ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 JETX Aviator | 910x Gördük Efsane Kazanç Alanlar Oldu


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Yes geldik arkadaşlar hemen kasayı. katlamak için je x'e 10 kasamız var. 10.000 O full kırmızı yakıyor lan bu. oyun Oha bir dakika istatistiğe bakmadan. oyuna girmeyelim Arkadaşlar şöyle. videoya devam ederken videoya bir like. atıp kanala da abone olursanız çok. sevinirim Çok güzel videolarla. karşınızda olacağım taktiğim Bu. arkadaşlar biri yüksek biri. düşük Bu arada kırmı kırmızı 33 görmüş. Oo abi tedbirli oynamak lazım şu an şu. an aşırı derecede tedbirli oynamak. lazım full kırmızı yakıyor. oyun Bu arada oynadığım siteleri. Telegram grubumu yorumlar kısmına. bırakıyorum Telegram grubuna Hepinizi. davet ediyorum. arkadaşlar. bu oyunda en fazla kaç x gördünüz bir. yoruma yazar mısınız ya o Bak çok güzel. yeşil yakmış üst üste sonrasında bir. kırmızı görmüş full abi oyun çok riskli. şu an Ya bak 2227 basmışsın niye.

Almıyorsun ki Ya dostum yapma bunu. kendine be bak 3000e 2200 basıyor güzel. basıyor güzel basıyor kasa sağlam. herhalde Herhalde kasa. Sağlam a ikisini niye Bozdun ama ya niye. ikisini de bozdun ya A İyi iyi güzel. erken patlıyormuş. güzel şimdi kasayı 14 yaptık oyunun. parasıyla Oynuyoruz arkadaşlar kendi. paramızla değil Şimdi kendi paramıza. geri geçtik Ya ben bunu söylediğim an. kasa düşmeye başlıyor koyayım ya. Nispet yapar gibi koyayım Al benim. paramla oynarsın ha der gibi . koyayım bu arada bet almayı da unuttuk. şimdi uçar gider bu ya çok güzel Uçar. Bak. Aa uçmadı. lan şu yandaki Arkadaşlar ne yapıyor. acaba alıyor mu bir bakayım ya Şunlara. bu 3000'li 2000 bassam 5000 bassan ne. yapıyor Ne yapıyor aldı mı halen. almadı Hadi bastım ama ben ya bastım ama. ya bastım ama koyayım. ya o arkadaş girmedi bu tur yok Bir tane.

Girdi bir tane girmedi 1725. girdi of tam zamanında çok güzel çok. güzel Tam. zamanında almla patlaması bir oldu ya. Hadi çok. kötü. Ya böyle bir el tam kasayı toparladık. diyoruz ya ardına koyayım bir. kırmızı yakıyor ebemizi o yüzden. şöyle arada bir risk alıp kasayı her. zaman başlangıç kasasının üstüne. çıkartmak lazım kırmızı patladığında. Kendi kasamız danan yemememiz lazım. oyunun parasıyla oynamış olmamız lazım. Bu arada gidecek çok güzel gideceksin. Hadi. oğlum hadi koyayım ya kasayı 20. yapsak alacağım. ya şunu da al. H Hay yapacağını işe sokayım ya bir. yeşil bir kırmızı bir yeşil bir kırmızı. Koyayım şöyle 3 be el bir yeşil. yaksana ya o ara bir kar edelim geçelim. koyayım. ya. biraz Risk alacağım koyayım ya. of hay senin yapacağın işe sokayım ben. tamam mı yapacağın işe sokayım 10 da. patlamazsa koyayım Bak çok tehlikeli.

Bunlar 1 02 05 02 1 çok tehlikeli bunlar. iyi iki defa daha bet alma hakkı. kazandık çok güzel şuradan bir kasayı. Toparlamam lazım önce bir comeback hadi. oğlum hadi bir. comeback Yes çok güzel bir comeback. geldi gidecek ama yapacak bir şey yok. 1d Sonra bazen gidiyor ya bak gidiyor. Çok güzel. gidiyor güzel bak herkes aldı herkes. kazandı çok iyi lan b000 14 aldı O. 3.000'lik arkadaş girdi mi bu el çok. merak. ediyorum 2000e 5 almış az almış. 265 Oha oyun çok iyi gitti ya Abi şu. 500'ü bekleseydim çok iyiydi bak bir tek. Bunlar kaldı diye gidecek Artık bunlara. vereceği para hiçbir şey zaten hani 1000. x'e gitse 1000 L verecek oyunun umurunda. değil şu. an koyayım ya. Ya koyayım ya Böyle bir şey olamaz. ya Ha [ __ ] koyayım. be Yok artık koyayım oğlum 50. kuruş niye bozmuyor musun koyayım. ne bekliyorsun ya Ne bekliyorsun 50.

Kuruşun 10.000 lira olmasını mı. bekliyorsun koyumun Çocuğu neyi. bekliyorsun ama koyayım böyle biz. girdiğimiz zaman da hemen patlar gider. koyayım Neyse biz comeback imizi aldık. ona bakarız yani comeback geldi En. azından yani sıkıntı. yok hadi buraya bir kez daha uç ya bir. daha uçar. mısın bazen yapıyor ya üst üste. yüksek uçuşlar. yapıyor Hadi be hadi be hadi ben almadım. 500 basmışım da şurada 1500 basan vardı. O niye almıyor acaba ya hani Neden. almıyorsun . koyayım 1500 L 15 20.000 lir olmuş . koyayım Al geç neyine ne ne arıyorsun. yani macera mı arıyorsun . koyayım Bak 2000'lik basan arkadaş 2000. basmış 500 basm ik tane basmış ikisinden. birini şu an Al koyayım Daha ne. bekliyorsun ya he aldı güzel Ben olsam. şu anda onda 1500'ü mü de alırım çünkü. çarp abi güzel çarpan çok güzel çarpan. koyayım niye almıyorsun O bir daha.

All Devices iOS Android Chromecast