ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Dolandırıcı Bize Para Gönderdi! | Aylık 30.000 TL Kazandıran İş Fırsatı


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

A Word tekno dan hepinize Merhaba. arkadaşlar yine bir klasik dolandırma. videosuyla karşınızdayız bugün Tabii ki. dolandırıcılar yerinde duruyormuş yine. bir yöntem değiştirmişler iddiaları şu. bize günlük Biz oturduğumuz yerde. evimizden çalışacağız ve 803 bin lira. arasında para kazanabileceğiniz onların. istediği şey yaparsak bakalım bizden ne. istiyorlar. günlerdir çevremizdeki birçok kişi. mesajlar geliyor ve burada çeşitli iş. fırsatları olduğunu söylüyorlar Neden. Çünkü şu an biraz ekonomik sıkıntıdan. dolayı insana sürekli para durumlar ve. yeni bir iş kolu icat ettiğini söylüyor. bu insanlar üç farklı yerden mesaj. gelmiş üç farklı kişi ama mesajlar. birebir aynı tek farkı numaralar ve. gelen hesaplarının isimleri mesajla şu. şekilde herhangi birisini okuyorum. Merhabalar Amazon'da işçi alımı. duruyorsun açık pozisyonda nedeniyle.

Size evden pasta çalışmaya davet. edeceğiz maaş aynı gün ödenecek günlük. 800d 3000 lira arası otomatik olarak. eklemek için bağlantıya tıklayın ya da. bir tane WhatsApp numarası vermişler. Şimdi sen bakıyorsun diyorsun Hadi bin. lira olursa 10 O ne oluyor Bir ayda en. az 30 bin lira para Sizde tabi. ellerimize oluşturuyoruz böyle Tamam biz. bu işi yaparız falan her şeyi Yani bizim. ama diğer mesajlar ayrı Burada zaten. Yani görüyorsunuz Bir tek numaralar. farklı Şimdi burada ben bunların üçünü. de yazacağım Bakalım hangisi cevap. verecek ilk onu üstünden devam edeceğiz. Ama hep mi onlar pek olacak Bu kez de. biz pek bir WhatsApp hesabı. oluşturacağız kendi numaramızı girip. insanlara vermiş olmayalım Yani adımız. ne olsun mümkünü Bak şimdi fotoğraf. çekiyorum şu öldürüyoruz. Tamam bu fotoğrafı da profil fotoğrafı.

Olarak koyuyorum En azından yüzün toplu. öyle değil Oysa oluştururken Ben şu. numaraları Hemen kaydedeyim bakalım. Tokatçı bir Hoşgeldiniz çevrimiçi. kalmışken ilk aklımıza mesaj atayım iş. fırsatı için yazdım araya çok ihtiyacım. var diğer arkadaşla yazıyor çevrimiçi. değil ama gelirim inince ara vereceğiz. Ege Bölgesi'nin aşağı bir iki saat geçti. aradan ve birkaç tane Tokatçı bize geri. dönüş yaptı Biz bu süreçte bayağı bir. arkadaşlarımızdan alarak birkaç tane. daha Tokat ya ulaştık bir tanesi dönüş. yaptı ve Merhaba ben müşteri hizmetleri. çok istiyorum ama yazmadıysa ben de. hiçbir şey bilmiyorum neyse bu iş günlük. 500 lira ile 3 bin lira kazanmanıza. yardımcı olabilir Size kısaca anlatmam. Amazon'da anlaşmalı Amazon Trendyol. Hepsiburada Bunları hiçbir alakası yok. Bu durumun işiniz şirketin ürün. satışlarının artmasına ve ünlü.

Sıralamaları iyileşmesine yardımcı olmak. bu tüccarlarla çalışabileceğiniz Ramazan. işidir Ancak bu için hesabınıza enaz yüz. yüze bakacağız olması gerekir ve Tüccar. size 3 göre verecektir Bu görev. yaptıktan sonra size ödeme yapılacaktır. belki yöntem çevrimiçi mağaza hesap. açmaktır görev size otomatik olarak. atanacak tamamlamak istediğiniz görevi. seçim tamamlamak için görev yeniden. yükleyin ödül almak için görevi. tamamlayın anapara ve komisyonlar. hesabınıza çekin. Çok uzaklardan Ya tamam nasıl. yapabilirim dedim ona göre versen GTA5. oynuyorum geldim şeye nefese bana göre. veriyorsan alalım görüyoruz bunun için. sana bir şey söyleyeceğim Az önce sizi. bizlik bir anda senden ne oldu kanalıma. Turgut Uyar noktası Ama bulamadım. kullanıcı adı telefon parola. duvarı anlatamıyorsun ki. bu kağıdınızı müşteri hizmetini gönderin.

Kremini. onurlu daha önce de söylediğim gibi. görevleri tamamla bilmeniz için bu. çalışmada 100 lira olması gerekiyor. çalışmamız bittikten sonra bu hesapta. süper hemen çekilebilir dedim ki beni mi. para yüklemem gerek Yani adamlara Tamam. Bunu hiçbir anlamı olmayan bir ses attı. bana link farklı hepiniz nokta top. yazıyor Bizim kullanımı farklı bir şey. dedim ki abi fazla param yok ki ben para. kazan ile girdim bu işi Evet sadece 100. lira ve İşe giriyorsunuz Efendim şarj. etmeye tıklayacaksınız Tamam şarj ederim. minimum 100 lira Tabii 200 lira burada. Beyefendinin adı yazıyor Şimdi ismini. söylemek istemiyorum Çünkü daha önceki. dolandım videosunda oldu Belki bu da. çalınan bir hesaptır dekontumu adamı. gönderiyorum siteye yükleyeceğim önce şu. an şarjı Onaylıyorum para çıktı bizden. Belki de son 100 liram da belki başka.

Param yok ve tek hayalim şu aşağıda. Kayam 30005000 10000 20000. kazananlardan bir tanesi olmak. eğitmeniniz tekrar giriş yapmanıza. yardımcı olacaktır Merak etmeyin Çünkü. ben hesaptan attı Hesap yok ortada ne. yapacağım şimdi onu istediğiniz kadar. sorun benim insan gitmek üzere Efendim. Sen eee iyi misiniz Bence çok tanıdık. geldi bu yüzden dayanıklı değilim. kalecilerin değilim hangisi bu. Hatırlayamadım ama farkettiğiniz üzere. bize bir oraya bir oraya orada ne. dolandırıyorlar paranızın gelmesini. bekliyor Hangi paramı gemisindeki. maskenin atın için bir daha girip. bakıyorum hangi paranın Acaba ben. vazgeçtim paramı geri istiyorum Cevap. vermediniz. en son param da paramı geri alabilir. miyim mara yok hesapta nasıl olacak. hemen sabırlı oluyorsunuz Siz para. hiçbir yere gitmiyor sen ben yıl. Translate mesajı gibi atıyorlar ya.

Kimseye normal bir dille normal bir. şekilde iletişim kuramıyorum o hocam. olduk şimdi de ya tekrar mesaj attım. hocam diyor artık hocam para mı istedim. vermedi harbi Yeter sıkıldım Aha 100. lira para hesaba geldi toplamaya başla. komisyon yüzde yirmi gelir 12 lira Evet. şu an iki dakika 35 saniye var ve. Bekliyoruz bakalım daha sonra ne olacak. kalan zaman bitti galiba ana sayfa 120. şekilde dik banka kartınızı Bak. şimdi şöyle bir balığımızı girelim. bakalım ne olacak çekiliyorum 120 120. birinin tamamını çekmek istiyorum. gelmedi gelmiyor nerede Param ve. hesaplara geldi. mı geldi Bu gerçek olamaz oğlum bir. sıkıntı var burada bak Efe'yi Muhammet. yt ya vallahi kendimizi toplamamız biraz. zor oldu genelde parayı Kaptan taraf. olduğumuz için 12 dakika hava almaya. çık Arkadaşlar şimdi devam ediyorum. yukarıda gittim bunu söylediğimde de.

Arkadaşlar tam bazıları O zaman biz de. deneyelim mantıken 20 liramız olsun. fazla dediler ama ya bu kayıt altına. yapmayı çok isterdim benim dışında de. yeni kişide para direkt yok oldu uçtu. gitti ama ya böyle direkt engellilerle. gelirler falan ama beni herhalde paraya. ihtiyacım var falan şimdi çok yaptığım. için çok sevmiş olacak Belki ben de. biraz daha oynamaya devam ediyorlar Ben. de daha fazla yatırmak istiyorum falan. filan dedim bana dedi ki bir görevi. tamamladığınız şimdi ek 503 bin lira. ödül almak için aşağıdakilerden birini. seçin 500 TL yatırın 200 TL alacaksınız. toplamda 700 TL çekeceksin 900 yatır 380. TL yani şu an bana şunu diyor sen bana. 100 lira verdin Ben sana 120 verdim bak. gördüm ben güvenirim benden para. alabiliyorsun şimdi ben hemen 500 ver. diyor para gönderiyorum Evet 500 lira.

Gönderdim tekrar Bu olaya devame Evet. arkadaşlar Madem bir saadet zinciri. derdindeler o zaman yüzlü sade zincirine. katılalım bakalım ne olacak sonuçlar. Çiftlik Bank gibi ünlü dolandırılma. olayları da aslanın saadet zinciri olayı. ortaya çıkıyor Çünkü kazanıyorsunuz. Kazancı daha çok yatırıyorsunuz daha çok. kızıyoruz o zaman daha çok. götürüyorsunuz hatırlıyorsunuz Belki o. zamanlar evin arabasını satanlar falan. vardı Sırf o sadece zincirli bir yerden. daha iyi olmak için Ama sadece. zincirleri ilerleye bilecek ya da. geleceği olan sistemler değildir Enes. onu bir şekilde kırılır bakalım bu da. kırılıyormuş şimdi 500 lira gönderiyoruz. Bak burada bir de aşağıda ortaklara. GittiGidiyor lütfen yok falan yazmışlar. burada sayfa yeni dediğimizde bin lira. gönderdim salak bildirildi buraya. toplamaya başladı hemen hemen hemen.

Hemen hemen mens boxsız 600 lira ne bak. sürmüş bu kardeşimle koruyorsunuz orada. 30 liraya zaman bir saatimi What. epilasyon maliyeti 500 TL'ye aldığı para. geri gitti hocam 600 acının sıfır kaldı. artık son siparişiniz kaldı ve 600 TL. ödememiz gerekiyor Bu yüzden şimdi. tekrar 600 TL yüklemeniz gerekiyor Bu. senin geçici Sen hiç mi 500 yatırdım bir. şimdi 600 mü o zaman gerekiyor. Ey filminute lt bunun sonu yok gibi. duruyor arkadaşlar ama 600'e. gönderiyoruz gönderelim göndermişim. izle6 sırasında yolladık Afiyetle yesin. haram zıkkım olsun diyorum işte Zerre. beddua ederken de bu insanlar acımıyorum. İddaa 30 lira cunda'ya yeter 600 TL iş. acele Bir yatağınızda yatırımınız. değerli olduğunu anlayacaksınız ve. edebiyat yapmış 600 lira geldi 600. liramız hemen toplamak toplamaya başla. hemen hemen hemen bu ülkeleri 20 lira 20.

Liraya Aksaray'da sahne olacak dur. bakalım ve sipariş kontrolümüz başladı. kalan zaman 3 dakika şimdi anlıyorsun. kadınına gönlünü bana gerizekalı. muamelesi yapıyor ya ve 2160 lira. hesabımıza görünüyor ama hesaptaki. parayı çekemiyorum bugün için henüz. tamamlamamış Siparişlerim var Yeniden. sipariş A bu parayla diyor Büyük. ihtimalle Yine boşta kalacak para şu an. son vermek istediğini siparişi. veremiyoruz 25112 lira içerdeyiz İki. ünlü sağlık raporu iki gözün sağlamış. olacaksınız yani Komisyonu çok O ne. kadar kazanacağız hesaplayabilirsiniz. Tamam için ne yapacaksın şarj kalmadı. şarj diyor ya Ya ben Bak küfür edeceğim. Ha şu anda arkadaşlar olanı söylüyorum. yüzleri yolladık 120 yeri var değil mi. 500 istedi 500 verdim dedi ki bitirmek. için 600 da 600D verdim 2167 geldi ama. bu ilk görevim üç tane getireceksin öyle.

Paranın toplamı alacaksın tekrar 2160. döndürmeye başladım Orada iki tane ürün. olabilir ve şu anda bir adet saçma sapan. bir ayakkabı var ayakkabı Dönmez burada. 25112 TL ikinci görevini tamamlamak için. 1500w daha yatırmam gerek ama gelecek. 500600 bin 500 demişim ben bunu verdim. O para da geri gelecek bana yani bu. gelmiş gibi görünecek senin hesabına. görünecek ben bu paraları yatırmaya. başlayacağım 3. görev bitirmek için. vereceğim diyeceğim 2500 içeride. kalacağım diyecek 112500 ayırma gerek. göre bitirmek için yani olacak Yaklaşık. 4 bin lira para vermiş olacağım ölmek. istemiyorum artık ne kadar paranız varsa. gidecek Hz oraya Belki geri verir yani. karşınıza geri verir ne olacak gönderdim. bunu da içeriyor bununla içeriği buradan. Çık bundan bir Buradan çıkınca bu şöyle. tam 10 liraya tamamla üç kere.

Tamamladıktan sonra Para çek Anladın mı. Anlamadım Anlamadım sinirlendim ha. sürekli para istiyorsun bir de sonu şey. yapalım param kalmadı bitti para Başka. param yok. Üzülmeyin bak iptal edilemez diyor ya. Başka param yok başka ne yapayım ne mi. canımı vereyim Ne olacak şimdi gitti. para işlemi sonra dolandırıcımız çok. belliydi de yağmur 20 lira gelince biraz. farklı hissetmiştim garip hissetmiştim. böyle gidince Hani sanki Beklemediğim. bir anda kullanıyormuş gibi hissediyorum. ve Evet cevap alamıyoruz şu an Efendi. param yok Bitti param 1100 TL geri verin. bu iptal edilemez Bu sistem ayarı ya ne. demek oluyor 1100 liramız gitti Ben bir. kutusunu dolandırıcı diye bekliyordum. çok erken erken oldu ya yaşam. beklemiyordum Bunu o 20 lira 20 lira 20. lira cidden inanmadığımız bir şey biraz. inandırdı ya bir sadece zincirin parçası.

Olmuş olduk şimdi bunu nasıl muhatap. bulacaksınız ki numara dışarıdan. numarası link resmi bilin ki. gönderdiğiniz hesabını içinden adını. kapattım Çünkü büyük ihtimalle zaten pat. O başka birisinin Banka yasal Belki. sizin dediğinizi Belki sizin hesabınıza. leriniz bir yok çünkü sağda solda. kimlere nereye mailini numaralarını. hesaplarınızı giriyorsunuz onlar asla. başkasına satıyor bu tarz mesajların. telefonunuza geliyor olması bile aslında. numaranızı başkalarına satıldı anlamına. geliyor Evet şu an hiçbir şekilde. yapamıyoruz Orada mısın diyeyim yani. online oldu bakalım bakacak mesajınıza. gitti mesajıma da bakmıyor yani konu. burada bizim için kapandı Gerçekten. canım sıkıldı arkadaşlar ama bizim bunu. yapmamızın sebebi bildiğiniz gibi sizin. böyle bir durumun içinde kaldığınızda. paranızı kaybetmemeniz Bize pizza.

Paramızı kalabiliriz problem değil Yeter. ki bizi izleyen kaç kişi varsa onların. en azından parasını kaybetmeyi cebinde. tutmuş olması bu ekonomide umarım sizin. de gerçekten böyle durumları ihtiyacınız. kalmaz bunları Ne desek boş Arkadaşlar. bu kadar net bir şekilde Gözümün paramı. tuşuna Bayağıdır görmüyordum zaten. diyeceğimiz dedik sizin için yaptığımız. da söyle ki gerçekten Moralim bozuldu. burada üzülüyorum Bunun için biraz. enerji son oldu ama gerçekten lütfen. affınıza sığınıyorum giden Gitti kalan. kaldı En azından Biz 20 sürekli mi ne. güzeldir diyelim ve musibete en azından. hepimiz adına Biz yaşamış oğlum ve bir. nasihat Umarım bu kesildiği için yeterli. olur başka bu tarz dolandım olayları. denk gelirseniz de bize bildirmeyi. unutmayın bilirsiniz için deniz bakalım. Doğrusu yanlışı neymiş Ne kaybederiz ne.

All Devices iOS Android Chromecast