ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 KASA NASIL SERİ KATLANIR ? | BİGGER BASS BONANZA | #slot #casino #biggerbassbonanza #bigwin #slots


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Merhaba Arkadaşlar hepiniz kanalıma hoş. geldiniz Bugün sizlerle birlikte bigger. bass bonusadayız 5.000 TL'lik çok güzel. bir bakiyemiz var sizlerle birlikte bunu. katlamaya çalışacağız Umarım başarılı. olabiliriz Bu arada arkadaşlar aşağıda. yorumlar kısmında güvenilir sitelerin. linkleri olacaktır Sizlerde girip üye. olduğunuz takdirde Hoş geldin. bonuslarından direkt olarak. yararlanabilirsiniz diyelim oyunumuza. geçelim şöyle 36 beden çevirmeye. başlayalım 3 adet kesir arıyoruz. arkadaşlar. Hadi bakalım. bugün şöyle güzel bir kazanç elde edelim. kasamızı katlayalım derken. bekledik 3 kesir ama olmadı ikide. kalıyoruz. şöyle 48 metre çekelim. 48 beden çevirelim. derken tekrar bir slow motion gelir mi. buradan üçüncü Skater. dedik ama ikide kalıyoruz abi. Hadi bakalım 3 adet kettle şöyle 65'e. çekelim 65'ten çevirmeye devam edelim.

Hadi abi. 3 adet sketcher hadi bir an önce Bonus'a. girelim kasamız Erimeden derken 3 Skater. 4 gelirim şuradan. Hadi abi. olur Olur olur çok güzel. 65'ten daha 3000 TL gibi bakiyemiz. varken bonsa giriyoruz abi. şimdi böyle bol balıklı büyük balıkların. olduğu yerlere Hasan amcayı görmek. istiyorum. Çok güzelsin Çok güzelsin Çok güzelsin. 1300 TL gibi çok güzel bir ödememiz var. ilk spinle. Hadi abi Şöyle bol Hasan amcalı bir bom. solsun bizim için boş geçme. 4 tane daha Hasan amca görmek istiyorum. bir müdahale yapacağım. Çok güzelsin Çok güzelsin Çok güzelsin. abi. efsane efsane. dinamiği patlattı Bir de konuşabilirsem. eğer çok güzel olacak 1900 TL çok güzel. Hadi bakalım 4 adet daha samanca görelim. çarpı 2 hakkımız için. Hadi abi şöyle büyük balıkların olduğu. yerleri boş geçme ne olursun Çok. güzelsin Çok güzelsin ödememiz küçük ama.

Hasan amcayı görüyoruz Hadi bakalım son. 2 Spin bir Hasan amca daha Hadi abi. indir Hasan amcayı. Hadi abi boş geçme indir. Çok güzelsin Çok güzelsin. 1200 TL gibi Efsane bir ödemede buradan. alıyoruz Hasan amcayı da gördük şu an. abinle gelirse iki katı Hadi bakalım. şöyle kasamızı katlayalım abi. şöyle bir müdahale yapacağım abi Şurayı. nasıl boş geçersin şu ekranı ya Yapma ne. olursun hadi abi boş geçme şu ekranları. Abi yapma Ne olursun Çok güzel balıklar. kaçıyor ya. ödememiz çok küçük ya 1200 TL olsun. Güzel güzel güzelsin ya. çok güzelsin ya. Hadi abi kafamızı katlayalım Hadi abi. son 4 gün çok güzelsin Çok güzelsin. Güzel güzel çok iyi. 1200 TL gibi çok iyi bir ödemede buradan. alıyoruz son 3 seferim şöyle bir iki. sağlam Hasan amca daha indirirse. tertemiz çıkarız bir müdahale yapacağım. boş geçti Hadi bakalım bir Hasan amca.

All Devices iOS Android Chromecast