ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 GATES OF OLYMPUS ⚡ KÜÇÜK KASA ⚡ 1 000 TL ⚡ BÜYÜK KAZANÇ KOVALADIK #gatesofolympus


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Neredeyiz Değerli arkadaşlarım küçük bir. kasamız var direkt şöyle. saplayan lirayla bakalım g of olms. oyununda bir şeyler yapabilir miyiz. yapamaz mıyız hep birlikte görelim. önerdiğim ve oynadığım yerl yorumlar. kısmına ulaşabilirsin link üzeren. olabilirsin değerli saygıda arkadaşlarım. herhangi bir Sorun yaşamazsınız Ha oldu. bir sorun yaşadın her daim yanınızda. Haydi Dedem ötü kecik kendimize gelek. Dedem Haydi cenabettin iki çarpanla. başladık gibi neyse Nasıl geçiyor günüz. Değerli arkadaşlarım taktik maktik yok. bir değdir bakalım bir daha değdim Dedem. yanıyorsun Dedem yap tutarız. Dedem çarpan daha geldi sıkıntı devam Ed. olsun değ arkadaş sabı şekilde kovuyor. haem bir daha değdim şöyle güzel bu. y güzel çarpım oldu önerdiğim oynadığım. kaliteli ve. güvenilir Heri birun. her daim yanayım unutmayın Değerli.

Arkadaşlarım özellikle link üzer üy. olduğunuz takdirde en ufak sorunda. bekliyorum Değerli arkadaşlarım sizleri. bilginiz olsun Telegram kanalıma. gelebilirsiniz devam var mı D yanarız. yapma 23 çarp kadar yükseldik Spin. bitmek üzere En azından şurada biri. görelim şu çarpanlara Yazık olmasın. Değerli arkadaşlarım diyorum ufak ufak. artırıyor. tesi. Haydi bir müdahale g arkadaşlarım aldık. mı vaziyetleri yağlama ekibi yağlayın. ufaktan geliyor Geliyor geliyor vurun. ortu sesine oğlum çarpan at Ah seni ben. Faşo burada bir şeyler var mı değerli. dostlarım Yazık oldu biraz ya tam 100x. de bırakması biraz manidar oldu sanki. E bir daha yapıştıralım değerli. dostlarım kapattım gözleri Random. diyorum önerdiğim yerlerden bahsettim. üzülecek şekilde bu oyunları oynamayın. herkes bütçesine göre oynasın kimini 100. lir üzüyor kimini 1000 L üzüyor kimini.

10.000 kimini 100.000 O yüzden Göreceli. bir kavram Değerli arkadaşlarım. ayağımızı yorgana göre uzatalım. oyunlarımızı ona göre oynayalım kazanmak. kadar kaybetmek de olduğunu Ah Dedem. şöyle güzel bir çarpan atmadım hazur. ayaklanmış Oysa ki öttür mi Şöyle artık. ulaz ağımın Oğlu ulaz ağımın Oğlu at bir. çarpan yanacak mı Buralar attık mı. larımızı Değerli arkadaşlarım sulama. yağlama söndürme ekibi Ah ulan sen Ben. şıkır şıkır sensational bam. bam sabah uyamam hayatta uyum kurusun. var mı saru filan olur çarpan 6 oldu. Değerli arkadaşlarım 100e yakın başladık. güzel başladık heyecan Duruk her zaman. olduğu gibi birer tane larınızı. bekliyorum aldık mı vaziyetleri Barışır. mu Buralar güzel 10 oldu choya devam. saplam adık mıc KÇ Ha şu bisiket falan. bırak şu table' diyorum Aynen çarpanı. geçme burayı Tamam uzatma da geldi.

Değerli arkadaşlarım iki de çarpan. atarsa tadından yenmez tam zamanı öttür. öt Ah ulan ah ulan olsun çarpan çok. güzel büyük bir kazanç sağlayabiliriz. buradan Değerli arkadaşlarım bakalım. neler olacak heyecan durdukta Normalde. Mega kasalarıyla oynuyoruz yakından. takip eden değerli arkadaşlar bir küçük. kasa önerisi de çok geldiği için şansımı. deneyek dedim Şöyle yok mu Dedem. çokomelli geliyor çokomelli sever. misiniz çokomelli ik tane yüz gelmedim. buraya yanmasın mı Buralar Taş mı. geliyor yoksa kaç tane taş. lazım şıkır. şıkır sensational bam bam zaba koymam. Hayatta hayatta zabaha koymam Değerli. arkadaşlarım Bence vaziyetleri. bozmuyoruz Buralar karışabilir diye. eklemek istiyorum yeşil biraz çarpan 200. x'i bulduk Değerli arkadaşlarım. fantastik muazzam bir şekilde devam. ediyoruz nerede alacağız olu bilmiyorum.

Ama çok güzel çarpan var şöyle şöyle bir. bx falan filan Muazzam olur değerli. dostlarım uzatmanın arkasından sonra. yani skat ya ekstra fre Spin sonrası. güzel kazançlar sağladım var dedede s. banza gibi değil çok uzatmayı seven bir. oyun değil. Dedem Ah Dedem ya ah bak tahmin ettiğim. gibi ben biliyorum Ben biliyorum şıkır. şıkır. koymam Tamam bozmuyoruz vaziyetleri. Değerli arkadaşlarım sabırlı bir şekilde. bekliyoruz belki devamı da gelebilir. şöyle çılgın şöyle çılgın bir Evet biraz. mor biraz yüzük iki spim kaldı Değerli. arkadaşlarım Muazzam çarpan mız var. gerçekten dillere destan bir şekilde. devam ediyoruz yok mu Bir son dakika. golü karışmasın mı Buralar Aynen yeşil. geliyor mu yeşil cungo yeşil yeşil. gelmesi için ne lazım şu köşenin Ah. çarpan da gelmedi ki olsun Muazzam. katladık kasamız. merdiven şekl ecük devam edelim bakarsın.

Şöyle 10.000 liraya falan buluruz. Değerli arkadaşlarım şöyle güzel de bir. ödüllendirir kendimizi 1000 liraya şu an. kazancımız bile Muazzam zaman zaman. kendinizi ödüllendirmeye ihmal etmeyin. Değerli arkadaşlarım heyecan dorukta. tüile devam ediyoruz gerçekten Muazzam. gerçekten fantastik başladık Ama uzatma. Sonrası zaten dedenin sağı solu belli. olmadığını söylemiştik Hala da kudurmuş. gibi bu aralar g of HMS oyunuyla aramız. bir farklı bir başka güzel Değerli. arkadaşlarım anlatılır gibi değil. yaşamak lazım O conu o coşkuyu Yaşamak. lazım Değerli arkadaşlarım üzülecek. şekilde bu oyunları oynamıyoruz her. zaman böyle o şıkır şukur olmuyor. bilginiz olsun oyunlarımız dikkatli. oynayalım rahat kafayla oynarsak daha da. başarılı olacağını düşünüyorum diye. eklemek istiyorum Haydi cenabettin bir. de direk bakayım kendine.

Gelsin Güzel bir Uzatma daha mı Yok. canım daha neler 9 Çarpın bulduk yine. Değerli arkadaşlarım yi Spin imiz var. şuradan da bir 100x alsak şöyle merdiven. şeklinde yavaş yavaş böyle ben diyor Mon. O diyor yavaş yavaş tamam cck table. bacağını yeter KCK table bacağını yeter. yeşil geliyor mu. Olur tamam Bana uyar 13 Ç yapıştır. bakayım Aynen nım oğlu nasıl geçiyor. gününüz en popüler en çılgın en çok. kazandıran slot oyunlarından biri olan. değerli dostlarım g of Olympus oyundayız. dediğim gibi çok sevdiğim bir oyun değil. ama yakın zamanda biraz barıştık böyle. güzel kazanç Salım Doğrudur diye eklemek. istiyorum g olsun devam biraz daha. olmadı kendim. biraz dah Müsadenizle kovalım de. arkadaşlar bir satın alım daha yapalım. En azından şöle bir hedefim var 10in. olur 1000 lay Muazzam olur muhteşem olur. diye kovalıyorum Umarım tarafa.

Geçmeyiz olmayız tam aradayız zaten. bozmak hayım bağlarım seni bak kudurma. Bu yaştan sonra senin bu yaştan son. kuduruk. çekilmez çarpanla başlay. bir tane kırmızı atmaması derken Kırmızı. da attı bir tane kum. saati bu olmad ama olsun Değerli. arkadaşlarım uru attı çarpanı güzel. biraz daha şöyle ik 3t bizim olsun aynen. be çarpan yerde. dursun slama söndürme Uyumadın değil mi. Kardeşler gezdirmeye devam gezdirin. gezdirin gezdirin gezdirin. Aynen. olur sever misin çarp ekmek düşmanı seni. cenabettin seni. bozma yine bu 12 çarpan gitti bak bu. kötü oldu 12i yakalamamız lazım şöyle. kaymaklı bir şekilde dolu dolu. yakalamamız lazım Değerli arkadaşlarım. bu tur da kötü gidiyor. ya güzel kazancın sonrasını niye. getiremedik Vallah dursak mı Değerli. arkadaşlarım bir adet dah alımım olm. ufak bir kendimiz. ö nerde bulunan arkadaşlara selamlar.

Olsun buradan küçük kasa Gates of. Olympus küçük kasa oyun önerilerini. bugün gerçekleştiriyorum Değerli. arkadaşlarım bakalım güzel başladık. 5.000 küsür kadar görmüştük ama devamını. bir türlü getiremiyoruz nazarlık. birdenbire şöyle bir daha. değdirdim. değdiriyorum gezdirmem lazım artık buum. tam zamanı sana su veren itfai hortumunu. Ne yapayım seveyim. diyelim kötü oldu Değerli arkadaşlarım. ne kadar kötü geçeceği aklım ucundan. bile geçmiyordu inanın Ya hele ki şu son. satın alım var ya tamamen ocağımda incir. ağacım dikti şu anki şu satun alım var. ya ağzımıza etti ya bu neymiş böyle ya. vallahi boşlu çıktık ya. bundan bu saatten sonra durmanın bir. anlamı yok bakarsın tekrardan aynı. yerlere geliriz kapattım gözler değerli. dostlar Random bakam bakım hadi bakalım. Nereye denk gelecek bir çokomeli falan. var mı görek şunu artık bir güzel.

Başlayalım artık bu kadar üst. vermemezlik. Vallahi sıkıntı oldu Değerli. arkadaşlarım kaç tane satın alım yaptık. ya illaki bir tanesine vermen lazımdı ya. Bunları buraya bir çarpan. artıkın oğlu ul. centin sonp oyun bti arkadaşlar YP atı. yi gördün. olu da var başoluk tarafı da. var Tekrardan başa mı döndük peki öyle. duruyor son dakikada bir tavşan. mavşanoğlu. buraya kadar mıydı Aşkımız Şaşkın muyuz. Hepimiz bir daha dönüyormuş buradan. şöyle büyük kazanç falan filan yok canım. o treni o treni kaçırdık değil mi Evet. biraz kaçırdık gibi Canımız sağ olsun. Değerli arkadaşlarım dediğim gibi küçük. kas oynan arkadaşlar zaman zaman. kendilerini ödüllendirebilirim. şöyle tekrardan 1000 lirayı falan. görseydik olurdu aslında ama ya bak. tuttuk bir defa bırakmıyoruz. bırakmıyoruz dalı öyle müdahale ediyorum. böyle müdahale ediyorum burada bir şey.

Var mı biraz Yürüsem mi artık biraz. yolunu şaşırsa mı artık zımın çocuğu. seni Oyun Bitti çarpan atıyor Değerli. arkadaşlarım son 5 Spin artık umutların. tükendiği yere doğru böyle Zan deyip de. tükendiği yere doğru gidiyoruz Şu ortaya. patlatsam bir tane kum saati gelirmiş O. da. gelmedi yok mu İki tane Taç Mesela. buraya yok mu Bir çarpan Yakak burayı. Dedem artık yapacağın işi senin Neyse. değerli arkadaşlar biraz da şöyle sapla. model deneyelim bugün olmadı inşallah. benim yerime Sizler kazanırsınız diyorum. bu güzel başlangıcın devamında Evet çok. da çok da güzel olmadı. Farkındayım bir sonrakine diyorum artık. yok mu Bir ara ödeme Dedem son 30. liramız da kapatıyorum gözleri bastım en. yakın zamanda. Aha ul Cono ul çarpan atmazsın ki Skater. varmış ni Bebeğim bir de dönüyormuş. Buradan sonra 30 Yok canım Mesela yani.

Değil mi Yakar mıyız burayı son 30 T. değerli dostlarım son 30 tl'den. tekrardan 700 başladığım yere çıktık. neredeyse bir de öttürür müş buradan Ah. bak burası güzeldi Buray Tutay şöyle. Heden şöyle geçiyoruz arkaya geçek artık. şu arkaya yapalım Haydi kız attık mıı. Değerli arkadaşlarım totem yapalım birat. like atalım bir müdahale ettim bakalım. şöyle buradan M bir tane yüzük gelir mi. geldi güzel ik çarpan geli yüzük de. gelsin ufak Cono ufak gezdirme sulama. ekibi yağlayın kardeşlerim dönüyoruz. başladık bir defa zaba koyamam soruyorum. ve yorumlarınızı bekliyorum sever. misiniz zı koyarsınız diye en popüler en. çok kaz Ah ayağım Ç. delleniyorum en çok kazandıran en. fantastik stot oyunlarından biri olan g. of Olympus oyun son 30 liradan umutların. tükendiği anda hatta bırakmıştım oyunu. Hatta vedalaşıyor Değerli arkadaşlarım.

Tekrardan Uyuyan dev uyandırdı daha. zabaha koymam bunu vaziyetleri. bozmuyoruz değerli dostlarım inanıyoruz. döneceğiz buradan tekrardan En azından. şöyle bir Cono ufak böyle bir yolluk. falan filan istiyorum İstiyorum da. istiyorum. haydi haydi nep gib Dedem saplamak. istiyorum. Dedem çarpan daha geldi de güzel kombo. yakalayamadık değerli dostlarım. neredeyiz şöle kafam karıştı kafa. gidiyor şu an 100i bile bulamamış ya. daha iyi olmalıydı. Burası Ah seni ben Gitti güzelim. çarpanlar 5 liramız var kasamın yarısı. duruyor devam değerli Dostlarım bir daha. saplak bakayım Bayağıdır Max finin de. alamıyorum şöle Max finin gelmese mi. yanmasa mı Buralar yeni bir rekor. kırmasa mı değerli dostlarım tutuşmasını. Buralar Cono olalım mı Cono olmasın mı. Cono conosu olur mu tatlı olmaz. ki Aynen Biraz mor biraz daha çarpan.

Şöyle Aynen sıç diyeceğim s diyemiyorum. kus kus işte kus kus kus kus Baby Öttür. bakayım nasıl öttürüyor bir görek. endamını şekar şek. Hadi. dede biraz morat Aynen Biraz çarpan. Buray çarpan bir değdim. bakalım yapamadık değerli. dostlarım çok tatlı şeyler kaçıyor sanki. değil mi hissediyorsun değil mi aynı. benim gibi geldi mi. kupa 15 çarpan yine çarpan çok Muazzam. İnşallah bu da boşa gitmez değerli. dostlarım bu çarpanlar. da mor. geldi olur iki tane kupa Niye atmadın. buraya hala anlat sana biraz alımın oğlu. nice diyelim 100 x'i bulduk 6 Spin. çarpan Muazzam şöyle tekrardan 1000. Liraları falan görsek tadından yenmez. değerli dostlarım çok tatlı olur. saygıdeğer arkadaşlar morada geliyor. almış mıydık vaziyetleri yağlama ekibi. yağlayın yağlayın skatter lem de y y y. oh suyundan da yok mu Dedem biraz daha. çarpan yok mu Dedem.

Derlenmiş dönüyoruz değerli dostlarım. son millerden son 30 ladan dönüyoruz. bozmuyoruz vaziyetleri şıkır. şıkır. Sensation yanık seni yanık seni tüye. başladı Bir sürü spiz var bir de uzattım. uzatmanın altına bir şey old Ben. düşünüyorum Değerli arkadaşlarım şuradan. şöyle güzel bir karımız da yapalım Ne. olursa olsun kar yapalım. döndük. döndük Haydi ya da böyle bir hat satalım. daha mı yapsak çok da Emek var şöyle. kendimizi ufakta bir ödüllendir mi. Bilmiyorum aklıma deli sorular geziyor. Şu an şu an çılgın sorular geziyor. aklıma Değerli. arkadaşlarım gelmiyor ki. devamı güzelim çarpanlar var. ya l. memoo hortum ve. mu buradan bir şey çıkar mı Mesela kum. saati filan iki tane kum saati iki tane. kupat Yakak burayı komple at kum. saatinde yok kak. burayı nereye atıyorsun 10 çarpanı şöyle. yapalım güzel döndük ama bir altın vuruş.

Yapalım değerli arkadaşlar belki bakar. devamı da olabilir son 30 liradan 1200. laya kadar tekrardan çıktık film tadında. ilerliyoruz kasamız da toparladık şöyle. bir tane de altın vuruş yaptık. bakarsınız oh çarpanla başladık Bakarsın. yeni rekor kırarız biliyorsunuz. seviyoruz rekor içini Hastasıyız bir. defa sabaha koymayı sevmiyoruz Değerli. arkadaşlarım bir çılgın alım daha yaptım. güzel morda geldi Buraya çarparım. Muazzam güzel güzel Yong olamalı böyle. gezdirmeli sulama ekibi çaprazdan. çapraza sulayın kuru yer kalmasın atıyor. attık mı larımız Değerli arkadaşlarım. yanacak mı Buralar Peki neler. düşünüyorsun güzel bir kazanç elde. edebilecek miyiz Değerli arkadaşlarım. Bilmiyorum vallahi kaçtır böyle güzel. çarpanlara çıkıyoruz ama bugün biraz. Nazar tarafımız da var burası çarpanı. geçme Olur uyar. Aynen Tamam megam zı da aldık 50 x'i de.

Geçtik çok da gözüm yok bir 200 x'e ben. okeyim gibi ama o anı yine bir görmek. lazım değerli. arkadaşlar. hastalanabilir kestiremiyorum şu an. buraya bir çarpan artık gelsin çarpan. diye kombo yok. Ne yapacağız bu çarpanları böyle. yalandan yalandan ne yapacağız. bunları şuraya bakın 20 çarpan oldu. Değerli arkadaşlarım 3 bu5 yaşından beri. dayanamam. sonın frl yerindeyiz tam fr yerindeyiz. sonrak de hiç ödemeyi sevmiyor ki bu. oyun ya öyle de bir öyle bir fao tarafı. var bu oyunun var ya son Spin. bakın değerli dostlar olmadı. yine bir daha yapıştırsak mı duramayız. ki koymam film tadında devam ediyoruz. Değerli arkadaşlarım heyecan dorukta her. zaman olduğu gibi popüler çılgın Çok. kazandıran so oyunlarından biri olan. Sizler tarafından da bir sürü büyük. kazanç videosu gelen oyunlardan biri. olan g Of o oyundayız aradığımızı.

Bulamadık herhalde Evet yine oyun. bozuldu şöle bir daha. değdim çarpan gördük güneşi gördük. GD tutk demiyorum da gördük. diyor Herhalde olmayacak Bugün bizim iş. değerli dostlarım çok gittik çok geldik. son 30 liraya düştük bir daha yükseldik. ama olmuyor gördüğünüz gibi yani devasa. çarpanlar yakaladık 20 çarpanlar 30. çarpanlar arka. planda Ama olmayınca olmuyor. tarafındayız ya. bugün Şura bakın 20 çarpan oldu ya Y. lağımın oğlum ul. lafo Neye yaradı. bu hiçbir conosu yok hiçbir al benisi. yok yani. bunun yine aynı terhane oldu yine 600. liraya düştük bir daha yapıştıralım. değerli dostlarım ya bir maxin mi. sıkıştı acaba Araya bir de Max Wi yeni. Türkiye rekoru falan kırıyor musu son 30. liradan 30.000. liraya mı acaba Yok canım daha neler bas. deden bir 100 çarpan Şuraya bir 500. çarpan bas deden Şuraya bir şey.

Deneyeceğim Neyse 6 Biz nerede göreceğiz. 500 çarpanı en son 100 liralık satın. alımdan görmüştüm Maxi yarım milyon. kazanmıştım en çok kazandığım oyunda bu. oldu Değerli arkadaşlarım bilmeyen. arkadaşlar da eski videomu da. izleyebilirler. Dedem tut işte hensen Dedem bir daha. değdiriyorum. inatla çok uğraştırdı Bugün biz Değerli. arkadaşlarım niye böyle yaptı O Kimden. ötürü böyle yapıyor kaşıyor değil mi. kaşu var değil mi geçemedik bize ne suç. var alam geçemedik arkaya basamadı nye. basamadı nye. şapla Bakın vallahi basamadı. yani son 5 uzatma mı. yok 11 çarpan oldu bir müdahale daha. edelim değerli. dostlarım Buradan da bir şey. çıkmayacağına göre biraz da Farm atarız. günü de noktalandı Değerli arkadaşlarım. diye umuyorum son 400 liramız var bir. satın alım daha yapsak mı 1000 lirayla. gelmiştik Hadi bir daha deneyelim.

Dediğim gibi Max fim Bayağıdır almıyorum. bir Max fim mi geliyormuş yoksa Yok. canım neden bir 5 çarpan soksana. şöyle Şaka maka 10 çarpan attı onu bile. tutamadık ya Ne 5. olur mor geliyor mu sar. mor çarp gelsin bir çok tatlı Burası. t bir müdahale. edelim dah iyi olur arkadaşlar umutlar. tükendiği andayız yine. ya bütün şansımızı kullandım gibi. duruyor Değerli arkadaşlarım pengen. yapamadık bu. neymiş L bir tane taş atacaksın. ya 9 çarpan var spinner bitmek üzere. Değerli arkadaşlarım ufaktan veşm. başlayalım totem yapalım vedalaşma. Totemi yine tutamadık yine tutamadık. enseden vedalaşma Totemi. nedir şöyle birkaç tane daha deneyelim. Değerli arkadaşlarım merdiven şeklinde. bir sapla modeli Az önce sapla model son. 30 liradan. dönmüştük bu sefer bir cacuk olacağını. düşünmüyorum bana. sorarsanız sizleri de çok seviyorum Bu.

All Devices iOS Android Chromecast