ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Gates Of olympus! Nasıl Oynanır? Slot Oyunları Taktik! Big Win!


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Kanalıma ve videoma Hoşgeldiniz bugün ki. soft olympus'dayız arkadaşlar 500 TL. küçük bir kasayla geldik şöyle bir 100. TL'den bir oyunu tartalım. like atıp abone ol bildirimlerinizi yine. tüm olarak açmayı unutmayın arkadaşlar. Hadi bakalım 3 çarpanlar boşa gitti 5. çarpanda boşa gitti 2 çarpanı tuttuk. kombo devam edecek mi. Sarılar kupalar. çok iyi bir 5 çarpan var yüzük var mı. arkadaşlar. tahta yüzük. gelseydim Bir de çarpan desteği ile. güzel ilerlerdik buradan. hiçbir şekilde devam etmiyor Yeşiller ve. 10 çarpanımız var ama kombolar gelmiyor. arkadaşlar. Hadi bakayım buraya güzel bir çarpan. desteği. inanılmaz Maviler var pembeler var. çarpan desteğimiz. var demede de var deme yapıştır be ya. kötü gidiyoruz kötü gidiyoruz 2 çarpan. çarpan da buraya Buradan bir sarı alıp. Yolumuza devam edelim. ne istesek vermedi bugün.

Acı ver bari. gayet kötü bir başlangıç arkadaşlar 200. TL'den devam edelim. Hadi bakayım. iyi yapıştır gelsin dede. dede de bugün. neler yapacağız pembeler gelmedi. Maviler var yeşillerde. yedide Karaca gün gibi ortada ile. arkadaşlar. Yeşiller İyi şimdi kum saati artı çarpan. yok abi ben neler gelirdi. mavi. çok güzel pembeler de geldi kupa çarpan. yapma be çarpması Hiç mi yoktu oraya be. şimdi mavilerimiz var abi. yolda Sarılar. çok güzel yüzük. mü dedik ama gelmedi. Az önceki oranla Bir tık daha iyiyiz. arkadaşlar. %25'ini almıştık Şimdi yüzde 30'una. yakın aldık ve devam ediyoruz. artık açacağız oyunu 14 çarpana ulaştık. ve 6 tanesi daha var. şöyle 21 çarpanda boşa gitmese neler. yapacağız neler şov yapacağız Burada da. hadi bakalım kırmızıya da at bir 25. yapan mavi. yapıştır şimdi çarpanı koy çocuğu 16. çarpan var burada.

Hadi bakalım bir seni seçimimiz geldi. abi başımıza çıkardık son çipinde güzel. bir koku patlattık Ah be yeşilleri de. verseydin ya. güzel abi zararı. hepsini çıkardık burada devam edeceğiz. 200 TL ile yolumuza. çok güzel bir başlangıç ve 5 çarpanımız. var 1 çarpan desteği kırmızı. kırmızı yüzük şimdi koy oradan 3 tane. yüzü. iki tane koyma. çok iyi bir başlangıç yaptık arkadaşlar. Umarım devamını da getiririz. Maviler patlar kırmızılar. Yeşiller kırmızılar kum saatleri. gayet iyi başladı abi güzel bir şekilde. pembeleri sarılara versene. 7 tatlı sevenimiz var. bomboş atma dedi. bir tane mavi çok güzel yüzükler geliyor. mu Hadi be yürü karta çarpan. çok güzel tatlı bir kombo yapardı. yine yüzükler yedide kaldı pembeler. aldık bir tane kırmızı artı çarpan Abi. yapma be. inanılmaz şanssız gittik Arkadaşlar. burada. şimdi bir 100 TL'ye yine yine Şu arada.

Bir 200'den alırız. 3 seneden bonusumuzu aldık. Hadi bakalım. dedeyi açacağız abi Dede böyle yüz. çarpanları bir yapıştırırsa var ya. ortalık şeklini. 100 çarpan 250 çarpanı 500 de var ama. ben görmedim hiç. yüzü çok gördüm 50'yi çok gördüm şuraya. Mesela bir 50. artı geliyor mu. altıda biraz zor geliyor arkadaşlar Dede. çarpanımızı 10 yaptık gayet güzel. ilerliyoruz Maviler var. devamında Yeşiller çok tatlı Kırmızı. geldi gelmedi. Hadi bakayım. devam et. güzel bir şekilde yeşil ver bir tane. Abi hepsi katır 2'de kalıyor. scooterların gelmesi çarpan almamızı. engelliyor komboları engelliyor her. türlü engelliyor bizi bir tane yeşille. devam ederiz. o yeşil gelmedi Sarı. çok güzel sarılarımız var. devamında hiçbir şey yok. artık boş atmaması lazım kırmızı var. mavi çok güzel kupada arada Kaynar mı. Hadi be yüzük. çok güzel ilerleyeceğimiz oyunu.

Kupaları alamadık Sarılar Efsane bir de. çarpan desteği. koysana be kırmızı efsane bu seferde Ama. devamı yine yok çarpan da yine efsaneydi. çarpan da yine efsaneydi. süper bir koyduk buradan. mavilerimiz var 31 çarpanımız var bir. çarpan desteği ver be. Şimdi arkadaşlar 300'e alıyorum bir risk. alalım kasaya göre bir 300'lük risktir. Umarım yanlış yapmamışızdır arkadaşlar. diyelim devam edelim buradan. Hadi dedi yapıştır yapıştır yapıştır. gelsin. böyle elli çarpanlara 100 çarpanları. görelim artık. İlker Bana da olur. kombo devam etseydi. çarpana büyütürdük çok güzel kupamız var. şaraphanımız efsane devam et. devam et abi devam ettik güzel. gayet iyi ilerliyoruz arkadaşlar. ilerleme kat ediyoruz En azından 9. kupalar var 10 çarpan geldi koyulan. çocuğu buradan koylan koylan koy. kırmızıyı koy şimdi koy kırmızıyı güzel.

Güzel gayet güzel 25 katı. 25 katı çok güzel oldu yine de devamını. alabiliriz arkadaşlar 6 şifremiz var. çok güzel Şöyle bir kombonun ucunu. tutalım. şimdi Çapan desteği sarı artı sarı artı. çarpan desteği 20 katı Hadi be ya Hadi. be ya. inanılmaz. yüzükler yüzükler çarpanımızı iyi. yüzükler çok güzelsin mavi ver şimdi. arkadaşlar. efsane oyun oldu arkadaşlar 300 tl'ye. aldığımızda çok da pişman olmadık Hatta. mutlu olduk Maviler var burada sonra kum. saati gelir mi veya Sarı. bakalım sarı da geldi kum saati geliyor. mu. çok güzel bir 190 sessionaldızı daha. oradan koyduk Bir kupa daha gelir miydi. gelirdi ama olmadı Arkadaşlar. şimdi şu 65 ile bir Bonus kovalayıp. şöyle bir Bonus kovalıyım arkadaşlar. Belli ki bir Bonus atar oyun açıp gibi. duruyor Hadi ver dördüncüyü ver 4. gidelim buradan inanılmaz 3'te bıraktı.

All Devices iOS Android Chromecast