ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Aviator Saati | Aviator'un Eşref Saatini Bulduk ! Aviator Nasıl Oynanır? | Aviator Oyna


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkese merhabalar Dostlar amatör saat. kanalına hoşgeldiniz Ben Yavuz dostlar. bugün 600 liralık bir kasamız var bu. kuşlar direkt 200200 giriyorum Çünkü. şurada bir önceki pembede 28 x de. Dostlar sinyali aldık bilginiz olsun bu. arada sonra oynadığımız yerler yorumlar. kısmında sabitli oralardan girip güvenli. şekilde işlemlerini sağlayabilirsiniz. şimdi Baboş yani 200200.000 abonem. kasaya 200 lira bıraktım Çünkü tabloyu. bir yarım saatte falan inceliyorum Bir. önceki pembede şurada 14x ile birazcık. aralığı uzattı. ama velakin şu 28 ise kısaltmış olabilir. diyoruz bak çok güzel Şöyle sol taraftan. 5'i geçtik Keşke 5'te alsaydın diyorum. ama neyse birazcık beklesin birazcık. beklesin Çünkü güzel gidiyor şu anda çok. güzel gidiyor Biraz kasarak gitse de. pembe Garanti gibi. pembesini abi Süpersin Tamam hop hop.

Süper ikisini de onun aldık çatır çatır. dört bin liraya ulaştık direkt var. aslında bak yani abovatörde bu tip. sinyalleri takip etseniz 1.50'de 10. katına çok rahat çıkabilirsiniz Dostlar. Bak ben gördüğünüz gibi işte 600 lira. ile girdim direkt bana 4000 liraya. çıkarttım kasayı ama şimdi ne yapacağız. şu iki dakika aralarını koruduysa. birazcık da devam edeceğiz oyuna şöyle. bakalım 13 daha atmış. Dur şimdi şu 47 ise kaçtı attı 47 çıktı. olan İyi ki var Ben bunu 51 milli. bekleseydim var şöyle bir küsürat aldık. babacığım Açıl susam açıl açıl susam. açılmıyor Hah 13 Tamam 13'te atmış. gördüğünüz gibi 2 dakika aralığı hala. koruyor. Onun için Neydi bunun adı iki dakikada. devam edebilir diye yine ufak ufak. zarflayarak gidiyorum şimdi ikinci. dakikaya doldurana kadar. yine şöyle bir 100 100 alalım küsuratlar. alalım abi 13 şu anda dakika kaç 14.39.

Yani ve 15'i kollayacağız 15 dedi güzel. bir şey verirse bize tatlı olacak. Bu arada dostlar Hani her zaman diyoruz. zaten avukatöre girdiğiniz zaman sinyal. taktiğini uygulayarak çok güzel. kaslarınızı katlayabilirsiniz ama bu. velakin sinyal taktiğini de uygulamanız. için belirli saat aralığında girmeniz. gerekiyor şimdi sinyal taktiği Tam her. saat çalışır ama ne yapar ikinci. dakikada vermez 10 dakikada verir 12. dakikada verir anladın mı Çünkü sinyal. alır 12 dakikadır. bu aralığı kısa zamanda yakalamak için. bizim belirttiğimiz oyun saatleri var bu. saatlerde girip çok güzel paralarınızı. katlayabilirsiniz epeyden böyle zaten. oyun mavi vermemişti şimdi maviye. doyuruyor bizi Büyük ihtimalle birazcık. sıkıntı yok şöyle bir kasa mı. yükselteyim artık üçlü Mavi'nin ardından. bir tane mor çakarı gibi geliyor.

Şöyle bakayım aslında 1520 yani şimdi. sinyal aralığından dolayı bekletilir. inşallah uzatmaz diyorum Çünkü bir. önceki pembeden sonra 47'yi 4 dakika. aralığında 2 dakika aralığında verdi. yani 1.90 Yine mavi ile patladı Dur. bakayım bir. az sıkıcı Eller ama ne zaman çıkacak. bilmiyorum 400400 ablandım abi 2400'e. kadar düştü kasa Aslında hala Karadayım. 600 TL ile girmiştim babuşler 2.400 lira. dedi Hala karadayız ama velakin Bir tık. daha zorlayacağım yani. biraz kasabilir şöyle gidiyor. hop Tamamdır iki üç tertemiz abiciğim. yine 4.000 liramı korudum Ben şimdi. zaten bugün acayip şekilde yormayacağım. arkadaşım kendimi acayip bir şekilde. yorduğum zaman Kasap patlıyor şöyle. sakin sakin gideceğim şöyle bir tık. belki burada bir şöyle bir atar. yapabilirim. 200250 olsun 500 düşünüyorum normalde. de neyse küsuratı tamamen almış olalım.

200 TL Etap başımı dedi yapacak bir şey. yok. zaten girdiğim saatte görüyorsunuz. arkadaşlar Bakın amatörün gerçekten. oynandığı saatler var Şimdi adam giriyor. saat ne bileyim. onda akşamleyin veyahut da neydi 8'de. diyor ki abi diyor sinyal taktiği. çalışmıyor kardeşim o saatte zaten. sinyal taktiği 12 dakika aralığında atar. veyahut da o saatte en fazla bahis. alınan saattir yemek için zaten o tür. oynuyordur Anladın mı yani şu an. amatörün de bir yerden kasasını. toplaması gerekiyor şimdi bu taktik. Tamam çalışıyor ama böyle erken kasayı. toplamadan Nasıl sana para verecek öyle. düşünelim şöyle bir 500 500 atarımızı ya. da 500250 mi yapıyor 5 tane hadi at. arabamız çakalım abi 3.000'i indi kasa. şimdi bak 4 dakika aralığından şurada. belki yakalarsa yakalar. yakalamazsa da ufak ufak morlardan şöyle. bir 45k yaparım tekrar Ondan sonra.

Kaçarım. güzel gidiyorsun. güzel gidiyorsun ama oyun bak şu anda. böyle yavaş gittiği zaman işte yavaş. gitti 2,94'ten hangi araç 06 diye geçti. Anladın mı yani birazcık geriye sarıp. izleyebilirsiniz bile Dostlar yine bir. 500 500 atarımız yapalım Şöyle mordan. devam edebilir diye düşünüyorum Çünkü. hala 17 dakikanın içinde Hala 4 dakika. aralığında. tatlı tatlı çıkıyorsun tatlı tatlı. çıkıyorsun. bir dolu bir boşluk çekti temiz bir dolu. bir boşa çekti şurada Yani benim kasamı. büyük ihtimal dibi indirecek hiç sıkıntı. yok ama yine yüksekten zaplayacağım. şimdi kasamız zaten yeterince. yükselmişti ileri yüksekten uzak. duruyorum şimdi ben burada 100 liralık. satın alsam Bana 12'de Gelse acayip bir. katkısı olmayacak olabildiğince kasarım. yükselttikten sonra yüksekten satın. alıyorum ki bana şöyle güzel Karlar gibi.

Para versin dostum. şöyle 500'den bu artık mavi nedir olmaz. bu mor olur yani artık iki kere iki dört. yani bu video bir boşluktan bir tane. Mora net Garanti iki eksiğimiz var. burada güzelsin Abi şöyle 2000 lirayı. aldık yine şöyle var ya Şuradan Aslında. çok bir şey istemiyorum var ya Şuradan. bana bir 3 versem bir 5 yazalım. Harikalar yaratacağız ya bir 5x var. sanki bir 5x'in var sanki. çok da tatlı gidiyor lan oy bak ben sana. bir şey söyleyeyim mi Bak 4 dakika. kalmış Şimdi geçti ama büyük ihtimalle. şurada 4 attığı zaman belki change etmiş. olabilir pembeyi Şimdi pembeye çıkıyor. anana ya biz beşte bozduk pembe çıktı. arkadaş 18'de bak çifte çevirdi. bak belirsiz çift belirsiz tekerlekli. belirsiz çifte çevirmeniz şu şekilde. Dostlar 5'e çok yakın attığı zaman %20. biatta %25 ihtimalle teke veya çifte. atabiliyor ama bu çok nadir olur yani.

Bunu her zaman karşılaşmazsınız bilginiz. olsun Şimdi bu elde boş geçelim abi 4580. TL oldu bence çok güzel bir rakam 600. lira ile kaçta yırtıklanmış 600 lira ile. girdik Evet 600 lira ile girdik 4.500. liraya çıktı. Aslında rakam ideal. şöyle bir bak 4000 şöyle bana. küsüratlardan bir 5 yap ya küsüratlardan. bir 5 yap sonra temiz abi. Belki de üstüne çıkar ama olsun. yine tatlı gidiyor Yine tatlı gidiyor. İkimiz de alırız ikimizi alırız 2 net. çıksa 4600 oldu abi zaten şu anda Bak. şuraya bozdurdum. birazcık demekleyeceğim 23 yapalım 2-3. yapalım Hoppa Süpersin Süpersin Süpersin. 5.400 liraya çıktık babuşta. 600 lira ile girdik 5.400 liraya çıktık. Yani nereden baksan Aslında 6000 liraya. çıkmış gibi düşünün şöyle bir. küsüratları da bir oturtalım ot alamadık. bir tarafa Ama iki tarafta da. iki tarafta hitap zaman aşımı dedi Şimdi.

All Devices iOS Android Chromecast