ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Balloon | Kasayı 3 Katladık! | Kaybetmenin İmkansız olduğu Oyun | #balloon


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Tekrar geldim oyunu bozmuşlar oyunu. bozulmuş. oyunda hata var O yüzden kazandırtıyor. bence bu kadar garipti yani bu kadar çok. kazandırması burada da bu görüntü. bozuldu bir garip oldu Öyleyse gittim. yazdım teknik ekiplerine yani canlı. desteklerini hemen. düzelttiler. ne oluyor. arkadaşlar hemen oyuna Gelin bütün. oynama haklarınız Yani bütün patlamaları. bende kullandı Bence sizde kalp kalmadı. şimdi Neyse videomuzun başında da. söylediğim gibi bakacağım her birine. 12x'e götüreceğim bakalım. gitmedi. 3 oldu bu. 4 oldu. 10xe gitmedi O ne elde 12 ise bir kere. gitmesi lazım. 4 oldu Şu an. gitmedi. 7x'e falan gitti 5 oldu 6 oldu. Evet evet Gitti. yedi elde 12x'e gitti haliyle. Aldığım para kaybettiğim paraları. karşıladı şimdi bir iki ikisi de biraz. patlatayım. şimdi yüzükse gidip deneyeceğim bir. ayarlarını sıfırlamak istiyorum patlasın.

Tamam bir kere daha patlasa. Ne yapıyorsun abi nasıl bir şeysin ya. tamam. tamam. tamam şimdi yüz İkisi de deniyoruz. arkadaşlar. yüz İkisi de bu arada oyunda böyle. gariplikler hissederseniz canlı desteği. yazın korkmayın yani bakın benim bütün. takır takır takır hepsini patlattı. Allah'tan video çekiyordum da kaydım. vardı attım bu ne diye hemen yanıt. verdiler Sağ olsunlar ilgilendiler Şimdi. 10 kere gideceğiz yani 12x'e gidiyorsak. binde bozdurmamız lazım 10 kereden bir. kere binde bozdurmamız yeterli Yani en. azından 9 kereden bir tane yapmamız. lazım şimdi 12x'e gitmeye çalışıyorum. Bir olmadı. iki olmadı. üç olmadı Biraz önce de öyle olmuştu 4. olmadı. 5 olmadı. 6 olmadı. 7 olmadı. 8 olmadı 9 olmadı. 10 olmadı. 11 de olmadı arkadaşlar. Şu an bayağı batırıyorum. oha. olmuyor Arkadaşlar olmuyor bakalım bu. taktik işe yaramıyor yani.

12'de bakın 20 12'de gitti ama. Hadi böyle deneyelim. böyle böyle alıp kaç lira kazanacağız. 10x'e gitme yok arkadaşlar 5x Belki de 5. elde 5x'e gitti mi Aman olmuyor. 10x olmuyor da 5x ile belki. ben çok kaybedince gelip bunu yapıyorum. açıkçası. haberiniz olsun böyle geri topluyorum. paraları. patlayacak şimdi. Dostlar patlayacak. size video çekeceğim diye kaybedemem. Yani en azından 5000 ile başladım bir. 7000 yapayım hem video çekmiş olsun Hem. kazanmış olayım 7000 yapınca kapatıyorum. arkadaşlar kanalı oyunda bir gariplik. var bugün patır patır yani bir şeyler. oluyor güvenemedim. şimdi. ekibine gidiyorum. şans dileğin. çektim. çektim çektim çektim 20'ye gidiyorum. Yüze gidiyorum şimdi. çektim. 20'ye gidiyorum. Tamam. ekibine gidiyorum. çektim. video çekeceğiz diye de kaybettirmeyelim. yani oyunda bir gariplikler olmuştu Ama.

Kaç gün dedik 7000'e çekeceğiz dedi Çok. heyecanlıyım. Vallahi oldu bile. oldu bile oldu bile. 10 bin yapalım o zaman ya kasayı ikiye. katlayalım. Ah kasayı ikiye katlayalım. niye 2 lira da oynuyorsun derseniz ben. böyle patlatıyorum burada Sonra gidip. burada böyle patlayınca gidip iki binde. oynuyorum hemen. şimdi hemen. Hadi hadi 10.000 yapalım. hadi. yaptım mı. yapamamışım ki nasıl yapamadım. burayı riske Tamam biraz daha gidip. şimdi biraz patlatıp Orada oynayacağım. biraz patlasın. bir iki. üç defa patlayacakmış gibi Sanki. Aha Vallahi öyle oldu. Hadi 10.000 yapacak mıyız ne diyorsunuz. 10.000. bile yaptık. ah bu oyun benim elalığımı şaşırtıyor. elalığımı ediyor 15 film yapsak ya bu. oyunda kaybetmek imkansız. hırslanmayan hiçbir adam bu oyunda. kaybetme. bakın böyle gelin bunda patlatın. ne diyorsunuz Çok heyecanlıyım.

Inanmıyorum kendime. inanmıyorum kendime neyse hırslanmadım. hemen çektim. 15.000 15.000 yapayım da gideyim ya. Ne tamam tamam helal hırslanma bir kere. oyuna git şu beni çok korkutuyor ama çok. kazandırıyor arkadaşlar ne yapayım. bakın. ah ah. kalbim ya. çok heyecanlı. çatır çatır yedim. pat pat oynayacağım Yapacak bir şey yok. geri hırsla oyunuma dönmem lazım ona. 10.000 yapıp çekeceğim arkadaşlar hırs. kötü bir şey. bende gördüğünüz. Tamam arkadaşlar 10.000 yapıp çekin. hırs kötü. hala bırakmıyorsun ela ela pes. etmiyorsun. Ela Pes et. uykularıma giriyor bu ya. ya Niye bilmiyorum 15000 yapmak. istiyorum. bulamadım. yine yapamadım. Ela yapma işte 15.000 olmuyor işte git. al 10 bini 5.000 ile başladın kızım. 300 lira için atılmaz riske biliyorum. bir kere daha patladı Gideyim Hadi. Evet arkadaşlar. Evet işte 15 bin yaptım yapamamışım 2000.

All Devices iOS Android Chromecast