ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 GATES OF OLYMPUS ⚡SLOT OYUNLARI⚡+23.000 TAÇLARLA GELEN EFSANE ÖDEME GÜNÜ KURTARMAYA YETTİ #slot


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkese selamlar Arkadaşlar ben Serkan. Hepiniz kanalıma mekanıma hoş geldiniz. neredeyiz efsane popüler gözlü oyunumuz. Kral Zeus'un masasında geldik Gate of. Olympus beraberce şansınızı 10.000. kasayla değerlendirmeye ilk etapta 9. Layla hızlıdan ilk 15 taklı istiyorum. Umarım güzel kazançlı bir oyun olur. herkese de keyifli dakikalar izletti. bilirim şimdiden B Bol şans sizlere. keyli seyirler olsun had bakalım Kral. Zeus dolusu i enal şanıyla bizim olsun. dedik şeytan dü geldik Her zamanki gibi. yaz hanemiz başındayız Umarım baları bu. gece bizler için açık koymuş. undur şöyle her zamanki mottomuz yüksek. oran yüksek çarpan hız kesmeden devam. Dedik. Abi hadi Kral. son yürüt. Şurayı çok güzelsin Hadi bir mavi. çarpanı. destekle 33. kat çarptık. 7yle devam kurtarmaz Dede bırak n mayı. kop Gelsin bakalım Günahlarından son 6.

Hareket 7 çarpan gitti bir müdahale. ettim eldeki 7 ile kaldık Usta pek. ilkelerin sevabı gün olmaz deriler şöyle. 1200 L yükseldik verdik odunu aldık. dedenin düdüğünü içerdeyiz Arkadaşlar bu. arada kanallara abone olup bildirimlerin. sesini açıp videolara da yorum atarsanız. sevinirim devam devam. devam Ezer misin. burayı Hadi baba görürü bak morlar. açıkta nefesi Yetmedi bir müdahale ettim. son. 10 çarpan. cepte Hadi Yüzüklerin Efendisi tak bir. tane yüzüğü parmağına Maviler. boşta çok güzel Şimdi bir destek. Alsay şimdi gelmeyecekse ne zaman. gelecek Ulan D Ulan Kral. Zeus taklacı Zeus. 5. hareket son. 3 Hadi oğlum kaldır Asayı kaldır tam yer. zamanı yok AB Kuştuk Biz. boyu 7 ile çarpacağı. gelene. son s Hatta 3 oran 3 Bun çarpsan olur. oluz bir şey yok bir. yarı ald sesini Hi bakalım. hareket dah ii daha güzeli. için Eren.

Mü. şimdi taktık. yüzükleri 32 kat biraz çarpana destek. lazım 9 tepede 12. hareket çıkarman lazım Hadi oğlum hadi. Kral Yap şunu aşağı aşağı gitmeyelim. Usta yüzükler. potada Hadi oğlum o yüzükleri bırakma. gözünü Sevim Dede İşte budur AB kaç tane. 256. K çok güzel oldu. AB 4t enr hareket. 43 yaktı spinleri koydu yerine 17 Tepede. bir yer almam lazım taşlar. otur ta. olsun. tam ezmelik ekran geldi. bak hadi oğlum hadi oğlum Destek destek. destek kaldırı 37 kırmızıyla beraber Ah. gelmeyecek ha Ulan. bunak şu muydu şu oyunun. Hakkı Dur Bakalım buradan ne çıkacak. çarpım. var Sarı Şeker Ay çiçeği kaldı 20lik. tede son mermi. 5000 kapattık dükkanı ne yapıyoruz 24. Sen bana ben sana. kral. bakalım çok dah ii dah. güzel. işte kupalar yeşil anan yapma gider. nesini beğenmedim be ya gibi akıyor oyun. işte. nice takacı dede yaşlı. bak bugün buraya dayak yemeye gelmedik.

Usta şöyle biraz sürelim. 14 kırmızı. müsait çanı yükledik de böyle boşa. atarsa bak yüzükler. geldi hadi oğlum hadi be aslanım Hadi be. Kral 17 ile. çarpacağı 20 ile. çarpacağı kırmızı Hadi gideri var gideri. var işte yüzükler 99 biraz da kupa. be yok o kadar. D 20 100 çarparsan. kalem. altınd devam. AB 3ya kadar bir cesaret birı yükleyelim. aldık. sesiz mavi çarpan. isterim Hadi zıpla Dede Korkma yırtmacı. açılmaz en Tari. Kral of gitti mavilik gitti bak En çok. onu istedim Hadi lan çök taşlara be. neredeyse i diyorduk. taşlara tak kanadı Dede 9. hareket İşte budur. abi hadi oğlum tam boşaltmalık ekran var. mavi çarpan da bir. destek Ulan hadi Neyi bekliyorsun indir. bir tane daha lan Vay Baş belası 270. kata abi 270 kat 3te kaldı çarpı. 12 Şenlik Var ded de oyun akıyor abi no. panik no sıkıntı Yeter ki tezgaha. düşmeyelim hadi.

2 kralım at bir bonusumu za bakalım 31. ile çarpacağı kupa lazım hadi fişi. çekeriz uza biraz daha çok güzelsin bir. tık da tak parmanın. yüzüyor 100 kat totalde Ne yazdı Abi. 3000 budur Devam çarpı ik izledik Usta. He debelen benim bir y anlım var mı bir. kere çarpı ikici izledik abi uzatmanın. bir anlamı yok abi 2361 abi çok güzel. oldu be. olmadı mı Kral çok güzel oldu abi işte o. çarpanlarla oranları eşitledi zaman işte. bunun sağ solu b olmuyor Genelde puşluk. yapıyorsun ama bugünkü oyun güzeldi. akıcı oldu yağ gibi akıttık oyun Abi. arkadaşlar burada bırakıp kaçalım hiç. debelenme bir sonraki oyuna kendimizi. saklarız beni izlediğiniz için teşekkür. ederim kanalların abone ol bildirimler. sesini açarsanız sevinirim bu oyunun. özelinde de bir kişiyi çekilişe yazalım. arklar yapman gerekenler sadece yor at. Ben çekilişe yorum atanları yazıyorum.

All Devices iOS Android Chromecast