ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Raptor | 12dk 4.932 TL Kar! | Aviatore benzer oyun | Raptor Oyunu | Uçak Oyunları İzle | Raptor İzle


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Arkadaşlar kanalıma Hoşgeldiniz ismim. Öykü beni hatırlıyorsunuz ki geçen eldi. 850 TL ile kasaya girdim ve. 13.000 TL ile çıkmıştım gerçekten şu an. Tüm paramı çektim kasamda 2000 lira. vardı 500 lirasını 500 lirasını oyuna. yatırdım ama kaybettim şu anda size. anlatırken kaybettim. Evet. arkadaşlar Gerçekten oyunu kaçırmayın. diyorum ya Mükemmel kazandırıyor lütfen. bak sakın patlama tamamlama lütfen kâra. geçeyim çekeceğim lütfen patlama lütfen. Aa patladı Allah kahretsin ya of. Tamam sakinim. Evet sakın patlama tamam mı Lütfen erken. patlama şu an. kare geçeyim bir tanesini çekeceğim. oyuna giremedim. oyuna giremedim Allah kahretsin. Tamam diğer gireceğiz ama şu an erken. patlamam lazım Evet erken patladı Bence. bu sefer kazandıracak o yüzden hemen. çekmeyeceğim. 500 lira ile şimdi oyuna gireceğim. arkadaşlar Gerçekten Hadi bakalım.

Evet 500 lira ile girdim Şimdi hemen. patlamayacak Bence kaç eylül'dir Çünkü 2. 1 3 diye gitmiş. patlama lütfen patlama lütfen bak kare. geçeyim hemen çekeceğim seni lütfen. lütfen. 2 yaptı onu da çekeceğim. onda çekeceğim Çünkü iki katı çektim. Evet şu an bin lira kare geçtim. 500 lirasını yatırmıştım 500 TL. Karadayım arkadaşlar diğerinde. patlatmayacağım hemen Çünkü o bence. biraz artacak onu da geçerse onu Allah. kahretsin ya of Nasıl böyle bir hataya. düştüm. bu sefer erken patlayacak Ama bu sefer. erken patlayacak. ama 500 üzerinde çekeceğim. çektim. Diğerini de çekeceğim çünkü erken. patlayacak. birinde kare geçemedim şu an geçtim. lütfen Lütfen patlamalısın erken Evet şu. an kazandım. Evet arkadaşlar. oyunu görüyorsunuz değil mi avizöre. gerçekten benziyor ama şu an oyun yani. Avatar kadar kazandırmıyor ben. ovülatörde çok para kaybettim İlk.

Başlarda çok kazandırıyordu aşırı. kazandırıyordu boyayla oyuna dahil. olamadım Allah'tan dahil olmamışım. gerçekten ovitatör değil başta çok. kazandırıyordu ama. şu an aşırı kaybettiriyor bu aralar. raptor'a aşırı sardım ya Gerçekten tek. ben kazanayım istemiyorum sizin de. kazanmanızı istiyorum Lütfen kaçırmayın. Arkadaşlar lütfen gelin oyuna bakın. oynayın Aa kaybettim. Allah kahretsin ya kaybettim ya. Evet arkadaşlar üzülmüyoruz üzülmüyoruz. Çünkü bu sefer kazanacağız diyoruz Bu. sefer bence bir de patlamayacak. Şimdi ben 500 lira ile girdim ya karımı. biraz geçeyim bir tanesini çekeyim. diğeri de. bayağı yükseldiği zaman çekeceğim çünkü. Bence bu sefer düşük olmayacak binde. çekeceğim Şimdi bunu çektim iki katı. yaptım paramı iki katı yaptım diğerini. biraz arttıracağım. Evet şu an 500 lira kâra geçtim ama şunu.

Da çektim. Evet 2000 lira da oradan kazandım Yes. tam zamanında çekmişim gerçekten tam. zamanında çekmişim arkadaşlar. Evet. Hayır hayır tamamdır. Evet. hemen patlama tamam mı Bak bir de lütfen. patlama Bence bir tanesi Bir de. patlayabilir şu anda. birini çekeceğim geri 500 liraya yapayım. dedim Evet dedim ya bir de patlayacak. dedim ya. bu sefer artışta dörtte beşte patlayacak. bence. patlama tamam mı Bak lütfen erken. patlama. dörtte beşte patlayacakmış gibi. hissediyorum lütfen lütfen lütfen lütfen. patlama sakın patlama. Bir de patladı yine arka arkaya bir de. patlayınca Hemen 1'de de durdurmak. istemiyorum gerçekten Çünkü arka arkaya. bir de patlayıp sonra yüksekte patlıyor. Evet. patlama sakın patlama lütfen patlama. lütfen. lütfen patlama. lütfen patlamıyorsun patlamıyorsun. tatlı mı Tamam mı Lütfen çektim birini.

Iki katını çektim. Diğerini de çektim. ama ama ama çok yükselmemen lazımdı. Neyse çok iyi ve kare geçtim. çok mutlu oluyorum ya böyle kahra. geçince. lütfen diyorum Gerçekten siz de kazanan. arkadaşlar Ben böyle bir şey görmedim. Çünkü gerçekten kazanım yani. Yani ben kazanıyorsam Siz neden. kazanmıyorsunuz Arkadaşlar lütfen. kazanım diyorum patlama tamam mı erken. patlamıyorsun. şimdi. patlama sakın sakın sakın sakın lütfen. lütfen çekiyorum Seni Çektim. Evet. diğerini kaçırdım ama. neyse üzülmüyoruz üzülmüyoruz. Of ya Diğeri nasıl kaçırdım şu an 10.000. lira kasam olacaktı ya Nasıl kaçırırsın. diğerini. patlama lütfen patlama lütfen lütfen. ne olur 10.000 yaptır bana bu kasayı ya. bak gitmem gerekiyor 10.000 10.000 tamam. mı lütfen. sakın patlama ne olur patlama lütfen. patlama Bence bir de. demin ve kalmadı ya bence bir daha demin.

Ve kalmadı ya. lütfen ya of. Bak bu sefer kazanacağız. bu sefer. bu sefer kazandıracaksın lütfen patlama. lütfen. kaç yıldır kaybediyorum lütfen patlamam. bak bugün kaza Allah kahretsin ya Allah. kahretsin ya Yapma şunu ya. Evet. kazandır lütfen kazandır lütfen Bak bu. sefer kazanacağımıza inanıyorum tamam mı. Kaç Eylül ikide bir de lütfen Bak bu. sefer düşük değil hayır hayır tamam mı. bir düşük değil. hayır patlamıyorsun Lütfen patlamıyorsun. lütfen rica ediyorum patlama. Şu an bir tanesini çekeceğim Evet çektim. Bence bu bayağı yükselecek Ben bunun. baya yükseleceğini düşünüyorum tatlıma. sakın lütfen lütfen Allah kahretsin ya. of çok iyi gidiyorduk Oysaki ya. 8'de patladı resmen ya çok iyi. gidiyorduk ya of. diğerini çekecektim var ya gerçekten. diğerini çekecektim ya. Ama olsun Yine zararımız yok yani 500. yatırdım benim bin kazandım şu an tekrar.

Bir 500 daha yatırdım şimdi Bin yapınca. diğerini yine çekeceğim kare geçmek için. tam bastım ya of. tam basmıştım Oysa ki ya. yapma şunu Raptor yapma şunu. kazanacağız. kazanacağız Bu sefer tamam mı. kazanacağız lütfen. 500 bastım bak 500 olunca çekeceğim bu. sefer. çekemiyorum Çünkü içimden bir ses diyor. ki çekme. binde çekeceğim yine bindi çektim. bu yükselecek Bence bu bayağı yükselecek. diye düşünüyorum Yüksel Tamam patlama. lütfen patlama yine patladı ya yine. patladı. kasamı 5000 yaptım arkadaşlar 2000 lira. ile girdim ama Geçenki sefer Geçenki. sefer geçen sefer 850 TL ile hemen. patladı Böyle bir şey olamaz ya. bu sefer patlamayacak Şuraya bak bir de. bir nokta 11'de patladı ya. bu sefer yine Bence bir de patlayacak. 500 olsun diye birini çekeceğim En. azından zarar etmeyelim geçen sefer 850. TL ile gidip 10 bine çıkarttım kasayı.

Ama bu sefer 2000 lirayla girdim bak. Birini çektim şu an en azından yatırdım. parayı aldım. Aaa diğeri gitti. karım gitti ya karım gitti ya. of hadi Öykü ya kendine gel biraz Bu. nasıl. 4 bin lira nedir ya. Hadi ama bak. Hadi patlama lütfen. patlama dediğim anda nasıl patlamayı. başarabiliyorsun Allah kahretsin ya. gerçekten Allah kahretsin ya. Evet son kez oynayacağım çok sinirim. bozuldu Gerçekten bu sefer son kez. oynayacağım yani. kâra geçmem lazım kare geçmem lazım. Hadi çektim şunu 300 lira kare geçtim şu. an. ama tam zamanında birini kurtardım En. azından zarara uğramadım ben gideyim. artık bu paramı da çekeyim sizin de. gerçekten arkadaşlar Evet oyun. kaybettiriyor zaman zaman Ama çoğunlukla. gerçekten kazandırıyor. yani kaybetesini kaybetmemiz için çaba. sarf etmeniz lazım. Evet. oyuna 2000 TL ile girdim şu an 4500 TL'm.

All Devices iOS Android Chromecast