ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Crazy Time | Taktik Nasıl Oynanır Kasa Katlama Kazanç !!#crazytime #bigwin #slotoyunları #casino


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Abi. Selamünaleyküm arkadaşlar. yine bir crazyson gecesindeyiz nargile. bize yaktık kasamız 10.000 TL. aleck açsanız şöyle iki üç kat yapıp. çıkmak amacımız. bakalım bugün ne yapacağız hep birlikte. İzleyip görelim. Hadi bakalım Ülker boş geçtik yeni. geldik oyna Keşan tatlı Herhalde. yok hattımı atma lan Lan. bir dakika önce gitseydik Keşan'da. giriyormuş abi bu şansımız bu işte Aziz. şansınız var. Vay anasını be 2 4 6 8 9 saat on bir. tane 12 tane. yüzük var be lan vurup çıkacak mısınız. be yapma ve yapmalı Şansıma var ya ben. ben oraya yarışma lan. aman olanı. Vallahi çok tatlı bir para veriyor. arkadaşlar verecek bir ihtimal. Bakalım nereye verecek yüzüklere O. 34 35 arkadaşlar. üst taraftan üstünde sağ taraflarda. verecek gününe geliyor ama bakalım. Aynen boş. Üstün altına verdiler. kaç milyon para dağıtmış bakalım 2.

Milyon 293 milyar Vay anasını. şöyle ufak bir. Fiat bayisinin aldık 600 TL'lik. ağabeyimize boş çevirme içeriden Hemen. kötü olsun bizim olsun. Hadi bakalım. kaçı Konuşun lan Lan patik olan yavaşlat. be. Lan oğlum ikisinin arasına durmadı durma. be. onu at bari be. arkadaşlar videoyu fazla uzatmayacağım. buruk çıkacağız İnşallah hadi bakalım. şöyle 1400 TL'lik bayisini aldık. kasanın 8000 TL'ye düştü bu el bir Bonus. ve en kötü bir 10'a girersek güzel bir. şey olur arkadaşlar Hadi bakalım hadi. bakalım. çok. komik klip. bu. konu Philipp lahm lütfen be lütfen be. yavaşlat be. yavaşlatılan geçme lan Lan geçme lan Lan. mükemmel mükemmel mükemmel arkadaşlar. 350 TL miz var yüksek serinin bakalım ne. olacak bekliyoruz ağabey en kötü 12 saat. bizim olsun abi pazara gözümüz yok Hadi. bakalım. 15'lik mükemmel olur Abi mükemmel olur.

Abi 5000 TL temiz temiz ağabey hadi hadi. mükemmelsin be mükemmelsin be güzel oldu. hadi güzel oldu Hasan Uzun yükselti karı. geçti ağabey. 3600 kar dayız. güzel arkadaşlar güzel başladık Oyna. oyna güzel başladı var bir de şöyle. ondan olursak güzel bir şey. ondan vuracağız abi Ondan. olma 900 TL bastık arkadaşlar Ben 10. milyar para on göz Hadi bakalım. açık atarsınız Hadi tadından yenmez. grayson yanındaki ona gelir mi. sürecinin yanındaki on gelir mi dedik. yavaşlat Abi. mükemmel Abi mükemmel ya vurduk abi. vurduk İki elde vurduk abi işte bu da. hissettim oynayacağım oynayacağım. kasamız bir anda 22 milyar 450 TL'ye. çıktı arkadaşlar görüyorsunuz anlatmaya. gerek yok mükemmel oynuyor mükemmel. açık ya da girerse güzel bir şeyler. Hadi bakalım hadi bakalım. çok iyi başladık arkadaşlar İkide iki. yaparak mükemmel oldu.

O 30 görürsek çıkarım abi. böyle boş geçtik arkadaşlar. kol önde geçer lan ona oynasaydık geldin. mi deneyeceksin gelmez ya Zor. sıradaki Bonus kaçık arkadaşlar. göreceksiniz kaç köye gidecek. tekrarlıyoruz abi. açık o yükseltiyorum şöyle. Hatta şöyle 750 TL Belçika'ya atıyoruz. girersek parça koy arkadaşlar benim oyun. biter. Ertaç köye gidersek benim oyunum bir. tane Arkadaşlar şimdi ben söylüyorum. size. Abi en kötü bir 22'si ne alırsam çıkarım. Hadi be paçiko. yavaşlatmaya ağabey. yavaşlatma şimdi bağışlasın abi da. başlasın abi lan UV Vay be yapmayın be. yapmayın be lan çok yaklaşmıştı. arkadaşlar görüyorsunuz ya. yalan var ya olacak iş değil ya tekrar. alacağız arkadaşlar Tekrar arayacağız. sıkıntı yok. Bırak Crazy atma ihtimali de var şöyle. krizi bir 400 TL yapıyoruz. şunu da 350 TL yapalım Ne olur ne olmaz. arkadaşlar 1500 tl'lik başımızı aldık.

Bekliyoruz güzel kardeşimiz güzel bir. Bonus'a girerse konu klip hariç Tabii ki. de boş geçti konusu ona da oynamadık. inşallah onu da atmaz ama. boşaldı ver boş belli. Keşan'da Durmazlar Abi iki veya bir. hatta arkadaşımız Her zamanki gibi. Hadi bakalım sıkıntı yok kasanız Güzel. hiç problem değil. abone ol. bu probleminiz yok şu an arkadaşlar. tekrarlıyoruz bekliyoruz abi Şimdi son. sayfasındaki gördüğünüz patik öfke şansı. tekrarlayacak herhalde de güzel bir. kitabın üst üste olabilme ihtimali var. sayfayı tekrarlıyoruz çünkü genelde. şöyle iki 3'er içinde en kötü 45 50. içinde Bonus'a girecek arkadaşlar. garantisi var. Sayın isterseniz Keşan Geldi mi lan. Lan yavaşlattılar be yavaşlattılar. dibine geldi dibine. bu. kasayı 16'da düşürmeden Bonus'a girersek. güzel olur arkadaşlar. Hadi bakalım hadi bakalım parça kökeş.

Anda yükleyeceğiz arkadaşlar. 350 TL yapalım bin 700 TL'lik başımıza. aldık Arkadaşlar. biraz yüksek oynuyoruz Çünkü. şöyle 2 3 el istedi Bonus'a girerse. kasamız 30 üstüne bile çıkar arkadaşlar. Kredi Tanrısı be. açık o da olur be açık olduğunu Kemal. olur be geldi abi geldi bu her geldi. Bingo Bingo bingo. 750 TL'lik bahsimiz var ben size ne. dedim arkadaşlar son sayfaya bakıyorum. Parti kuvvet yaşantılar. atacaklarını söyledi mi size abi tatlı. çözdük değil. unutmayın aklınızda olsun arkadaşlar. sayfayı tekrarlıyor lar sonbahar işlere. bakın. sayfaya bitmek üzereyken bonuslar. silindikten sonra tekrarlıyoruz bunu. dikkate alarak oynayın kazanırsınız. Arkadaşlar. çok güzel yerde durdu 7 yapmazlarsa. mükemmel olur arkadaşlar 20 veya 48. derse mükemmel mükemmel Hadi lan 20 lan. sola kaynağından solakay lan Lan solakay.

Kırılan anlam be çok güzel 15 15000 TL. miz vurduk mükemmel oldu arkadaşlar. mükemmel. şu 1050 TL oynuyor ve çıkıyorum. arkadaşlar Ark Umarım bitti benim. Keşan. grezi. paçiko diğer daha oynayacağım 450 TL'lik. Çünkü biraz boş geçmek için arada bu. yeni geldiği için arkadaşlar o çıkarsa. birer boş geçebilir ya da tekrarlayalım. sayfa yaşımı Keşan Tatar mı. yavaşlatma saçı köye gider ve arkadaşlar. ama frene bastı kardeşlerim bir hafta. yok abi benim size dediğim gibi olduk. lan Allah Allah Allah. Normalde diğer kulpu yaratsaydı yüzdeyüz. paçi Köyü tekrarladı arkadaşlar. kardeşimiz yeni geldiği için boş geçti. iki üç ay içinde girecek ama ama Bizim. kafamız Biz şöyle. bir arkadaşlar. benim kumarım biter bir Arkadaşlar ben. söyledim mi 23 katı üç katını bulduk. kumbaramız bitti Abi. son elim. gelirse devam edebilirim bu atarsak.

All Devices iOS Android Chromecast