ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 HASAN AMCAYI ZORLADIK | BİGGER BASS BONANZA | #casino #slotoyunları #biggerbassbonanza #bigwin #slot


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Merhaba Arkadaşlar hepiniz kanalıma. hoşgeldiniz Bugün sizlerle birlikte. bigger bass bonza'dayız 5000 TL gibi çok. güzel bir bakiyemiz var sizlerle. birlikte bunu katlamaya çalışacağız Bu. Arada Arkadaşlar aşağıda yorumlar. kısmında güvenilir sitelerinin linkleri. olacaktır Sizler de girip üye olduğunuz. takdirde Hoş geldin montlarından direkt. olarak yararlanabilirsiniz diyelim şöyle. oyunumuza geçelim 48 beden yavaş yavaş. çevirelim. 3 adet getiriyoruz arkadaşlar. Hadi bakalım. derken. üçüncüsü ketojen şansı bizim için. erkenden bonsa girer miyiz dedik ama. ikide kalıyoruz. Hadi bakalım. göster bize kendini ikide Kaldık yine. Hadi abi. kasamızı eritmeyelim çok fazla zaman. kaybetmeyelim bu omuza girelim derken. şuraya geliyormuş şimdi Evet çok güzel. çok güzel Evet 48 beden montsa giriyoruz. çok güzel oldu kasamızda 3 gün 500 TL.

Hala var. şimdi böyle bol balıklı yerlere Hasan. amcamızı alalım. şöyle kasamızı katlayalım çıkalım. Evet evet çok güzel çok güzel çok güzel. 672 TL güzel bir ödeme alıyoruz. Hadi abi. indir şöyle büyük balıkların olduğu. yerlere Hasan amcayı Bu arada 4 tane. daha Hasan amca görürsek Eğer çok. güzelsin güzel. 432 TL'lik bir ödemede buradan alıyoruz. 2 Hasan amca daha görürsek Eğer çarpan 2. Ya şu büyük balıkları kaçırma ya. Hadi abi Hadi Abi yapma bize bunu bir. müdahale yapacağım şu ekrana bakar mısın. abi. güzel güzel güzel Hasan amca boş bir. ekran ödeme yok ama olsun çarpan 2 için. son Spin Hasan amcayı görür müyüz. abi ya. olmadı çok boş bir Bonus 1100 TL gibi. bir ödeme alıyoruz ana kasamıza döndük. sayılır. şöyle 60 beden çevirelim. Hadi bakalım. tekrardan şöyle hemen. bonusu görelim. bu sefer şöyle dolu bir. kazancımız olsun boş geçmeyelim bir.

Önceki bonusu çok verimli değildi şuraya. indir abi o. Yapma ya İkide kalıyoruz. Hadi bakalım hadi hadi. Hadi hadi gelir Hadi gel gelsin ya çok. istedik. tekrardan bir şans bizim için şuraya. atıyor musun şimdi. gülsün yüzümüz. Hadi bakalım 3 adet scatter ya çok zor. değil. görelim ekranda 3 tanesi getir. abisi oldu. abi Hadi ya Yapma bize bunu. ikiz getir de görmez olduk ya ekranlar. boş geçiyor. derken. Al sana ekran boş derme oyun demedi. ikide kaldık. Hadi abi. 2000 TL gibi bakiyemiz var şuradan. girelim artık Hadi abi. çok hızlı bir şekilde yine yedik parayı. Hadi bakalım. şöyle bir bed değişikliğine gideceğim 72. beden çevireceğim artık. bonusu görelim Hadi bakalım. Hadi abi son 1000 TL gibi bakiyemiz var. şu betten girersek eğer çok güzel. toparlanır. Hadi abi. 3 adet kettle. şu betten girersek gerçekten çok iyi. olur.

All Devices iOS Android Chromecast