ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 GATES OF OLYMPUS ⚡SLOT OYUNLARI⚡ 8000 TL KASAYLA SLOT NASIL OYNANIR! SİZLER İÇİN EĞİTİCİ VİDEO #slot


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkese selamlar Arkadaşlar ben Serkan. Hepiniz kanalıma mekanıma hoş geldiniz. neredeyiz efsane popüler göz oyunumuz. Gate of Olympus Kral dedemizin masasında. şöyle 8200 kasayla beraberce şansımızı. değerlendirmeye geldik şöyle ilk etapta. oyunu merdivenle ıst ıst şöyle bir. isteyelim parlayarak devam. edelim inşallah şöyle kazançlı güzel bir. video olur herkese de keyifli dakikalar. izbilir şimdiden Bana Bol şans sizlere. keyifli had bakalım fedem iyisi güzeli. dolusu dedan 4 geldik Her zamanki gibi. mekanımızın. başındayız Umarım şöyle baları kovaları. bizler için açık. koymuş şansımız varsa Abi şöyle çarpana. otururuz daha rahat devam ederiz diye. oyuna bu sefer bir değişiklik yaptık. Falım Abi şöyle 7500 L kadar sonra satın. almamıza. bakarız. Arkadaşlar bu arada kanallarım abone. olup bildirimlerini sesini açıp.

Videolara da like atarsanız sevinirim. Hadi be Paşa uyku modunda mısın. Neredesin be hiç patlayan çatlayan da. yok. ha 7800 lira abi kasanın son hali 8200. oturduk bakalım dede de bugün ne. yapacağız hiç kestaneyi çizdirmeye. niyetimiz yok aslan parçası ona göre. Elim kolum bastonun aşağıya inmesin son. 7600 Evet abi buradan bir olacağı. yok Ben şöyle bir 20 Turbo dizelimi. isteyerek satın almamı yapıyorum hadi. bakalım tekrar Bol şans verdik oduna. aldık dedenin düdüğünün sesine 15 hareke. işin. içerdeyiz yukarıdan aşağıdan sağdan. soldan sal Gelsin bakalım. bör bince ilat. etti yür alay kırmızılar yü gi duruyor. üstü yüzü Çır abi nedir. bu kırsak şük olacak 5490 lir kasamız. son. 8 o kum saatlerine bakar mısın nesini. beğenmiyor Ben anlamadım abi ay. çiçekleri. mis 5 çarpılacağız erken keste 18 devam. 256 masa son.

4 5. t. mavi yemedi be müdahale ettim devam. abi. o çarpan güzel ekran güzel al işte bir. de bunan nefesi. yetse senin Sakala sınlar Abi bir de. nersin 16 tede patladık 5ek 750 çektim. abi Bir tık yukarıdayım 2 dle verdik. odunu 4 dakikaya doğru gidiyoruz koy ver. Gelsin bakalım kendini koy verme Usta. yırtmacı çekmişsin kıçına öle kıçın. başın ayı oynamayacak ona göre sen beni. bilirsin ben seni bilirim birbirimizi. severiz bak kelek yapmanın bir mantığı. yok şöyle koydum Kadı gördün mü kaçar. giderim hiç uzatmam kum sa çalıştı Elde. var 4 ekran güzel bekleme B şu çarpı. senin yapacağın. işe senin yapacağın işe bir müdahale çek. 11. hareket. çalıştır. kupayı. hareket kırmızı. mor yok abi gidişinden belli şerefsizin. şey yap abi ta. 24. bir atlatacak abi hay senin ağzına. sıçsın abi böyle olduu deliriyorum Abi. bu kadar yüksekte çarpan vermediğim ya 2.

Bile atsa yazan oranı 2 ile çarpıyorsun. zaten hani onda bile bu kadar. sinirlenmiyorum ama hiç vermeyip. patlattığı zaman abi deliri çektim bir. tık yukarıdayım kasanın son hali 4400. verdik odunu boşa düşersek abi bakalım. 1600 yazacak. kasa senim Ben kafasına 15 hareket aldık. abi gönder. gelsin mor had oğlum dahisi geldi bak. mavii şimdi morla beraber bonu. yağlayalım Hi lan bekliyorsun Vay kansız. 152 şimdi 2 abi fark etmez Ne. yapalım atağ gibi y. 400 kendimizi az top alırsak İlk. dakikalardan o kadar iyi hadi oğlum hiç. kestaneyi vermeye niyetimiz yok güzel 96. çalıştır çalıştır şu. çarpanı Hay. senin. 3 63'e 5 koy ver gelsin devam 800 L masa. 28'lik p verdi koduna Er Meydan Kral. zeusla beraber savaşmaya sevişmeye. devam tak yüzünü. parmağına ağzına bu sefer olacak bu. sefer olacak diyorsun tam oraya kadar. geliyorsun son.

Patates sarı. devamlı 18 katına geldi. 14 kurtaran hamle değil devam. abi bir müdahaleyle ettik son. 3. kırmızı şimdi güzel top. a geldi 3 güzel çarp 17. Baba ne yaptık. 2 seviniyorum kendimi fazla Ezmedim abi. komple boş. geçebilir. muhabbeti bakar mısın ekrana kum saati. çalışır çalışır İşte budur Abi kaç Tan. 12778. 29 güzel oldu bu. hareket son mermi son kafa. tak var abi 23 kıni. 27 hat alım. yukarıya tekr oyun isteyelim. şansımız. olun balım Pragmatik gözdesi. ihtiyar sana Pislik diyorlarmış Usta. Bazen beni RZ edersin anat söverim ama. bugün o gün olmasın kralım kafamızı. önümüz. eğme b olus abi y tepede hareket. 12 daha iyisi daha güzeli. için saldırmaya yoklamaya devam. 10am işte kupalar çalıştı. onaca. 480 olduu iç erkenden. Selim Mar anan ekr temiz bir tane. yüksek vermedi. kansız 2121 32 bet oyundayız Kuran. hareket değil 4 aldık var Maviler güzel.

Önce kırmızı sonra yüzük çalıştır Oğlum. biraz daha bırakma şi yüzük yüzük İşte. budur abi 232 bir çarpan daha lan ulan. bir çarpan daha bakar mısın zincir kombo. çekmişim. lan gelmesi lazım O çarpanın 270 Baba 20. 270 katı. ok Al sana sansasyonel sal gelsin. delirme çıldırmaya devam. yler abi. YKS. 300. 8200 masa 3900 kasa. kafır hadi oğlum hadi aslan parçası. kullandır 26'yı Hadi babalar hay senin. ağzına Ne yazdık 8500 totalde Ne Var 12. yotum yum gidiyoruz 36 uğursuz rakamdır. ama Bir yoklama çekelim. be taklalar. bana sana kral Dedik Abi pş demedik ona. göre son 11 hareket ekran temiz götür. morlar Daha iyisi geldi şimdi Mor Mavi. abi 4 nedir be koy bir sı yanına bakar. mısın tertemiz ulan kums kums ah kums. yapma yapma bak fişi çekeceğim abi 10. dakikaya yürüyorum yürüyelim gözünü. sevdiğim 8200 kasayla. oturduk 16 400 16 500 koydun kadarını o.

Kadar. gideyim aç gözlü değiliz son. 4 çarp güzel. ezme öyle bir y kalıyorsun. ki kansız. dedem ylı Dedem öyle bir yerde. kalıyorsun ki. gel Hacı nenene kadar sürme Üf bütün. ekran temizledi şimdi güzel top Hadi. paşam 84 indir şunu lan Neyi bekliyorsun. daha. baston senin. sıkının sakalına sadara sıçayım senin. devam çarpanı koyup öyle vereydi Hayır. duamızı alırdım. be Bak şimdi geldin geldiği gibi gitti. Ne yaradı Nanay. işte AB bende mi oluyor Ben anlamadım ki. benim bahtıma Şansıma şu 5in Ben bir. hayrı görmüyorum her oy şey duyuyorsunuz. benenden. Ama herkes görüyordur Umarım bana. yaramıyor yarayan varsa bilmiyorum. yani ağzına sıpan at banaan 5 bilş 15. abi bana gelsin yeter 20 olmayin olmayin. son. otur. sarıya yapma ay çiçeklerini. bırakma yok mu lan mavi çarpan bırak şu. yeşili 82 16 sal gelsin 300 L. masa müdahale geldi son.

7 Oh babana rahmet güzel patlama aldık. ama. an beraber 12p bak mavi çarpan istedik. 4. AB. vermeyecek Usta ben biliyorum abi. biliyorum gidişini biliyorum dallamanın. ya yengeç gibi yandan yandan. gidiyor. çık. yaptık sesini alık 15 hareket 13 dakika. bu sefer olur mu vurdum gol olur mu. had Hastasıyız. D. 86 bak Ağzına sıçtı. ama ikiye çöktü kumsat çalışsın Hadi. oğlum kums kumsat kums Ulan bir eksik ik. eksik Ver şunu. lan ulan Dede Sana değil başkasına. yalvarsın acayıp vermiş. L yere yatırırsam basacağım ümüğüne. Allah yarattı demeyeceğim Usta böyle bir. yaş Pak yok böle bir huysuz ihtiyar yok. abi TP. hareket müdahale geldi son. 6 kum. 105 B işte mavilik yok mu burada 15 20. at. şey istemi yürü. devam. Aha O Bombastik Hadi lan 2 Başka ne. atacaksın ki ne yaptık abi 2000 L yazdı. masa 3450 Total 400'lük oyun Belki bir.

Patlama daha alırsak bahisi. kurtarırız Yok çok güzel çarpan gitti. Neyse abi şöyle yapıyorum Bir tık daha. yukarıdayım Er meydanın dedenin. mekanınız. deplasmandayız yapıştır gelsin. bakalım 14 dakikadır oyunun içindeyiz. bokumuz da boncuk arıyor biz abi. devam 6 iyi yükledik. Aslında güzel güzel. devam Hadi lan işte kupalar K çarpan da. güzel be lan Ağzına sıçtı Ah bir devam. etse şu oran şöyle 150 kata 200 kata. gelse şu çarpanla Ondan sonra nii kabul. ederim 12 tepede 10 hareket Oo çarpanlar. güzel el de var. 16 tek patlama kalm Usta bunda. Hadi 2500 L bak düşüyor masa buralardan. güzel bir ödeme çakırman lazım bana mis. önce sarı sonra çarpan Hadi Kral Neyi. bekliyorsun 98 şimdi Hay babana rahmet. Sen. 19 güzel. hareket topla 2200 3800 masa 48 p 7. hamlem var 10 gitti be Ulan o mavi çarpa. benim gözlemde be ha Aha 15 dakikadır o.

Maviliği bekliyorum gösterip vermiyorsun. abi Sonra da diyorsun ki adam küfür. ediyor güzel patlama destekli 19'u Abi. sen adamsın lan sen adamsın Sarı Sarı. Sarı Sarı a SIM gider Burası mor bakar. mıan gitmez mi senin ben dede. gibi AMC mısın Day mısın ded. misin mü kapatt AB kaç. kapattık resmen döndür şimdi derlim. tamamını gireceğim abi En son onu. yapıyorum. bil. ganaca giden bizden gidiyor abi resmen. böyle sınırlarla oynamaya başladı 37. kasam. kesme Of anam. of. hop. o. 62. şimdi. sarı Hadi mavi kupa abi bakar mısın. güzel nerede çarpan senin bacağın. sınlar. ihtiyar çekmiş abi biz geçiyor ekran. temiz 9. çız. yok abi Şimdi Çıldırma vakti. geldi. tam. 17 çarpı. birleştirdiğimizde Benim istediğim o el. de var 4 oyun. okuyor şöyle 10.000 liraya bağlarsam. masayı abi o zaman yaptık bu işi. deriz kesme erken müdahale. etme ben müdahale.

Ettim. abi mevzuya bakar mısın ya al işte. 135 Hadi babana. rahmet Sak sıtır 183 güzel ö al ta. 7 ağz sen8 Tam istediğim oyun Tam. istediğim. oak gü musun abi gü musun yere. yok 2 at 10.000 basacağım Ağzına sıçtı. ağzına sıçayım. 2 atsa var ya yazacak 10.000 L abi. buradan oyun verilmez. be resmen Sinir harbi yaşatıyorsun. ha sıçtı Oyunun. içine al işte buradan gelsen olur. gelmesen. olur ulan şu çarpanları gömd 950 kat lan. ulan 1 kat. Dede hain. dede hırat. dede senin kafana sınlar 24 bir şans. daha verdi babasın. rahmet abi Bir tık. yukarıdayım. güzel nerede. çarpan. Hadi mü. ettik of abi ekranın müthiş bakar mısın. ya bir de Taç verseydi tam kızarmış. tavuk olacaktık or kıp kırmızı. yaptım. 3 cepte 8. hareket çok güzel çarpanlar gidiyor abi. ağzına sıçtım. oyunun dah da yapacak neyim var elimden. gelen her şeyi yaptım. Usta.

Son Ez gersin. Burayı çok. güzel al işte abi Çarpın tatlılığına. bakar mısın ulan D ağına sıçtırma otur. 100 katın üstüne çıkarm lazım Çok. güzelsin Bir turda kupa gelse var ya 92. neyle çarpıldık 13. 1200 Abi buna sevinir olduk. be buna sevinir. olduk Hadi Burayı da toplayalım yüzük. yüzük yüzük yüzük Kral bırakma. yüzüğü 52 abi ne. yaptı 2 aynı yerde bıraktı görüyor musun. abi Billur geçmeye bayılır Billur. geçmeye bayılır Usta vurduk onunu. tekrar. abi 4 tıda ah gitti. 8 8 gitti müdahale. edelim. son. 3 60 onla çarpılacağız 600 ATS şur varl. bir şey istemiyorum şerefsiz şu oyunu. döndür istiyoruz sanki ağzın s bak. aşağı. yap ne yaptı Abi. biz 22 dakikayı. dev. gelsin. Bu senin Torun. ol içen geçmezsem adam. deil acayip sinirlendir beni 22 dak. Şöyle bir. oyun. nasip neyse o yaşansın dedik ya bu kadar. olmaz abi bu muymuş nasibimiz Aha gidene.

Bakar mısın. 17. abi baten i. kyun Ah o 900 kat yükselen yerde Anan. nasıl gider orası Ben hala oraya. takıldım şu riği olmu urmu kaçtık. vermedin mi vermiyor dük verd öle bir. yerde veriyor ki Ağın açıkta kalıyor ne. yapacağı. belliğ. Bakı güzel. bir işte bu. ab7 ne yazdı üstü çıkardı. bizet müdahale geldi bir müdahale daha. patlat ağzına sıç Ne yapacaksan yap. Süründür patlat işte patlat süründürme. yani gelmişim son ceme kadar savaşıyorum. abi yerden kaldırırız. diye buralardan çok oyun aldım abi saat. oynadım da oldu 2 saat oldu. ama dur bakalım Onun için son mermiye. kadar devam. ediyorum. ik. cepte 7 son saniye 5 güzel. oldu Elde var. 10 yok Ard ı ardıma basıyorum abi böyle. sinirden abi 24 dakika Dile kolay be. İnsan bir güzellik yapmaz mı. abi resmen kurç. geldik Yok abi Bu oyun Burada. to M. yok burada tadında bırakacağız zaten.

All Devices iOS Android Chromecast