ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 GATES OF OLYMPUS ⚡ MEGA KASA ⚡ BÜYÜK VURGUN PEŞİNDEYİZ #gatesofolympus


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Neredeyiz Değerli arkadaşlarım taktik. maktik yok Mega bir kasayla geldik. dedemin yanındayız dedemin şöyle. ellerinden bir göpek mi Şöyle bir Yayak. mı dedeyi kapattım gözlerimi Değerli. arkadaşlarım yapıştırdım gitti büyük bir. kasa var 26.000 lira büyük bir kasa var. büyük vurguna geldik sulama söndürme. yağlama ekibi hazırlıklı olalım. kardeşlerim Buralar karışabilir diyorum. haydi bakalım güzel başlay Şöyle Dedem. conu conu şöyle bir değdim güzel. başlayamıyor sanki. bir şey yapmas Bali derken şu köşeye bir. döney diiktiraf. beri. dayanamam böyle böyle bir takla. kazancına böyle de bir çarpan olsun. Değerli arkadaşlarım bir an hiç. atmayacak diye korkmuştum Vallahi. Doğruyu söylemek gerekirse çılgın bir. alım yaptık büyük bir kasamız var büyük. vurguna geldik popüler çok kazandıran. Benim de yakın zamanda biraz aramızın.

Iyi olan oyunlardan biri olan g of. Olympus oyundayız güzel öttürüyor bu. aralar hakkını yemeyeyim şimdi Hakkını. yemeyelim şimdi Değerli arkadaşlarım. Buray çarpan geçme dedem ecük Dedem. lütfen Dedem yanıyoruz Dedem tutacağız. dedem. önerdiğim ve oynadığım kaliteli ve. güvenilir sitelere yorumlar kısmına. ulaşabilirsin Değerli arkadaşlarım link. üzerinden ulaşabilirsiniz link üzerinden. üye olabilirsiniz herhangi bir Sorun. yaşamazsınız Ha oldu bir sorun yaşadınız. her daim yanınızdayım unutmayın Değerli. arkadaşlarım 6000 aşı blackb şeklinde. başladık bir daha hard yapak o zaman. yaman belm Yaman bir 200x alsak. toparlarız Cono bile yaparız üzerine. ulaşabilirsiniz özellikle link üzerine. yy olduğunuz takdirde en ufak sorunla. Buyurun gelin Telegram kanalıma. bekliyorum ki Sorun da yaşamazsın. Değerli arkadaşlarım bilginiz olsun.

Çılgın başladık aradığımızı. zarzık devamında bir çulun daha. yapıştırdım Bu sefer de aradığımızı. bulamazsak zaten bizden bir cacık olmaz. Değerli arkadaşlarım ayıp tur söylemesi. diye eklemek istiyorum şu ana kadar yine. bulamıyoruz Ne olacak bilmiyorum Dedem. dal gönderme Tutak Tutak tutalım Dedem. gönder bir şeyler işte artık Allah Allah. çok tuhaf değerli dostlarım zaman zaman. zor bir oyun haline dönüşebiliyor Tab Bu. oyun öle bir şey var derken güzel çarpan. yakaladık. 8 çarpan sever misiniz bayılırım aldık. mı vaziyetleri artık yanacak Buralar. Değerli arkadaşlarım artık şunun. mükafatı filan Bir şeyler olmalı diye. düşünüyorum mavi de geldi Turkuaz da. geldi Cono lazım Cono Cono Cono Cono. Dedem hiç yok 3180 L kurtardık diyelim. değerli arkadaşlar Vallah vurgunu geçtim. kurtarmaya çalışıyoruz 100i alimiz kaldı.

Yine sıkıntı içerisindeyiz gördüğünüz. gibi bir şeyler geleydi Bali son ikide. zaten ödemez bu. Bu bir daha yapıştıralım değerli. arkadaşlar direkt kötü zararla başladık. ya kasamız yarısını kaybettik tam yarısı. tam. tut haydi bunu artık acunu çıkartalım. bir yerden. Hayda Tamam çarpan yakaladık güzel. değerli arkadaşlar al çarpan var kenarda. 11 spiz var dönmemiz lazım Çok da. gözümüz yok şöyle bir 200x falan lazım. ama ama amalar amalar yine. amalıa bir şeyler Ne yapacağız. bilmiyorum Değerli arkadaşlarım gitti. lahmacun fırı gibi duruyor Memo Memo. kurban ik tane Şuraya şey at kendimize. gelelim Aynen ik tane yüzük at şuraya. Yakak Burayı çok değil mor da geldi. yüzük geliyor mu Değerli arkadaşlarım. biraz şöyle bir toparlayalım kendimizi. çünkü sıkıntıya doğru gidiyor 26.000. lira nerede biz neredeyiz Mega bir.

Kasayla büyük Vurgun için gelmiştik. Biran like atalım Haydi bir like atalım. totem yapalım değerli. dostlarım öyle bir şey olamaz ya. gerçekten son şanslar buradan bir çarpan. gelir mi En azından 2 o da. yok tutti değil mi değerli arkadaşlar. Dönmez değil mi buradan güzel bir tane. kum saati gelmedi mi yakmadık mı. burayı Doldur Doldur Doldur Doldur. Doldur sulama söndürme ekibi kafayı. kaldırıyor gibi vur ons hortumu ver ver. ver ver Ç Oğlum biraz daha çarpan at. kırmızı at bir şeyler yap şeker şeker Oh. be sensational bam bam. yardık çatlaklar. var zaba koyamam Oh be vallahi değerli. dostlarım çok ucundan döndük O yüzden. artık Çok da abartmadan şöyle biraz da. merdiven şeklinde devam edelim Ah araya. gene çılgın alımları ekleyebilirim o. bende o iş bende Cono. bende kaçırmam zabaha koymam dayanamam. değerli dostlarım en popüler en çok.

Kazanan en çılgın slot oyunlarından biri. olan g Of o oyun bu aralar şansım Çok. iyi bu oyun için özellikle konuşmak. gerekirse şu anlama gelmiyor Koşun gelin. siz de bu oyunda kazanın gibi değil ama. deneyebilirsiniz tabii Zaten çok popüler. bir oyun Yani bu oyunu oynamayan. arkadaşımız yok denecek kadar azdır slot. oyunları ile alakalı olup da bu oyunu. oynamayan arkadaşım azdır zaten bilmeyen. arkadaşlar için söylüyorum Değerli. arkadaşlarım güzel güzel güzel güzel Ç. olak devamı gel. Aynen çarpan Dedem boş geçme Dedem boş. geçeni kimse sevmez 300 500 300 500 ne. varsa gönder gelsin Mon. lazım bunu tutın şu leden kavrayın şu. leden Neyse kasayı toparladık ya inanın. parada gözüm yok Şu an inanın şu an. parada falan gözüm yok Değerli. arkadaşlar Bu kasay kurtardık ya çok. ucundan döndük dikkat etseniz orada 2 bö.

Saçma salak şekilde. bitirse cık olmazdı gerçeğ söyek. gerekirse daha hayatta dönemez oradan. çok zor yani belki s bonanza falan olsa. yine Belki bir tık diyeceğim ama yani bu. g of Olympus tarafından 26.000 liraya. tekrardan çıkmamız büyük bir mucize. olurdu Değerli arkadaşlarım ma gibi. maksimum kazanç makin gibi bir şey. gerekebilir Şöyle bakıyorum 38 12 13.000. civarında bir karımız var yapıştırıyorum. ya çok bulduk ya veriyorum jyu bakarsın. şuralarda da 200 300 x alırız tekrardan. şöyle merdiven şeklinde yürümeye. çalışıyorum heyecan rukta enerjim. üzerinde Değerli arkadaşlarım üzülecek. şekilde bu oyunları. kesinlikle oynamayın her zaman şıkır. şıkır olmuyor az gördünüz tam tut koyduk. ki zor çevirdik tam tut koyduk ki dalı. zor çevirdik dü çarp ded bağlarım bak. yaşına bakmam urma Bu yaştan. sonra işte Yakala şöle 5 çarp En azından.

Bir Umudumuz olsun daha geldi değerli. arkadaş 2 sanki. Aynen şe olun şy. olun adı. yam gim Değerli. arkadaşlarım bozmuyoruz vaziyetleri bir. şeyler olacak gibi buradan Burada biri. görürüz Ya ben diyorum ya Ben. hissediyorum ya okuyorum ciğerini. Biliyorum Bunun 35 çarpan oldu. birdenbire zanın fr dediği yerdeyiz. Değerli arkadaşlarım Haydi oğlum boşa. Dedem oğlum Dedem karıştırıyorum hoşa. gitmesin bu çarpanlar Yazık günah Haydi. Vallah yalandan attı 25 çarpan yani hiç. atmasam daha iydi yani şu benim ayarımı. Bozar şimdi şimdi DT yapıştırırım bak. Yani gerçekten az önne iyi dönmüş. Değerli arkadaşlarım şöyle bir günlük. desek. mi biraz daha devam edelim günlük. demeyelim Değerli. arkadaşlarım karımız var güzel. noktadayız yap 10in şöyle biraz fa şaştı. Aslında dur şöyle günlük bir şekilde. kendimizi ödüllendirebilirim.

Ya bir de çok ucundan aldı biz belki. devam GB. Ark olabilirim biliyorsunuz. Telegram kanalıma bekliyorum Değerli. arkadaşlarım ama çarpan ama çarpan artık. ama Dedem delleniyor K kak tun bacağını. Aynen tun bacağını kırak 7 k 7 49 desek. buradan bir 525 L geldi değerli. arkadaşlar oniz var çarpan mız gene orta. şeker diyelim biraz daha şuralarda. tutmamız lazım şöyle bir değdirdim. Ufaktan bir borazan falan yap yap bir. skat sever misiniz. skat bayılırım geliyor mu Değerli. arkadaşlarım yanacak Buralar bozmuyoruz. vaziyetleri yanlış da deim dedem oy. yeşil geldi Sarı Sarı Sarı kimin yari en. güzeli benim sarım Dedem Cono Dedem koy. Dedem koy koy koy yumi de yumi yumi. yapıştır gelsin 2500 de buradan geldi bu. bu tur güzel 11 Spin var 11 çarpan var. bu tur biraz daha böyle artık bir 200x. falan bekliyorum ik satın alımır.

Yazdığımız zararı buradan çıkartırız. diye düşünüyorum Değerli arkadaşlarım. bilmiyorum Tabii belli olmuyor sağ olsun. Az önce 35 çarpanı iç etti yani bunları. da iç edebilir aslında ama Bekliyoruz. bakalım sabırlı şekilde 15 çarpan oldu. be Spin var bu sefer yapmayacak Dedem. şunu kırma Dedem beni saplaya Dedem Ya. bırak şu ekmek düşmanlığını artık. Hayda bir borozan daha mı yapacaksın. yoksa Yo yine çarpanlar boşa gitti ya. Gerçekten var ya Kızıyorum. bak. Eee tam 7.000 lira karımız var zaten. merdiven tarafı da 7.000 liraya geldi. bir alım daha yapalım Değerli. arkadaşlarım biraz faş olaştagöz. Az önce Az önce zor. dönmüşüm mşü Değerli. arkadaşlarım Tamam be çarpan var Gerçi. bu çarpana çok takılıyorum ya çarpan. olsa ne oluyor vermeyince vermiyor İşte. gördüğünüz gibi At bir tane kupat Dedem. hazırım ayaklandım çoktan hazırım Dedem.

Hadi bir de sis karpuz yapal artık bir. daha değdiriyorum şöyle. yok sona şöyle yapacağız Değerli. arkadaşlarım buralarda bir şeyler. vermezse sona şöyle hart bir satın alım. yapacağım böyle ya yapıştıracağız. yapıştıracağız Yani Ötesi olmayacak. şöyle çılgın bir satın alım yapacağız en. sona Değerli arkadaşlarım bur bir tane. kupa atarsın artık. ya ya Şuna bakın ya bu var ya beni bugün. beni bugün alıp götürüyor Bugün beni. alıp götürüyor götürüyoruz alımın oğlu. Bugün hiç veresi yok aslında biz var ya. çok çok mucize dönmüş sonra değerli. dostlarım Şimdi şöyle durup bir. düşünüyorum da orada Gerçekten mucize. dönmüştü biraz Şu an bunu hareketleri. bunu. gösteriyor şöyle yapacağız Değerli. arkadaşlarım son çılgın bir alım. yapıyoruz baktık gördük vermedi bugün. bugünlük de diyoruz bu kadar olsun. merdiven şeklinde devam etmeye çalıştım.

Ama Hiçbirinde 100x üzerine bile. çıkamadık bakarsınız bu çılgın alımda. aradığımızı buluruz. belki düşünmüyorum şu dakikadan sonra. Ama inşallah. hastalanmaması bir hastalığa kapılmayın. değerli. dostlarım. Dedem çok uzattın ama ya bu. işi Hah sonunda çarpan gördük B En. azından En azından bir çarpan mız var 9. Spin imiz var Değerli arkadaşlarım yine. sıkıntılı bir şekilde ilerliyoruz bir. türlü güzel döndük zaman başında ama. devamını bir türlü getiremiyoruz Yani. atla devi oldu resmen ya. resmen bir dey direk bakalım şöyle yürür. mü Burası olabilir Biraz Mavi biraz. jongo o da oldu kupa da geldi mi gelsin. artık biraz conu biraz gezdirme yağlama. ekibi Hazır mısın değerli kardeşlerim NC. LC enseden Vurun vurun hortum enseden. tellen dellen dellen dellen Evet dedem. oh be sonunda şıkır şıkır. sens bam. bam Neyse En azından alımı kurtardık.

Kasayı tutuyoruz tam kasa gideceği yerde. giriyor devreye kırmıyor beni Demek ki. demek ki biraz daha devam edelim Değerli. arkadaşlarım o geliyor aklıma bir satın. alım daha yapalım Değerli arkadaşlarım. değerli. dostlarım 16 çarpan 3 Spin şöyle bir. yolunu şaşırırsan sonunda olur Bir iki. çarpan at buraya veriyorum ateşi of. an nasıl tam böyle 12.000 Lada bıraktım. bunu anlat sana biraz iki tane kırmızı. at Bali atu Evet başka bir şey gelmez. ki yapıştır. gel Çok da tatmini bir rakam değil 5000a. karımız var ama değerli dostlarım 6.000. Lara karımız var Buna günlük der miyiz. buna pek günlük diyemeyiz şöyle yapalım. bir daha yapıştıralım biraz daha devam. edelim ya bırakacağım bırakamıyorum. hastalık kötü peng Güven yapamadık. Dedemi Dedemi şöyle Ceylan gibi. sektiremiyorum bakarsınız Bayağıdır. ödemedi Az önce böyle Nazlandı.

Biraz açılıyor Kapak mı karpuz mu kabak. çiçeği mi bir görelim haydi bir tane. like atalım totem yapalım güzel başladık. değerli dostlarım şuralarda bir çarpan. daha yakalarsak çok tatlı olur tadından. yenmez diyorum bir müdale edelim bakalım. Yine olmuyor yine sıfıra döndük. herhalde bir de direk bakalım bir şeyler. patlasaydı e oyun bitti Kendine geleydin. artık uyan uyan Oyun Bitti oyun oyun. bitiyor Dedem yaşlık kötü. farkındayım yüzükler geliyor mu buraya. Değerli arkadaşlarım Oh gelmez mi mavi. filan şöyle mordur murdur filan. böyle Tamam 14 çp 3 Spin bir şeyler Alak. şöyle üzerine koyalım gidelim ödüllendir. artık kendimizi Değerli arkadaşlarım. ufak bir Cono yapalım En azından değerli. dostlar olmuyor. ki olmuyor ki Şuraya. bak 5000 yarımız var bırakamıyorum böyle. bir hardt daha yapıyorum Değerli. arkadaşlarım Hatta Harun haru mı yapak.

Harun Harun mu yapak Vallah kapattım. Random diyor Bakalım nereye. hesaplayacağız Nereye denk gelecek. heyecan duruk zaman olduğu gibi çok çok. savaşıyoruz yani öyle böyle değil kötü. geçerse son alım Değerli arkadaşlarım. Dediğim gibi biraz artık riskin dozunu. arttırdım umutların tükendiği yere mi. geldik. yine. bilmiyorum bilmiyorum Bir görmek lazım. Dedem Aha çarpan yakaladık güzel yeşil. filan var mı orad yine çarpan var. Değerli. arkadaşlarım Oh çok atlı orada geliyor. Biraz daha çarpan mavi turkaz filan. şöyle yağlama ekibi Hazır mıyız değerli. kardeşlerim vurun ortume ufaktan. gezdirin gezdirin gezdirin gezdirin Lan. Ah lan kupa nerede ah ulan kupa nerede 3. bu5 yaşından beri dayanamam zaba koyamam. hastalık kötü kollamak lazım bir tarafı. diyorum Bugün 1 lira kazanamayacağı. herhalde değerli Dostlarım. burada bir şey var mı olur biraz çarpan.

At artık Uyar Uyar hiç yoktan. iyidir bir son dakika golü Yani nasıl. böyle tam buralarda bırakıyor bilmiyorum. 3000 laya kadar karımız düştü Bir hard. daha yapacağım inatla değerli dostlarım. bakalım El mi yaman dedem mi yaman. K yan bir GK Arkadaşlar bir kapat daha. yaptım Haydi cenabettin artık bence bir. yerde bir yerde gidecek bu para. Ama öyle gelmeye başladı içimden geçen o. bu para bir yerde gidecek değerli. dostlar bu devam böyle 100x falan. atmayacak Tahminimce Şuraya. bak bir de direk bakalım. Dedem biraz çarpan lazım olur Uyar ük. çarpan dedem Dedem yanarız tutuyoruz. Dedem tuttur olmay. Dedem. Hayda Neyse bir tur yağlayın bir tur. gezdin üzerine Değerli arkadaşlarım oyu. siz de. biliyorsunuz Bu sefer çarpan da yok o. yüzden fazla Umudumuz da. yok buraya bir şey gelir. buradan 10.000 lir zarar yazmak üzereyiz.

Değerli. arkadaşlarım 8000e zarar yazdık bir tane. daha yapıştırıyoruz biliyorum ben böyle. olacağını hastalandık ama olsun 12 Urlu. gelmişti daha yapıştırıyoruz Değerli. arkadaşlarım aradığımızı bulamadık Mega. kasel gelmiştik büyük vurguna geldik çok. uğraştık çok savaştık bir türlü. mükafatını alamıyoruz tatlı Yok bugün. bugün tatlı yok değerli. dostlarım Vallahi tam böyle var ya. içeriden yağlamaya başlıyordum ya Bak. gerçekten Tamam yine böyle abuk subuk. bir şey attın ama en azından ik çarpan. attın ya durdun yine farkındayım. söndüreceğim ateşin içdi hiç merak. etme Aha güzel 7 çarpan yakaladık. değerli arkadaş Sevindirici olsa gerek. 11 çarpan güzel başl hiç boşuz yok ufak. ufak kenardan kenardan yapıştır yok. ufaktan şöyle bir Çameli yok mu Dedem. artık ah Ahlar vahlar. içerisinde Ahlar vahlar içerisinde tutti.

Şeklinde gidiyoruz değerli dostlarım. buraya bir şey gelir mi Bir tane kupa. geleceksin ya gel artık ya gel artık ya. şeyden çıktım ya zıvanadan çıkıyorum ya. çok uğraştırdı Ya değerli dostlar. çıkartamıyorum nazarı da alamadık nazarı. da alamıyoruz bulamadık formülü 18. çarpan var buradan bir şey olsun. artık Bir de yedirelim. buraya çarpan gelir mi değerli dostlarım. çok ihtiyaç var gerçekten öyle böyle. değil öle böle dedem Dedem yanıyorum. dedem Dedem yanıyorum. Dedem yaktın beni Dedem ş ş. sensational ufak bir ısırık kasayı. toparladık değerli. dostlar üte verir mi Bu da final olsun. artık son yapıştırma olsun üzülecek. şekilde oynamıyoruz Değerli arkadaşlarım. bu oyunları görüyorsun ikidir ucundan. döndük. olabilirdik bakalım bir görelim. Bilmiyorum pek umudum yok ama deniyorum. biliyorsunuz Huyum kurusun zabağa.

Koymayı sevmiyorum dayanamam diyerekten. bir daha yapıştırırım Değerli. arkadaşlarım yine kasayı güzel. toparladık yine son dakika golüyle güzel. toparladık. kasayı an bakamıyorum da hastalandım Aha. sket sever. misiniz Hem de 4 tane bayılırım Haydi. oğlum Haydi cenabettin göster gücünü Art. şuradan bir 10.000 istiyorum ya bir. 10.000 istiyorum çok istemiyorum ya bir. 10.000 ya Haydi İnanın Meg urgun murgu. geçtim değerli dostlar büyük Kazancı. falan geçtim şuradan artıko istiyorum. çok uğraştık Çünkü yordu beni yoruldum. bir 10.000 gay alayım bar şuradan şur. atayım diyorum B bir müdahale ediyorum. öyle değ böyle yapıyorum Böyle. kaldırıyorum Yok gelmiyor. K Uz biz de bir şey vereceğiz. zannediyoruz burada ya ger. atma sonrası da bu oyunları bozdular. gibi de geliyor bana yakın zamanda. değerli arkadaşlar bilmiyorum neler.

Düşünüyorsunuz ama s Bona da böyle faş. oluk yapıyor bu da aynı olmuş bu da aynı. Faşo. olmuş 11 çarpan 5. Spin Bir de yedirelim. buradan bir şey çıkmaz ki. bir alım daha yapıyor muyuz saygıdeğer. dostlarım 4E zarar var bir hard daha. yapak mı Hadi bakalım Uğurlu rakamdan. Uğurlu Uğurlu Uğurlu rakamdan Bir yaptak. bakalım değerli. arkadaşlar kötü geçerse artık gerçekten. son onun onu dipn olarak söylüyorum. Çünkü yok yani denemediğim hiçbir şey. kalmadı değerli arkadaşlar bu. olmamalıydı Bunun hakkı Ama olmayınca da. olmuyor diyeceğiz bugün yoluma bakacağım. ık Bunlar son Bunlar son conolar at. Dedem buraya bir çarpan 2 olsun bizim. olsun dedem Dedem yanıyorum Dedem dedem. tutuştum Dedem uraya bakın tutuştum. Dedem saplam da dedem Neyse bir tur. yağlayın benim yerime Değerli. arkadaşlarım Şuraya bak 8 çarpan. yakaladım ni Az önce.

Atmadın kimden ötrü. peki buradan kazanç elde edebilecek. miyiz Değerli. arkadaşlarım bu kadar uğraştık bu kadar. Böyle damardan damardan girdik bu. kadar yüzükler geldi mi geldi bu sefer. Dedem çarpan lazım acil Dedem acil Dedem. lazım olmasını istemezdim Dedem. aramazdım Dedem lazım ol tane Taç at. Yakak ha çıkardım çıkardım ORT vuracağım. ben. seni 3 bu yaşından beri güzel. Muazzam 12 bunu da tut tuttur Pardon. Değerli arkadaşlarım çarpanı gördüm. kudurdum Hazır mıyız aldık mı. vaziyetleri 5 Spin 30 çarpım var 100i. bulduk şöyle kasayı toparlayıp artık. Biro yapak gidel Vallah Ah kusuyor. kusuyor ama tutturamıyor. ya Tamam güzel biraz oradan devam et. yapıştır gel yapıştır gel. şükür şükür sensational pam pam var mı. bir son dakika golü had durum ayaktayım. Haydi Çok güzel burası. Ah yani bırakmak istemiyorum ama değerli.

All Devices iOS Android Chromecast