ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 KISA ZAMANDA KASA KATLAMA TAKTİĞİ | Jetx - Aviator Oyunu Efsane


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkese merhaba arkadaşlar nasılsınız. iyisinizdir umarım hepiniz hoş geldiniz. 7.300 lira kasa var abi fena değil güzel. bir kasa aslında. Biz bahislerimizi ayarlayalım gelecek. turdan oyuna girelim Bu arada güzel de. gidiyor istatistik full yeşil yapıyor 85. var şurada 116 var çok iyi bak 6'ya. gitti üst üste yeşil çok yakmış güzel. abi bugün para kazanırız bizce. Arkadaşlar şöyle videoya devam ederken. Hatta daha oyuna da biz başlamadık oyuna. başlamadan önce şöyle kanala abone olup. videoya çok sevinirim bana destek. olmuş aynı zamanda jetix. oynayabileceğiniz güvenilir yatırımlarda. ve çekimlerde hızlı ve daha birçok oyunu. olan ve bonuslara olan siteleri Ben. yorumlar kısmına bırakıyorum Çünkü Skype. adresinden çok soruyorsunuz arkadaşlar. Skype adresinden soran arkadaşlara da. aynı şekilde soruyorum. videonun sabitlenmiş yorumlar kısmında.

Kendi oynadığım güvenilir siteleri. bırakıyorum oradan ulaşabilirsiniz güzel. abi 7400 ile başladık yani 7 buçukla. başladık kasa 8 buçuk oldu bile burayı. Biraz daha bekleyeceğim. yapma be alaydık iyiydi kasayı 10. yapardık Neyse neyse devam. En azından şimdi bastığımız karımız. kasadan gitmiyor. o da gitti zaten şimdi yine kasadan. oynayacağız abi yani taktiğimiz bu. Arkadaşlar birine yüksek basıp birine. düşük basıyorum ben benim taktiğim bu. burayı alıyorum erkenden burayı Biraz. risk için bekliyorum bu şekilde kasamda. hızlı hızlı erimemiş oluyor. yine bir ikisinin üstünü görürse şöyle. 3x yakın çok güzel olur. yapıştır Abi burayı bu sefer güzellik. dedim. tam zamanında almışız abi 4.24 de aldık. 59'da patladı tam zamanında aldık. kasayı yine artıya çevirdik güzel. ya şöyle arada bir risk almak gerekiyor. tabii.

Erken gitti daha az önce risk almasaydım. kasa çok düşük olabilirdi şu an yani. 5600 falan olurdu. yine gidecek ya bir kırmızı yaktıysa bir. yeşil daha güzel bir yeşil yakacak gibi. Tabi ben bunu alıp bunu bekleyeceğim Bu. Kes lan zaten kardayız. Haydi oğlum çok az kaldı Biraz daha git. 10 bin de alırım. lan Yapma oğlum be çok az kalmıştı ya. 11.67'ye gitti şöyle 12 buçuk falan. görseydi. çok güzel olacaktı ya. Neyse neyse. zararda değiliz En azından zararda. değiliz devam abi bir daha yakalarız hiç. önemli değil bir daha yakalarız Moral. bozmaya gerek yok Bu kez de Risk. alacağım Çünkü kasa. yüksek kalacağım. buraya alacağım Abi burayı bekleteceğim. tekrar. Haydi Bu kez 10 bini ver bana bu kez 10. bini ver Çok az kaldı. yapıştır güzel abi kasa iki katından da. fazla bundan sonra giderse de moral. bozmayacağız abi Bak yine gitti bayağı.

Gitti bekleseydik daha güzel. kazanabilirdik ama aç gözlü olmayacağız. abi aç gözlü olursak kasa erir gider. aç gözlü olursa kasa erir gider bakın. Zaten herkes almış abi 6 lira da 3 lira. da 1 lirayı falan riske atıyorlar Yani. bu önemli değil zaten 50 kuruş falan. riske atılır bir şey olmaz bunlardan. bak 85x yakalayan var Bu arada çok güzel. gitti şunu alıp bunu bıraksaydık olurdu. aslında. Abi kaç ikisi görüyor Oha. 218 x Abi şu 6 lira niye almadı ya 200x. bayağı bir hata yaptı Neyse arkadaşlar. kısa zamanda kasayı ikiye katladık Jet x. videosu istemiştiniz arkadaşlar Alın. size jetix videosu kanala abone olup. videoyu beğenmeyi unutmayın dediğim gibi. yatırımlarda çekimlerde güvenilir ve. hızlı siteleri yorumlar kısmından. bulabilirsiniz Ayrıca çok da güzel. bonusları var yatırım bonusları kayıp. bonusları falan onlara bir bakın.

All Devices iOS Android Chromecast