ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 GATES OF OLYMPUS ⚡SLOT OYUNLARI⚡FARMLA BAŞLAYAN SERÜVEN MUHTEŞEM EKRAN VE ÖDEMEYLE BİTTİ ! #slot


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkese selamlar Arkadaşlar ben Serkan. Hepiniz kanalıma mekanıma hoş geldiniz. abi neredeyiz Gate of Olympus geldik. Zeus dedemizin tezgah şöyle 27600 gibi. güzel bir Baki oturdum ilk etapta satın. almayla başlayacağım şöyle 2000 lık bir. 15 dakika istiyorum Umarım güzel. kazançlı bir oyun olur herkese de. keyifli dakikalar izbilir. şimdiden sizli olsun. bakım böyle gözlerinden ateşler fış. kırsın abi al Saar aşağıya inmesin göler. Gelsin. bakalım Acelemiz yok şöyle çarpanları. tepeye doldura doldura bir satın almayla. başladım ondan sonra her zamanki gibi. çarpan kovalayacağız. abi parlamaya devam Hadi Dedem Elim. kolum boş durmasın. Abi çok. mavi Şimdi güzel bir çarpan tam zaman Ah. vermeyecek herhalde bu da dedenin puştu. ölü katı. yapıyor 70 kat Yüksel çarpan yok 8'i. kopardık Elde var. 5 toplamda 13 Hadi bakalım koy.

Tepeye 5 daha geldi 18 cepte Aslansın. lan komple temizledin Ah biraz daha. devam. etsem. sensasyon T kalem hareket 18' çarpan. tepede Alev Alev yapıyoruz abi Hadi baba. hız. kesme üstüne mavi çarpan Hadi tam zamana. indir şunu Elde Var 18 bir yere çakmam. lazım. onu Ah Git. al son. kare hadi oğum çökt kupalar şimdi çok. güzel bırak sarı. bakız Üstüne bir de Kırmızı geldi mi. bombast olacak Hadi baba çok. kırmızıya 61 kat totalde ne var. 21 evimiz kalmadı ama dur bakalım. kırabilecek. miyiz bitti ii. kapana bir. AB gelsin sıkıldığınız yerde fay. geçeriz delisi dolusu iyisi güzeli. Arkadaşlar bu arada kanallara abone. olmayı bildirimlerin sesini açmayı. videolara like atmayı unutmazsan. sevinirim kendi oynadığım sıkıntı. yaşamadım güvendiğim yerleri soran. arkadaşlar için sabit yorumlarda. paylaşıyorum dileyen soranlar oralardan.

Inceleyebilirsiniz Paşa gönder. çı Elde var da of kıp kırmızı ekran o. çarpan gelmesi lazım Hadi baba taşlarla. gelsin lan. Yok nefesi yetmedi. ihtiyarım son seiz takla Hadi abi boş. geçmeden Seriye bağladı Ama boşa. düşüyoruz Hadi oğlum son 3. o yalan. oldu 2 yakaladık devamı. yok satın almadan Deneyelim be 42. yapıştır gelsin bir Acelemiz. yok yoklamaya. devam bizim için Hadi baba boşa. düşmeyelim mantara. bağlayalım. ihtiyar Gönlün zengin olsun Bu. gece C sal. bakalım Yeşiller Ah. giderdi 10 takımız var. abi çok sarıya. bırakma güzelsin bir çarpan Yakışır be. nefesi yetmedi zeusun Ulan. ihtiyar gene pintilik peşindesin. ha yüzükler ucunda tertemiz bak çarpanı. geçme. burayı neredesen du Yürek İlla. koparacağız bir yerde son. be. ah gitti 12lik anan 40 yıl dedir yüksek. çarpan atarsın onu da boşa. koyarsın 6yı kopardık elde 4.

Var kupaların güzelliği. kaldı pek abi şöyle yapalım şöyle ben. bir 12000 yükseleyim bir çevirme yapalım. bakalım diyelim sal Gelsin bakalım. 12.000 betle devam alırsan oyuna ne hala. almazsan çarpan. kovalayacağız Yeter ki yüksek. oran yüksek çarpan. olsun Hadi baba El kol aşağı inmesin zus. ekran güzel gelir mi. patlamalar Hadi kumsat yeşil. yemedi. Hadi baba hadi baba at. şuna 228 kat Ah şurada yüksek bir çarpan. indirse var ya bak. yürüyor. kesti. Hadi abi Hadi Abi şurada yap. güzellik yüz çöktük gelir güzelsin. kopet. şur verece mi. 564 ağ. Sen. güzel aen devam istedğim bu oyun almana. gerek yok abi Şu. çarpanlardan çevirmeler ceben koyarsak. 336 Hadi tam zamanı tekrar güzel bir. top Vermeyecek vermeyecek ölü taki. yapıyor. peki Dur Bakalım burada ne. yapacaksın kum saatine çöktün bak kral. hareket yaptın 400 kat indir oğlum şu.

Şarpanı Hadi Paşa kaldır zev kolu. Oh. patates güzel bir hareket kopardık Ama. devamı. gelmedi oyuna girdik abi Peki bir de. böyle deneyelim aldık senin sesini. 12.000 Lal oyundayız yapıştır bakalım. Dede anan inşallah güzel ödeme verirsin. burada çevirmeye devam edeceğim 3. cepte 12 dakikamız var kupalarla. Yaptığın açılışı çok güzel Hadi baba bir. çarpan daha yakışır. yüzükle. yemedi Elde var. 6 dolduralım oldur Hadi sakallı İnat. etme indir bir tane. daha. gitti 9 karemiz var hadi oğlum boş koym. şurada kupayla gelir. mi alt hareket kum saati ucunda duruyor. Bak çok güzel lan hadi oğlum yüksek bir. ş yü gözünü seveyim Yap şunu bir tane. daha vermeyecek 500 kata yükseldik Elde. var. 8 Tadımız tuzumuz oldu ama hala. istediğim gibi. olmadı çok güzel Hadi baba indir bir. tane. be nefesi yetmedi 4 kopardık 8 Elde var. 30 kat az olsun bizim olsun Yapacak bir.

Şey yok sal gelsin biz çevirmeye devam. ederiz. gizlik bir müdahale. benden devam abi bakalım ne yapacaksın. şuraya bakar mısın 700. katan ind indir gü indir senin var ya. tam zamand şerefsiz. ya Peki abi. 15.000 50 isim abi. gönder devam çevirmeye. devam hadi oğlum hadi oğlum bak çok. güzel ekran. y. yemedi. Şöyle yüksek bir Orana gyi indirmesi. lazım zeun ki kasamız fişek. olsun y oyuna sokacak sen. bilirsin göer deneyelim. Hadi neyi bekliyorsun bak sok oy şurada. Biray. şerefsiz ö zamand. devam girdik Abi 15. oyundayız. çarpan şöyle doldur. Gelsin bakalım ne ödeme vereceksin. dayım oğlum bütün güzellikler şöyle. Bizim için. olsun yüksek çarpan gitti 4ü kopardık. var ezmeye. devam Ulan Zeus bir günde pintilik Yapma. şöyle zorlamadan gelsin. abi. ekran şu 9u kullanmamız lazım toplamda. 11 Ah gider miydi ihtiyar nefesi. yetmedi 3 kopardık 11 del toplam.

14 120. Kat 6 5 son kare Hadi lan şu 14'ü boşa. düşürmeyelim. yed. devam 15000 araya çeviriyoruz. abi bakalım Nere nereye kadar. götüreceksin. dayım Hadi o çarpan k Bak oyuna. sok indir Tam zamanı. şimdi yemedi iyi 5 geldi yeşille devam. mı çok güzel bak ekran müsait kupalara. kadar Çekmen lazım Çok güzel 400 kat bir. çarpan daha Hay senin yapacağın. işi Hadi oğlum son 25. SP eze eze sile sile dedik şeytan dürtü. geldik şöyle yüzümüzü. ö bir alamadık ya bakar mısın. güzelliğine maviye çöker misin Hadi baba. şimdi kupa. çarpan yemedi ihtiyar gene . Peşinde son 4. hareket hadi oğlum hadi oğlum hadi. oğlum pek 16 abi sen misin Ben miyim. bakalım. devam. devam. Dede sen güzel bir oranla çarpan salona. kadar o boşa düşürmeden. devam bak Buradan sağlam bir şöyle. çarpanı yakalasa bakar mısın abi ekran. temiz direk 600 kat Vay şerefsizin.

Evladı Ulan ihtiyar. Ulan ihtiyar tam çarpanı yerde ha Belki. buradadır şansımız Hadi yüzükle beraber. kaldır şuayı of 1500 katı şun şerefsizin. evladı Ah vermeyecek ha ah. vermedi Vay . Dede devam Ulan senin peşini bırakan da. senin gibi olsun. Son 20. Spin 16000. oyundayız bakalım katabilecek. mi komple ekranı boşaltıyor çarpan yok. abi. ekmez. otur sı çok güzel şimdi taşim Of 8i. kopardık amaan düş. ta4 işte. şarek doldur kasaya doldur süpin Dedem. devam. abi abi o taşlar oturmayı. zaten sağlayamaz tam. yerinde Hadi oğlum bak puşluk yapma. güzel. gidiyoruz Salma kendini kum saati 440. bir Çarpın yer mi. yemedi yemedi. Dede daha ne vereyim diyor son. ik Hadi boşa Hadi başa çarpanı geç mi. oldu peki. abi 20'yi alacağım Bir de 20 ile. deneyeceğim şansımı gönder Gelsin. bakalım bir ok da 20 lirayla. alalım satın alma yapmıyoruz.

Abi çevirme devam ediyoruz oyuna sokar. sokmaz bilmem Benim derdim çarpan. kovalamak Hadi aslan ah gitti. be Dede bir yanda uyandı Ama yanlış yere. uyandı vay şerefsiz pin seni. ya hadi oğlum şurada güzel bir çarp iner. be şöyle kırmızılarla kupalarla kum. saatiyle liral betle oyundayız 400 kat. tertemiz hareket Bak indir şu çarpanı. Vay Bela ya başıma belasın Dede inat abi. inat Şu güzelliğe yaptığı şerefsizliğe. bak. son 14. hareket belki oyuna sakar 3 scı. saldı benim çok da derdim değil oyuna. sokup sokmaması. Ulan namuz indir lan şu. şarp Peki bir tık. daha. 25. hadi. bakalım ne yapacaksın 25 liralık betle. indir şunu indir şunu of 1000 kata. yükseldi bak YK oturduk şerefsiz çarpan. atıyor ya Anan bin pişman edeceksin. beni güzelsin abi sarı mavi Şimdi. sarpan tam zaman sal oğlum şunu Sal. şuayı ha şerefsizin evladı ya ulan Zeus.

Ulan. Zeus adamsın dedik ama adam. değiliz devam devam devam. devam bak taşlar kıyısında duruyor Hadi. oğlum şimdi Taş çarpan be. of 3000 kat Ulan indirmen lazım Ulan. ağzına senin at Lan şuna 10 at. 20 at bir şey. be giden kaçan yere bak anan. Dede Vay. an Hayır Şansıma sim. ya kat yükseldim bir çarpan bile. indirmedi ihtiyar. ya son. 7 Güzel güzel bab kesme had sar Bak. burada biraz dah 625 abi çok. güzel Tam İntikam alamadım Ama öbür. taraftan çok fena gitti be güzel. yakaladık. Peki abi burada kalalım Spin imiz de. bitti Daha da uzatmanın bir anlamı yok. 5073 2ye katladım mı katladım hiç daha. da çırpının direnmenin bir anlamı yok. elimizdekileri izlediğiniz için teşekkür. ederim kanallara abone olmayı. bildirimlerin sesini açmayı videolara. like atmayı unutmazsan sevinirim bugün. dedenin şerbetini verdik artık. kaçabilirsin kaçabiliriz abi bir sonraki.

All Devices iOS Android Chromecast