ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 GATES OF OLYMPUS l DÜŞÜK KASA İLE DEDE BU ŞEKİLDE OYNANIR SADECE İZLEYİN.!! #gatesofolympus #slot


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Hepinize selamlar saygılar sevgiler. dostlarım kanalıma hoşgeldiniz Ben Burak. kankalar şöyle ufaktan yüklememizi. yaptık geldik abi dediğimizin yanındayız. abi bugün dedemizin içinden geçmeye. geldik şöyle bir 800'den vurduk bakalım. 4 çarpan güzel. yüklememizde abi boks boyası yaptık boks. bayisinde güzel bir bonusu var ilk. yatırım özel. %40 Çevrim şartsız Bonus değerlendirmek. isteyen arkadaşlar için aşağıya yorum. olarak. gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz. şimdiden şansınız bol bol olsun. Böyle sarı mavi yüzük kum saati gelir mi. kum saati de geldi güzel çarpan da geldi. devam ediyorsun devam ediyorsun lan. O sıkıntı yok Güzel aldık çarpanımızda. Bir tık güzelleşti Abi şöyle 13 çarpan. bunları bol bol yaparsa içinden geçeriz. yani Panda geldi gayet güzel abi gayet. güzel 16 çarpan 8 Spin sağlamından bir. Patlamaya bakar ya şöyle sağlamından bir.

Patlamaya bakar. Umarım yaparsın. Tamam yüzüklerle beraber çarpan gelir mi. lan Taç gelir mi buraya buraya taç. Ah be. kupa mavi. Dün alsaydık kupalarda gelebilirdi belki. hadi oğlum hadi. kupalar. Gelmedi abi kupalar gelmedi. buradan zarar yazdı ya buradan zarar. yazdı güzel başladık Ama kötü bitti. Umarım burada toparlarız. Tamam Maviler. mor sarı yüzük çarpan gelsin şimdi. güzelinden bak sağlamından yetmez oğlum. yetmez At bir tane daha. oğlum at işte bir tane daha ya. 12 çarpan lan yüzükleri bir patlatsan. bir patlatsan şu yüzükleri. abi çarpan biraz daha sağlam olabilir. çarpanımız Biraz daha sağlam olabilir. hoş geçme. Tamam ne ile devam ediyorsun yüzükler. geldi güzel devam et oğlum Patlamaya. Tamam bir kere daha geliyordu yüzükler. 12. yeşil kırmızı yap bunları kırmızılı. indir moru da indir buraya. indir Ama güzelim.

Bak. çarpanımız gayet güzel Şöyle sağlamından. bir patlama ya. sağlamından bir patlama. kaçanlara bak abi kaçanlara bak. sarı da geldi buraya. kum saati gelir mi lan kum saatlerini. indir oğlum. sınırda bırakmasan. dur da bırakmasan o kadar güzel olacak. ki. direkt çarpan gelsin Bak direk çarpan. gelsin işte bu abi işte bu. öyle 2 400'e bir yükselelim bakalım. bir çarpanına gelir mi geldi abi gayet. güzel 11 çarpan gayet güzel abi. mavi mor. kupa da gelir kupada gel lan Hatta. çarpan gelir mi güzelinden güzelinden. çarpan yetmez oğlum yetmez. yüzükler geldi abi Çarpın indirsen Dede. çarpan indir yeşillerle beraber yeşil. mor çarpan geldi abi güzelsin yeşil kupa. kupalar da geldi yeşil sarı kupa bunları. yap lan sarı da indir şimdi buraya mavi. de indir. gayet güzel gayet güzel 118 katına 17. çarpan. daha 11 daha 11 sprinimiz var içinden.

Geçeceğiz. Tamam çarpan gelsin direkt çarpan gelsin. hiç uğraştırma. mükemmelsin 255 katına 19 çarpan. mükemmelsin dedi. çarpan geldi Devam Eder mi yok. çarpanımız 21 oldu abi 7'de spinimiz var. şöyle sağlamından bir Patlamaya bakar. sağlamlığından bir patlama. Hadi lan. Tamam kum saatleri gelirse efsane olur. buralarda sınırda kaldı son tipinde. son spinle bir şeyler versen. abi 2 400'den devam 2 400'den devam. şuradan da güzel bir ödeme verirse 10. milim de üstüne çıkartırsa bize alıp. kaçarız. Ben 6 çarpanı alsak. at bir çarpan da. Tamam 5 çarpanına buradan geldi. 2 çarpanına geldi toplamda Abi. çarpanımız şöyle 10 oldu. Bir tık kötü ama şöyle sağlamından bir. patlamanın yanında çarpanına. düzelebilir abi düzelebilir. 8 çarpan Toplamda 18 8 ile spinimiz var. güzelinden bir ekran istiyorum şöyle kum. saati kupa ne varsa indir lan güzelsin.

Kupayı indir kum saati indir. gayet güzel şaraphan 33 abi 7 skinimiz. var yapacaksın oğlum seve seve. yapacaksın. seve seve yapacaksın. Şunların Devamını getirsene 37. çarpanımız var bunların devamını. getirmiyorsun. Tamam kupa gelirimi kupalar geldi direkt. çarpar indiriyorsun güzelim direkt. çarpan indiriyorsun lan Direk çarpan. indiriyorsun bak Olur olur abi on numara. olur hem de. böyle 60 katına 43 çarpan güzel aldık. güzel aldık devamı gelsin çarpanımız. gayet güzelken devamı gelsin Ne. indirirsin. şey indirmedi. abi çarpanımızı Yanıyor çarpanımızı. yanıyor hoş geçmiyorsun güzelim şöyle. kupalar Maviler. bir indirsen bir indirsen o kadar güzel. olacak ki. Kanka bence yeterli abi benim kumarım. burada biter 2000 lira ile geldik. kasamız 10.000 lira oldu Bir de Bir. açıklamada bulunacağım bundan sonra. çekilişler video video değil de haftalık.

All Devices iOS Android Chromecast