ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Aviator Saati | 𝗛𝗲𝗱𝗲𝗳 𝟭 𝗠𝗜̇𝗟𝗬𝗢𝗡 𝗧𝗟 !! 𝟭𝟮𝟬.𝟬𝟬𝟬 𝗧𝗟 Vurduk !! | Aviator Nasıl Oynanır ? Aviator Oyunu


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkese merhabalar Dostlar autosta. kanalına hoşgeldiniz Ben Yavuz ben de. Doğuş arkadaşlar bugün neredeyiz Bugün. yine. 400'e kasamız var bugün Asrın. vurgunluğunu yapacağım Baba haydi Pablo. mükemmel Bala kasamız güzel şu anda. baktığımızda sinyal dakikalarına göre. Önümüzdeki bölümlere Evet Önümüzdeki. panellere bakacağız 41 sahabe 43 saat. var ya bak bu araba bu zamanların en. kral saati Baba en çok ödediği. saatlerden birindeyiz 7.400 TL'lik. kasamız var bugün 7.400 TL'yi 10 katı. yapmadan buradan kalkıyorum ya. kalkmıyorum abi Gerçekten güzel olur. yani. pembe kaçırırsam adam Yavuz değil ya. arkadaşlar Bugün yine her zamanki gibi. saat kanalımızdayız bugün. sinyal taktiğini kullanacağız. ya pembe kaçırdık diye ağlayacağız Ya. zaten direkt yeni girdiğimiz için her. yerini girdiğimizde bizim bu pembeyi. görmemiş yani görmemiş bir de.

Dostoyevskiler pamukçuk olan neydi onun. adı oynadığımız yerler yorumlar kısmında. sabitli oralardan girip güvenli şekilde. yatırımları sağlayabilir ve bu sinyal. taktiğini buralarda uygulayabilirsiniz. bilginiz olsun. dediğimizde biliyorsunuz ki tamamiyle. pembe ve yüksek morlar üzerinden. ilerliyoruz bak koruyorsun Baba bak. pembelere bak böyle bir yerde böyle. pembeler var görüyorsunuz Şu anda gayet. güzel aslında Aralık olarak şu anda en. son pembeden sonra 4 dakika bile Aralık. verdi. güzel gidiyor bakalım aralıklar kısa. olursa 2 ve 4 dakika içerisinde şu anda. 23 tane pembeyi alır kaçar gideriz bizi. zaten 23 tane pembe benim yolumu bulur. abi bak 43 ve 46 arada Aa bak 7x. 7 oraya zaten aynen aynen aynen aynen. tüm detaylarını size aktarmaya. çalışıyoruz anlamayan arkadaşlar varsa. da yorumlar kısmında discord sabitle.

Oralardan girip Bize katılabilirsiniz şu. anda bir giriş istersen çünkü 2 dakika. aralığını şu anda bir şey yapabilir 47. Hadi 15 saniye oradan şey yaparsak ya. 47'nin sonunda Ya da 48'in başına direkt. 2 dakikaya almış oluruz oradan bak 47 48. ay Şu an tam 48'de kalacağım buraya bak. izle Ya 480 ya da dedim ya 407. Yiyorum baba. güzel bence 5x var İki dakika aralığı. olarak şu anda Baksana bir merak eder. orada pembe alacağım Bak gör 5 al bence. bir dur ya onu alayım önce bir tanesi. onu aldım kızlar hocam sen onu bir al. abi. 1520 bak 30 Ondan önceki el 36 için şu. anda güzel gider bu el araba. 19.000 20.000 olduk aşkım güzel bu kadar. hızlı hızlanıyorlar. 50 gelsin Boz burada Boz güzel. 7 bin lirayla girdik Baba 46 bin liraya. çıktı tamam oldu o zaman tamam hadi. gidelim o zaman. 7'nin dedim kaç katı oldu şu anda kaç.

Katı oldu. yarısını yedi 59'da girmiş 1 saat 47 59. Aslında saniye grup var Saate göre. oyunun saatini 45 saniyede itibaren bize. göre 48 Evet. hatta soralım akrabaları görünce. olabilir. güzel gidiyor şu anda bundan sonrasında. birkaç ay böyle bir mavi mor serisi. gelme ihtimali var Arkadaşlar bu arada. kanalımız yeri bilginiz olsun abone olup. videolarımı beğenmeyi unutmayın. orada böyle bir yüksek bir çıkış yapmak. istedim ya o zaman sen kendini kitap. yani oyna Bana ne Niye kızıyorsun. bundan sonra Bilginiz olsun Ben. iletirsin Aşkım aşkım bak ne güzel. burada oturmuş böyle şey yapıyorsun oyun. oynuyoruz Gözünün yağını diye. Kılıç geldi Hadi bakalım işte bu oy oy. ağzının kenarındaki pudingini yaladı. dakika takip etmiyorum. kendin yapabilirsin. görürsünler Hadi bakalım. takip etmiyorum. etmiyorum Ulan etmediler lan.

Ben şimdi burada bir yerde bir müzik. çalayım da gör gör gör Hayır. Bakayım bak bak bak bak gidişine kurban. ya dur. canım. arasına girdiğin için sürekli Yani bir. kere girdim Allah için ya. şimdi 51 dayanırsa dayanır dayanmazsa. zaten Kara Balık dayanacak Şimdi bir. tane yüzük alacağım bitecek Bak bir tane. yüzük alacağız bütün problemleri. çözülecek bak senin elinde ben parayı. şöyle tıkır tıkır sayacağım tamam mı. bütün problemlerimizi çözülecek bak gör. Bak gör şimdi bak bir. bak abi ben izliyorum sadece şu anda. bak abi. uçuyor. uçuyoruz Evet uçuyoruz. Hadi bakalım. alma Allah belanı vermesin. bak şimdi bak yürü Bak görüyorsun değil. mi Bak sıfırdan yüze nasıl hızlanıyor. Bak şimdi iyi izle uçağımı. Tabi canım Uçan Bu benim Uçağım Şu anda. benim bıçağım. Çok iyi gidiyorsun lan Bak bunu var ya. bekletirken sırtında ter atıyorum şu an.

All Devices iOS Android Chromecast