ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Aviator Oyunu Tablolu Kazanç Taktiği | AVİATOR OYNA - Link Yorumlarda


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Herkese Merhaba kanalıma hoş geldiniz. Ben aviatör Luna Nasılsınız iyi misiniz. Umarım iyisinizdir bugün 2600 T. tutarındaki kasamız birlikte aviator. oynayacağız şimdi tabloyu bir. görüyorsunuz çok güzel böyle morlu. mavili pembe yakalayabilir ne ala bizim. için şu an amaç o pembeyi yakaladıktan. sonra Gerisi gelir gördüğünüz gibi pembe. Bayağıdır gelmemiş bir başlayalım. tutarlar mızı yazalım Şu an belki pembe. geliyor diyecektim. gelmedi Hadi bakalım umarım pembeyi. yakalayabiliriz büyük miktarlarda. gireceğim Risk alacağım riskli bir. şekilde oynamak istiyorum Hadi. bakalım Ah. be çok kötü oldu 1400 gitti Şu an şaka. gibi riskli oynayınca böle öyle oluyor. Tabii bir şeyleri oluyor bu arada. nasılsınız iyi misiniz Umarım. iyisinizdir Umarım güzel bir gün. geçirmişsiniz şimdi risk aldım. gördüğünüz gibi Risk Budur son 5 tlm var.

Hadi bakalım çektim birini çok güzel. diğerini biraz bir gitsin gidebildiği. yere kadar onu da çekeceğim çok risk. atmadan Tabii ki hadi Çok iyi Çok iyi. Çok. iyi Çok iyi gidiyor çektim yes yes yes. budur 3 100 lira yaptık direkt. kaybettiğimiz gibi kazanıyoruz çok güzel. tablo galiba pembe geliyor 7'den sonra. hep öyle düşünüyorum pembe gelecek. gibime geliyor derken pembe de gelmedi. Şimdi mavi gelmiş mor gelmiş mavi gelmiş. mor gelmiş mavi gelebilir ama her an. Bayağıdır pembe de gelmemiş pembe de. gelebilir O yüzden girmeye çalışacağım. elimden geldiğince Hadi. bakalım birini riske atmadan çektim çok. güzel diğerini biraz. bekliyorum Ah. be 1559 nedir ya 159 Nedir yani. Cidden kötü oldu açıkçası ama yapılacak. bir şey yok Bir toplayacağız gelecek. çünkü mavi gelmiş mor gelmiş mavi gelmiş. mor gelmiş mor geleceği kesin derken bu.

Nedir Bu nedir ş Ağzımı açtım tablo şu. an ağzımın içine Affedersin sıçtı. Yani bir daha gireceğim. bakalım kalıyoruz sürekli Umarım bir şey. olur Yani kurtarabiliriz hadi. hadi çok iyi gidiyor uygun bir anda. çekeceğim çektim çok güzel diğerini. salıyorum diğeri de gitsin biraz. topladık be oldu gibi evet Hadi hadi. bini gördük şu an çok. güzel Ay gidecek mi acaba bu pembe mi. Çok merak ediyorum hadi beşe geldi Çok. güzel derken. Of Of Of çok kötü oldu ya ben niye 5e. kadar bekliyorum ki sonuçta 1000 lira. kasam var yani 5te çek kardeşim Olur mu. böyle şey bu arada videoyu Beğendiyseniz. abone olup beğenip yorum yaparsanız çok. mutlu olurum aşağıda da güvendiğim. sitelerin linki var gönül rahatlığıyla. girip oynayabilirsiniz Hadi. bakalım çektim çok güzel diğerini biraz. salacağım gidebildiği yere kadar yani. Çok da gitmeyecek akıllandım pembeyi.

Beklemeyeceğim açıkçası ilk bir kasayı. düzeltelim. çektim çok çok güzel 2.500 lira yaptık. sürekli farkındaysanız Bir verip bir. geliyor bir verip bir geliyor. kurtarıyorum sürekli O yüzden biraz daha. yüksek bir miktarda şey yapacağım yani. şu taktiği uygulayacağım ikiye. yaklaşırken çekeceğim Öyle yapacağım. yüksek miktarlarda yoksa biraz zor. toplarız kasayı Hadi. bakalım çok iyi gidiyor. çektim birini çok güzel diğerini Biraz. gitsin onu da çekeceğim artık pembeyi. beklemeyeceğim açıkçası Yoksa çok kötü. oluyor sürekli 2 oldu Çok güzel biraz. daha. iin evet Hadi. hadi 3 oldu Çok güzel biraz daha iksin. çekeceğim çektim Yes be Yes be 6.000 L. yaptık Yes ik katını çıkardık şu an çok. mutluyum çok mutluyum. ama pembe galiba pembeyi kaçırdık şaka. gibi biraz daha bekleyebilirim ama. tongaya düşmek istemedim açıkçası Çünkü.

Pembe Bayağıdır gelmemişti ve sürekli. mor oluyordu 99'a kadar şimdi beklerim. dedim 99'da gider sonra kalp krizi. geçirmeyin ama yani şaka gibi 20 küsür x. oldu görüyor. musunuz İşte buna çok üzülüyorum Böyle. olmasına çok üzülüyorum ama toplayacağız. be olacak şimdi pembeden sonra pembe. gelme ihtimali çok yüksek Çünkü. Bayağıdır pembe gelmemiş o yüzden. gireceğim açıkçası sürekli pembeden. sonra giriyorum bahse çünkü girmezsem. yani her an kaçacakmış gibi geliyor hadi. bakalım hadi çok güzel. gidiyor Hadi hadi yakaladık galiba mor. gelecek gibime geliyor çektim çok güzel. kılpayı diğerini kurtaramadık diğerini. kurtaramadık maalesef gördüğünüz. gibi bir daha bir. girelim şimdi pembe mor mavi gelme. ihtimali çok yüksek ama yani pembe de. gelebilir Bayağıdır gördüğünüz gibi. pembe gelmemiş art arda pembeler de. geliyor Çünkü o yüzden girmek.

All Devices iOS Android Chromecast