ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 GATES OF OLYMPUS ⚡SLOT OYUNLARI⚡SATIN ALIM YAPARAK DEDEYİ FENA ÜZDÜK.! #slot


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkese selamlar Arkadaşlar ben Serkan. Hepiniz kanalıma kanalıma hoş geldiniz. neredeyiz efsane popüler göz oyunumuz. Gate of Olympus da geldik Kral dedemizin. masasına 10.000 kasayla beraberce. şansımızı değerlendirmeye şöyle ilk. etapta 900 lirayla hızlıdan ilk 15. dakikamı istiyorum Umarım güzel kazançlı. bir oyun olur herkese de keyifli. dakikalar izletti bilil mi şimdiden B. olursanız sizlere keyifli seyirler olsun. Hadi bakalım Deli Fişek dedemiz şöyle. elin kolunu alsan aşağıya inmesin Usta. kafadan iyi gelelim devamı iyi. gelsin tak yüzüğü parmağına Ulan. Aslansın kalmasın işte burası. be güzel başladık. O kupa geldi bir de kum Sati tamamdır Bu. iş be nefesi yetmedi 5 9 çarpanı aldık. tepeye ilk süper hareketimiz de beraber. gönden Gelsin bakalım Kral delisi dolusu. en güzel kombosu dedik şeytan döktü. geldik Gecenin bir vakti Her zamanki.

Gibi tezgahın. başındayız bizin açık unutmuşsundur. güz 11 hareketimiz var güzelce Yolumuz. devam ediyoruz. son Arkadaşlar bu arada kanallar. AB yaşamadım güvendiğim yerleri soran. arkadaşlar için sabit yorumlarda. paylaşıyorum soranlar oralardan kendiniz. inceleyebilirsiniz 5 yazdık 27 ile. yolumuzdayız oran lazım Hadi Kral Ver. Yansın Alev Alsın diyelim son. 5 3 yazdık 30' la. çarpacağı Ulan yapma işte be Tam oran. lazımken 8 dedir gözünü sevdiğim nice K. gelsin de 30' dağa bakar mısın abi. tepede Alev Alev bir yüzük bir çarpan. Hadi Kral son. merme İşte bu oyunun Hakkı bu olmamalı. abi resmen ya gibi akan oyunda 1000. liralık masa Peki çektim iki tur. yukarıdayım 1200 lira olan uğuru. rakamımız da verdik odunu aldık zilin. sesini haydi bakalım Dede. Kral yapıştır gelsin Daha iyisi daha. güzeli için. sarı sarı Hadi oğlum bir sarı bir mavi.

Bir. şaran nerede asa Hay senin yapacağın iş. kopart bir. kırmızıyı bak gider daha gideri. var. yok 6 3 şerefsizi görüyor musun bizim. kombo 3. çarpan Evet abi Elde Var. 3 müdahale ettik son 11. takla Hadi oğlum önden yüklemeli çarpan. yapalım 2 Elde var. 5 3 daha geldi Devam abi bakeri vardı. yapma yapma Kral Hadi Zeus kop gelsin. şöyle yağ gibi bir. akalım kupalara kadar Çek bak potay. Hadi bir tur da kupa çok güzelsin anan. bas yüzükle güzel bir çarpana. da AB Bu oyun açık gibi. duruyor Umarım tezgaha getirmezsen bizi. Kral Elde Var. 12 sal Paşa. sal son 3. ekran çarpanlar Fena gitmiyor ama. oran tutturamadın zaman hiç. nay yavrum n Hi başımız oynamasın. yapıştır. son gitti bir müdahale daha güzeli geldi. bakar mısın. Abi son. mer1 aynı bak bir önce gi yan ama. kandırır. bakım. devr yapıştır bakalım. dedesi yüzük. gel 36 iyi başladık abi.

Gels Vu yt. içeriz. of. bugün çarpan yağdırıyor abi orada. Sıkıntı yok Sıkıntı bizim. oranlarda karın güzelliği mavi mavi mavi. hadi babak bee çöktük şimdi. yeşil morla. beraber İşte. budur aslan. parçası şimdiden çarpanı dizdik yukarıya. masa. 1200 çok üzer kapatırsak şü olacak Abi. son. 5 gel sarıya yeşile Hadi Kral moru. verdin yeşil de verirsin işte budur. yüzükle beraber bir çarpan be vay. anasının nikahı Aslan D be Aslan. be 34 gene 30'un üstündeyiz sal bakalım. 4300 son 4 Hadi. Kral gözünü seveyim kullandır bir yerde. bak bırakma son. mermi. devam abi ezmeye Hah şimdi ikim iki bir. şey at yeter vermedi namussuzun evladı. be abi çektim 2 4 Sen bana ben sana kral. dedi aldık Ada zilin sesini Hadi bakalım. 6 dakikayı. Devirdik yola koymaya devam mavi mavi. mavi Hadi baba iye düşmeyelim. çarpan iye düşmü Usta biri müdahale.

Ettim son 12. hareket Hadi abi kırmızılar ucunda. duruyor gene başladı 2ye Baba taşlara. bakar mısın patlar mı lan. taşlar 9. hamle. had oğum yüzük yüzük yüzük yüzük çok. güzelsin şimdi yeşil birden kurtarsa. bizi var ya az önce çarpanlar güzel. geliyordu nazara getirdik. bei. nice son. 4. şöyle bir biraz yükseklerden uçalım. bakalım 3ye kadar. çektim aldık startın sesini kop Gelsin. bakalım Dede hadi Kral Dede Madem. kralsın yap Krallığını geriye. çöktük 78 56 var 7 13 hamle Hadi oğlum. dedesi doğusu iyisi güzeli bak 5i de. Yeşil Yeşil. Yeşil Hadi oğlum hadım ettirme küfrü bak. son 10. hareket ne güzel yolumuzda gidiyorduk. kötü başı oynatmaya başladın son. 7 Elde Var. 12 kum saati çalışır. mı yok bir müdahale son. 4 Aman abi patati etme de. Şurayı yok Eziz kendimizi Öyle gözüküyor. son. mermi. patates 36 bir uğunu görmedik 3600 ama.

Bir denemeye değer Bir yoklama. çekelim. yapıştır işte saat 360 kat bakar mısın. abi Ah gözümü Sevim Hadi D had . yapma ulan gözünü sevdiğim kaldır şu. hası şimdi lan Vay şerefsiz abi. patlamanın güzell bak neredey çok. ve güz görü musun atsa pates ii yü çünü. orağı. Kral. Evet 3600. gü 14 14 14 kurtarmaz 15' miş abi peki. yanlış hesapladık devam + 4 geldi 19' la. çarpacağı hadi Kral bırakma kırmızı. yüzüğü. bırakma buradan güzel bir ödeme alalım. şöyle kasayı iyicene rahatlat alım rahat. devam edelim Ben çarpı İyim Beni bilen. bilir işte kum saatleri işte 360 Hadi. gözümü sevdiyim Hadi dede tek bir. hareket yapacağın kaldır kolunu 2 ha. Yeter 770 Ah ölü takl yaptım Ne hay. senin ağzına sıçayım. ya Hai senin ağzıma. sıç sakal nasılsın Senin 19. yukarıda iyi kopacaktık. oradan devam son. 4 Hadi B. mor çok güzel Şimdi mavi 2 de atsan.

Yeteri son merme Evet abi 6400 lyla. kapattık 42 Gel bakalım Devam olduğumuz. yerde çırpınıp duruyoruz bu kadar güzel. oyun atmasına. rağmen bir arada fundu Buldun mu. yatıracağım seni yere dede hiç Kaçarın. yok usta bugün buraya çarpılmaya. gelmedik 11. hareket sarı mavi müsait. Bir tık mavi çarpan Hi Kral kupalar. geldi. bak senin ağzına. sınlar 5 Hi bakalım Umarım bu bir. işarettir disimiz. yüklü iner misin o. taşlara. yemedi 7 ile. çarpacağı 11 abi Hadi baba kop. gelsin 48. 11 10 gene. yanlış bizim matematiği patates. et Şimdi 12 zamanı Ah geleydi o kum saa. be o kum saati geleydi. Usta devam. bir müdahale ettim son. hareket had Aslan had. Aslan. son. güzel Hadi oğlum bırakma bak Maviler. duruyor senin ağzına. sıçar anan. yaş mermiler Geldi geldi bir. güzellik devam Bir tık yukarıdayım 12. dakikayı. Devirdik Hadi Z. Paşa of yüzüklere bakar mısın Abi kaç.

Tane yüzük patladı. Ha işte nerede verecek orada çarpalım. buz o kadar Kör değil Derimiz. be ekram güzel oturuyormuş. sarıya Devam abi. devam 10. hareket bir müdahale ettim patlamanın. güzelliği şimdi çarpan Hadi paşam şu. ekranın atır sal şuraya Hay ağzına sıçim. senin ih. bak. gene düştü bir güzellik Hadi oğlum kums. çarpan Yap şunu Şurayı kaçırmayalım asan. nerede son 6 gel. maviye yok AB. p işte taşlar an 5 mi Sadece Hadi ded. gözünü seveyim indir lan şunu Ah bir. tane yüklü bir çarpan hasta var ya. Görüyor musun bak hala. yok 600 ağzına sıçtın Dede ağzına sıçtın. kupaları da verin ya Bari iin. evladı. 3800 devam abi 5 çarpacağı çok çarpan. yok elimizde bir tane yüklü savurması. lazım Neyse kendimizi fazla. öldürmedik devam abi no panik bir. şekilde mücadeleye devam son mermiye. kadar savaşmaya geldiysek savaşacağız.

Yapıştır gelsin. ihtiyar işte patlama. 125 Kral burada yapma şimdi abi güzel 3. 3. 9 900 900d abi başlangıç için iyi daha. fazla. Seden bir müdahale ettim. Hadi oğlum 10 hamle 10 hareket. son gel. sarıya Hadi Sarı Sarı Sarı Sarı Sarı. Sarı hadi aslanım son 6 hareketi. kesiyoruz Buralardan bir şey . mıyız. yok. bir müdahale. ettim pek abi ne. yapalım çevir Gelsin bakalım biraz da. çarpan K Usta or şansım. güldürmedi Hadi dede şurada kuşluk yapma. abi Anan çak işte bir çarpan. be SK geldi. patlattı geç Abi. geç oyuna sokarsan süper. olur Madem bir yemeyeceksin oyuna. sok Evet kasanın yarısını 15 dakikada. verdik dedeye biraz çarpan kovalarım Çok. güzel abi 30.000 liralık oyuna giriyoruz. Hadi bakalım Buradan döndürürsek. abi Bizimdir çarpı ikim Dediğim gibi. belki şansımız burada. döner erken müdahale 5 aldık tepeye Hadi.

Kral gözünü sevdiğim Yap. şunu 4 9 çarpacağı 240 Hadi baba bir. çarpan daha yüklü güzel Hadi hadi oğlum. 960 indir lan şunu ulan Sen aslansın. ulan Sen aslansın Vay ibinin. evladı abi 34 bakar mısın. mevzuya ağzına sıçtım dede ne var çarpan. 11 abi budur işte şimdi düğüne Dedem. şimdi. düğüne abi güzelliği kes ya 1200 Hadi. gözünü seveyim oğlum çarpan çarpan. kullanılmış 34'ü Ulan Dede gözünü. sevdiğim Şimdi kaldır Kaldır ağzına. sıçtım vermeyecek ah. gitti. gitti kalp durdursun lan. ihtiyar Hadi mavi. mor Kral ufak bak atsan yeter şu 34'ü. kullanalım bak sağlam yükseliyor ver. orak çarpanı görüyor musun son 4 39000. abi masa 10 lla oturduk dedenin içinden. geçtik bundan sonra devam eden senin. gibi olsun. usta 34. kullandır. 36 Sen. var Al işte. sana. to sana Ama var ya 17 dakikada sana. çaktık golü Evet arkadaşlar beni.

All Devices iOS Android Chromecast