ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 GATES OF OLYMPUS ⚡ MEGA KASA ⚡ 50 000 ⚡ BONUS BUY ⚡ BÜYÜK VURGUN PEŞİNDEYİZ #gatesofolympus


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Yapıştırdım Değerli. arkadaşlarım kapattım gözlerimi değerli. dostlar bakalım Random ne olacak bir. görelim değerli dostlarım haydi. cenabettin haydi. oğlum Kendine gel çılgın bir alım yaptık. Umarım mükafatını alırız Değerli. arkadaşlarım bu aralar aramız çok iyi. nedir hedefim 50'ye 100.000 ne olacak. fazlasına inanın bir gram gözüm yok. inanın Dedem Bir dedem nereden çıktı. inanın arkadaşlarım saygıdeğer Dostlar. inanın bir yok ama Bilmiyorum yine. çarpan mız güzel Bu arada sıkıyorum bir. taraftan bir taraftan sıkıyorum bir. taraftan tutuyorum bakalım ne olacak. nasıl geçiyor gününüz değerli arkadaşlar. popüler çılgın so oyunlarından biri olan. gat of olus oyundayım bu aralar böyle. alımlar yapıyorum Çok mantıklı değil Ama. aramız iyi güzel kazançlar kazandım. Doğrudur yakın zamanda O yüzden. yapıştırıyorum değerli dostlarım şuraya.

Bakın bir çarpan Aynen Biraz Cono. Aynen Şıkır Şıkır. sens bam bam iyi aramız bu aralar. alışt Haydi İbrahim Haydi cenabettin Son. dakika gol bekliyorum güzel yakalanmış. bir dah satın alım yapamayacağım göre. yap şurada bir. güzellik buna şükür diyelim mi demeyelim. geliyor Çünkü öt Öt öttür öt ö öt Öt. yağlama ekibi yağlayın kardeşlerim şıkır. şıkır Hedef ulaştık mı. zaba koyamam uyum. kurusun tam ulaşmak da Değerli. arkadaşlarım düşelim bir tezim Şimdi. şöyle keyfimize bakalım 50 binlik Bonus. bay yaptık çok da riskli hareketler. sakın sakın hele böyle son paranızla. falan filan böyle şeyler sakın yapmayın. Değerli arkadaşlarım bilginiz olsun diye. söylüyorum Sonra üzülürsünüz Dona dikkat. etmek lazım herkes bütçesine göre. oynasın Hatta kasanın hepsini basmak. bile isterse 500 olsun kasanın hepsini. basmak bile çok mantıklı değil ama benim.

Oyun stilim böyle ben böyle. yapıştırıyorum bilginiz olsun üzülecek. şekilde bu oyunları oynamıyoruz Telegram. kanalıma da bekliyorum güzel bir ailemiz. var vitese düştü merdiven şeklinde. ilerleyeceğiz Değerli arkadaşlarım conu. Biz yakaladık bir defa devam yavaş. Acelemiz yok geçtik zaten ara cıf cıf. Haydi Dedem bozma şu işi çok güzeldi. Burası Haydi Biran like atalım Değerli. arkadaşlarım aldık mı vaziyetleri. yanacak mı Buralar değerli dostlarım. karıştır mu Buralar görelim bakalım. son 5 Allah'tan bir önceki tur böyle. hareketler sergilemede Yoksa direk değil. mi Vallah kötü olur Değerli arkadaşlarım. şaka filan bir yana şuraya bakın 50. binlik satın alım yaptığımız an vardı ya. Bir önceki satın alım orada bunları. yaşasaydık var. ya 12 çarpan da atıyorsun ama niye. atıyorsun bilmiyorum yani hiç. yakalayamıyor zaten şükür buradayız.

Değerli. dostlar yoksa Dur ölme şey ölme Savaş. güzel kazancımız var şöyle birkaç satın. alım yapalım deneyelim şansımızı bakalım. su Kuşan M kşan bir şeyler var mı. Değerli arkadaşlarım Hazır mıyız aldık. mı vaziyetleri bir tane Taç gelmedi mi. Ah seni ben zab koymam Olsun. olsun güzel başladık az tur biraz. kötüydü ama bu tur çok güzel Değerli. arkadaşlarım çılgın bir şekilde başladık. değerli dostlarım çarpan biraz daha. çarpan güzel se çarpan var 1500 g mi. sever misiniz moni Hai İbrahim yapıyor. mu drink yapak drink. Haydi şöyle birkaç alım daha yaparız. Değerli arkadaşlarım vermeye devam. ederse vurmaya devam ederiz o ayrı konu. Madalyon diğer tarafı Aynen elini kork. alıştırma yapıştır karışık M mik ortaya. hadk dah saay yine güzel başladık güzel. Spin güzel güzel çarpan var Değerli. arkadaşlarım güzel ekranlar gelmeye.

Devam ediyor Bir taraftan oh oh oh. Doldur Doldur Doldur güzel mor. turkaz kusuyor çok güzel Değerli. arkadaşlarım 3 bu5 yaştan beri damardan. aldığım hasta oldum O Muazzam Sen bam. bam Haydi oğlum Kimden ötürü göster. gücünü bu durmuş Bu denenmiş yine bu. öcümüzü alıyoruz Değerli. arkadaşlarım Sıra Bizde. çok tatlı gerçekten Sıra Bizde Değerli. arkadaşlarım yakaladık bir defa zabaha. koyar mıyım hayatta uyum değil uyum. kurusun şıkır şıkır sensational bam bam. Yine mi Yine mi Hai İbrahim Haydi. İbrahim Bırak cenabettin Kendine gel. Muazzam şekilde devam ediyoruz Değerli. arkadaşlarım çarpan mız 28'e kadar çıktı. 28 çarpan 4 Spin yok mu Bir son dakika. calama bir değdirdim Ah son dakikayı da. hiç sevmiyor değerli. arkadaşlar tam 100.000 aradayız Tamam mı. devam mı diye düşünüyorum biraz daha. deneyelim değerli arkadaşlar bozmak.

Merdiveni. güzel bir müdahale bir müdahale daha. Allah. Allah güzel güzel bozma kend Dedem. alıştık bir defa yok mu Ah çok tatlı ik. tane kumsat atman yok mu peki Yine fena. başlamadık Değerli arkadaşlarım bağlayın. kemerleri değerli dostlarım yanacak brar. Haydi biren like atalım yine güzel. başladık Değerli arkadaşlarım verdikçe. odunu veriyoruz alıştık Ne yapak Haydi. Asman halled şu. işi bir müdahale ettim Değerli. arkadaşlarım bir daha Aynen değdirme mi. bakıyorsun Sen güzel mor da geldi ik. tane kupa gelmedi mi geldi gelmez mi. Cono yok mu yapak of. of. sens Muazzam şekilde devam ediyoruz tam. pengen Pengu sekiyor Değerli. arkadaşlarım sekk sekk yapıyoruz alımın. oğlu biraz daha devam et g yine güzelim. çarpanlar. Gitti güzelim çarpanlar olsun kasamız. ikiye katlamış durumdayız biraz daha. kolayım Değerli arkadaşlarım şöle.

Düşünüyorum Bir s alım daha yapalım. bakalım saçmalamaya devam edecek mi bir. görelim Değerli arkadaşlarım Hazır. mıyız bağlı mı. kemerler bozmuyoruz pozisyonları. bozmuyoruz değerli dostlar yakaladık bir. defa sabaha koym hiç merak etmeyin o iş. bende biraz daha çarpan. ded 22d 350 350 Des düz. yapar gerçekten Muazzam gerçekten dedeyi. böyle üst üste verirken yakalamak da çok. kolay olmasa gerek bir şey yapmasalar. Bali diyorum Aşağıdan yukarıdan. çaprazdan çapraza nereden tuttuk. bilmiyorum değerli dostlarım oyn Ed Evet. Oh 6 da buradadan geldi 13 çarpan şuur. at gel at da gel. K Mega Şöyle bakıyorum 50 x'i gördük. Değerli arkadaşlarım içimiz kıpır kıpır. duramıyoruz yerimizde. bu tarz kaliteli güzel videoların devamı. içinde kanalıma abone olursanız çok. mutlu olurum bundan sonra bir satın alım. daha yapar mı yapmaz mıyım kısmında emin.

Değilim Değerli arkadaşlarım güzel. ilerliyoruz Şöyle bir 50.000 L Kendimizi. ödüllendirebilirim de belki bir satın. alım daha da yapabilirim bilmiyorum. güzel ekranlarda gelip kaçıyor hep güzel. çarpanlar kaçıyor üstte bu kaç oldu. ya bu kaç oldu ya Ney. dedim Of sağımın oğlu ya ah cenabet. ya güzel çarpanlar kaçırıyoruz Bu da son. olsun Değerli arkadaşlarım kötü giderse. bırakırız Hazır mıyız aldık mı vaz. etleri şu table. Haydi 100.000 liraya kadar çıkardık. kasamız 50.000 Lal çılgın bir alım. yapmıştık Değerli. arkadaşlarım devamında güzel ekranlar. birçok kez kaçırdık. ama nası. bir. türlü kazancımız güzel ama bir türlü. devamını getirmiyoruz hala çılgın. çarpanlar gelmeye devam ediyor şu satın. alımı da bir görelim değerli. dostlarım çok güzel aynen böyle Gel bana. böyle Gel bana 11 çarpan 4000 küsür lira. Muazzam dah yaptırmadık mı yanmasın mı.

All Devices iOS Android Chromecast