ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Bu Taktik Yine Tam Kasa Biterken Kasayı Çoşturdu JETX BURADA EFSANE


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkese merhaba arkadaşlar hepiniz. hoşgeldiniz koyayım bayağı iyi. gidiyor bu tura yetişemedik. arkadaşlar. jetix oynayacağız 20K kasamız var haydi. bakalım bugün kasayı bir katlayalım şu. jetix'te Bu arada çok güzel gidiyor lan. koyayım bu ne. Ananı oğlum 4 liralık ne. bekliyorsun ya Ne bekliyorsun . koyayım 5000 x olmasını mı bekliyorsun. Al koyayım paranı ya. hop. koyayım Sadece buna yetişebildik. Arkadaşlar şöyle videoya devam ederken. kanala abone olup videoya da bir like. atarsanız çok sevinirim bana destek. olmuş olursunuz koyayım ilk dur. 3000 lira bir kar zararla başladık. alacaktım aslında tam 56 kavurmasını. bekliyordum Neyse. 3500 basıyoruz herhalde. koyayım 250x gitti lan o 4 lira. olan Neyi bekledin koyayım Bu. Arada Arkadaşlar oynadığım siteleri. yorumlar kısmına bırakıyorum oradan. ulaşabilirsiniz bozdun mu bozdum çok.

Güzel yine 20K Birkan bek geldi az. önceki zararımızı kurtardık Bu arada çok. güzel bir zamanlama yaptık arkadaşlar. Hadi oğlum. bazen böyle bakıyorum 200x'e gelmiş Adam. 4 lira basmış abi zaten senin kasan 4. lira bastığına göre düşük yani düşük bir. kasam var demek ki neyi bekliyorsun. koyayım Boz geç Yani neyi. bekliyorsun koyayım Boz geç. yani o 2002 bir daha görebilecek misin. sen belki saatler sonra anladın mı. Yapma gözünü seveyim ya Yapma ya Yapma. bunu kendine be. yani tedbirli oynayın Bu arkadaşlar yani. bu koyduğumun uçağının ne zaman. düşeceği hiç belli değil bak girdik. oyuna ikinci turda 28k tedbirli olduğum. için Al şimdi bekle sen beklerdik tamam. 22'sinde de bozabilirdik biz Onu 12'de. bozduk 20x de bozabilirdik ama hırs. beklerdik beklerdik bu yüze. gideceklerdik koyayım Bir bakarsın. 90'da patlar 80'de patlar belli olmaz.

Bak hani ben 50x'i görsem hayatta değil. x de bozmazdım yüzü beklerdim yüzünü. beklediğim zaman da ebemizin . görürdük yani Anladın mı Bunu niye. almıyorsun yani Bak niye almıyorsun aldı. Hadi oğlum uç oğlum koyayım ya. arkadaşlar oynadığım Siteler ve sosyal. medya hesaplarım yorumlar kısmında. oradan ulaşabilirsiniz çok da güzel. bonuslar var bonusları değerlendirin. bunu da Al koyayım ya bazen şu iki. bahisten birini Almıyor ya deli oluyorum. koyayım. Bir de almadığı zaman bazen böyle 2030x. yapıyor 40x yapıyor. oyunu tutup böyle kesim geliyor şu uçağı. kullanan pilotu. şöyle bir risk alalım mı lan. Ananı . Hassiktir. Oğlum ben ne yaptım koyayım ben ne. yaptım. Oğlum az önce ne yaptım ben. Ben az önce ne yaptım koyayım. eşeklik yaptım ya bildiğin eşekli . koyayım. bildiğin eşeklik de koyayım ya. Bak yine aynısı Oğlum ne oluyor bana lan.

Kendine gel koyayım Bir dakika bir. dakika dur oyuna bakmamız lazım Ne. oluyor koyayım biz ne yapıyoruz. lan. Oğlum iki el alsak koyayım şu an. kasa 50 kaydı. bir dakika ya. bir dakika koyayım Ben şunun oğlum. ben ya koyayım ya. ananı ya Senin [ __ ] koyayım ben. tamam mı. arkadaşlar ben hep sol tarafı yüksek. basıp sağ tarafı düşük basıyorum ya bu. kez sonu düşük sağa yüksek bastım ben. bunları karıştırıyorum koyayım ya. Ay senin koyayım ben ya. bak. Neyse toparlayacağız oyun Fena gitmiyor. oyun güzel gidiyor ya kasada da var. toparlarız. toparlarız Hadi oğlum. Hadi bir 20k'yı göster tekrar bize bak. alsam 20 kat zaten kasa alsam kasa 20K. abi hırs Hırs çok kötü bir şey bak Bitti. koyayım birlikte gitti Bir de bunu. 23 ay yakarsa ebemizi şimdi. Hadi oğlum bir comback Hadi bir kan bek. Hadi bir kambek. Al işte ananı senin kan bek gibi.

Ananı . oğlum üçüncü kırmızıyı yakmazsın. herhalde ya 3 kırmızıyı yakmazsın bence. Hadi oğlum. Hadi oğlum. bir 10k'yı görelim. 10k'yı görelim. Ananı biraz erken bozuk ama. olsun bunu bekleyelim. kasa erimişti abi Yapacak bir şey yok. biraz tedbirli gitmemiz lazım. Bu da fena değildi aslında 3 ayda. bozabilirdik ama. 4k'ya yaklaşmıştı. hadi oğlum hadi buradan bir kan vermek. ya böyle erken patlama ama ya erken. patlama birer yeşil yaktın diye hemen. kırmızı yakmak zorunda değilsin . koyayım ya. Hadi bir 10 kalbi bir daha göster ya bir. 10 kalbi daha göster bir daha göster. çok iyi. geliyor kan bek geliyor. kan bek geliyor. hadi oğlum hadi oğlum bak. göster lan. göster 22'si göster 22'si göster. al abi çok güzel bir kan bek geldi hem. de 7k'da cebe ekstra koyduk. şimdi abi işte bunu 1000 yaparım bak. koyayım Beklesek Çok iyi de hırs.

Abi hırs yapmıyoruz hırs yapmıyoruz. oyunumuza devam ediyoruz. kaçta 80 bak 7 liralık abi Betin demek. kasan yok koyayım Neyi bekliyorsun. ya Abi şu kasayı katlaya katlaya devam. etmeyi öğrenin artık koyayım ya. bir anda bir şeyler alamazsınız . koyayım bu oyundan. kolay parayı kim kaybetmiş Siz bulasınız. koyayım ya Kim kaybetmiş Siz. bulasınız koyayım Bak kasaya. katlaya katlaya Bak şimdi 20 ile. başladım kasa 28 tamam mı Şu an neden. risk alıyorum oyunun parasıyla oynuyorum. kendi paramla değil benim param yerimi. kaydı koyayım. kendi kasanızın üstüne çıktığınız zaman. alın abi riski riski alın ama kasanız. daha yükselmeden başlangıç kasasındayken. risk misk almayın koyayım. bak kasa 30k oldu tertemiz abi 2 2 3 1 1. gidiyoruz koyayım böyle olun ya. böyle olun. ben bunları burada anlatıyorum . koyayım daha nesini anlamıyorsunuz.

Bak oldu sana 33. burayı bekletin İşte burayı şu an Mesela. ben Toplamda 4 basmışım 630 almışım Ne. yapıyorum abi bekliyorum Bunu bekliyorum. burada risk alıyorum işte. Ama bunda da fazla bir risk almayacağım. 10'da bozacaktım Allah olmadı. 8k'ya alsak kasa 41 koyayım niye. almıyorsak. Neyse düzeltiriz abi düzeltiriz sıkıntı. yok Bu arada bir kırmızıya yakabilir çok. yeşil yaktı çünkü. 5K da alalım şunu çok güzel bak tam. zamanında almışız koyayım Hemen. patladı gitti. bunu da al lan bunu da al lan. Bak şimdi uçak erken bile patlasa en. kötü Onka karım var ya en kötü 10 kârım. var benim bitti olay budur yani. arkadaşlar olay budur. Ama burada da alsaydım iyiydi. niye almadıysak. size bir şeyler anlatmaya çalışırken ben. oyunu atlıyorum koyayım ben zarar. ediyorum sonra ya Bak burada Yine Aynı. şey Burada yine aynı şey.

Yine Düştük koyayım yine düştük Bu. arada bir iki üç dört beş altı yedi defa. yeşil yaktı koyayım kırmızıyı. yakacak çocuğu birazdan baktı. abi Yine Düştük koyayım ya yine. 20'nin altına düştük Böyle bir şey. olamaz ya öyle bir şey olamaz ya hırs. koyayım hırs [ __ ] koyayım Al işte. al işte böyle kırmızı Yakar . koyayım Ne olacak ki başka başka ne. olacaktı ki. Bunu almadı sen bunu niye almıyorsun. koyayım. Şimdi burada Risk alacağım ne yapacağım. 3x'i bekleyeceğim yok 4x'i bekleyeceğim. 4x de burayı bozacağım Buradan Bir. Vurgun bekleyeceğim arkadaşlar olmadı. ama yapacağımız şey olmadı. Hadi oğlum ya. Hadi Ananı . çok kötü gittik ya çok kötü gittik. 30k'dan düştüğümüz yere bak ya. 30k'dan düştüğümüz yere bak . koyayım Az önce risk almayın derken de. bir şeyler anlatıyorum ben kendim. aynısın aynı hatayı yapıyorum ya Böyle.

Bir şey olamaz ya. hadi hadi hadi hadi oğlum hadi oğlum çok. az kaldı Hadi hadi. oğlum biraz daha biraz daha biraz daha. biraz daha biraz daha biraz daha. İşte budur böyle işte böyle. sıçarlar boz boz bozduk. bozduk koyayım İşte budur riski. tam zamanında aldım tam zamanında aldım. da kasaya Niye yansıtmadın sen bu parayı. kasaya yansıt kasaya koyayım 46k. Vurdum diye zorunuza mı gitti. çok iyi çok çok iyi tam zamanında risk. aldık. şunu at bari bir tane bin atalım bir bin. daha atalım Çünkü bir tane yüksek içten. sonra bir daha bir yükseklik olabilir. Çok güzel 52 bin de buraya bastık 53'tü. kasa. çok iyi ya işte budur koyayım. nereden nerelere nereden nerelere. Arkadaşlar çok güzel bir kasa yaptık. Hepinize çok teşekkür ediyorum oynadığım. siteyi yorumlar kısmına bıraktım sosyal. medya hesaplarımı da Bıraktım derken.

All Devices iOS Android Chromecast