ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 GATES OF OLYMPUS ⚡SLOT OYUNLARI ⚡TEK BİR SPİNDE EFSANE DÖNDÜK SAĞLAM KAZANDIK #slot


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkese selamlar Arkadaşlar ben Serkan. Hepiniz kanalıma mekanıma hoş geldiniz. neredeyiz Gate of Olympus da geldik. tabii ki Kral Zeus dedemizin masasına. şöyle 19.400 lira Balıkçı hasanla. çarptığımız rakamla burada devamını. sağlayabilecek miyiz bakalım beraberce. şansımızı değerlendireceğiz ilk etapta. 1600 lirayla hızlıdan ilk 15 hareketimi. istiyorum Umarım güzel kazançlı bir oyun. olur herkese de keyifli dakikalar. izletti rebil şimdiden Bana Bol şans. sizlere keyifli seyirler olsun Hadi. bakalım fişek dedem iyisi güzeli delisi. busu dedik şeytan dürttü geldik Her. zamanki gibi gecenin kör vaktinde şöyle. masanın. tepesindeyiz Umarım kovaları malaları. bizler için bu gece açık koymuş undur. sakallı abi bakar mısın yüzüklere nerede. baston Hadi yeşille beraber. Şimdi senin yapacağın iş. de çe çöktük AB Ben de var.

8 yüzükler kaldı. yerine. Tamam Diyecek söz yok son 9 ilk ellerin. sevabı gün abı her zaman söylüyorum abi. olmaz biraz Isınalım ondan sonrasına. sona bakarız Arkadaşlar bu arada. kanallara abone olup bildirimlerin. sesini açıp videolara like atarsanız. sevinirim Hadi oım keseyi çizdirmeye. gelmedik son. 3. Evet. abi şöyle 4000 liraya kadar bir cesaret. yapıştır gelsin bakalım hazırım kasamız. sağlamken sıkıştı s kışlara devam edelim. abi aldık dedenin bün sesini 15 hareket. için Koyver Gelsin. bakalım. ya Yapma abi 10 Kat nedir be getir şun. hadi bak. yeş. kaldır o kupa niye kaldı. orada. S9 hareket bir müdahale abi. gü abi güzelliğe bak 170 kat mor boşta. zincir kombo çektik Şimdi kırmızı güzel. bir çarpanla yapma işte be yapma ağzına. sim. 2020 süper 10 tepede 7. ham açıldı gibi duruyor ama dedenin sağ. solu belli olmaz 12 ile çarpılacağız.

Çok. kupa şu ekranın temizliğine güzelliğine. bak abi 5de kalacak ekr bir. isti 12 ile çarpacağı. abi Hatta 15 mor çok güzel patlama. kesilme 58 bak 50. civarı. kesi. 3700. yok Hadi burayı kaçırma 14 var cepte bak. ağzına sıçayım senin ben ya ağzına. sıçayım. senin. son. sıkıştıracak Bean onu alsaydık. çok güzel olurdu ha. kafadan 10 çarpan gitti düm büe bakar. mısın abi. 129 abi kasam buradan beli doğrult. lazım oğum ezdirme devam devam Elde. var kum saatine bakar mısın abi tek. eksik tek 7 tane. 8 güzels kırmızıer birar. bir müdahale geldi benden abi 7 hamlem. var al şu kupayı eline Ulan Dede önce. bir. çarpan yok abi Şimdi an avrat. Başlayacağım ha Az. kaldı son 2 çok güzel 200 kat Destek. destek destek anan D şur bir tane mavi. çarpan ağzına sıçayım senin ben 300 Abi. bak hala hareket yok. ay ay hastalık Sahi edersin.

Adamı bir tık yukarıdayım. Usta devam Yapacak bir şey yok madem. geldik Er meydanına dümbük dedeyle. savaşmaya son vermeye kadar devam 13. hamlem var patlayanlar çatlayanlar. havalarda çarpsın. diyelim müdahale ettim. abi 8le çarp olacağız Güzel Yurt Var. Şurayı bak 100 katını. geçti 8in 102 katı abi. nice koparmam lazım 5400 L betle verdik. küsküyü abi. 1139 kurtarmaz 10 tepede 4. hamle bakar mısın güzelliğe Hadi. kırmızıyla beraber Ulan Dede Neyi. beklersin 202 kat Kaldır şunu ağzına. sıçayım senin ya ulan bu pez rengin. yüzünden bir yere kadar geliyorsun. devamı gelmiyor Abi görüyor musun. gel de s. avrat Al işte bak bir daha patl 3 bunu. verdi ama kaldı yeşil. nerede Evil. ner abi Gerçekten var ya anat sim. diyorum 6 6 dakika 6. abi aldık Dün sesini. devam boşalt ÇK Ben tertemiz bir duruyor. bak ha şimdi sarı kum saatine kadar.

Gider burası. Bak kime söylüyorsun. abi burası da güzel duruyor. 5 çarpan daha yeni geldi elde kaldı. 6 zor döndürür abi beton oraya 6.000. lirayla girmişim. oyuna ağzına sıçayım Bu kadar kapalı bir. oyuna denk gelmekte var ya her babay. harcı değil abi 6000 basa 6000 kasa. dedik son kasa son. şans döndün döndün nasip Neyse O. yaşanacak abi 8 dakikaya iyoruz. bakalım bakıma Şansıma şans varsa. döneriz Hadi neyi bekliyorsun Kaldır. şunu be Baş. belası. ihtiyar 9 2 18 geç Abi ik Tepe 10 hamle. bir müdahale ettim ekran güzel de. çarpanlar çok düşük geliyor. Bir de patlama tek tek alıyor abi oran. yok ezma. abiyi Hadi oğlum mor mor mor mor anan. bir kupa bir çarpan Yap şunu Ağzına. sıçtırma lan Ay senin sakalına tüküreyim. ya son be bu sattan sonra çok zor. abi onunla çarpılacağız 1200 mü. bakar mısın abi 6000 Lal petle girmişim.

Oyuna 1900 masanın son. hali nerelerden ne oyunlar döndürdük. istese yapar ama bayağı keyifsiz geldi. şuraya kadar yapacak gibi de durmuyor. zaten dümbük pek bir zahmet bir şans. daha verdi ama İy çekti aşağıya abi 20. turbo dizel tek mermi var. elimde hiçbir zaman kaçmadım bugün de. kaçmayacağım son mermiye kadar. deneyeceğiz Madem. oturduk dönersen dönersin Ne diyeyim abi. daha Hadi oğum 5'le çarpılacağız. devam çok güzel patlama bırakma sariyi. Hah 129 bir çarpan Bir de kupa yapma. be 645 güzel gitti ama. Beştepe. Şu ekran güzel kum saatın oturuyor muyuz. had oğum kumsat mavi hepsi boş bak anan. çok güzelsin çok güzel birp indir lazım. geldi had devam devam kum Ah yap kesiği. yere bak abi var ya şu hareketle direk. fırlattı ii gyor abi nazara. gelmeyelim. bir çarpan güzel kesin mi abi Elde var. 14 çok güzelsin al kupayı.

Eline yemedim. Ha evet Bete. yaklaştık üzerine çıkarman lazım Böyle. olmuyor son. 3 Hadi be abi Ha işte budur yürüt lan. kırmızıyı SIM kaldı. 50 5 çalışır mısın bur. 2700 son kafa son. şans bir tık yüksele biliyorum abi 2400. verdim küsküyü. koyulduk. yola güzel duruyorsun hadi oğlum hadi. oğlum Ulan Süpersin be indir bir tane. mavilik be ağzına sıçim döndüreceğim. oyunu şuradan ya Yap şunu. artık abi böyle bir gavatlık Yok. ya 15 Kat devam devam devam. kesmez yüzük mzük bir şeylerin gelmesi. lazım abi y oran istiyorum ben çalıştır. yüzü işte. şurada Elde var 6 398 abi. masa son 5 işte kupalar yürür muü çek yü. güzel bir çarpanla oldu bu iş diyelim. Ama neredesen do Yürek Bak bu ekran da. çok. güzel yüzükler geldi Hadi lan Ağzına. sıçayım devam et işte be kaldığın yere. bak. altına çekti. usta sinir. harbi sinirler boşalmaya.

All Devices iOS Android Chromecast