ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 CRAZY TİME KISA SÜREDE CASH HUNT 50X MUHTEŞEM VURGUN #crazytime #casino #bonanza


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Arkasını kesme kanalından Herkese. selamlar sevgiler saygılar dostlarım. bugün 10.000 TL Kafanız var geldik Abi. nereye ustası olduğunuz kristal. boynumuza Usta'nın bugün şöyle bir giriş. yapacağım inşallah buradan güzel bir. kazanç alırız dedik bugün ona çok. güveniyorum Abi şu anda. 18 önce gelmiş ama ben ne yapacağıma. burada o güzel Kazancı alacağız Hadi. bakalım Çünkü bir Uğur'un var benim aynı. bakalım Ona 4 çarpan yandı ağabey 80k. gelirse muhteşem olur evet yavaş da abi. ya Ya ben anlamıyorum seni ya hadi oğlum. yürü be yürü be oğlum yavaş yavaş yavaş. yavaş yavaş dur dur dur dur dur. Ama dur Ama ya Dur ya dur ya doğru ya. Bak hele ya güzel güzel Keşan tqe Keşan. güzel güzel ağabey güzel bu süper 500 TL. ile Keşan'da girdik güzel oldu Hadi. bakalım büyük çarpan bekleyelim Ağabey. dur dur Ağabey dur dur dur dur dur.

Abone ol. mi Evet bunlardan 25K 25 alalım şöyle. tahtasından hadi bakalım hedef tahtası. abone ol. abone ol. bu şöyle tahtasına bir yüzlü tarafını. işaretledik bakalım hedefimiz yani nedir. 55 50 k k Hadi bakalım güzel bir kazanç. geliyor mu Geliyor belli çarpan aldık. muhteşem be bana efsanesin be girişten. 50 çarpanı bulduk Abi çok iyisin. Muhteşemsin işte muhteşem sınav E sen. bir efsanesin dostlarım ne yapıyoruz abi. Devam ediyoruz evet yazılan yaşamaya. devam ki böyle aldık abi Güzel oldu. güzel bir giriş yaptık hadi onu da. şerefin abi Bakalım bunu da hadi bakalım. bin TL'ye girdik güzel ağabey güzel. güzel güzel kendini yıpratmaya gerek yok. Vurgun geldi abii 50 çarpan yine. yakaladık yaşam Tag güzel benim Uğur'um. abi Keşan Hadi bakalım Keşan'da. Olurmusun yavaş yavaş yavaş yavaş yavaş. yavaş yavaş yavaş yavas.

Oğlum ya yavru 12 geç abi için lütfen ya. lütfen ama ya. yok ama güzel yakaladık ha vallahi mi. Evet. bir ilk elden güzel bir kazanç bekledik. geldi abi O çok güzel oldu bu şöyle bir. şubesine bin TL girdim abi İçimde Bir. His Var gelecek gibi Hadi bakalım son. oyunumuz gelmezse Bir de oynayacağız abi. edersiniz Belliydi Zaten. büyük olacak abi büyük Hedef büyük. olursa iyi olur 52 çarpan güzel Hadi. bakalım 55 gelirse bu Güzel olacak. inanıyorum hissediyorum Hadi bakalım 5. yavaş yavaş yavaş olan. dur. Yok şu 1 2 geç abi ya Geç ya vallahi. oluyor artık ya. Şuna bakar mısın. abone ol. Ben 10 10. Benim adım. bu Casper abi. var ya 1500 bastım abi olursun Olmazsa. buradan ne yapıyoruz abi katacağız. hedefimiz 30 ya da 50 kaydı ama biz 30. kaybolduk Oyunun başında kaçmadı kahve. elikkaya gidelim dedik. reşadiyeli çarpan bu Keşan geri çarpan.

All Devices iOS Android Chromecast