ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 GATES OF OLYMPUS ⚡ MEGA KASA ⚡ 40 000 ⚡BONUS BUY BÜYÜK VURGUN PEŞİNDEYİZ #gatesofolympus


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Neredeyiz Değerli arkadaşlarım taktik. maktik yok bam bam bam bam Haydi. sağlamın oğlu Haydi cenabettin güzel. başlayacak yine çılgın bir alım yine. karşınızdayım baralan aramız çok iyi çok. tatlı devam devam devam devam güzel. başlayacak T çarpanla başladık Değerli. arkadaşlarım çılgın bir alım yaptım. şöyle hedefim nedir her zaman olduğu. gibi biliyorsunuz şöyle bir 80.000 lir. ile başlayıp devamlı şöyle Cono oyarak. devam ederek sulama söndürme yağlama. ekibi Basın her sesine her sesin hortum. dür dür dür dür sarı mor da gelsin. yansın Buralar Ah sıyırdı güzel güzel. güzel Öttür bakalım Bir sesini duyalım. önerdiğim ve oynadığım yerlere yorumlar. kısmına üye olabilirsin Değerli. arkadaşlarım link üzerinden üye. olabilirsiniz karışacak Buralar herhangi. bir Sorun yaşamazsınız ha olduu bir. sorun yaşadınız her daim yanınızdayım.

Şıkır şıkır yanıyorum fat abi. sensational pam pam hart Sert sever. misin. Muazzam başladık muhteşem çarpan var. Yeni bir rekor mu geliyor Değerli. arkadaşlarım Gerçi g of Olympus rekorumu. kırmak biraz zor olsa gerek Ama olsun. Max min almıştım en son rekor olarak. yarım milyon en fazla da kazandığım oyun. olarak benim için tarihe geçti Değerli. arkadaşlarım onun dışta daha yarım. milyonun üzerine Çıktığın falan filan. yok şu ana kadar bakarsın yakın zamanda. çıkarız yine Nobody diyorum at Şuraya. bir 500 çarpan Yakak burayı yansın. Buralar komple ha yeni bir rekor kıralım. Doldur Doldur s da gelsin aynen. önerdiğim yerler yorumlar kısa. ulaşabilirsin dediğim gibi Değerli. arkadaşlarım herhangi bir Sorun. yaşamazsınız kusuyor tutuyor tutuyor. Hayda bir s daha bam bam hedefe ulaştık. hedefi geçtik bile Dedem bu kadar.

Istemiyordum ne yaptın sen niye denendin. sen Dedem Herhangi bir sorun yaşarsanız. da Telegram kanalıma bekliyorum güzel. bir ailemiz var Telegram kanalıma da. beklerim Değerli arkadaşlarım düştü. biraz daha verdim Bali bir değdir Yok. daha ne istiyorsun belanı mı istiyorsun. dediğinizi duyar gibiyim arkadaşlarım. ama kudurmuş bir defa başkasına veremem. Deli diyorlar bana Dedemi öpmeden. Geçemem bam. bam Muazzam oldu yine muhteşem oldu yine. şöyle yapalım Değerli arkadaşlarım. E biraz düşsek mi diye düşündüm biraz. daha düşsek mi zaten Muazzam başladık. zaten kasamız aşağı yukarı üçe. katlayarak başladık biraz daha deneyelim. bakalım araya suuçan falan bir şeyler. var mı Değerli arkadaşlarım verdim conu. sulama söndürme ekibi kafayı kaldırdı L. basın ortume. Hai bir tane like atalım Değerli. arkadaşlarım vurgunun devamı gelebilecek.

Mi acaba gelecek mi bilmiyorum inanın. böyle sabırsız bir şekilde kovalıyorum. hala çarpınım yok güzel ekranlar gelmeye. devam ediyor zabaa koyar mıyım soruyorum. ve yorumlarınızı bekliyorum sever. misiniz zabaha mı koyarsınız diye. soruyorum Değerli arkadaşlarım müthiş. başladık muhteşem başladık tekrardan her. zaman olduğu gibi vitesim de düştük. bakalım ne olacak devamında bir şey. yapmasalar Bali diyorum Bali de Bali kız. aşo hadi Bu da çok güzel başlamış kırak. şunu kırak. şunu Allah. Allah gelmiyor Değerli arkadaşlarım. güzel başlamamıştık ha güzel biraz. yolluk var gibi aynen sarı da geldi. Kırmızı da geldi biraz daha çarpan şöyle. Üçtür dörttür mordur yeşildir yapıştır. Dedem Aynen dedem ver odunu Dedem ver. conu Dedem dayanamam Dedem zabaa koyamam. Dedem üzülecek şekilde bu oyunları. oynamayalım Değerli arkadaşlarım her.

Zaman böyle şıkır şıkır olmuyor Ne yazık. ki görüyorsunuz Bakın Şu an 15 mily alım. yaptık mesela gelen giden yok biraz daha. yolluk atsa yeşil de geldi bir şeyler. daha gel kırmızı gelebilir belki ok. Kırmızı da gelsin yüzlük falan filan. Hayda gelmedi olsun burada da bir şeyler. var burada da 2000 lir yapıştırdık son. dakika golünü çok sevmez buyun Değerli. arkadaşlarım başlangıç önemliydi güzel. başladık devamlı şöyle 2 3 3 4 işte. neyse 25.000 lira kadar Belki böyle. yürürüm Değerli arkadaşlarım araya su. kşan bir şeyler varsa alırız kaymağını. diyorum neler diyorsunuz değerli. yorumlarınızı bekliyorum Her zaman. olduğu gibi Mega kasayla büyük vurguna. geldik dayanamıyorum İbram Haydi. cenabettin çarpan at buraya ik olsun. bizim olsun deden Ah Dedem yine denendin. ya iyi ki var ya ilk satalım da yapmadı. bunları Değerli arkadaşlarım yoksa.

Frutico olmuştuk frutico ne Tut Tut dile. bir şey işte Haydi ded at artık çarpanı. otur yok landım enerjimiz yerinde her. zaman olduğu gibi değerli dostlarım. nasıl geçiyor gününüz çılgın ekranlar. gelmeye devam ediyor Biraz çarpan. sıkıntısı yaşamaya başladık sadece şöyle. bir D direk bakayım kendine geliyor mu. değdirmek mi lazımmış değdirir Tamam oş. bizde Korkma Dedem Haydi yol yak biraz. şöyle bir nav nav yapalım Ah ah sketer. geliyor. zannettim Gerçekten biraz delirdi değil. mi Değerli. arkadaşlarım biraz nazarlı gibi ufaktan. ufaktan diyelim hadi Gönlümüz olsun. ufaktan diyelim seiz çarpan mız var hala. bir nice falan göremedik şuraya yeşil. geliyor geldi biraz daha çarpan Dedem. spiner bitmek üzere Dedem Kupa mı Mor mu. Ne geldin yak burayı ver odunu hadi. baten atalım şu larımızı Değerli. arkadaşlarım totem yapal bak like dedik.

Totem dedik odun dedik geldin mi mavi oh. oh suyundan var bir tane kupa gelir mi. Ah seni ben 8 8 16 çarpan güzel yapıştır. gelsin 5000 lay aldık yarısını bulduk 3. isimiz var Değerli arkadaşlarım Az. önceki turda da biraz Kötü geçmişti. Burada en azından şöyle 100 x'e yakın. devam etmek istiyorum bırakmak da. istemiyorum zabağa da koymayı sevmiyorum. haz dur yakalamışken arkaya geçmişken. basmış Ken en sesine şap. sever misiniz bayılırım haydi haydi. haydi hatadı. geldi. Hayda gelmiyor Değerli. arkadaşlarım uzattım Ama biraz biraz. yalandan uzatmış neyse hala ne kadar. karımız var 58.000 lira güzel bir. karımız var devam biraz daha şöyle. nereye girdik yanlış yerlere giriyoruz. yanlış yerlere değdiriyor Haydi Dedem. Hay dedem Hatta da. gel Hazır mıyız aldık mı vaz etleri. yanacak mı Buralar Değerli arkadaşlarım. sulama söndürme yağlama ekibi Hazır.

Mıyız bu da kötü geçerse bir satalım. daha yapar mıyız Değerli arkadaşlarım. bilmiyorum bir görelim ya çok güzel. başlamıştık Ama niye bunun devamını. getiremedik Biz Kimden ötürü Dedem Aynen. bir beş çarpan daha at mesela şuraya. Yakak komple Yakak yüzük mü Yok canım. yok canım daha neler daha neler güzel. biraz daha çarpan. gelmeli olur Sugar olur 3 bu5 yaştan. beri Damardan Aldım Muazzam bam bam Cono. Cono sever misiniz Cono bayılır. Haydi spiz var Değerli arkadaşlarım. Şöyle bakıyorum şöyle bir daha bakıyorum. Bir daha bakıyorum yüzük de geldi bir. çarpan buraya gelirse döneriz tekrardan. Az önceki çıktığımız yerlere diyorum. haydi. Dedem Aynen dedem. tutuştum pis Gel pel pel buraya da. gelsin su buraya da gelsin şır şır. sonunda sensational bam. bam çok hart mı oldu Ufaktan bir hardt. oldu böyle devamına geliyor gibi Değerli.

Arkadaşlarım muhteşem bir çarpınız var. 20 çarpana kadar ulaştık 9 G buradan. geldi manid dur bebeğim Haydi devamı. gelsin bunun olur O da olur buradan. başka bir şey çıkar mı. zor çarpan yine çok güzel yerde 200'e. doğru gidiyoruz Değerli arkadaşlarım çok. tatlı başlamıştık devamlı Ufaktan. azarlanmaktan bir kabak oldu gibi. duruyor. Ah bir satın daha yapalım değerli. dostlarım bir satın adım daha yapalım. 68.000 güzel bir kazancımız var bir de. 20.000'lik yapıştıralım bakalım en kötü. iki katı yaparak ayrılmış oluruz Hatta. ik katının bir tık fazlası olarak. ayrılmış oluruz Değerli arkadaşlarım. güzel şeyler kaçırmayalım diye bir satın. alım daha yaptım sukuş ş oluyor Zaman. Zaman kaymağını almamız lazım Ah çok. güzel buraya bir iki çarpan Bizim Olsun. ik olsun bizim olsun dedim aynen saru da. geldi mi geldi galiba Aynen öyle an bu.

Nasıl sarı Bu Kimin Yarı bebeğim haydi. artık Ula cenab ettim buraya da çarpan. atmasam var ya yazıklar olsun ya bazen. böyle bu çarpan olayında takılıyor bu. oyun Değerli arkadaşlarım Evet o. anlardan birindeyim ne yazık. ki bir daha şöyle mid. edelim son satın alım hiç hoş olmadı. Değerli arkadaşlarım çılgın kombolar. çılgın taklalar devam ediyor ama buraya. nasıl çarpan hala gelmiş değil anlamış. değilim Dedem yağlayın bak ha iki at B. Aynen oh oh biraz da suyundan biraz da. Cono ufak da Cono Aynen sonradan kudurdu. Zor Bu yaştan sonra şıkır şıkır. Senam. bam ufaktan işledik yine hiç yok geldi. Değerli arkadaşlarım Aklımızın aklımın. ucundan dahi geçmeyen bir yerden geldi. değerli dostlarım çok tatlı Aynen Biraz. daha devam gelsin yine çarpan nereden. nerelere geldi hiç çarpan mız yoktu. şurada 7 Spin kalana kadar son 7 Spin.

All Devices iOS Android Chromecast