ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 GATES OF OLYMPUS nasıl oynanır? Slot Oyunları Ustası'ndan gelsin!


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Hepsi destek alıyorlar hiç gerek yok. yani Hele atayın Eskiden ben gitmem. gerekiyor barmen. benim görmem gerekiyor. Next koy. sen ciddi olamazsın x koy. şaka yapmayın. 7 tane taş bıraktım be. aynen iki kere full ekran patlatıcx. vermedi. sürede 4x'e gönderiyor. rahat bir 56 kanal mı benim hatırladım. 10 falan ortak. yani sizin bilmediğiniz. mesela arka planda kanalı açıyordum daha. yayın açmadan Ban yiyorduk. sadece discord'da paylaşıyordum açtığım. kanalı hatırlarsanız bu kanalı açtık. akşam burada yayın açacağız diye akşam. yayına gireceğim kanaldan yemiş düşünün. yani ne kadar şerefsiz piçler olduğunu. yapma şunu be. kendi işine Hoş geldin Aleykümselam. ertesi gün kanalıyla yayın açmayı Es. geçiyorum ortak. discord'da doyuruyorum akşam burada. yayın açacağız diyorum akşam yayına. gireceğim bakıyorum ben yemişiz. Pardon çekemem azıcık tamamen.

Çekememezlik. yani düşün kanal açıyorsun discord'da. duyuruyorsun adamlar daha yeni açılmış. kanala direkt şey yapıyor. onaylamış bu. uğraşı serbester uğraşanı tanımadığım. sürece. çoğunun tanımıyoruz etmiyoruz. uğraşırlar yani. bizim camide şerefsiz çok hata. bizim camiye de çok. iyi dayandık iyi Direndik. bu sefer bir şey olacak gibi burada. Ya şu borçlulardan O yüzden nefret. ediyorum ben hani kanallarını izlenme. kasmak için bot kasanlara Biz sözüm yok. aslında kassınlar izlenmek istiyor önüne. geçmek istiyorlar da o botları Bu amaçla. kullandıkları için çok sinir oluyordum o. yüzden Botla kanalda yayın açanlara. nefret ediyorum. hala daha var yani O eşeklerden hala. daha var Eskiler eğlendi gitti. açmıyorlar artık ya da açsalar bile. tutulmuyorlar ama yeni çıkanlar da aynı. aynı adımdan yola gidiyorlar Hala da.

Bot basıyorlar. hep sadakat biriktirdim sonra kanal. gidiyor evet. hala var ki İrfan. hala var. daha kolay banyo galiba Hayır hayır. Botla spam atıyor. Botla spam atıyorlar yani Twitch botları. ayırt edemiyor. izleyici botunu ayırt edemiyor o yüzden. kanalların sayısı yüksek gibi görünüyor. ama onu aynı zamanda spam yapmak için. kullanıyorlar Yani seni şikayet etmek. için. kanalda yazan 10 kişiden ciddi 800 gibi. Sade vatandaşlara Hoş geldin Mesela şu. an. piyasada var olan. çocuklar var benim izleniyor 800900. izleniyorlar kanalda 200250 kişi falan. var Onu da bastıkları boş sayesinde öne. çıkarak topladıkları seyirci. Gökhan Vallahi deniyoruz Aleykümselam. Enes'im hoş geldin. her ne kadar basmayın desek de. dinlemiyorlar. ya yeni yayıncılara zamanından beri çok. şey söylüyorum da hiçbiri dinlemiyor bot. basmayın diyorum Her önüne gelen siteyi.

Almayın insanların canını yakmayın Hani. ben ne dediysem hep dersini yaptılar. ne aboneliği Edacığım 6 aydır abonelik. Ne alaka Aleykümselam. ya sokacağım senin 220 bin lirana. Türk kadına yönlendirirse iki kardinal. 15 kişi var sakın fark var işte bot. basan Hani isim vermeyeyim diyorum da. hali hazırda gördüğüm bir tek o var ha. kendi kullandığı sürece hiçbir şey demem. Biz izlensin Sonuç olarak Herkesin bir. ekmek teknesi var O adam da onu yapıyor. doğru olanı yapıyor bassın. Eyvallah Ahmet hoş geldin. nasılsın sıkıntı yok Sonuç olarak. gazinolarda ona kanıyor ne yapıyor. gidiyor anlaşma yapıyor. bu C'yi Bilmiyorum ya. yokken hocam hoş geldin. onları bana kullansınlar da kendileri ne. yapıyorsa yapsınlar. Canım bunu isim vermekle alakası yok ki. zaten açık yapılan bir şey buna isme. gerek yok Hani sen kanalına gittiğinde.

All Devices iOS Android Chromecast