ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 BÜYÜK GİRDİM BÜYÜK KATLADIM! | CRAZY TİME


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Selam herkese Bugün sizlerle birlikte. Yeni bir video ile karşınızdayım bugün. Crazy Time oynuyoruz bu sefer bonuslara. değil sayılara oynayacağım abi y. sayılardan ümitlen ceğim Çünkü Simin. bonusları gelmiyor biz elimiz Hep boş. çıkıyoruz. E şöyle bir ufak bir oynayayım şu an. düşünmeden oynadım şu an düşünmeden. oynadım hep düşünerek oynuyordum belki. düşünmeden oynayınca katlarım böyle bir. ilk oyunumuzu bir atlatalım pinko K ne. var versana Üsten değil. mi oradaki da. vermezsin 5 bas var O biri geç o biri. geç biri geç Tamam kere Ar 5 verdi Bu. arada koyayım Bundan sonra ne. yaparsın bu arada attığımızı alıyoruz. Aynen Niye güncellenmedi her zaman o. yarlık oluyor Merak etmeyin güncellenir. O. şimdi Hadi abi. Hadi. abi. güncellendi güzel bir x. ATS ATT de gelse 2000 basmış koyım. kat 2 katı İyi para Edi i para bay i.

Para bugün ab5 zorlamadan çıkacağım Bu. arada Çünkü gündür gerçek batıyorum ık. kas. kalm dur dur güzel 10 gelseydi ne olurdu. abi 10 gelse daha mı çoktu koyayım. Yo aynı gibi şeyler güzel 14000. tertemiz tertemiz oldu. bu. Hi 5000 güzel bu 25 olmuşuz bile . koyayım lan ikis bir oyun bildiğimiz. anda oluyor aslında 5e x attın ama 5te. yokuz Bu oyun 5'e girmedik koyayım. ya. durm o bir gelecekti zaten . koyayım bir atmam lazım ya bu oyun yüklü. girsen bir atar mı bir atar. mı onu. düşünüyorum. Hadi şuradan 2ye bir daha xli bir oyun. versene 2ye bir daha x verir misin. Hadi pinko. 3x pa çinkoyu ver ne olursun şu paçu ver. ya sakın birde durma koyayım her. yerde dur bir de durma bak bir de. durma koyduğumun [ __ ] [ __ ]. koyduğum. abi 5 ya da 10 gelecek Ciddi. söylüyorum. hissettim Umarım koyayım boşuna. hissetmemiş.

Imdir 5 ya da 10. Hadi hadi oğlum ya hadi oğlum. ya Bonus da verebilirsin ama 5i bayağı. hissettim. ya senin ananı Senin ananı. sakın ik verme sakın 2. verme. yavaş yavaş yavaşa yavaş yavaş yavaş. verdi onu 2000a girmiştik 20.000. tertemiz benim kafanın İçinden bir an. evvel çık Seni dava ederim ha başka bir. şey. düşünemiyorum başka bir şey gözümün. önüne gelmiyor başka bir şey. düşünemiyorum ya tertemiz 5 ya 10. gelecek dedim. abi bu abi 227. old edelim. ya devam koyayım etien korkanın. kemiğini. Niye öyle yaptı [ __ ] koyayım. Bak güncellenmedi. diye zaten 2000 L girecektim ama . koyayım Ananı Ananı. oğlum ne olur lan Lan ne olur. lan bugün de olsun lan Lan bugün de. olsun lan ikili yerlere gidiyor ne olur. dur sade dur ne. olursun onu geç onu geç ne olur Onu geç. onu geç onu geç onu geç abi Abi yeter. koyayım yeter tertemiz oldu Beyler.

All Devices iOS Android Chromecast