden çarpan yok oğlum bu oyunda. Bugün ben onu anlayamadım ya 10 liradan. fre SP giriyoruz ve bana 281 L ödeme. yapıyor Ben 200 liral satın alım. yapmadım 100 ladan veya fre spine. girmedim çok saçma Yani 200 liral satın. alım yapmak için şey yapacaktım. zaten. yaya. Bu oyun kafayı yemiş ya. bugün oyun hiç iyi değil bugün. abi oyun hiç iyi değil. bugün. 12. çarp oyun sadece 100 liradan falan mı. ödüyor. acaba. ah.

All Devices iOS Android Chromecast