ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Jetx 10 Bin Kazandığım Taktik Bu Oyun Bizi Paraya Boğarr


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkese merhaba arkadaşlar nasılsınız. iyisinizdir Umarım jentix oynayacağız. sizlerle güzel bir kasamız da var 10K. abi güzel para kazanmayı. Hedef Ne yapalım abiciğim burayı 1250. yapalım Burayı da 150 yapalım. top basalım. tutmaya çalışalım. taktiğimiz şudur jetix'te buraya yüksek. yapacağız Burayı da düşük yapacağız ama. buraya göre çok düşük. yaptı olmadan bir. buçuk burayı amorti. 200 lira 100 lira 200 lira kar. alabileceğiniz bir orantı yapın burayı. öyle oynayın arkadaşlar Ayrıca jetix'i. oynayabileceğiniz güvenilir yatırımlarda. ve çekimlerde hızlı sitelerle videonun. açıklama kısmına bırakıyorum arkadaşlar. oradan ulaşabilirsiniz. Şimdi bastım 16. 00225 lira. buradan yapmıyor. Hatta gidebilirdi abi hiç 12'si görmemiş. bak son zamanlarda bir 64x görmüş ama 2. 4 6 8 10 12 14 16 EL olmuş Gider Abi bu. daha gider.

Aslında 2500 değildi de neyse işte biraz. da böyle aç gözlüğümüz oluyor. neyse. Bu arada oynamamı istediğiniz farklı. oyunlar varsa yorumlar kısmında oyunun. ismini yazın arkadaşlar oynamaya. çalışacağım Ayrıca çok yakın zamanda. canlı yayınların başlıyor Canlı. yayınlarda da güzel vakitler geçireceğiz. hep beraber oyun oynayacağız Canlı. yayınlarda kaçırmamak için kanala abone. olabilirsiniz güzel abi. buradan. 400 lira da oradan kar aldık. şu anda fena gitmiyoruz iyi ilerliyoruz. bizi yakmak istemiyorum Bir tek ya. kırmızılara yakalanmak istemiyorum. ben biraz kar almak istiyorum açıkçası. yani işin bir kırmızı yanarsa En azından. oyunun parasını oyuna geri vermiş olayım. benim ana kasamdan git. onu da kovalayın açıkçası arkadaşlar. Bakın ben şimdi kasayı 12 yaptım. 1400 basıyorum yani 1x de oyuna. yakalanırsam bile en azından 1400'üm.

Gidecek ama ben halen kardayım ya da ana. kasamın altına. düşme gibi gelir. kasa 15. yavaşladık. Biz ne yapalım abi biliyorsunuz burayı. şöyle bir 17. 000 yapalım abi. güzel. 400 yapayım 2400. basar x'e kadar geldi. ben bu el basmayacağım arkadaş. Abi çok yüksek bir dağıtmadan sonra. alabilir oyun biraz biriktirebilir. güzel dağıttı Çünkü 74 x'e kadar gitti. bir erken bir patlama yapabilir Aslında. gitseydik şu an ekibini almıştım da. Neyse önemli değil önemli değil aç gözlü. olmayalım abiciğim aç gözlü olmayalım az. olsun bizim olsun. düğüne gidiyor güzel para kazanmıştık. Vallahi çok güzel para kazanırdık. Neyse sağlık olsun Sağlık olsun. abi oyundan çıkacağım herhalde ya. Şaka mısın abiciğim Sen Şaka mısın ya. biz girdiğimiz zaman bu kadar yüksek. gitmiyorsun ama be. kel üst üste de attı ve 74 ikisi geçecek. bazen bunu da yapıyor bir yer verdiği.

Zaman bir daha daha üstünü verebiliyor. güzel. 34 de burada Yapmış zaten bu el basma. lan bu elde gitmeyecek. Buralar erken patlayacak artık iki aydır. dağıtıyor abicim Bu herkesi zengin eder. Böyle giderse. bak erken gitti. abi ful yeşil yanıyor hiç giresim yok. ama gireceğim artık yapacak bir şey yok. burayı alalım bari erken patlayabilir. miyiz alalım paramızı. abi bir kırmızıyı yakacak artık. burayı 2 yapalım. çekmeyeceğim anasını satayım. bekleyeceğim lan 400 basmışım güzel. basmışım. güzel. kasa 16. ve 12 yaparsa çekerim kasa iki katı. derim yeterli derim arkadaşlar. bak full yeşil yakmışsın bir 10x. diyebilirsin yani güzel bir. yeşil daha yakabilirsin zaten yeşil. Yandın ama yapmayalım biraz daha. gitmezse Neyse devam devam devam. abi yakalanabiliriz kırmızı Ya şu an çok. riskli Aslında oynamam. Çünkü yok. buraları da alsaydım zaten Şimdiye 20'yi.

Geçmiştik de almıyorum işte arkadaşlar. Sıkıntı orada yani tek elde. işi çapında şu an alsam. iyiydi yani 1700 lira Fena değildi. abi full yeşil yakıyor kırmızı yakacak. artık ya. yok kırmızıya Helal olsun güzel. 17 yapalım artık kasayı 17 yapalım artık. 16'larda kalmıştık güzel. kırmızı yakacak birer risk alayım dedim. kırmızı Yanarsın giden 2400'ümüz olursa. kasa yine 15'te kalsın diye yaptım biraz. da açıkçası Arkadaşlar onu bakın. kırmızıya Yakalandık yine 15'te kaldık. şimdi art arda Kırmızı da yakabilir hiç. belli olmaz çünkü çok yeşil yaptı ard. arda kırmızıda yakabilir. Biraz risk. at risk O yüzden ne yapalım abiciğim. başlangıç noktasına geri döndük. 10 bin liraya. bekleyeceğim anasını satayım. vereceksin tek elde hepsini vereceksin. lan. çok az kaldı. çok az kaldı. İşte budur. çok güzel basma abiciğim. arkadaşlar.

All Devices iOS Android Chromecast