ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Aviator Oyunu Nasıl Oynanır | Küçük Kasayla Full Pembe Yakalayıp 32.000 TL Kazanç !!


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Türkiye'nin en iyi kasa katlama makinesi. olan aviatör Cem Merve'ye Hepiniz hoş. geldiniz Arkadaşlar ben Deniz Cem Ben de. Merve hepiniz tekrardan hoş geldiniz. Arkadaşlar kasa katlama kanalı diyecek. Cem ağzı sürçtü Arkadaşlar biz makine. değiliz. Yoksa bilerek Öyle dedim yani Makine. gibi yani makine daha şey olmaz. mıydı güzel bir kasamız vardı düşük. çıtır bir kasamız vardı 30000 gird. Arkadaşlar bunu da söyleyeyim Sonra cmcm. sana bırakıyorum Evet makineye benzettin. bizi Buna biraz alınmadım değil. ama olsun arkadaşlar bugün küçük kasa. katlama sanatı küçük kasa katlama sanatı. da diyebilirsin aviatör de en iyi küçük. kasayı katlayan en yüksek katlayan kanal. da diyebilirsin aviatör kasa katlayan. kanal da diyebilirsin birçok şey diye. aviatör Türkiye'ye getiren de. diyebilirim onu koyarsın hı gerisi onun.

Alt metni olur arkadaşlar kusura. bakmayın Ben sizi nasıl karşıladım. Bilmiyorum siz ya da nasıl neleri. hissettiniz bilmiyorum ama hemen o zaman. oyunumuza geçelim sen bize anlatmaya. başl canım Evet cemcim başlıyorum 3.000. L yaptık Bu arada 300'den girdik kasamı. göre girdik ayağımızı yorganımıza göre. uzatıyoruz Aynen ayağımızı yorganımıza. göre uzatıyoruz Öncesinde bir ikili. pembe serisi oldu arkasında mavi serisi. oldu derken bir seriyi oturtuyor diye. düşünüyorum bunu kaçırdık basabilir. didik Ah be İki mavi iki pembe yaptı e. öncesinde 4 mavi yaptığı için bunda 4 P. 4 mor yapma ihtimali yüksek araya iki. tane mavi atıp ama 22 serisi de. yapabilir tablo şu an karışık Normalde. film gibi ip gibi giden tablo şu an. nerede ne atacağı belli olmayan bir. tablo O yüzden düşükten girdik Aslında. riske atmadan ufaktan ufaktan katlaya.

Katlaya yüksek gelen x'i kaçırmayacak. şekilde bir oyun oynayacağız İnşallah. bizim adımıza güzel bir son. olur amin bak bir pembe atmıştı ik p g. Bu arada sol taraftaki herkes bozdu. sadece 2.000 liralı ve 1000 liralı olan. arkadaş kaldı O ikisi de bozdu ananı. ya Normalde uçak ne kadar boş olursa. yani yüksek bayanlar boş olduğu zaman. Yüksek Uçar erken patladı O da öncekinde. pembe attı diye mi acaba yapabilirdik ya. o ikisini de şu an 10 da alsaydık. kasamız 8.000 liraydı burada bir hata. yaptık Bak bu hatamızı kabul ediyorum. ikisini de 10x 10x de alsaydık şu an. fazladan 6.000 L Paramız vardı o yüzden. arkadaşlara söylemek istediğim bir şey. var beklemeyeceksiniz riske atamayacak. durumdaysanız en fazla 10x de. bozun Max 10x de yani Kar cebe yakışır. Baba doğru. diyor. nefesimi tuttum uçacak mış gibi. hissettim ama Nanay oldu Abi bu oyun.

Böyle nayı çok yapıyor şimdi burada mor. bir mavi yaptı arkasında bir mor daha. attı Büyük ihtimal 313 serisi yapacak. inşallah böyle bir seri yapar ama morlar. 2x satmaz tek temennim şu an bu Bu Arada. Arkadaşlar canlı yayında canlı canlı Da. avat oynuyoruz eğer bizi yeni keşfetti. iseniz ücretsiz bir şekilde abone. bildirim zillerini açmayı unutmayın. soracağınız soruları canlı yayında. direkt sorarsanız anlık olarak. cevaplamak isteriz daha akılda kalıcı. oluyor çünkü teşekkür ediyorum şimdiden. öncelikle şunu söyleyeceğim 3 1 3 serisi. yapar dedim ama yapmadı bir mavi. attıktan sonra bir mor attı arkasına iki. mavi attı dediğim gibi en başta da. söylediğim gibi bugün tablo karışık. Nerede ne yapacağı belli olmayabiliyor. bakalım göreceğiz 355 kasamız kaldı. İnşallah bizi. demek istiyorum başka eklemek istediğim.

Bir şey yok buraya Bizi üzmesin. yeter Bu arada cemcim yayınımız var Evet. Akşam yayında da aviatör oynuyoruz ama. demeyecek mi Bu arkadaşlar yayınınız. saat. kaçta nerede işte onun için bildirim. zillerini açmaları lazım bildirim. zillerini açsınlar. ama yayın saatimizi de bilsinler. Arkadaşlar her gün akşam Türkiye saat. 10'da Yayındayız Evet bunu bilin bunu da. söyleyelim Ona göre gelmek isteyen varsa. kendisini programını planını. ayarlasın. kesinlikle şimdi son 300 liramız. kalmıştı oradan kurtulduk o bataklıktan. bir çıktık yavaş yavaş tekrar düze. çıkmaya başlıyoruz. e birinciyi 3te bozduk 1500 liramız. aldık Cem Bence burada bir risk yaraşır. bana bırak tamam E bugün büyük bir x. yakalayacak mışı gibi hissediyorum ama. gene durumu oyunu gidişatına göre. yönlendiririz 20'de aldım Çok iyi lan Aa. bak 20'de İyi ki aldım 7600 L yaptık.

Içimden ne geçti biliyor musun bastıktan. sonra keşke basmasaydı 30'u bekleseydin. kızım dedim ama kendi içimde R yaptım şu. an kendi içimde R yaptım 22'de gitti İyi. ki 20'de basmışım Merve'nin karışık iş. dünyasını dinledikten sonra Seriye. başladı bu arada tablo düzeliyor Yani. inşallah beni yine yanıltmasın ama. Seriye başladı 22 yaptı 2 mavi yaptı ama. yine de belli olmaz Bir Burada da. girelim çünkü kasayı çok güzel. toparladık girdiğimiz bahsim de düşük O. yüzden risk. alabiliyoruz Evet 22 serisi yapıyor. arkadaşlar 22 serisi yapıyor şimdi. burada güzel bir tutar çıkarmamız lazım. kesinlikle yani güzel ama bak 2 yaptı 2. geldi şimdi güzel gelmesini. bekliyoruz 3. attı y artık susuyorum ve bir şey. söylemiyorum susuyorum ve iç dünyama. bırakıyorum. kendimi şöyle genele baktığımız zaman. ama kasamız gayet güzel bir yerde.

Yani artı dayız üzülmeyelim artı dayız. toparlan alım daha da üstüne gidelim. birinciyi 3te alalım kasa. koruma ikinciyi de riske. atalım risk almayan viski içemez. Normalde Evet doğru ilerliyor doğru risk. almayan viski içemez ama aldığımız. risklerle viski parasını da. çıkaramayacağı gibi bir hissiyat oluştu. içimde ama ne demişler bu hayatta. başarmanın tek yolu risk almaktır. abi şey sonu düşünen kahraman. olamaz atasözleri ve deyimleri de araya. sıkıştırdığım muza göre şimdi güzelim. aviatör Sen niye bugün böyle yapıyorsun. Heh at şöyle bildiğimiz tabloları. at biz seni bu belanı bellediğim Burada. burada tablonu 3 ay boşuna mı analiz. ettik Boz. boz boz sakin ol Boz sakit ol Boz sakit. ol C boz. boz boz yes yes 12.000 L 12.000 L 12.000. seni dinleseydim 10da bozacaktır Tamam. 10.000 L şu anda geldi karımız b b bana.

Bırak ö yüksek uçtu be bu da aynen ya. cem Yemin ederim psikolojik baskı. yapıyorsun Bak beni bırak sen. bekleyeceğim bak 100 x'i Kaçırdık ya. 100x bekleyecek miydin sanki en az 50. beklerdin Board Tamam en az 50. beklerdin psikolojik baskı yapıyorsun. bana ama yine de seni mi kıracağım. 12.000 L kasamız var şu an. e 10 10.000 L. kardayız 40 diyecektim Allah 40 dedirtti. ya hadi 4.000 L mı kazanacağız yoksa. Haydi 1332x attı arkasından biri. yapıştırdı koyduğumun tablosu ama. ama pembeleri atıyor abi bak bir atıyor. da pembeleri de atıyor yani şu. Yukarıdaki tabloya bakarsak pembeleri de. atıyor esirgemiyor. Yani önemli olan. yakalayabilmek. hadi. buraya kadar iyi geldik bak şimdi. Asıl benim. gerildiğimde o sıra Geriliyorum Anladın. mı yani elimdeki bütün karım gitmiş gibi. hissediyorum Ah Allah belasını versin. ama bu defa hissediyor musun 10.000.

Liradan aşağı düşersek böyle sanki kasa. Ardın arkası böyle eriyip gidecekmiş. gibi hissediyorum ben ok bizim. yatırımımız daha düşük Ama artık bu. bizim paramız yani Anladın mı Bun. kazandık artık yani bunu alıp. çıkabiliriz bu bizim Evet ve bundan. kayıtlar kaybettiğimiz zaman işte çok. koyuyor bana bak şimdi bak işte Bak. burada 10 bozuldu Bak şimdi Ser kaç. oldu. 9760 lira oldu Bak. bozuldu. Haydi güzel 3te aldık 10.000'in. üstündeyiz yine yine 10.000'in. üstündeyiz Cem moralini. düzelt moral motivasyonunu düzelt şu. anda Allah belasını versin var ya Yapma. bunu be aklından geçti öncesinde 100x. attı acaba 10 da bozsak mı dedim ama. dedim ki en az bir 20'ye gider bu zaten. 10da bassak bile belki. yetişemeyecek şunu alalım 3te kasamız. koruyalım kasamız. 11.000. beklersek risk alırsak kazanç büyük ama. uçup giderse de kayıp düşük olacak o.

Yüzden bir risk almak istiyorum risk. alırsak kazanç büyük. olacak. Haydi 30x de bozdun Hadi oğlum 20.000. çok güzel lan gayet güzel Şimdi. rahatladım ya ok gibi ya. ne şunu 300'e bir yükseltmeye kalktığını. Aa giremedik İyi ki inşallah bir atar da. giremediğimiz iyi. olur pembeler atmaya başladı gözükmeye. Başladı Eller düzelmeye başladı Bir. pembe atarsa çok pis üzülürüm İnşallah. patlar İnşallah patlar Hadi patla patla. patla patlamadı açıldı O zaman şunu da. aynı Hah iyi 3 gitti 3 gitti seri geldi. seri geldi burada da pembe atsaydı çok. üzülürdüm Haydi artık be ha arkadaşlar. fark ettiyseniz 600'e daha yeni geçtik. Yani hemen böyle şeye galyan kapılıp da. betimi 122.000 liraya almadık dikkatli. dikkatli ufak ufak bu büyük pastadan. ısırık ala ala kasamız besledik bu. kıvamları getirdik yani burada hırs ve. nefis oyun olduğu için hırsımı ve.

Nefsimize Aslında Hakim olabilmek önemli. burada Gerisi çok kolay geliyor zaten. gerisi kazanç bakın otomatik yani sohbet. muhabbet esnasında kasaları buraya kadar. getirebiliyoruz dediğim gibi Yeter ki. hemen galyan kap yani burada hırsının. hepsini Evet sahip olabiliyorsan Kardeş. ben bu kasaya bu kadar yükledim iki katı. yaparsam bana yeter şu kadar katı. yaparsan bana yeter diyebilen adamın. oyunu bu daha fazla istersen. elindekilerin hepsi gidebilir bunları da. ben söyleyeyim Evet birinci üçte alalım. Çok doğru söylüyorsun Cem Bu arada. hızlıca bir artık vurkaç yapmamız lazım. Çünkü iki kere arka arkaya 100x attı Bir. de öncesinde vardı fena bir mavi serisi. gelecek o yüzden hızlı bir vurkaç. yapmamız lazım haydi haydi güzelim Hadi. hadi beni üzme hadi beni üzme bunu Al. bunu al kaçalım al Yes nice 32.000 cebe.

All Devices iOS Android Chromecast