ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 CRAZY TİME ÇARK DÖNER BEN KAZANIR KAÇARIM #crazytime #casino


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Tek başına casba kanalından Herkese. selamlar sevgiler saygılar dostlarım. dostlarım bugün 10.000 TL yüklememiz. yaptık geldi Kahve nereye bustas. olduğumuz kristal konumuza dostlarım bu. arada kanalıma. istiyorum çok güzel işlerim var. biliyorsunuz bir. zamanlar biraz ara vermiştim oynamıyorum. Şimdi tekrardan başladık abi inşallah. oynayan varsa beni belirler İnşallah. dediğim gibi. almak istiyorum Evet Evet Evet Evet. süpersin İşte bu ağabey beklenen buydu. Baba güzel bir kazanç aldık Hadi bakalım. haydi bakalım Evet evet evet güzel Ama. gerçekten güzel bir kazanç aldık Ne. yapacağız biz şöyle yapalım ağabey. kendimizi atmadım oynayalım biraz Hadi. bakalım Her Şey Yüz çarpanlar gelir 50. çarpanları gelir alır Kaçarız ara. bakayım evet Hadi bakalım hadi What is. evet evet evet. abone ol. ya. ben bu işin. Piri gideyim diyorum abi ben söylüyorum.

Evet ses gelmedi 5 mi geldi ve 5 geldi. Şuna bakar mısın. ya Neyse. şöyle bir. selam söyle bir şeyler yapmamız lazım. artık. mı. böyle büyüklerim ya Hadi bakalım 500 TL. girdik İnşallah çarp anımız yüksek olur. 20 çarpan dolsa alır Kaçarız Daha Ver. bakayım. evet Hadi bakalım dedik Vurgun gelsin. abi ayrı canım canım Ben senin amcanım. Evet bak çinkoyu çarpan olur mu Vallahi. Neden olmasın ki Abi. piçiko. vallahi Bir kristal olabilir mi Yok. gelmedi yürümedi. la Lan var ya Şuna bakar mısın ya şu bir. iki damla nefret ediyorum ya gerçekten. ya. Hadi bakalım hadi bakalım Melek bak. haydi aslanım. mi Evet. beton Evet kafası düzenli tekrardan. Haydi bakalım. evet Hadi oldu ya bizim çeviri ya düzgün. çevir evladım hadi aslanım. hadi koçum hadi hocam o. evet Hadi bakalım. kristal 4 çarpan olur mu ağabey Bence. olmaz ona Bir kere şans istiyorum ya da.

Onu istiyorum yavaş yavaş yavaş evet. yavaş Evet geç Ant. Evet Evet süpersin İşte bu işte bu. ağabey Keşan Keşan Keşan buradan bir 20. çarpan olursak 20 telefon açacağım. ağabey Hadi bakalım hadi bakalım. bu Haydi bakalım hadi bakalım dedik. güzel bir kazanç ağabey büyük çarpan. olsun ya. bu işler sana bir tıklayalım ya ya. Tavşanlı büyük olabilir Bir. abone ol. ve. tavşana tıkladım ağabey ya İçinde birisi. var 50 50 çarpanları hemen Ne yapıyoruz. buradan Hadi bakayım evet 50 çarpan. olsun ya belli çarpan İçimde Bir His Var. yüzde olabilir Hadi bakayım 5 çarpan. verdin ya Ayıp be. çok ayıp ya Ayıp ya. işine bak gittim Yukarıdaki seçtim ya. Şuna bak ya köşeyi sesine kardeşim ya. Neyse sağlık olsun abi yine çağrımız. oynuyoruz Hadi büyük çarpan bir kere. şartla gelirim ya bence bir daha. gelebilir yaşantıya. 3500 dahaki cumaya bakayım.

All Devices iOS Android Chromecast