ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Raptor | 15dk 7.332 TL Kar! | Aviatore benzer oyun | Raptor Oyunu | Uçak Oyunları İzle | Raptor İzle


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Merhaba arkadaşlar kanalıma Hoşgeldiniz. ismim Öykü biliyorsunuz ki geçen oyunda. bayağı para kazanmıştım şu an Tüm paramı. çektim ve kasamda 100 lira var 100 TL. ile girdim ve şu an Oyuna devam ediyorum. 100 TL ile girdim ama şu an çekmem lazım. Parayı galiba lütfen patlama. kahretsin ya çekecektim tam Allah. kahretsin ya of tekrar girdim 50 TL. şu an 100 TL'lik bir kasa var arkadaşlar. Hadi bakalım. bir an önce. kare geçmem lazım. sakın patlama lütfen Lütfen. arkadaşlar Gerçekten çektim. çektim 200 lira yaptım kasayı Arkadaşlar. oyunu oynamanızı istiyorum Gerçekten. biliyorsunuz ki geçen ay 5000 lira ile. ayrıldım kasadan gerçekten o kadar çok. kazandırıyor ki Belki inanmıyorsunuz. belki ama inanılmayacak gibi değil yani. bir şey kaybetmezsiniz şu anda. oynamaktan yani görüyorsunuz ki. kazandırıyor Ben de siz ve kazananı.

Istiyorum Gerçekten şu an konuşamadım. 12'de patladı şu an diğer el var ya. Aşırı düşük patlayacak. Hadi bakalım. gerçekten sizinle kazanmanızı istiyorum. ya Avatar Evet benziyor ama hani. oyun çok yeni olduğu için ve bilinmedik. bir oyun olduğu için aşırı kazandırıyor. sizin de oynamanızı tavsiye ediyorum. gerçekten böyle bir şey yok kesinlikle. bir de çok az patlıyor arkadaşlar bakın. 12 4 ve 1'de bir kere patlamış ondan. önce 3 ve 10'da patlamış Evet 150 o. sırada parayı da kaçırmamak lazım şu an. çekeceğim birazdan çekeceğim çektim. Evet çektim parayı. patlaman lazım şu an patlamam lazım. çok az bir de patlıyor Ya Allah. kahretsin Keşke hemen çekmeseydim Ya. nasıl çektim hemen Ya. inanmıyorum ya şu an aşırı kârdaydı. bu hataya nasıl düşersin Öykü bu hataya. nasıl düşersin 27 de patladı ya görüyor. musunuz arkadaşlar 27'de patladı resmen.

Gerçekten oynamanızı tavsiye ediyorum. yani zararı doğramanız çok düşük bir. ihtimal ya gerçekten. Hadi hadi patlama ne olur patlama lütfen. patlama bak patlamıyorsun tamam mı. gerçekten patlamaman gerekiyor. patlama bak çekmeyeceğim ne olur patlama. lütfen patlama. birazdan 50 50 koyacağım şimdi bunu da. çekeyim 200 olsun çekeceğim Şimdi çektim. patlamadan çektim. şunu da 250 yapalım. Evet. 8'de patladı tam zamanında çekmişim. aslında yani birazcık daha. ilerleyebilirdi ama. Evet arkadaşlar şimdi. ikisinden de başladım oyuna. birinden kare geçince patlayacak ama 100. lira ile Girdim oyuna Bir de patlama. tamam mı Lütfen bir de patlama rica. ediyorum Bir de patlama. 100 TL ile girdim şu an oyuna Evet. 200 olsun birini çekeceğim Ama patlamam. ne olur patlama lütfen patlama. 200 olsun para çekeceğim çekeceğim Hadi. lütfen patlama çektim.

Evet Seni Çektim diğeri kaldı. patlama sakın patlama ne olur patlama. lütfen çekiyorum. Ya ben tam çekeceğim zaman neden neden. neden neden neden neden Allah kahretsin. neden. En azından zarara uğramadık Evet şöyle. bir 100 TL ile daha gireyim Daha. sonrasında 200 arttıracağım kasayı sakın. patlamıyorsun tamam mı Lütfen patlama. şuraya bakar mısınız ya 4'te var bir de. patladı. kaybettim Kaybettim. resmen Şu son oyuna baktığımız zaman. 1227-8-1 yani böyle bir şey yok ya. böyle bir şey yok gerçekten. patlama lütfen erken patlama rica. ediyorum erken patladım Allah'ım ne olur. Erken patlaması lütfen. Hadi bakalım 100 lira ile girdim 200. olsun birini çekeceğim Tamam mı Şimdi. sakın sakın patlama lütfen patlama. gerçekten patlamaman lazım. Evet çektim. Evet zarara uğramadım En azından patlama. şu an patlama. Allah kahretsin ya Allah kahretsin ya.

600 lira. Hadi bakalım. Bu sefer de. Evet. Bir de patlama lütfen bir de patlama. rica ediyorum Allah'ım ne olur Bir de. patlama Allah'ım ne olur Bir de patlama. Bir de patladı. Yok böyle bir şans ya yok böyle bir şans. arkadaşlar Gerçekten. böyle bir şans yok ya. böyle bir şans yok ya şöyle bir oyunda. bile kaybedebiliyorsun Gerçi kaybetmedim. 200 lira 200 lira ile girdim 200 lirayla. kazandım ama işte insanın gözü doymuyor. Gerçekten insanın gözü doymuyor. kazandıkça kazanası geliyor O kadar. paraları kaybettiğini görünce hırs. yapıyorsun. aşırı heyecanlanıyorsun çekiyorum Seni. Çektim. diğerini çekmeyeceğim biraz geç. çekeceğim ne olur patlama lütfen bak. Kara geçmek istiyorum artık patlama. çektim. iki katını da çektim şu an bin lira oldu. Kassam şu an 1000 lira oldu kasam Evet. tam zamanında çekmişim İşte bu ya. beklediğim an buydu kasaya yükseltelim.

100 yapalım Diğerini de yüzü yapalım. Hayır bunu kapatacağım biraz kar yapayım. Otomatiğe geçeceğim arkadaşlar ama. gerçekten Size de tavsiye ediyorum. Lütfen. bir şey kaybetmiyorsunuz oynamaktan bir. şey kaybetmiyorsunuz oynarsanız. anlarsınız ne demek istediğimi gerçekten. siz de kazanın istiyorum yani. oyunu sizde kazanın istiyorum Evet. şu an oyuna dahil olduk Arkadaşlar bu. sefer 200 lirayla oyuna dahil olduk. patlama tamam mı Lütfen eğer erken. patlamıyorsun. erken patlama lütfen lütfen lütfen. birazdan çekeceğim seni ne olur patlama. lütfen patlamam 400 yapayım çekeceğim. seni. çektim. Evet patlamaman gerekiyor iyice kare. geçmem için patlamaman gerekiyor Lütfen. patlama. çektim. çektim Evet 2000 lira yaptım kasamı Yes. ve bakalım ne kadar yükselecek aşırı. yükseliyor şu anda of erken mi Çektim. Nasıl ya of bu kadar erken nasıl.

Davranırsın Ya Allah kahretsin 23 yaptı. ya resmen 23 yaptı ya. bir el daha yüzde oynayalım sonra 200'e. çıkartalım. Nasıl böyle bir hataya düşersin Ya nasıl. böyle bir erken çekersin Sakın bir de. patlamıyorsun sakın. Bir de patlama sakın lütfen. Lütfen bir de patlama. 200 yaptık Şu an Lütfen bir de patlama. lütfen. bir değil ya. 400 yap Allah kahretsin ya çekecektim. tam kahretsin. tam çekecektim Ya of neyse moralimizi. bozmuyoruz. şu an 200 lira ile girdik kaçta patladı. 3'te Bence bu sefer yüksek bir şey. olacak Aaa bir nokta beşte patladı. inanmıyorum. patlama patlama lütfen. strese girdim ya Lütfen bak erken bir de. patlama Bir de patlama bak tüm param. gitti Bir de patlama. patlamalı. o kadar strese girdim ki resmen kasıldım. ya böyle bir şey yok ya. patlama lütfen lütfen Bence bu sefer. artışta bayağı yükselecek ben öyle.

Düşünüyorum bayağı yükselecek arkadaşlar. 400 de şunu çekeceğim çare geçmem lazım. artık çektim. Evet bu elkara geçtik şu an diğeri. yükseldi. olsun yine iki katı olarak 200 lira kare. Geçmiş olsun. birazcık kasayı yükselteyim daha fazla. yapacağız arkadaşlar. Hadi bakalım. resmen bir de patladı Ya şu hale bakar. mısın Bir de patladı ya. Bence bu sefer yüksek patlayacak artık. yüksek patlamam lazım rahat durur. kendine geldi aptal lütfen. patlama patlama lütfen patlama. Oha ya. inanmıyorum ya. İnanmıyorum Bu şuraya bakar mısın ya. Hadi bakalım. Yüksel lütfen lütfen. abi nasıl olur ya Nasıl sen arka arkaya. bir de patlarsın yok İnat ettim ya. senden paramı çekmeyeceğim ya bu sefer. yükseleceksin 3 kere arka arkaya bir de. patladı ya o kadar uzun bir de patlarsan. yükseleceksin inat ettim sana Raptor. patlama lütfen artık patlama artık.

Patlamaman gerekiyor çünkü. sakın patlama lütfen patlama. Bence bayağı yükseleceksin bu sefer. İçimden bir ses diyor ki baya yükselecek. şu an Birini 500 lira çekeceğim çektim. patlamadan çektim şu anki hale geçtim. Çok şükür. diğeri Bence yüksekte patlayacak bin. yapsın çekeceğim. Ah çekilsin de yok çünkü çok arka arkaya. bir de patladı çekiyorum çektim. yes. 3 gün yaptım kasayı 26 27 Allah. kahretsin çekmemeliydim ya. Oha abi bakar mısın nereye kadar. yükseldi. İnanmıyorum ya Nasıl çektim bu kadar. erken arka Oha bitmiyor. nasıl çekerim ya nasıl çekerim ya nasıl. çekerim ya gerçekten şu an kafama vurmak. istiyorum. Evet gerçekten 200 yapacağım Şuraya bak. 171 çarpan verdi ya 171 çarpanda. patlattı ya. nasıl stresi girdim ya gerçekten nasıl. strese girdim arkadaşlar. ben size diyorum Gerçekten lütfen. oynayın benim yaptığım salaklığa.

Düşmeyin 171 çarpanı kaçırmayın mesela. lütfen. çekeceğim şimdi birine çektim. Evet. kasayı arttıralım. çekeceğim 10 olsun çekeceğim ve seni de. çektim. ekstra yükselme artık yeter ya gerçekten. Evet işte bu Tamam Oh be rahatladım Bu. sefer de yüksek sayı kaçıracağım sandım. var ya şunu 250 yapalım. şunu da 2 oldu 250. bunu da 250 yapalım diğer oyuna. katılacağız artık İnşallah kaybetmeyiz. Yes Bir de gitti. Bence arka arkaya bir de gitmeyecek. Lütfen bir de patlama tamam mı Bak. paramı da yeni arttırdım lütfen. arka arkaya bir de gitme tamam mı lütfen. 250 500 koydum Allah kahretsin çekmem. gerekiyordu. çekmem gerekiyordu Nasıl böyle bir. hataya düştü. Evet. Hadi bakalım. 500 TL koydum Şu an patlama lütfen erken. patlama rica ediyorum erken patlamam. patlama sakın Allah'ım kalbim yerinden. çıkacak resmen bin olsun çekeceğim seni.

Hadi bak bin yapacaksan inanıyorum bin. yapacaksın çekiyorum çektim. İşte bu gerçekten İşte bu ah. diğer karımı kaçırdım ya. Nasıl böyle bir hataya düşelim ya Bak bu. sefer yükseleceksin bence bir de mi. patlayacak acaba bayağıdır bir de. patlamıyorsun gözümü korkuttun şu an. bence şu an Bir de patlamamalısın tamam. mı Lütfen lütfen lütfen. bir bin yapayım 5000 yapayım kasayı. lütfen 5.000 yapayım kasayı lütfen. lütfen. çektim Seni gözüm korktu seni de. çekersem çok güzel kare geçeceğim çektim. Seni. Yes ve tam patladığı anda oha. şu an var ya Nasıl gerildim ya Son kez. oynayacağım arkadaşlar sonra çıkacağım. Bu kasa bence bana yeter çok da güzel. arttırdım bu kasa bence bana yeter yani. Lütfen tavsiye ediyorum Siz de kazanın. oynamazsanız Ben kazanırım benim. kazandıklarımı izlersiniz gerçekten çok. iyi ya. tatlım lütfen patlama patlama sakın şunu.

All Devices iOS Android Chromecast