ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 GATES OF OLYMPUS ⚡ KÜÇÜK KASA⚡ 2 000 TL ⚡ REKOR KAZANÇ KOVALADIK #gatesofolympus


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Popus oyununa geldik küçük kasamız var. bir sapla deneyeceğim. bakalım giriyor. zannettim neler. oluyor yanıyorum. Dedem taramalı tüfek gibiyiz Bir de. güzel bir kazanç sağlarsak buradan neler. oluyor Hiç anlamadım değerli dostlar bir. selektör çaktı bir şey çaktı dendi. kudurmuş gibi bozuldu mu oyun şunun. birun bir şeyini al yel nedir onun adı. şunu bir yapıştır artık aldık. vaziyetleri Değerli arkadaşlarım bir. sürü Spin boşa geçti Spin girdik gerçi. ama bonusa girdik gerçi ama Neye Yaradı. Ben bir şey anlamadım ya bu. işte of Yes Dedem bağlarım Dedem Vallahi. boşuna girdik değerli arkadaşlar Böyle. bırakmaz herhalde ya. yalandan Vallahi hayal kırıklığı yaşadı. hayal kırıklığı yaşıyorum Daha doğrusu. Yani bir daha değdir elim bakalım L Bu. nasıl bir Bonus ya Bu neyin bonusu ilk. defa böyle bir şey görüyorum ya değerli.

Arkadaşlar biraz yolluk Atal kendimize. gelelim şöyle yolumuzu bulalım ya Evet. dedem ya yağla biraz ya güzel güzel. güzel Cono conur geçerken 10 başladık. sisteme yerek oldu Değerli arkadaşlarım. 2000 L küçük bir kasayla gelmiştik en. popüler en çılgın en çok kazanan slot. oyunu olan g of Olympus gelmiştik. değerli dostlarım şu 10 SP bitirelim. bakalım aynı yaptığım gibi sapla modeli. yapalım Demek ki bu da sapla modeli. Zaman Zaman Zaman zaman Tabii bunlar zor. işlerden Dostlar çok. da üste gelecek bir şey değil Zaman. zaman denk geliyor Böyle diyelim güzel. bir çarpan Atmadın mı yanmadı mı Buralar. sağımın oğlu Vallahi derlenmiş. kudurmuş Mega pam pam neler oluyor. vallahi neler oluyor bilmiyorum değerli. arkadaşlar farmak mı devam etsek Acaba. bugün çok tatlıymış Burası kayma mayma. karıştı birbirine tam ortaya karışık.

Oldu yani şöyle bir dakikada 20.000 Lara. yolladık aşağı yukarı nasıl oldu ben de. bilmiyorum değerli arkadaş. en popüler en çılgın bu aralar Aramızda. zaten yine giriyordu ya den denel bir. daha denel var gibi bir şeyler bu aralar. zaten dedeyle aramız çok iyi Değerli. arkadaşlarım çok da sevdiğim bir oyun. değildi uyuz oldum oyunların başına. geliyordu Hatta saçma sapan sonuçlarla. ayımız oluyordu Ama küçük kasayla bir. dakikada 20.000 ladık Vallahi tam con. oldu yani daha bonusa girmez ama bki bir. Ar ödeme falan mı atar. bir 10 daha denesek mi Bence bu kadar. sapla Yeter artık şöyle merdiven. şeklinde böle tatlı tatlı ilerleyelim. değerli dostlarım nereden başlatalım. Madem 2000 liramız 20.000 lira oldu. bırakmıyoruz Tab hart bir şekilde gamaya. devam ediyor Bakarsın yeni bir rekor. kazanç acımam zabaa koymam uyum kusun.

Sevmiyorum değerli dostlar sevmiyorum. dayanamam hastalanıyorum gibi gibi gibi. gibi gibi gibi gibi gibi Haydi bir like. atalım Değerli arkadaşlarım sulama. söndürme yağlama ekibi gezdirmeye devam. üzerinde denenmiş bu gezdirin gezdirin. Cono Cono Cono Cono at Sarı ulan gaz. haşo kraak mı table falan filan ne varsa. çanak çömlek yapalım bir cukka Haydi. bakalım nasıl geçiyor günüz Değerli. arkadaşlarım çok güzel başladık Yani. belki de uzun zamandır g of Olympus. oyunda böyle güzel başladığım bir an. yoktu Tamam güzel kazançlarım yakın. zamanda var ama böyle küçük bir kasayla. böyle güzel bir başlangıç Evet biraz da. çok Sugar oldu Sugar devam devam. kudurmuş bu ya Ben bunu daha bugün. zabaha koymam değerli dostlar hiç merak. etme o iş bende. işi bende bayılırız geçiyoruz. Ark baad 12 spim var güzel ekranlar. geliyor Değerli arkadaşlarım ner.

Alacağız Bilmiyorum daha büyük bir alım. yapsak olurm ama onu kesemiyoruz Tab. kesemiyorum Tab nereden kesim şuraya. bakın çok tat. bir Yalım Ne. yapalım 10 Spin 200i görmüşüz Daha ne. olsun Değerli arkadaşlarım çok güzel Şu. an gidiş Muazzam muazzam. fantasti cenab biraz daha oğlum bozma. Birel. bakalım ama tutamadık bu neymiş yüzük. geliyor mu Yüzük gelmiyor ki. olmuş değerli arkadaşlar. ne4 ufak Biro daha. yaptık çok farkı şeyler. konuş güel bir. dah muam şek bir. daham gü giy. sert bir satın alım da yaparız Değerli. arkadaşlarım Yeter ki böyle yürüsün. biraz ya çok böyle saçmalanmaz ise. Elimden geldiği kadarıyla devam edeceğim. anlamında demek istiyorum yani üzülecek. şekilde bu oyunları oynamıyoruz. önerdiğim ve oynadığım yerleri de. yorumlar kısmından onu bile atladık yani. çok soru da geliyor önerdiğim ve. oynadığım kaliteli ve güvenilir sitelere.

Yorumlar kısmından ulaşabilirsin Değerli. arkadaşlarım link link üzerinden üye. olabilirsiniz Herhangi bir sorun. yaşamazsın Ha oldu ekstra bir sorun. yaşadın her daim yanınızdayım unutmayın. Değerli arkadaşlarım özellikle link. üzerinden üye olduğunuz hak en ufak. sorunda buyurun gelin sorunuz varsa. birlikte bakalım Telegram kanalıma da. bekliyorum güzel de bir alemiz var. dayama mat bir şeyler bu ne 3 ne 3 ne ne. sağımı oğlu fao Faşo matik haydi haydi. saplak şöyle müdahale ettim Kırmızı. geldi değerli dostlarım biraz çarpan. gelsin Çok. Saçmalama bu Hiç olmadı bu tur hiç. hoşuma gitmedi hoştur ama boştur hesabı. kırmızı. var olur yeşil de geldi gibi biraz da. çarpan mor da geliyor ufak gezdirme. sulama sürme yağlama ekibi. hareketleniyor basın ORT sesine basın. hortum hesine. hareketlendi vur vur vur V. Vur şıkır şıkır Vallahi çok iyi oldu 3.

Bu5 yaşından. beri dayanamam zaba koyamam hesabı güzel. oldu yine son dakika biraz tut böyle gel. işte bana ya aşkım Dedem Seni sevmeyen. ölsün. Dedem son dakika conosu mu. Dedem çarp Atay Neyse çok güzel değerli. dostlarım yavaş yavaş ilerliyoruz şöyle. birkaç satalım daha yapalım 2000 liraya. muazzam bir rekor kazanç diyebiliriz. Aslında buna Ama büyük bir böyle büyük. ble böyle birşey arıyorum dostlarım. diyorsunuz hakkını veririm her zaman. zaba koymayı sevmiyorum diye eklemek. istiyorum defalarca. zaten çok koyduk. Haydi bir de edelim bakalım güzel bu. aralar çarpan yakalamak önemli olur. yüzük de geliyor mu geldi geldi çokum. elim çarpan çarpan geldi Çok. elim şır şıkır sensational bam. bam yanıyor Buralar devamı gelsin Bunun. devamı gelsin öreceğim biliyorum. farkındayım bugün İyisin iyi tarafından. kalkmışsın Dedem kudurma Bu yaştan sonra.

Haydi aldık mı vaziyetleri silem Neler. düşüyorsun Değerli arkadaşlarım g of. Olympus oyunu hakkında gerçekten belki. de en çok oynanan popüler slot oyunu. olduğunu söyleyebilirim büyük kazanç. olarak da çok videolar geliyor sizden. maksimum kazançlar olarak da çok video. geliyor sizden Değerli arkadaşlarım Ah. yine sıyırıyor yine. sıyırıyor yine Gitti. güzelim güzel biraz kupa atmaz mısın. buraya. Neyse oradan aldık bir 600. 700 yine tutuyor Değerli arkadaşlarım. güzel 6000a kadar merdiven bas çıkarttık. s gibi sapl Denim dedik Yanış bonusa. girdik karışık ya karışık ya nasıl desem. bilemedim Tam karışık. ya yapm bir çok devamını getiremedik bir. türlü. acaba Acaba değerli dostlarım biraz. sesini kısayım şöyle şunun kullanma bir. şeyler oldu acaba diyorum ki acaba. diyorum ki Ama bu tur biraz açılıyor gi. Bir saniye bir görelim bu turu duruma.

Göre bir şeyler yapacağız Değerli. arkadaşlarım acaba diyorum ki hard bir. satın alım mı yapsam derken açılıyor. gibi kabak kabak kabak kabak karpuz yuz. olur Hadi bir pengen stal modunu açalım. artık gelmiyor Değerli. arkadaşlarım yine Gitti güzelim. çarpanlar bir yolluk atar gibi. Ama çok öldürmezse güzel bir satın alım. yapacaktım ama bu. tur bu. tur bir. 4.000 tur bir 4.000 bıraktık şöyle. yapacağım Değerli arkadaşlarım ya bir. altın vuruş yapmam lazım ya Vallah zaten. 2.000 liramız olmuş 20.000 L kapattım. gözleri son sat alım değerli dostlarım. öttürür Seek öttüre öttürmek 10.000 lir. diyeceğiz böyle yağlı ballı. ödüllendirecek Umarım aradığımı bulurum. değerli arkadaşlar çok da akılı i şey. değil böyle bir satın alım yapmak ama. umarım aradığımızı buluruz böyle dillere. destan böyle böyle dillere destan bize.

Yakışır bir şekilde güzel bir kazanç. sağlarız Değerli arkadaşlarım Hadi oğlum. çarpan gel Dedem yine kafa yedin ha. Kimden ötürü Haydi cenabettin Kızıyorum. bak kızdım 10A yapıştırdım. ama 6 çarpan. var biraz çarpan. gelsin Olur uyar bir tane yüzük biraz. çarpan biraz Yok yanlış mı yaptık Acaba. böyle bir sat yap denemem lazım değerli. dostlar İçimde kalmasın ya içimizde. kalmasın kalsa daha mı iyiydi. an sanki 10 binlik satın alım yapmamı. bekliyordun ya gerçekten hiç. yakıştıramadım. ha sonunda bir çarpan attı işe yarar mı. iş görür mü bilmiyorum değerli. dostlarım son dakika belli. olacak son 4 sıkıyorum kırdık kıracağız. dalı bir değdirdim iyi değdirdim galiba. Evet yok ki devamı gelmez ki. bunun ne kurtardık 2000 daha. kurtardık. of bir tane daha alalım Değerli. arkadaşlarım bir hard denedim ama belki. s kşan bir şey olabilir Zaten o 10.000.

Ben çıkarmıştım gözden ya 10.000. ödüllendirecek ama bırakamadım bir daha. den değerli arkadaşlar var mıdır San yok. mudur bilmiyorum ama işte bak bunu. tutsaydık. olurdu tutsaydık şöyle ble birle bir. baydık şapla olacaktı var ya olur. güzelum Az önce 10 binlik satın alım. yaptık bir şey yapmadın Şimdi mi böyle. deresin geldi ya şimdi mi böyle deresin. geldi Neyse Mon der arkadaşlar SP var. biraz açıldı gibi Sanki şöyle bir bir. bir bir şey Sen şöyle artık Hazır mıyız. değerli dostlarım Hai bir tane like. atalım Değerli arkadaşlarım bekliyorum. Bir tane like Aç Aç Aç Aç kabak kabak. kabak kabak anan çarpan. kabak of of kini of bak güzel ekran. burası Vallahi burası çok fantastiko o. değerli dostlarım da çarpan geçme artık. be yazık günah ya vallahi yazık günah ya. Aynen Biraz daha bir şeyler dah yazık. günah ya Şıkır Şıkır sensational.

Bam Al sana fao fao fao paşa paşa fao. fao. devam dendi yine kaçın önünden değerli. dostlar kaç kaç kaç söndürme ibi kafayı. kaldırıyor patlatın. hortumu. Sensation ı da kurtardık değerli. dostlarım spinler var çarpanlar var. kudurmuş gibi bakalım ne olacak. bekliyorum saburu Bu şekilde kurmamız. lazım burayı burayı karıştırmamız lazım. değerli dostlarım bize yakışır şekilde. böyle büyük böyle rekor böyle rekor. üstüne rekor. böyle of bozma artık şu akışını ya. şöyle buradan bir şey çıkar. mı bir hard daha yapalım bundan sonra. değerli dostlar. verir mi acaba Ya yine gitti yine. Hayaller. gitti Spin vardı uzatma vardı SK vardı. bir sürü şey. vardı hepsi boşa. gitti Ne. yapalım yine 20.000 oralarda süslüyoruz. bir har yapacağım ya değerli dostlar. İçimde kalmasın ben bir defa. böle ble bir 5 almıştım ya ger böyle bir. dünya rekoru gibi bir şey de olabilir.

All Devices iOS Android Chromecast