ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 GATES OF OLYMPUS l FEVKALADE ÖDEME İLE BAŞLAYIP DEVAMINI EFSANE BİTİRDİK


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Hepinize selamlar Dostlar kanalıma Hoş. geldiniz sefalar. getirdiniz canlar nasılsınız iyisinizdir. Umarım Bizler de iyiyiz bakalım. şansımızı denemeye geldik. bayramız bayram harçlıklarını almaya. devam etmek. istiyoruz ilk açlığımızı verdi Sağ olsun. ama tekrardan deneme isteği. geldi bakalım bugünki daha sağlam bir. şekilde. kazanırız şöğ bir kar yakalarız. buradan mesela şu anda 8 çarpanı. yakaladık Ekrana bir tık daha devam etse. yüzükleri de. alıyormuşuz Neyse yapacak bir şey yok. İlk Ellen böyle kaçırmam normal zaten. ilk ellerde eksi yemeğe de alıştık O. yüzden çok fazla şaşırmayacağım ama. diğer ellerde bu şekilde olursa Ök. moralimi bozabilir bir tane kum saati. yüzükler geldi çarpan da atıyorsun ik. tane kum saati Tamam olur 542 katı. bak Direkt karla başlattım bizleri bir. tane güzel ekranda yapıyorsun bu sporu.

Ya 9700 aldık abi tertemiz toplam geldi. son Spin hakkımız variz diye. düşünüyorduk ama tam tersini yaptı ded. sağ. olsun kırmızılar da geldi Süpersin abi. şp olr devam. edebildi güzel başladık İnşallah. devamını da. getiririz müzükler var Tamam olur. olur abi ilk elden kazanmayı. beklemiyordum. ya hadi birazcık daa öer misin Bir tık. daha be gitmeden bir kere daha ver 25 çp. Oğlum oğum. oğlum iç. atsana devam Hadi güzel ö 4 katını aldık. abi 4 katını. öi 4000 Bir tık dah zoralım Ondan sonra. eğer vermedi vermezse. eğerimi değiştireceğiz. zorlamam. gerekiyor Hadi lan çarpan atsana daha. deminki ele bak şimdiki ele bak ya Hiç. ödeme vermedi Maviler var o gelse ne. olacak ki ekranda çarpalım yok ekranı. geçtim kenarda da hiç. yok evet daha deminki yazılması gereken. eksii şimdi yazdı Tamam sıkıntı yok. kardan zarar şu. anda.

Spin 10 spine giriyoruz sı çarp kapattık. abi çok güzel bir oyun. oldu Demek ki aynı bası bir daha. denememiz. gerekiyormuş öğrenmiş olduk. taçlar geliyor taçlar geliyor Tamam. başka çarpan bak 3000 L falan alacağız. Hatta 3250 mi aynen bak Matematik. görüyor musun bazen hesaplayamıyorum. bunları bazen de matematik. konuşuyor Hadi bakalım ş görelim ya. taçlar da aynı şekilde gelmeye devam. etsin 4 çarpan. aldık 2 basamaklı çarpanlarda taçları. görürsek Eğer şahane bir ödeme. yakalarız abi 26.000 kadar çildik. kasayı yani Biz şu anda Bir tık daha. üstüne koyup. Eee daha da fazla katlamak istiyoruz. onun için de oynamaya devam ediyoruz ve. bakalım ne sonuç gösterecek bakın kum. saati kum saati iki tane atman gerekiyor. iki tane Tamam gel bana böyle hani çok. yüksek bir çarpan mız yok ama en azından. o ekranı kaçırmamış olduk burada da bir.

Artı aldık 2600 lir da buradan artı. aldık Yani daha deminki eksiyi. çıkarıyoruz gibi duruyor Şu anda. 11 spine. giriyoruz gelmedi 26.000 tekrardan. çıktık Abi şöyle bir tık düşürelim ya. 3200 İyidir Hatta 3000 yapıştıralım. bakalım ondan. sonrasına şu anda bu basi düşürme. sebebim hem bir tık Çevrim. tamamlamak hem. de eğer. kaybedeceksek kaybedeceğimiz rakamı bir. nebze de olsa bir tık da olsa. düşürmek amacım bu şekilde. yani Mesela burada hiç ödemezse mesela. şu anda kaç para vurabiliriz 294 hesabı. kattık 3600 vurabilirim. misal balar morlar Haydi. kırmızılar attın kum saatini tamam. aran olmamasına rağmen heyecanlandırıyor. ekranlar abi aslında daha dein 3200. vurulabilir ama. neyse ney yapacak bir şey yok artık. böyle yapıştıracağız. bakayım BİM çıkacak mı. Ya çarpanı. kaçırdık 2900 olduk galiba bakayım 2800. müş son.

Spin yok. alamadık 26.000 tekrardan düşüyoruz bu. sefer 3200 L yapıştıralım. kenarda 23000 bıraktık şu anda abi ne. olur En kötü. ihtimalle 89000 karımız olur yani bir. idare. edebilir görelim ya. ekranları. ilk at Ç alıp. gideceğiz. Sarılar. Maviler. Yeşiller Sarılar Haydi bir daha Sarı. yüzükler gelir mi lan oyun çok. sakinleşti. ya 26.000 bir geçemedik. lan abi Lanetli rakam gibi kaldı orada. 4 Spin Haydi 17 çarpan mız var 22 24. oldu buradaki le beraber ekranlar. gelecek mi orası. önemli müzkler. 3500 bak 300 lira kar. var yani Bak bu oyunda Demek ki bazen. olmayınca olmuyormuş şu rakamın üstüne. çıkamadık 27.000 bile olmadı Yapacak bir. şey yok abi 89000 kardan konuşuk Şimdi. 12 karımız var o yüzden daha Faz anlamı. yok görüyorsunuz zaten zorlayınca da bir. şeyler olmuyor o yüzden bırakacağım Bu. şekilde Dostlar oynamak isteyenler için.

All Devices iOS Android Chromecast