ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 BİGGER BASS BONANZA | HASAN AMCA ÇOK ZORLADI | #casino #biggerbassbonanza #bigwin #slotoyunları


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Merhaba Arkadaşlar hepiniz kanalıma hoş. geldiniz Bugün sizlerle birlikte Bir. Garip Aşk 10 hanzadayız 5000 TL'lik bir. bakiyemiz var sizlerle birlikte bunu. katlamaya çalışacağız bakalım neler. olacak Bu Arada Arkadaşlar aşağıda. yorumlar kısmında güvenilir sitelerin. linkleri olacaktır Sizler de girip üye. olduğunuz takdirde Hoş geldin. bonuslardan direkt olarak. yararlanabilirsiniz 3 adet getiriyoruz. Bakalım buradan üçüncü skılarımızı. görecek miyiz dedik ama ikide kalıyoruz. Hadi bakalım. bugün şans bizden yana olsun şöyle bir. an önce Bonus yakalayalım şöyle Bonus'a. girelim kasamızı katlayalım sağlam. ödemeler Alalım çıkalım gidelim dedik. ama yine 2'deyiz hadi bakalım. Bu Arada Arkadaşlar kusura bakmayın. biraz Boğazım ağrıyor. sesimi verdiği rahatsızlıktan ötürü özür. diliyorum Sizden. şöyle çevirelim bakalım.

Çok kasamız eritmeden çok fazla zaman. kaybetmeden bonusu girelim. bir iki sağlam ödeme ile kasaya katlar. çıkarız arkadaşlar Hadi bakalım. 3 adet sketcher görmemiz lazım derken. şuradan yakalar mıyız bonusu Bir tık. Aşağıda kalıyor yine ikide kaldık. şöyle bir an önce görmek istiyorum üçlü. kesir Reklamdan. Hadi bakalım. yine ikideyiz ya yine ikideyiz. inanamıyorum şöyle etimizi 48'e çekelim. çevirmeye devam edelim bakalım. hadi bakalım. Sizler nasılsınız arkadaşlar Keyifler. nasıl yerinde mi Nasıl gidiyor hayat. yorumlarda kendinizi belli edebilirsiniz. şuradan artık bonusu yakalayalım dedik. ama yine ikideyiz 2 bin lirayı da çok. hızlı bir şekilde yere arkadaşlar. şöyle betimimizi 60'a çekeceğim. arkadaşlar. 65'ten çevirelim bakalım Hadi abi. şöyle bir Turbo 10 başlatalım arkadaşlar. yakalayalım bon. usu. çevirmeye devam edelim elimizle şuradan.

Yakalarsak 60 petle bonusu çok güzel. olacak gerçekten ama yine kideyiz. arkadaşlar yine ekteyiz. 1500 TL gibi çok az bir kasamızda bizim. bir an önce toparlamamız lazım bu olsa. girmemiz lazım artık. toparlamamız lazım arkadaşlar Hadi. şuradan Bond görelim abi inek değil. bugün hiç Yoksa 50 kere 2'de kaldı. arkadaşlar. 1000 liramız bile kalmadı Arkadaşlar bu. saatten sonra çok da bir şansımız yok. gibi ama çevirmeye devam edelim şöyle. 72'ye çekeceğimi. hadi bakalım ikide yüzüne. 3 adet kettle görmemiz lazım bizim. şuradan bonsa girip toparlar mıyız abi. toparlarız. ama yine 2'deyiz abi yine ekteyiz şöyle. 36'ya çekelim son spinnimizi de atalım. arkadaşlar bakiyemiz burada bitti olsun. arkadaşlar Sağlık olsun Canımız sağ. olsun olur kazanmak da var kaybetmek de. var tabii ki bunların bilincinde. oynuyoruz. beni izlediğiniz için çok teşekkür.

All Devices iOS Android Chromecast