ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 GATES OF OLYMPUS ⚡SLOT OYUNLARI ⚡TAKTİK İŞE YARADI TAÇLARIN GELMESİYLE KASA ALEV ALDI #slot


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkese selamlar Arkadaşlar ben Serkan. Hepiniz kanalıma mekanıma hoş geldiniz. neredeyiz efsane popüler gözlü oyunumuz. Gate of Olympus geldik Her zamanki gibi. Kral dedemizin karşısındayız şöyle. 10.000 bak oturdum ilk etapta 800 Layla. hızlıdan ilk 15 dakikamı istiyorum. Umarım güzel kazançlı bir oyun olur. herkese de keyifli dakikalar izletti. bilirim şimdiden B sizlere keyifli Sev. olsun. bakalım dedi dolusu iyisi güzeli şö enal. oranları olsun dedik Her zamanki gibi. şeytan dtt geldik tezgahın başındayız. Umarım baları önümüze sürersin bu gece. Hadi kıralım daha iyisi daha yüz için. sal Gelsin bakalım. son Ulan namussuz D sper yarısını yedim. be hadi Kral götür Şurayı bir 5 verirsen. boşa düşmeyelim Hadi önce yüzük. çarpan. 5i yakaladık. ama öne çarpan koysaydı fişek olacaktı. devam Hadi spinleri yerine çaktın şimdi.

Umarım boş. geçmezsin ekran. güzel 4. geldi güzel çarpıl Bakalım 6yla 25 bak 6. devam Arkadaşlar bu arada kanallara. abone olup bildirimler ses açıp. videolara like atarsın sevinirim yap. işler gelsin Kral şu ikililerden bir. kurtulalım Usta ona. göre ilk elden iyi görelim devamı iyi. gelsin arkadaşlar Bu arada şöyle güzel. kazançlı bir oyun olursa onun özelinde. şöyle güzel bir etkinlik haberimiz. olacak önce bir dededen koparalım Dede. bana ben size 13x tepede son 5 Hadi. Gözümsün kupalara bakar mısın ucunda. duruyor. Ulan senin yapacağın. işe senin yapacağın işe sal gelsin son. 4 bir müdahale. ettim gel gel gel gel gel gel gel bana. gel. Dedem K çöktü mavi Hadi oğlum çok güzel. alık patlamayı kullan şu 17i. kullanalım 25 kat Bu da Tadımız tuzumuz. olsun kurtarıyor mu bizi Evet direk. üstüne. çıkardı günahı ol der erken.

Ü çok gözümüz yok çok sen. olsun. Ben. AB çarpalım be 7 2 ile çarpsan ne olur. çarpmas ne olur. Dedem bir müdahale geldi işte kalpler. abi işte. kalpler aslan parçasısın. ya 102 katına fişek biraz kuvvetli. olaydı. çarpım çok daha iyisi gelirdi akıyor. gibi. oyunda Gerçi bu dedenin sağı solu belli. olmaz Ama Usta 11 ekan elde 11. çarpan Hadi oğlum maviyle beraber bas. gelsin abi çok güzel be kum saatine. bak Hadi abi Hadi. Abi devam devam devam. devam çok daha üzerinde ödeme vermen. lazım Bak öyle 1000 Layla kurtulamazsın. buran var 14 ekran temiz Ç mor güzel bir. çp. Hadi Kral Tam Zamanı indir. şunu Ulan senin kaldıracağın bastonun. içine SS bir de nersin çekil kenara son. 5 yeşil poda Hadi oğlum bir kırmızı bir. çarpan 16,5 kat. 16 uzat gelsin arkadaşlar Bu arada şöyle. bir şey daha söyleyeceğim iki kanalım. var biliyorsunuz kanallarım spam altında.

Arkadaşlar attığım yorumları Siz. görmüyorsunuz Sizin attığınız yorumların. çoğunu da ben görmüyorum ona göre. bilginiz olsun şöyle Spin çekilişi. yaptım 50 kişiyi belirledim 50 kişiye. yorumlarda bıraktım abi kullanıcı. isimlerinizi gönderin diye sadece 3 kişi. döndü ki mümkün. değil kanal spam altında olduğu için. yorumlar gelmiyor arkadaşlar görmüyorum. çoğunu görmüyorum bilginiz olsun bir. destek rica ediyorum sizden. Aman abi nazara gelmeyelim kem gözler. üzerimizde 12. hareket Hadi abi Hadi. Abi yüzükler aldık Sarı Sarı Sarı İşte. budur be abi direkt 16 Bak direk 16 çok. güzel çarpan geldi önden yüklemeyi. yaptık şimdi abi oran vak oran. toplayacağız Hadi oım nesini bened ek. son 5 boş geçeceksen işimiz var. ha uzat burayı İşte budur devam abi. kesmeyelim hadi Kral kırmızı. mor B. lan aslan parçası kaldı. 66'da 1180 Evet Betin üstündeyiz 18.

Tepede son 3 hareket. Hadi oğlum Ulan babanın Canına deysin. Dede İlla bir puşluk yapacaksın abi 20. turbo dizel meşhur betim 5 dakikayı. geride bıraktık savaşmaya kovalamaya. mücadeleye devam dedenin. tezgahında Gate of Olympus Kral. Zeus kestaneyi çiz gelmedik Usta ona. göre Elin Kolun yavaş. oynamasın gel. maviye yapma Kral aldık 5 tepeye sal. Gelsin bakalım 9 ekran. alacağım getir. devamını güzel 9'la çarpılacağız. Kütahya. kesti nice nice sal gelsin görelim. bakalım ne. yapacağız son. 5 burada vermen lazım Oğlum anan git. işte biraz. be hazır iki çarpanı koymuşsun. oraya devam abi 11 tepede son. ek bir. müdahale hızlı koc. düşer abi bir T. yükselttim erkenden. Kaşım göer gelsin. bakım videoları izlemeyen etkinlik yok. arkadaşlar etkinlik yapıyoruz adam kapak. yazısını görüyor nerede diyor ya abi. video İzleyeceksen niye katılıyorsun Ben.

On Etlik Bildirisi videonun içerisinde. kanallar zaten. spamda Aman abi bir destek gözünüzü. seveyim Hadi oğlum kupa kupa. kupa Ulan ne bekliyorsun kaldır şu. bastonu Hadi Aslan be 8le çarpılacağız. bir mavi daha be işte buur 216 in bir. çarp. 49 16 katına 12 Tam istediğim ek direkt. Betin üzerindeyiz göttin bir. şekilde gidiyoruz. Usta bunu bulamayanlar var son 9 Hadi. abi yüzüklü müzüklü. şöyle kum saatli bir ekran. getirirsen 12'yi bir arada. kullanalım 6 yazdı Elde Var. 18 Spin kalmadı. İ 20 ile çarpacağı Hadi Kral bas maviye. güzelsin İşte budur yakışıklı dedem. benim Sarı Sarı Sarı ananı Aldattım. Üstüne bir de sarı yeter 100 kat Ne. yazdı Abi 2 mü tertemiz. hareket tertemiz. hareket Baba büyüksün be Ulan buna Harbi. güzel geçirdin şöle 5i de koyduk cepte. Hadi Duman edelim oğlum okum saatini ver. lan okum saa asan Sen.

As asl. sen Senin sakalına Var Ya babana rahmet. Dede 28 tepede son. 5 Hadi Kral çok güzel bir or Ortalığı. duman. edelim. güzel yürüt. burayı Hadi Kral bir yeşil bir kupa bir. çarpan Hadi oğlum hazırla bastonu. hazırla. geç dedenin keyfi yerinde benim de. keyfim yerinde O zaman şöyle yapalım. arkadaşlar bir etkinlik yapacağız şöyle. bir hafta sürsün oyun hesabına yatılacak. şöyle 100 kişiye 100 oyun hesabına. Arkadaşlar ben. nerede yapılacağının linki En üste. koyacağım yanında da yazısı yazıyor. olacak yapmanız gerekenler videonun. altındaki yorumlar kısmına kullanıcı. adını bırakmanız Adam video izlemiyor ne. zaman yükl di bir Haa Arkadaşlar bir. haft bütün isimleri topluyorum Ondan. sonra yüklemesini. yapacağız her oyunda kullanabilirsiniz. yani 100 direk 100 olarak yü. bilg yapmaya da devam ediyoruz. Yapmayacağım bir şeyi söylemiyorum.

Arkadaşlar beni bilen bilir sal gelsin. Dede şöyle dedenin Şu güzel hatırı. için 100 kişiye 100 TL. yapalım yorumlar kısmına kullanıcı. isminizi bırakıyorsunuz o sitenin. özelinde arkadaşlar başka bir kullanıcı. ismi yazarsanız yatmıyor zaten. bilginize devam devam. devam hadi oğlum hadi Baboş ona çöktük. el var 15 yürüt lan Şurayı Ulan yürüt. Şurayı be Hay ağzına sınlar Senin. sakallı 15 tepede Neyse abi Spin imiz. var Dur güzel bir şey koparmam lazım. şöyle bir 5000 L yakalar şurada bak. güzel. yükseldi kesilme işte. babam kesilme büyük baba nice kovala. gelsin hadi oğlum bas yüzüğün kafasına. Ulan yüzük lazım bana. Elde var. 20 devam. kırmızıyla kırmızıyı vermedi ama 90l 4. Ç ekik 2 mas. ucundayız güzel bir ödeme şur gözünü. Sevim Aman abi Mah bizi 36. kaldır had oğlum hazırla 4at. anan Ah Dede Ah Dede sen neymişsin sen.

Tadımız tuzumuz olacak mı bakalım kaldır. İşte budur be 71 dedenin maşallahı var. abi dedenin Maşallahı var bugün 17250. [ __ ] gidiyor şöyle yı alık benim. gördün mü Tamam benim için bir sonak. oyuna kendimi aır abi hiç. sıkıntı bıraktım falan yok abi gıcıklık. üstümde benim oyun tarzım bu maxin. Herkesin olsun Mega Win Herkesin olsun. Ben çarp 2y koydun mu. kaçar çok da gözümüz yok çok dedenin. olsun. hadal devam sarıyla Hadi o a çiçekleri. bekliyor. Bak kupayı aldık. Biran anan Aslan Bear. kırdık. 11 Hedef Ne kaldı Hadi oğlum 12 dakika. geride kaldı son 10 hareket bir müdahale. çektik oturduk sarıya kums yapma hadi. oğlum 11 tepede kaldır bastu Ulan ded. Ağzına sıçtırma 84. kat şimdi yapma be of. of of bana. rahmet Mor Mavi bak Burası da güzel. be Ulan geleydi kupa yüzük geleydi kupa. yüzük artistsin em takmışsın sandaleti.

Ayağına çekmişsin. yırtmacı kışın açık geziyorsun öyle. olmadı işte Dedem kaldır. bastu hadi Bak yukarıda. yüzükler yok Nazara geldik İyi. mi Konuştuk Konuştuk Nazara geldik bakar. mısın. patates. anmed Bir tık yarı. 14ce Keyfimiz yerinde. alü sal gelsin. aşağıya hav. olsun 7 2 14 sal bakalım ik Tepe 14. hareket bir müdahale ettim devam devam. devam Hadi. abi yeşil Ulan Mürsel kesme şurada. uzayım biraz. be kime söylersin. ya kime söylersin. Baboş 14 katına 4 senin yapacağın işe. Ulan Dede tatili olacağım seni 180 kat. Hadi oğlum mavi çarpan gözünü seveyim. alma boşa kırmızı kırmızı kırmızı 2 ney. abi 2ik aldık mı. aldık kendimizi fazla ezdirme de. gerisine yolla bakarız son. 3. görüyor. musun komple patate. bağladı 14 katına. geldi 40 yapacak bir şeyim yok kasa 14. kardayız ama yukarıdan aşağı doğru. indirmeye. başladı Yani şu 4lik beti boş geçmemiz.

Lazım. Hadi oğlum her zamanki modu söyleyelim. yüksek oran yüksek çarpan hız kesmeden. devam dedik yüzüklerin efsane patlaması. şimdi Baba Ulan 2 nedir 130 katta ha iki. nedir. Ustam eline ayağına gözüne dizine dursun. Dedem 10. hemle bir. müdahale y hareket içine sıçtım oyunun. Ulan u çarpanın güzeline abi nasıl bir. patlamayla geldi 180 Hadi lan fişi. çekeceğiz hadi fişi çekeceğiz Bu sefer. tamam abi bu iş bu sefer tamam bak 10. lira ödeme alsın tamam biter İş 14. tepede 5 ekran Hadi oğlum ah gitti 8. gitti ikinci 8 gitti son. 3 senin yapacağın işe Hadi oğlum. kullandır şurada kullandır şurada Dedem. 120 maviyle beraber Ulan yap Neyi. bekliyorsun kaldır ağzına M sıçtın buun. ooh anasının nikahı oldu düğün var. lanan var ya ulan Dede Ulan Dede. Yıldırım gibi çaktın Usta Yıldırım gibi. çaktın Usta 19 tepede son mermi son.

Mermi son hareket kullandır bir daha. be yapıştır at yeter bir at lan Varsa. bir at. şerefsiz ulan ulan ben senin var ya. Şimdi içinden geçmez. miyim keyifler bıc abi. sal. gelsin 42 vurduk odunu 14. hareket Yeşil Yeşil başladı gene. işe işte. bu işte bu Mürsel al tepede 13 hamlem. var no panik no. sıkıntı yüzler. potada Aslansın Kral 5 ne kalmasın lan. 115 güzel. H 11 tepede H oturmaya az kaldı 17. dakikad del gibi savruluyoruz. Usta basan bir mavi çarpana. oğlum. kum. kum Yeşil Yeşil. ha Vay kansız ya kupayı ver lan bari iki. çarpanı hazır etmişsin Ulan İndir işte. bir çarpan da Niye şerefsizlik. yapıyorsun ya ah Vereceğim bir ik daha. at lan ik dah at 210 bitti Abi bu iş bu. iş bitti. Usta bakar mısın. güzelliğe Şu güzelliğe bak Evet hedefe. oturduk Aynen Arkadaşlar ben burada uzar. kaçarım Hiç arkama bakmam Bir sonraki.

All Devices iOS Android Chromecast