ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Aviator Oyunu ve Taktikleri | Aviator Nasıl Oynanır? | Algoritma Nasıl? | Aviator Güncel Tablo? |


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Radyatörün yıldızları abiyotör. sosyeteler kanalından Herkese selamlar. Dostlar selamlar canlar bin lira bir. kasayla geldik karşınıza 1000 lira gibi. bir yükleme yaptık Canlar bugün. birçok şeye değinmeye çalışacağım şöyle. bir tabloyu açtık anlatmak istediğim. bazı şeyler var bu videoyu bir şeyler. anlatmak için. payda aldık Daha doğrusu akşam yayında. Avatar nasıl oynanır diye bir video. çekeceğim demiştim bugün kazanç olsa da. kayıp olsa da Bunu baştan söylüyorum. kanalımızda paylaşacağız. şimdi bazı merak edilen şeyler var. yorumlarda Sürekli görüyorum arkadaşlar. abi biz oynayamıyoruz işte Sen nasıl. oynuyorsun nasıl Para kazanacağız Bu. oyundan videolarında izliyoruz Ama. başaramıyoruz diyenler var Canlar baştan. söylüyorum alıyor her zaman kısa süre. oynanması gereken bir vurkaç oyunudur. yani denemeler yapmanız lazım kesin bir.

Kazancı yok Öncelikle bazı konulara. değineceğim yine biz gelir gelmez de bir. pembe ile karşıladı beklesin Acelemiz. yok abiatöre geldiniz. kaç para kasanız var bilmiyorum yani. hunharca kasanızı basmayın mesela 1000. liramız var diyelim 500 500 2 kasa tek. elde girilmez baştan bunu söyleyeyim. ve Hatta şunu ekleyelim avuatör her. sitede oynanmaz arkadaşlar benim şu an. oynadığım sitede Global Sprite Gaming. Yani bu oyunun sağlayıcısının dünya. genelinde. eş zamanlı attığı tabloyu kullanıyor şu. an benim oynadığım yerler 4 siteden de. aynı eş zamanlı aynı tabloyu. görebilirsiniz birçok arkadaşa. anlatmaya çalışıyorum Bunu abi benim. oynadığım yerde bu şekilde tablo olmuyor. görünmüyor diyorlar Canlar birçoğunda. müdahale olduğunu düşünüyorum hani. buradan isim verip ifşa etmek. istemiyorum sonra gelip kanalımıza.

Saldırırlar Bu arada yine bir pembe. geldi Biz böyle kayda da başladık henüz. giriş yapmadık ama denemelerimizde. yapacağız hem konuşacağız hem de para. kazanmaya çalışacağız bazı iletmemiz. gereken şeyler var Bunları anlatmaya. çalışacağız hemen denemelerle de. başlatalım şöyle. Şurayı yetiştim 2 kasa 50'şer lira. gönderdim mesela burada amaç günlük. kazançsa Canlar kasanıza orantılı böyle. 2 kasa biri diğerini şöyle kurtaracak. şekilde ben bir kasa koruma taktiği. yapıyorum şu an 100 liraya aldık Şurayı. da herkes İsteyen istediği yerde. bozabilir Ben pembe beklemek istediğim. için bozmadım O da 4'te patladı zaten. Afiyet olsun Nasıl oynanır diye çok soru. var. Canlar abiyer birçok şekilde oynanır. birçok farklı taktiği var çok farklı. taktikler deneyen Hatta kanallarda. görüyorum başarılı bulduklarım da var. denemeler yapılıyor bizim taktiklerimiz.

Kasa koruma 2 kasa gördüğünüz gibi bu. birebir doluyor üçe bir kasa şu an. mesela üçe bir kasaya geçtik birinde. patladık hemen patladığımız yerden aynı. kasadan bir tur Daha. arkasını yoklayacağız Yani biraz önce. bir kaybımız vardı bunu geri almaya. çalışacağız. şuraya hemen 2'de bozalım 307 lira. gördüğünüz gibi az önce patlamıştık. hemen Şuraya da 3'te aldım Geri koyduk. yerine Hatta 602 lira da artıya geçtik. benim oyun tarzım bu bunu hep. anlatıyorum bunu eleştirenler var çok. Beğenenler var olabilir Arkadaşlar. en iyi oynayan kişi benim diyemem yine. bir pembe kaçtı ama iyi oynadığımı. düşünüyorum. güzel paralarda kazanıyorum Tabii ki. isteyen istediği şekilde oynar tekrar. söylüyorum abi atıyorum bir çok oyun. şekli var birçok farklı tarzda denemeler. yapan taktikler uygulayanlar var Ben. kendi oynadığım yerden yani Maviler ve.

Pembelere odaklanarak böyle yine kasa. koruma yapayım kasamızda düşünmeyelim. artıya çıkardık Bu arada 1165 lira. yaptık. Şu diğer kasayı da bak Bunu istediğiniz. yerde bozabilirsiniz benim taktiğimle. ben pembe bekliyorum Hani büyük almaya. çalışıyorum Bir pembe arkası pembe gelir. mi diye tabloyu gelmedi yokluyorum. burada zorluyorum mavi. şeylerde serilerde mesela o anlatmak. istediğim hani çok müdahale olan yerler. var diyorum ya siz zaten Oradan. oynayanlar bilir Bak burada patladık 10. hiç Acelemiz yok hiç. Stres olmayacağız arkasını yine aynı. patladığımız kazanan Zorlayacak Peki bu. zaten üçe bir. kasa koruma tablo tekrarı kovalama bak. 765 liramız var yine patladık yine. patladık Acelemiz yok Bu oyun ne kadar. yerse o kadar da öder hemen iki katına. çıkardım orayı burayı da iki katı yaptım. Çünkü iki kez patladık orada.

Bu sefer öderse hem kaybettiğimizi geri. kazanacağız hem de kasaya artı yazmamız. lazım arada birçok şey söylemeye. çalışıyorum İkili bozduk yine bir yandan. da para kazanmamız lazım Şuraya da hemen. 3 de alalım bak ne oldu kasa 1275 hem. kaybımızı çıkardık hem tekrardan artıya. geçtik Ne oldu İki iki gidiyor bak. tabloyu okumak burada önemli detaylardan. birisi yani her vurduğumuz gol olmuyor. Ben bunu samimiyetle söylüyorum böyle. sürekli kazanıyoruz diye duyamazsınız. benimle kazançlarımız çok oluyor tabii. ki ama kaybımız da oluyor arada olmuyor. mu Biz canlı yayında da oynuyoruz bu. oyunu kazançlarımız doluyor kayıplarımız. da oluyor önemli olan. kazandığınızda kaydınız da telafi. edebiliyorsanız bak 1787 lira oldu Hem. konuşuyorum hem oyun oynuyorum iki iki. gidiyor tablo bir yandan Az önce. söylemiştim Burada mavi olasılık var tek.

Kasa girdim arada nasıl oynadığımı da. anlatmaya çalışıyorum ama birçok detaya. değinmeye çalışıyorum bak mavi gelebilir. demiştim. Mavi geldi şimdi yine mavi gelebilir. diye tek kasa gidiyorum Neden peki mavi. gelebilir dediğin yerde. basıyorsun abi diye soranlar var Canlar. mavi gösterdi yani tablonun mavi. atacağını düşündüğümüz yerde tablo. yanıltıp pembe de atabiliyor o pembeyi. kaçırmak istemiyorum Yoksa. iki iki gidiyor bak mavi gelir dediğimiz. yerde de şu an ikinci maviyi de attı. bunun arkasına hemen yüklenicem. 2 kasa 5'e 1 yaptım Bu arada kasayı 500. liraya 100 lira şeklinde arada unutmak. istemiyorum bazı kritik söylemem gereken. şeyleri sürekli. hatırlamaya çalışıyor Hadi be 2'de. bozacaktım burayı 1,98'de patladı. sıkıntı yok. burada kasa havuz yaptı bence arkasını. aynı yerden bir tur daha yoklamam lazım.

Çünkü tablo 2 2 gösteriyordu Eğer burada. havuz yaptıysa arkasının ödemesi lazım. bu Benim mantığım yani kesin Yok burada. mavi de atabilir ama büyük olasılıkla. ödeyecektir burası. çok güzelsin Tam da zamanında bozduk. yoksa patlayacakmışız üçü Beklesek. patlarmışız bak kasa 1397 lira oldu. Tekrar sakince oynanması gereken bir. oyun olduğunu her zaman söylüyorum. detaylar vermek istiyorum bazı detaylar. Ben oynadığım yerdeki tabloya göre oyun. oynuyorum yani birçok farklı sitede. müdahale olan yerlerde çokça yüksek. Maviler görebilirsiniz şuraya hemen kasa. koruma yapalım Ben burada neden morlarla. pembeleri kovalıyorum Burası. Global olan tablo yani Sprite game'in. dünya geneline sundu Global anlık eş. zamanlı tablo buna güvenerek ve burada. müdahale olmadığını düşünerek attığı. tabloyu değerlendiriyorum Yani farklı.

Sitelerde farklı yerlerde Mavileri daha. büyük görebilirsiniz Bu arada tekrar. gelecek diye de gösterdim 3 mavi. arkasından üçüncü ödemeyi de yapması. lazım Umarım yanıltmaz bizi burada hemen. bir kasaya para eklemem lazım 2 ile. bozarım Şurayı da aldım. 2867 lira yaptık kasayı Bak az önce. göstermiştim 3 mavinin arkasından yani 3. kasa havuz yaptı 3'te ödeme yaptı Bunun. arkası mavi olabilir girmeyeceğim. görelim sakince gidelim. sakince oynanması gerekir 2 kontrollü. olmanız lazım yani başlangıç kasanıza. kasanız Neyse bak mavi gelebilir. demiştik kasanız Neyse kasanıza. orantıyla girmeniz lazım Hemen şunun. Arkasına da bir ufaktan göndereyim pembe. gelirse de kaçırmayalım olur da bir. pembe atarsa diye tabloda da bayağı. pembeler var da olur da atarsa. kaçırmayalım Oradan da kazanç almaya. çalışalım Bu benim oyun tarzım dediğim.

Gibi herkes İsteyen istediği gibi. oynayabilir İsteyen istediği yerden. oynayabilir. bana sorulan şu abi biz nasıl. oynayabiliriz diye kendi tarzımı. anlatmaya çalışıyorum elimden geldiğince. kendi çapımda. tecrübelerimi aktarmaya çalışıyorum hani. kimseye bir şey öğretmek haddime değil. bana da kalmaz zaten bana nasıl. oynuyorsun diye sordukları için bak. tabloyu görüyorum. amblemi yapıyorum şimdi iki mavinin. arkasına. bir tane mor yerleştirdi arkaya mavi. atacağını düşündüğüm için girmedim. burada 3 maviyi bekliyordum çünkü 3. morun arkasından üçüncü maviyi atacak. diye düşünüyordum ikide bıraktı onu da. anlatayım yere gelmişken sonra tabloyu. nasıl okuyorsun demeyin bak mavi yapmadı. Demek ki Algoritma burada değişti buraya. kadar üçlü tekrar yapmıştı Şimdi ikinci. tekrarlara döndüğünü düşünüyorum. arkasını yine yoklayacağız yani o kadar.

Çok söylemek istediğim şey var ki bazen. Kendi cümlelerimi unutuyorum ne söylemem. gerektiğini bazen unutuyorum Bak az önce. diyordum. beğenmeyi geldi az önce diyordum küçük. kasayı sürekli Şurayı ufaktan. gönderiyorum olur da pembe gelirse. kaçırmayalım diye burada göndermedik. kaçırdık deneyelim arkasını bir pembe. arkası pembe verir mi diye yoklamaktan. zarar çıkmazdı o 50 lira belki patlarsa. kasama çok zarar vermez ama iyi bir. pembe yakalarsam güzel bir para eklerim. kasaya Bu yüzden sürekli pembe içinde. Ufaktan bir kasa gönderiyorum bize para. kazandıran aslında. oralar şimdi 2 yapıyordu havuz yaptı. ödeme yaptı arkasından bir 93 mavi. burada olur da bir pembe atabilir mi. diye şu an tabloyu zorluyorum Aslında. mavi gösteriyor ama buralar işte mavi. gösterdiği yerler risk alacağız şu an. mavi yapmadı gelir mi Bir pembe 3177.

Liraya da çıkardık kasayı gelmedi pembe. pembe gelmedi 2.94'te patladı Şimdi. devam edelim. iki ödedi bir aldı. buradan geçiş de olabilir ikinci ödemeyi. yapabilir Ya da az önceki gibi mor. arkası pembe verebilir mi buradan onu. deniyorum şuraya hemen kasa koruma. yaparım. 3627 liraya da çıkarmışız buradan da. pembe vermedi. Bir önceki gibi hani morun arkasına. pembe Atar mı diyordum vermedi. gönderelim yine 50 liraya olur da burası. mavi gösteriyor Çünkü şu an mavi. atacağını düşünüyorum Bu tarz mavi. gösterdiği yerlerde de pembe gittiği çok. oluyor Bunu da yakalamam lazım ısrarla. sürekli söylüyorum baklava yaptı bunun. geleceğini zaten biliyorum 2 ödedi bir. aldı Şimdi burada da iki ödedi bir aldı. bunun arkasını. yoklamam lazım. şuradan bir pembede yakalarsak şu. başlangıç kasamızı En azından bir hedef. koyalım kendimize bir 5000 lira yapmaya.

Çalışalım Hani ben kazansam da kaybetsem. de bu videoyu zaten paylaşacağım ama. hemen. 4000 liraya da çıkarmış olduk güzel 5000. liraya da yuvarlamaya çalışalım Hadi be. şu kasayı İşte şu 50 lirayı pembe için. sallıyorum ama Siz istediğiniz yerde de. bozabilirsiniz Arkadaşlar bu benim oyun. tarzı her zaman söylüyorum Şurayı da 500. liraya çıkardım Artık şu kasayı bir. 5.000 liraya yapalım. burada ödeyeceğini düşünüyorum Umarım. patlatmaz bizi tablo Çünkü 2 ödüyor bir. alıyor derken Burada da hemen 3 60'ın. arkasına ödeyecektir çok da güzel 5000. 92 liraya çıkardık kasamızı Canlar abi. ya nasıl oynanır açlık tabloyu geçmişi. kontrol ettik tablonun nasıl. ilerlediğini gördük hamlelerimizi yaptık. abiatör bu şekilde oynanır En azından. ben bu şekilde oynuyorum merak edenler. için de tecrübelerimizi kanalımızda. paylaşıyoruz ve paylaşmaya devam.

All Devices iOS Android Chromecast