ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Raptor | Kasa 10.085 TL Kar! | Raptor İzle | Aviator Oyna | Uçak Oyunu İzle | Aviator İzle |#raptor


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Merhaba arkadaşlar kanalıma hoş geldiniz. Bugün yine sizlerle birlikte Raptor. oyunundayım 900 liralık bir kasa ile. girdim arkadaşlar. oyuna girmeden önce 33 ile patlamış. bakalım bugün kasamızı kaça katlayacağız. gerçekten bakıyorum Evet Parayı yatırdım. ama bir sonraki oyuna kaldım. bir sonraki oyuna kaldım Bakalım bir de. patladı İyi ki de oyuna girmemişim. diyorum çok güzel 33'te patlamış oyuna. girmeden önce şu an iki bir Belki bu. yine bir de patlayabilir. yine bu el bir de patlayabilir bakıyorum. Evet patlama patlama sakın lütfen. çekeceğim birazdan lütfen. 300 TL yatırdım 600'de çekebilirsem. İnşallah çekmeyi düşünüyorum ama lütfen. patlama çekeceğim birazdan. patlamayacaksın çektim Evet parayı ikiye. katlayıp çekebildim bin lirada da seni. çekeceğim. çektim 985'te çektim olsun 8'de patladı. Bence çok güzel başladık diyorum Raptor.

Bence bugün seninle çok güzel başladı. oyuna. Hadi bakalım bugün bakalım kasamızı. kaçak atlayacağız. son zamanlarda çok güzel yapıyorsun Çok. güzel kazandırıyorsun. Geçen yine kasamdan çok güzel paralar. çıkarttım senin sayende Raptor senin. sayende paranın hesabını bilmiyorum Evet. 700'de çektim Seni seni de çekeceğim. biri Ah Yetişemedim. yetişemedim sana. 3000 yaparsam 250 yatıracağım. bakalım bu el ne kadar kazanabileceğim. inşallah Bir de patlamazsın Abdul dedim. ve saniyesinde patladı güzel. yani. şom ağzını açtın Öykü gerçekten ağzını. açtım bir de patlamazsın dedim bir nokta. sıfır sıfırda patladı ya Böyle bir şey. olamaz. patlama sakın lütfen patlama. Şaka gibi ya şaka gibi ya. lütfen şu an patlamaman gerekiyor lütfen. patlama. bu sefer patlamayacaksın değil mi. bu sefer yükselmen gerekiyor Hadi yap. bana bunu bu güzelliği yapman lazım şu.

An bu güzelliği yapman lazım. patlamayacaksın. çektim kâra geçtim Çok şükür diğerine. binde çekeceğim patlayabilirsin Çünkü. güvenemedim Şu an çekiyorum çektim. Çok iyi Çok iyi 200 de yapabilirim 200'e. katlayabilirim. Seni seviyorum Ne doktor biliyorsun. değil mi. 250'ye sabitliyorum şimdi. Hadi bakalım Oha ben burada parayla. ilgilenirken çarpana bakar mısın. İnanmıyorum ya. ya Ben nasıl böyle bir hata yaptım oha. Yani gerçekten bir şey demek istemiyorum. şu anda 188 çarpan nedir ya Yüksel 188. konuşamadım bile 188 çarpan nedir ya. Şaka gibisin ya Şaka gibisin nasıl. sinirlendim şu an Oha ya 188 çarpan. verdin resmen ya. patlamıyorsun sakın bak bak ben oyundan. erken ayrıldığımda 188'de çıktıysan şu. an patlamaman gerekiyor sakın. patlama ne olur patlama. yani 188'den Sonra da erken patlamanın. düşünüyorum ama evet çektim seni lütfen.

Patlama lütfen patlama çekeceğim ekibine. çekeceğim lütfen. çektim. çektim erken patlayacağını düşündüm. 188'den Sonra bu kadar yükseleceğini. düşünmedim kendine Gelir misin artık. 17 çarpanda patladı ya. İnanmıyorum ya şu patlama şeyine bakar. mısınız arkadaşlar ben daha ne. söyleyeyim ya. Ne diyeyim ki ben daha. patlamıyorsun lütfen rica ediyorum. patlama. patlamaman gerekiyor çünkü lütfen lütfen. patlama çekeceğim seni birazdan lütfen. çektim. diğeri de patlamazsa çok güzel olacak. 2000'de çekerse. biraz çekebilirdim. Yani bu saatten sonra biraz düşük. patlayacağını düşünüyorum ama yine de. oynayacağım En azından kasamı 7000. liraya katladım. sakın erken patlama sakın. dedim ben ya Erken Erken patlama diye. söyledim yani. patlamayacaksın patlama sakın sakın. patlama lütfen lütfen patlama çekeceğim. seni birazdan lütfen.

Ya bak oyundan çekilmek istiyorum Şu. anda son bir kez oynayacağım ona göre. oyundan çekeceğim çok Çünkü iki kere çok. yüksekte patladı 188'den sonra yüksek. bir çarpan vereceğini düşünmüyorum. arkadaşlar. yine belki Kasım katlarsam karıma. geçerim diye düşünüyorum ama patlama ne. olur patlama lütfen patlama Bak rica. ediyorum patlama. patlama patlama patlama. yapma bunu yapma. çekilemiyorum çekilemiyorum hırs. yapıyorum çekilemiyorum. Hadi bakalım patlamayacaksın. Ben inanıyorum ya patlamayacaksın bu. sefer güzel yapacaksın patlamayacaksın. lütfen lütfen patlama lütfen. patlama lütfen patlama lütfen. Şaka gibi ya şu an. çekilemiyorum ne ya çekilemiyorum da. tatlım Hemen gerekiyor. erken patlama artık lütfen erken patlama. Aslında mantımı kullanıp o 188'den sonra. 6 çarpanına kadar yürüyüp daha sonrasını. hiçbir şekilde girmemem gerekiyordu.

All Devices iOS Android Chromecast