ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Aviator Slot Oyunu | AVİATOR OYUNU VE TAKTİKLERİ | CANLI YAYIN VURGUNU


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

1250 1750 Bu benim uğurlu rakamım abi. aviatör yok tablo kötü ya yoksa aviatör. bırakmam. yani İyi ki aviatör oynayalım Dedik Abi. bu ne. ya Ya aviatör ustayız arkadaşlar aviatör. vurkaç oyunu ya aviatör 5 oyun alıp. gideceksin 4 oyun alıp gideceksin günlük. günlük kasa oyunu aviatör aviatör de. böyle saatlerce oyun oynayamazsın Şuna. bak abi sokarsın bunları bu kimse. Sen kimsen bir tarafına sokarsın Neyi. bekliyorsun koyayım ya ben de bunu. anlamıyorum. Abi ben de bunu anlamıyorum. ya bir daha. deneyeceğim bir daha deneyeceğim. baba. ikinci. geldi Sabahları tercih ediyorum dostum. ben ya da gece 2'den sonra Oğlum bu ne. ya Bu ne. abi serilere bak ya. Ha git ya. Bu ne abi. ya çok sıkıntılı zamana denk geldik ya. zaten girdiğim de söyledim. de bu da mavi ya. Hayret bozmam ki abi bozmam. abi 5'e kadar bozmam. baba. gel çocuğu ya bir 5 ikimiz daha var mı.

Arkasında kaybeden kumarbazların meşhur. lafı Ben öyle bir adam değilim Dostum. ben tabloyu açar tablodan söylerim. tabloyu açar tablodan söylerim. kanka. Bir 500 500 bir Deşarj yapalım. abi açarım tabloyu tablodan söylerim. kankam ben slotta ok slot şans işi. kankam slot şans işi slotta oky ama. aviatör de zaten girer girmez tabloyu. açtım şu tablo zaten sana söylüyor abi. ya tablo sana söylüyor zaten abi taneyle. mor var abi burada taneyle mor var. Baba gel bunu bekleteceğim abi 50'ye. kadar. bekleteceğim ilk defa böyle bir şey. yapıyorum. lan İlk defa böyle bir şey yapıyorum. sıçma işine. abi. gel çocuğu. seni. abicim. ya. 500'den 50x kankam ya 500 50x babacığım. ya belli ama belli yani pembeleri yüksek. atıyor belli o yüzden beklettim Yoksa bu. kadar risk almazdım arkadaşlar. Kesinlikle almazdım pembe arkası pembe.

Gelir Fakat ben şöyle yapacağım şunu 5te. korumam alalım. abi kasa korak her mantıklıdır her zaman. iyid biz bir deneme olarak gönderelim. Baba oynuyorsanız kasa korumanızı yapın. Arkadaşlar kasa korumanızı yapın. abi. 42000 Işık yak. ya küçük bir ışık yak abi bir tur. bekleyelim mi Ne diyorsunuz bir tur. bekleyelim sanki mavi gibi bundan. sonra mor seri de yapabilir ama mavi. bekliyorum ya o yüzden yani emin. olmadığım zaman oynamıyorum. abi mor seri de. yapabilir çünkü bayağı bir bayağı bir. kasa toplamış. aviatör şö at. yapımı. pembe Bu da sanki pembe abi Evet Evet. Evet Evet Evet güzel bir pembe daha attı. bakalım bu pembeyi kaçta patlatacak 20. rahat var diyorum ben. ama. hızlandı bak dostum 1887 n81 oyuna. girmişsin şimdi git elini yüzünü yıka. ben bu hatayı nasıl yaptım diye düşün. tamam mı güzel kardeşim Mavi olabilir.

Deniyorum ama arkadaşlar. bu maviyi burada bekliyordum bu maviyi. burada bekliyordum 27 75'te. bekliyordum Furkan yıllardır beni takip. ediyorsun hala bu soruyu soruyorsun. ya yıllardır bu soruyu soruyorsun kankam. ya. güzel attı Burada. da 955 arkası bir 3000 denememiz var. totalde totalde bir 3000 denememiz var. Baba 3000 var. ya kankam 955 kankam 2000 kasa koruma. yapacağım Yapacağım kasa koruma gel baba. 1000 liradan neyimiz var Baba neyimiz. var abi 1000 ladan da bir 5000 liramız. var. mı oğlum ya kankam yapma kankam. ya. 100 bx abi hadi. bakalım 100. Canlar Söylemeyi unutuyorum ama. söylemeye de gerek duymuyorum Eğer like. atmayan arkadaşlarımız varsa o güzel. parmaklarınıza like. atabilirsiniz 2 bu5 alacağım Bunu 100. lay bekleteceğim abi 100 layı. bekleteceğim şuna bir bakayım bir de. şuna bakayım çiftlerde teklerde gelmiş.

All Devices iOS Android Chromecast