ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 e-Devlet'te parayı bulduk. Siz de kontrol etmeyi unutmayın!


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

E. herkese Merhaba sevgili teknolojioku. takipçileri bugün yepyeni bir nasıl. yapılır videosuyla karşınızdayız Üstelik. bu video arkadaşlar size para. kazandıracak bir video bakın iyi. dinleyin bizi ve iyi izleyin burada. anlattığımız şeylerle Belki de sağda. solda unuttuğunuz bir paranızı bu. şekilde bulacaksınız peki Ne anlatacağım. ben size Bu videoda buydu Arkadaşlar bir. dönem 5 sistemi vardı biliyorsunuz Hala. da var ama bir dönem zorunlu tutulmuştu. Ben sistemi ve biz farkında olmadan biz. çalışanlar herhangi bir şekilde. sigortalı çalışanlar otomatik olarak bu. sisteme dahil edilmiştir ve belki de siz. farkında değilsiniz Belki de. bilmiyorsunuz ve sizin adınıza bir. yerlerde Para birikmişti olabilir Mesela. şimdi ben de sizlerle beraber bakacağım. bakalım Benim hesabımda para var mı bir. ne yapmamız gerekiyor Nereden bakacağız.

Bu soruları merak ediyorsunuz değil mi. Hemen söylüyorum önce edevlet sitesine. giriyoruz Bu uygulamadan da. yapabiliyorsunuz bu sitesinden de bize. web sayfasından yani internet üzerinden. giriş yapıyoruz türkiye gov tr adresine. girdik kullanacağımıza girdikten sonra. yapmamız gereken şey şu arkadaşlar. Takasbank yazıyoruz buraya arama satırın. üstüne Takasbank yazdık ve en kırmızı. vurduk şimdi Takasbank bireysel. emeklilik bilgilendirme işleme zaten. genelde En üste çıkıyor Arkadaşlar şimdi. bir tıklayalım buna ve işlemlerimiz. devam ediyor şu anda diyor Şu anda bir. sayfa geldi bize Şimdi bana burada belli. şeyleri görebiliyorsunuz belli bilgileri. işte kurum nosu diyor kurumadı diyor. hesap nosu diyor sözleşme türüdür. otomatik katılım yapmışım ben mesela. durumu kapalı diyor hesap açılış tarihi. 04.2018 diyor böyle bir bize bir bilgi.

Veriyor şimdi burada Yukarıda bazı. bilgiler daha var sadece bununla. kalmıyor şimdi bunların hepsini tek tek. gireceğiz Merak etmeyin hepsini. bakacağız şimdi burada bir genel fikir. verir Demek ki ben bir otomatik olarak. Ekim Ayın dördünde 2018 yılında Bu bir. katılım yapmışım şimdi bak yaparım de. tıklayıp bakalım Buradan böyle bir. şeyler var tarihi var sorgula diyoruz. işlemimiz devam ediyor diyor ve burada. bir şey çıkmadı bana size bir ses. çıkabilir Bu arada Bunların hepsi kişiye. göre değişeceği için bana çıktı ama. çıkmadı ama size çıkabilir O yüzden ben. tekneler çıkacağız gösteriyorum tekrar. geri dönelim hareket raporuna bakalım. Buradan da bir sayfa çıkıyor burada. hiçbir şey dokunmadan sorgula diyoruz. aşağıya doğru Elif sorguluyor işlemimiz. devam ediyor burada bakın bahçede. fırında bir şeyler de açıktı ekstradan.

Şimdi ben ne yapmışım yine aynı tarihi. görüyorum Ekim ayının dördü ve 2018yılı. bir açılış yapılmış 26 lirayla Daha. sonra da otomatik katılımdan gelmişim. ben tarihinde görebiliyorum burada yani. dördünü de girmişim Ekim ayının 16'sında. çıkmışım Siz belki çıkmadıysa nız. bilmiyorsanız Eğer bu sistemden. çıkmadıysa burada farklı rakamlar farklı. paralar kimisinde 300 lira kimisinde. 500L kimisinde bin lira kim bu içinde. 5000 de çıkabilir arkadaşlar o yüzden. buralara girip bakmamız gerekiyor bunlar. tamamen Kişiye göre değişir yani ben de. burada 76 da görünüyor ama siz de 300. olabilir 500 olabilir Burası artık sizin. durumunuza bağlı biliyorsunuz burada. bilmiyorsunuz ama buraya gelip kontrol. etmeniz gerekiyor tekrar hesap durumuna. göre bilmeseler Şimdi şöyle devlet. katkısı tatile Bir bakalım işlemini. devam ediyor diyor burada bir katkı bunu.

Çünkü ben zaten İptal ettirmiştim tekrar. geri dönüşüm toplu bakiye sorgulama. geçelim yine sorgula dedim Aslında Az. önceki sayfa tekrar gelecektir tahmin. ediyorum Evet seçilen Kriter ve. görevleri bulunamadı diyor tekrar geri. dönüyoruz ve top paket sorgulama Az önce. Aslında yaptığımın aynısı bu tümü. diyorsunuz onlara şurada tarih olarak. Evet burada birazcık daha farklı gibi. 2015 gidelim mesela 2015 ocak ayından. itibaren. bugün tarihine göre ki bugün ayın 10'u. 10 Ocak 2022 Sorgul atıyoruz ve aslında. az önce geldiğimiz sayfa yine karşında. çık bu burada işte 76 49 lira otomatik. bir katılım cayması olmuş Muhtemelen bu. benim hesabıma yattı ben de o parayı. ezdim diye düşünüyorum Eğer siz bu. işlemi yapmadıysanız yani iptal etme. işlemini yaptırmadıysanız bu paraları. buradan görebiliyorsunuz Arkadaşlar.

Şimdi gelelim rakamı gördüğünüz 300 lira. 500 lira 1000 lira Neyse artık bu sizin. efes'teki kalma sürenizi göre değişiyor. Peki bunu nasıl alacaksınız Şimdi ben de. çıkmadı bizim örnekte ama sizin önünüzde. muhtemel orada bir sigorta şirketi adı. yazacak işte Axa Oyak yazabilir başka. şey yazabilirdim herhangi bir sigorta. şirketi onu arayıp benim bu bu şu. numaralı Kördüğüm numara çıkıyor Bazı. sigorta numarası şu numaralı sigortam. var besin var bu besteki ben paramı. almak istiyorum diyeceksiniz ve onlar da. size neler yapmanız gerektiği konusunda. yardımcı olacak yani burada görüyor. olmaz bu parayı buradan alabileceğiniz. anlamına gelmiyor sizin sigorta. şirketini arayıp benim şöyle bir besin. var bu besteki Paramı almak istiyorum bu. çözüm istemiyorsanız da orada onu tutup. daha da büyük Evet siz oto tercih.

Tamamen size kalmış durumda burada. anlattığımız şeyler tamamen bizim Kendi. yaptığımız ve en azından bulduğumuz. örnekler üzerinden yerli Sizin farklı. örneklerimiz olabilirsiniz destek almaya. devam etmek istiyorum bir Siz gerçekten. de bir işte bir tercihinize yapmış. olabilirsiniz oradaki karar ve. yapacağınız şey tamamen size kalmış. durumda Arkadaşlar hep bir nasıl yapılır. Videosunu daha sonuna geldik bu videoda. sizlere para kazandıracak çok güzel bir. ipucu verdik anlatması bizden uygulaması. sizden sevgili takipçilerimiz. izleyicilerimiz YouTube kanalımıza abone. olmayı bizi aynı zamanda Instagram. Twitter Facebook gibi sosyal ağlarda. takip etmeyi unutmayın Bu arada hepinizi. teknolojioku.com a de seni bekliyoruz. orada çok güzel teknoloji haberleri ve. çok güzel çektiğimiz yer alıyor orada. ziyaret etmeyi unutmayın Kendinize iyi.

All Devices iOS Android Chromecast