ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 GATES OF OLYMPUS ⚡SLOT OYUNLARI⚡55.000 TL SIFIR KAYIPLA HER VURUŞUMUZDA AYRI GÜZEL ÖDEME ALDIK #slot


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkese selamlar Arkadaşlar ben Serkan. Hepiniz kanalıma mekanıma hoş geldiniz. neredeyiz Tabii ki Gate of Olympus. geldik Kral dedemizin masas sana şöyle. 27.500 l gibi güzel kasayla beraberce. şansımızı değerlendirmeye ilk etapta. 1600 lirayla hızlıdan ilk 15 dlı. istiyorum Umarım güzel kazançlı bir oyun. olur herkese de keyifli dakikalar. izletti bilirim şimdiden Bana Bol şans. sizlere keyifli seyler olsun Hadi. bakalım Kral Dedem fişek Dedem delius. iyisi güz dedik şeytan dürttü geldik. Gecenin bir vakti tezgahın başına Umarım. baları bizler için açık koymuş undur. şöyle kafadan iyi yelim devamı iyi. gelsin. Kral Elde var 5. Onan şöyle bastonun ucu yere değmesin. Usta sarı mavi çalışır mı. yapma çarpan aldık ama. oran düşük kaldı devam 6. hareket 10. tepede devam devam devami Hadi oğlum. yoksa kum saatin Evet şimdi kaldır şu.

Bonu hay senin ağzına Şimdi de son. 5 görüyor musun vermedi orada yine. İnat. 4 düştü 14 çarpılacağız. 14. 14 çarpan sağlam oran. düşük sıkıştırmaya. devam 15'in geldiği yere bak ha senin. yapacağın işe Hadi oğlum Şişir biraz şur. bir işe yarasın yok. kat çarpan güzel düştü. ama Abi şöyle biraz Biz de beti şişel. 28e kadar. çektim dedin düdüğünün sesini bakalım. derisiyle dolusuyla 15 hareket olsun. arkadaşlar Bu arada kanallara abone olup. bildirimlerin sesini açıp videol like. atarsanız. sevinirim Çok güzel patlama destekle. şunu senin yapacağın işe Sakallı. ne had abi Elde var 3. yetmez Yetmez. Usta çarpanlar alalım tepeye 9 hareket. işte yüzükler destek var. mı diyorum. sinirden iki daha geldi Elde var. 5. yok Tamam abi Yapacak bir şey yok nası. da neyse o yaşanacak güzü mi gelmedi be. Hadi ne verirsen yi ile çap gitsin.

Bırakma. moru moru. kaldı. son 5 biraz yüklenme dedeye 42'ye kadar. çektim gönder Gelsin bakalım kopuk Dede. Ulan pint ihtiyar Hadi bakalım Aldık 4. resmi dedenin düdüğüyle beraber. içerdeyiz dahi daha güzeli için işte. kupalar Had bir sü abi kafan gelü çp. bayılıyorum. 735 Tamam 10. tepede hareketimiz var bu sefer güzel. bir şey V. bakım. günun. Hadi oğlum şurada yap bir şey kupa. çarpan çalışır mı gene aynı bak 110 kat. He güzel geldi. 16 1780 42 betle oyundayız 2800 lir. masanın son hali 8 hareket Daha iyisi. daha güzeli elvet. gelecek çarpanları güzel yağdırıyor ama. dedenin hakkını yememek lazım 22 tepede. al. hamle Hadi oğlum boşalt komple burayı. mavi yeşil çalışır bırakma yeş Mora. kadar gitmen lazım Hadi sarı da. geldi bir kum bir çarpan yapmay şunu. Ulan Dede gözünü seveyim 228 yapm işte. GTİ. yı şu oyunuydu. bakar mısın 200 katına gidiyor Hala.

Çarpan yok ansınlar. Sen yok. abi Senden korkan senin gibi olsun. çek aldık sesini yoklamaya devam Yapacak. bir şey yok Her zaman dediğim gibi N. oac kaç büyük balık büyük olur dediler. gerçekten öyle. abi çok şeyler kaçırdık Bir önceki elde. bakalım Onun yerini doldurabilecek. misin güzel. reklam 9 gider miydi giderdi bak kırmızı. müsait sarı müsait Beğendik. dedeye son 8. ekran. yüzük çarpan Hadi Kral destekle Şurayı. güzel bir çarpan inerse. 13 kurtarmıyor abi. devam bırakma. yüzüyor kime söylüyorsun Usta yerden. giriyor bir yerden çıkıyor şerefsizin. bugün püü yaz 15 var var güzel abi hadi. kırmızı yeşil biraz daha gitseydi daha. iyi olurdu beti geçiyor muyuz Evet 5700. güzel 22 tepede son. 3 hop bir müdahale. ettim burayı boşaltmam lazım mavi mavi. mavi Hadi oğlum ekran çok güzel bak. yüzüklere kadar Çek şunu mis anan bir.

Yüksek Çan bir yüksek daha Hadi. kırmızıyı ver Onun yerine yemedi güzel. hareket kalem. 5500 güzel kapattık Hakkını Verelim Kral. Bir tık yukarıdayım 8 dakikaya. gidiyoruz yaptığım spinleri yerine koya. koya Hadi. dede 25 kasa oturduğumuz altındayız Bir. de üstüne ta çalıştırır mısın ulan ta. y ekmek kayıf olurdu 10. tepede yüzük had oğlum yüzük 14. varille 57 kat sal. bakalım güzel gidiyoruz abi no panik. Düşe Kalka bir şekilde gidiyoruz. işte Yeter ki puşluk yapmasın dedenin. pşl meşhurdur. 5i yakaladık 19 da çarpılacağız. 5. Neredesin 8E çöktük. 27 anan yapma be kalma 43'te. işte güzel çarpan var abi 453 indirmen. lazım Baş belası kes oy Dede Kaf ay. ağzına SIM 500 kat. lan işte budur be işte son saniye Ulan. vermeyecek s gidiyor tek kalem 14 Hadi. üstüne bon Gelsin. bakalım Vay yavşak Dede kalp krizi. geçtik lan dah iisi daha güzeli 29.

Tepede kullandır şunu hadi oğlum b b. destek. 189 Hadi dede lütfen yma. lan Bak kums de gelebilir ha yapma. be. gitti Biz de bokunu çıkardık abi 18000. almışız 5400 lık. masadan hala diyoruz Dede öyle Dede. böyle dedenin baş oynamasın yeter. bana usta. benim Max meab Herkesin olsun 32 kaynak. makinesi tepede çalışıyor son 3. güzel kupayı da ver bana şim barışalım. Ay senin ben anan şu ekranın nini. sevmedim be. pezenk son mermileri. atacağız Ah bir tat çalıştırsam var ya. uh dedem benim Hai bakalım sağlam almaya. yoklam almaya devam 10 dakikaya. oturuyoruz 6.000 l çektim abi bir rtık. yukarıdayım 15 hareket gönder. gelsin hadi oğlum Aman nazara gelmeden. ses. etmeden kıyım kıyım [ __ ] Hadi. Dede nerede baston Kaldır şunu o ekranın. güzelliğine bak Hadi abi Neyi. bekliyorsun lan belanı mı istiyorsun. 4. of SIM lan ded ulan çok güzel oldu 15.

Geldi oğlum sağan 90an lan ulan 462 kat. 19 462 katı bak paranın 462 katı değil. bazı vatandaşlar yazıyor aşağıya 400 kat. 500 kat ne oluyor diye abi 19 Çarpın 450. katı 460 katı benim oyun şeklim anlatım. tarzım bu başka yayıncı nasıl anlatır. bilm 9900 dedenin maşallahı var3. ekran temiz çalıştır. yeşili 810 yazdık kaynak makinesi. çalışacak mı daha çok güzel takam var ha. gider mi gider bu oyun Hadi oğlum Tak. fişi bitirişi şurada fişi. çekelim ekranı boşaltmaya devam mor. yemedi çarpanın lezzetine bakar mısın AB. 29 indir gelsin 12800 masa. Dede elini bastonunu Eline Almış çarpan. yağdırıyor. Kral son. be abi o yüzüğü alman lazım Kral İşte. budur Hadi baba bas lan bir tane iki at. yeter iki at ağzına sıçayım senin. gitti burayı alır. mıyız nazara gelmeyelim Hadi oğlum ulan. At lan çarpanın Nerede lan Vay yavşak.

Dede seni of hadi final yapacağız lan. İndir şunu of 537 29 tepede. bekliyor gitti Sen var Senin var Dede. gibi canına sınlar Senin bunun babası da. yapacakmış. son Hadi buradan ne. gelirse 15 Kat geldin mi veriyorsun. değil mi. pez 14.000 de kapattık 55000 abi iye. katladık mı masayı katladık Ne yapalım. çekelim mi Bir. yoklama abi 27.000 Layla oturdum 55.000. Yım kasa. 2de Ah. Dedem dur abi hadi bakalım şöyle bir. yoklama alalım be sonra kapatalım. tı 16'ya kadar. düştüm. gönder Gelsin bakalım 1600 lirayı. sevecek misin Usta Hadi oğlum yüzük. destek Hadi baston baston baston Hay. senin içine Bis düştün M gönderirsin. kiyi. Tabii çelimsiz D. de biz kestaneyi çizdirmeye gelmedik. dedik değil mi oğlum hadi oğlum hadi. gözünü sevdiyim çarpan yükleyelim. 193 masa 11. hareket 4 tepede bugün şansımız yer. gitti. yeşil had oğlum burayı değerlendirelim.

Hadi gözünü seveyim bak iyi yükseldim. kaldır basu şimdi 2 at at bir şey at lan. 200. kat Al işte 2en başka ne alacaksın. şerefsiz. sen 230 çarp 6la 1300 Evet bahıa oturduk. abi Canımız sağ olsun deriz çekiliriz. Yapacak bir şey yok 2ye Kaplamış zaten. kupa lan Bak kums ucunda ah gitti son. 5 el var. 8 30 Tamam. abi bugün Maceracı. günü açtım vanayı hiç affetmem sürerim. kovamı çıkarım Usta son. 3 8 tepede Betin üstündeyiz 200 300. Neyse sağlama çektik da. kaşının bir anlamı yok almasın içeri. bizi son kafa patates 55500 Tamam abi. ben burada uzar kaçar giderim arkadaşlar. beni izlediğiniz için teşekkür ederim. kanallara abone olup bildirimlerin de. sesini açarsanız sevinirim Bir sonraki. Dop dolu heyecan dolu umarım böyle güzel. kazançlarla dolu oyunlarda görüşmek. üzere diyorum Hepiniz Allah'a. emanetsiniz selametle.

All Devices iOS Android Chromecast