ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 BIG BASS XTREME Katı Kazanç 🍭Kasa Nasıl 1000 ₺'den 30.000 TL'ye Çıkarılır? 🔱 Slots Casino


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Selam babalar anneler krallar kraliçeler. gençler ve kendini gençsen benim yeni. şairem kanalıma Hepiniz hoş geldiniz. sefalar verdiniz bugün slot oyunlarının. yeni oyunu Big B Amazon deneyeceğiz 1000. liral bir alım gerçekleştirelim Dostlar. hızlı bir şekilde girişimiz yapalım. Umarım güzel bir kazanç olur alır ve. çıkar gideriz 4ar mıan 4ar mı dedim. mükemmelsin ilk bet olarak devam ettim. abi kasamız yarısı kadar bastık şunu bir. seçelim Abi şunu bir seçelim abi. tekmenin yerini gösterdi 3'ümüz aldık. 2mi aldık güzelsin balığımız birini. aldık 1 balıkçımız da aldık al Lal bir. aldık Ananı satayım hızlı hızlı ne güzel. gidi hızlı bir giriş yaptık Umarım hızlı. bir kazancımız olur alır ve çıkar. gideriz Bu Dostlar kanalıma abone olup. bildirimleri açarsanız birbirinden güzel. çekilişlerden Sizler de. faydalanabilirsiniz moral motivasyon.

Açısından videoma bir like atarsanız. sevinirim. o güz birun yeni bir oyun yeni. oyunları severiz bilirsiniz öder ödemez. bilemem ama ödediği zam hayvan gibi öder. spren biliyorum. çkü Hadi bakalım. Babuş balıkçın birini baştan aldık da. abi devamında vermi. avradını AB. 1000 L alım gerçekleştirdik abimiz var ö. gel güzel kaç. param bur. harız 2iz Babuş çar 2'ye geçmemiz. mükemmel oldu Big işte busun abi işte. busun ekra 10 spiz de aldık çp 2'den. devam ediyoruz bakalım neler olacak Hadi. Babuş Ç 3 x 10 x 20 x 30 ded. güzel kaç para var abi burada çarp 2. deyiz Çünkü paramızı 2'ye katlayacak 450. x 2. 900 gayet Bence güzel abi gayet güzel. 2000 kasamız vardı. 1500 1000 liralık alım yaptık 1500. lirası Garanti Hadi 10 Spin abi bir x 3. hayalimiz var abi yok. Değil hadi B çok heyecanlı anasın. avradını satayım çok heyecanlı.

Hadi. Harikasın Ne kadar var 350 2 700 da. burad güzel ep. abi garantil tane atarsa 3te. her şey. olabilir Hadi. L SP atarsın herhalde Eşek değilsin. ya ha güzel bir tanesi geldi ikisi. atabilir 400 buradan. kazancımız oldu Son bir tane atar var. bir bir tane Abi bir tane birane bir. tanp abun. girmeden de bir şey olmuyor abi giderse. 500 TM gitsin Hadi. 7 bu Space kaydırıyor H. güzel şimdi kaydıracak abi girersen ne. hala girersen hal Mükemmel mükemmelsin. işte busun 5en girdi işte Bu abi işte bu. senden istediğin performans Bu şunu. seçelim abi birimiz var güzel birimiz. Ananı satayım lan ananı. avradın Neyse abi iki balığımız Garanti. iki balık ekranda kalacak Hadi Babuş. 5.000 L 5000 liralık alım yapmış gibi. bedavadan oyuna girdik Umarım. öder Hadi. Babuş anasını satayım ödemezse var ya. küfrü yer abi küfrü yer bu kadar basit.

Bir bir daha. 2. anan değilim abi ama yapacak bir şey yok. abi İyi abi Tamam 500 500000 liramız. aldık tertemiz düzelsin güzelsin abimizi. kaptık Harikasın 2 tane kaldı. bakalım 1 2 3 tane. kalmış geldi ik geldi mükemmel mükemmel. mükemmel Ulan her zaman da gelmez bu ik. mükemmel oldu işte busun İşte busun abi. işte busun 950 layı da buran koyduk son. Hadi lan yap bir şeyler be İşte bu işte. bu işte bu işte bu işte bu abi çp 2. deyiz 5000 ladan girmiştik kaptık abi. kız 2000 laydı şimd 6000 laya kadar. ulaştık Hadi Babuş 9e Yap bir şeyler abi. çarp 2iz ne verirsen abi Hadi mükemmel. 250 Bir de waterfall şaşırttı çaa. şaşırtmaya devam kaç para var kaç para. var abi Topla topla topla topla topla. topla babuşun bitirmem 1400 x 2. 2800 İşte bu abi süper işte busun abim. işte busun kurban olduğum işte busun. Daha ne olsun.

Babam Hadi Gel abi gel alıştırdın öde. alıştırdın öde. Babur hop çarp p mükemmel mükemmel. mükemmel 70000 L da buradan kazancımız. ne kadar oldu abi bakalım 7370 liralık. bir kazancımız var kasamız 10.000 liraya. kadar çıkarttık mükemmel mükemmel İşte. bu abi işte busun 900 L da buradan. gelsin ya gelsin ya gelsin öde işte. hayvan gibi öde. Baba hadi Abi yapma be Spin kaldı Spin. de ödersin abi az gibi yaparsın her an. iki tane ekrana patlatabilir Hadi Babuş. son el lütfen ver lütfen ver anan. avrad Neyse sıkıntı yok abi 5000 ladan. ücretsiz bir şekilde oyuna girmiştik. kasamız 11675 liraya kadar çıkarttık. 50'den farmlar Ken girmiştik bir devam. etsin abi bir devam etsin bakalım. tekrardan girer mi Hadi. Babuş kesmeyeceğim Çünkü kesmeyeceğim. de 5ten farmlık girdik yüksekten Farm. abi bittikten sonra bir de yüksekten.

Falım bakalım girebilecek. miyiz küük. b55. 35. güzü bunu. beği işte buun kasamı 12000 kadar çıkık. katın alık abi kasamız 6 katını aldık. mükemmel oldu buraya kadar geldiysek. bence devamı da geldiysek devamı da. gelecektir Bir de yüksekten Farm. yayacağız Babuş Bence oyun güzel Big. Boss Amazon XR Bence güzel abi Space TKİ. gibi başta çok güzel ödüyordu devamında. kesti Ama bu oyunu denemenizi bir. tavsiye ederim bir yüksekten Farm. yayalım abi 10 10.000 liradan girersek. 10.000 liradan gireriz Giremezsen. Yapacak bir şey yok Hadi Babuş 30 el. farmaya Dur sen 30l farmaya dur ben de. bir cuvara mı yakayım Babuş bu Bu arada. güzel oldu Çok güzel oldu abi çok güzel. oldu yayınımız intikamını fazlasıyla. aldık İntikam almadık Aslında Bu intikam. değil de abi yüreğimi soğuttu. yüreğimi Hadi. bı. kal. papağanlar 100a 3. Hadi kurban olduğum gir abi Az önce ne.

Güzel girmiştin şaşırtmıştı tekrardan. şaşırt bizi şaşırmaya ihtiyacımız var. kurban. oldum Hadi babam Hadi Babam 30 el çev 10. el bile değil ya az önce 10 elde. girmiştim. Ananı. sat kancalara bak başa Kanca atsaydı. yine g para. alırdı yine yukarıda kalıyor görüyor. musun Bir tane aşağı indirse iki kez. kaydırma. V abi boş boş geçiyorsun boş. boş L 20. kancalar. mükemmelsin mükemmelsin ep abi işte. busun abi işte busun ya işte busun Abi. bence Farm Dursun Bence Farm Dursun. kasamız 30.000 liraya kadar çıkarttık. biraz daha devam etsin belki girer belki. girer abi hadi Babuş gel artık gel. kurban olduğum gel kurban olduğum gel. kurban olduğum gel had. anta. kaldı senin Allah belanı vermesin ya 2K. ızı 30.000 liraya kadar çıkarttık. tertemiz abi daha ne olsun Hadi şu eller. bitsin daha devam etmeyeceğim abi daha. devam.

All Devices iOS Android Chromecast