ŞİMDİ OYNA

30.04.2024 Aviator Oyunu Nasıl Oynanır ? | Küçük Kasayla 34.000TL Vur Kaç Taktiği !!!


� � 
LIVE � �  � � 


30.04.2024

Türkiye'nin ilk ve tek en doğru en. şeffaf aviatör kanalı olma şerefini. gururunu hali elimize taşıyoruz. arkadaşlar Bugün günlerden yine küçük. kasa lütfen dikkatlice izleyin bana de. mi kutum acayip derecede soruyorsunuz. Nasıl oynanıyor nasıl para kazanılıyor. vesaire ben yapamıyorum ben kaybediyorum. Az önce benim de kaybettiğim gibi e Bir. ton mesaj var arkadaşlar hepsinin. cevabını ve nasıl para kazanılacağını. nasıl oynanılması gerektiğini hepsini. ama hepsini ve aklıma gelmeyecek bir ton. soruları var bütün sorularınız var. hepsinin cevabını Bu videoda vermeye. çalışacağım lütfen dikkatlice ileri. sarmadan izlemeye Özen gösterin diyorum. abi Şimdi Selamünaleyküm yaptık abi. İlkinde 300 300 bastık kaybettik 600 600. t bir kaybımız. oldu bir 600 daha kayb attık 1200 lira. kaybımız Oldu tekrar giriyoruz Abi ben.

Birazcık e riske atıyorum tabii de şimdi. bunu da YouTube'a içerik olarak çektiğim. için birazcık da risk almam gerekiyor. güzel bir kazanç elde etmek için e Ama. siz Tabii ki de 2de bozabilirsin ilk. yapmanız gerekenler 2xya olduğunda. bozman yeni başlıyorsanız Ve henüz. kasanızı ikiye katlamadan. birincisini verdikten sonra ikincisi. bunların hepsini dinleyin Bunların hepsi. altın Abi bu söylediklerimin hepsi altın. değerinde biliyorsunuz 3 bu5 yıl önce. aviatör oyununu Türkiye'ye Biz getirdik. Biz oynadık biz oynattık biz kazandık. Biz kazandırdık arkadaşlar devam. ediyoruz slottan devam ediyorduk ama çok. kirli çok dolandırıcılar piyasaya. çıktığı için artık bu pisliği ortadan. kaldırmaya karar verdik yeni kanalımız. aviatör Cem Merve ile tekrardan. sizlerleyiz O yüzden yerinizi alabilir. abone olup bildirim zillerini ücretsiz.

Bir şekilde açabilirsiniz Arkadaşlar. şimdi şuradan çok güzel 35x sol tarafta. görmüş olduğunuz riskimi nerede aldığımı. gösteriyorum size sol tarafta herkes. bozduğu zaman 50x de direkt bozuyoruz. 53x bozduk 16.000 19.000 kasamız oldu. Eğer sol tarafta herkes boysa ne demek. arkadaşlar ne demek uçak uçacaktı demek. yani uçak ne kadar boş olursa o kadar. fazla uçuyor yani Uçan Öyle 12000 7000. 3000 uçanlar var yani internette bazen. YouTube'da da hatta görüyoruz e onlara. Aldanmayın uçak o zaralar da genelde boş. oluyor Eğer siz çok uyanıksan arkadaşlar. herkesin bozduğunu gördükten sonra siz. bahsiniz birazcık daha bekletebilirsiniz. E şimdi Tabii ki de ayağımızı. yorganımıza göre 500 500'e çektim. arkadaşlar yaptığım hamleleri de iyi. izleyin başta kasamız Eee çok yüksek. olmadığı için 300 300 girmeyi e uygun.

Gördüm Şu an kasamız katlandığı için Eee. 500 500 uygun görüyorum Daha. katlanırsa 700 700 daha da katlanırsa. 2000 2000 bile basabiliriz Arkadaşlar bu. tamamen bizim kasamı bağlı bizim Eee. kazancımı bağlı bir. olay. Bu arada en yapmanız gereken okunabilir. tabloları şöyle güncel algoritmaları. bulabileceğiniz yerler İnstagram'a. giriyorsunuz Abi herkesin bir. Instagram'ı vardır şu devirde 21. yüzyılda yaşıyoruz Instagram'a girdikten. sonra aviatör Cem Merve yazmanız yeterli. aviatör Cem Merve yazarsanız biyografi. kısmında oynadığımız sadece zaten Seçkin. yerleri var Türkiye'nin en güvenilir. yerleri var 4 tane yer var 4 tane yerden. dilediğinizi ücretsiz bir şekilde gip. tablosuna bakarak önce bakarak ardından. yatırımınızı yaparak oynayabilirsiniz. önce Bakın arkadaşlar söylediğim gibi mi. Gerçekten böyle E kırmızı xer mor xer.

Atıyor mu önce bir görün Ondan sonra. zaten. Eee ne dediğimi anlayacaksınız ardından. gireceksiniz zaten şimdi ben size birkaç. bir ipucu daha vereyim böyle çok mesela. bazı Eller bir görüyorsunuz ki acayip. şekilde birx atıyor o ellerde asla ve. asla maviyi görene kadar yani ik ve. katlarını görene kadar asla o ellere. girmeyin arkadaşlar onları da bir. belirteyim Ben buradan sol tarafta. sadece 3 kişi bozdu bozmadı daha doğrusu. Ama uçağımız patladı abi Ama kırmızıyı. da verdi bir tane daha mor geleceğini. düşünüyorum çünkü 3 tane mavi at yani bu. tablo oynadığım yerlerde Algoritma çok. okunaklı oluyor E şu an bozdu Gerçi x. attı çok okunaklı oluyor genelde böyle. çok mavi attıktan sonra bir mor serisi. yapıyor yani bir veriyor bir alıyor. mantık çok düz çok düz çok kolay bir. mantığı var aslına. bakarsanız Biz Tabii herhal şu an.

Giriyoruz kasamız da üzerinde Yani güzel. bir pembe yakalamayı bekliyorum Az önce. yine bir 50x bekleyecektim ama 12 26 da. patladı Ne yazık. ki Allah belasını versin ki en dandik. olduğu Zamana Geldik aviatör. Olsun olsun maharetimiz burada. gösterelim o. zaman Haydi yavrum bozmadan bozmadan. canım bozmadan bozmadan Şah Batur. geliyor Gül Batur arkada. diyelim Çok iyi Çok iyi bu arada çok iyi. önceki kaybettiklerimi de kurtarmaya. Allah belasını versin. ya önceki kaybettiklerimi de bu elde. kurtarmaya çalışayım dedim birincisini O. yüzden bozmadım bak hele ya Nasıl hata. ettik Aslında Demek ki direkt basi. kurtarır kurtarmaz sadece ikincisini. riske atmak gerekiyor böyle zor. tablolarda. ama Hadi canım hadi canım aynen şu iki. kişi bozmadı. bir yani ne ne dediğimi tekrarlıyorum. uçak boş olduğu zaman daha fazla uçuyor.

Şu iki tanesi şerefsiz bozması bozs. saydı daha fazla uçacak da. eminim Gerçi o şerefsizden bir tanesi. bizde . koyayım. Hadi. oğlum. şu an Eee acayip derecede oyuna tutuldum. Abi şu tablolar bir bitsin bir güzelliği. bir yakalayalım devam edeceğiz konuşmaya. da. O el bu el olsun bari abi görmüş. olduğunuz üzere O bahsettiğim başında. bahsettiğim o kanser tablosu var ya hani. bu ellerde Normalde sizlerin girmesini. asla önermiyorum ta ki 2 ve katları x. satmaya başlayıncaya kadar bu ellerden. sonra da işte bir pembe atıyor ya da. güzel bir mor tablosu yapıyor onların. habercisi bu ki geldi. galiba. Aynen Allah belasını. versin pembe gelir ama bir pembesi var. abi buranın yani bundan. sonra bugün de neye iyi dediysem tam. tersi çıkıyor. Abi vallahi. bugün bitirdiğimiz tutturamadık. ama. Aynen aynen koyayım ya sonunda. baba ya yine bekleyecektim 50x ama çok.

All Devices iOS Android Chromecast